لطفا بدون توهین کردن فقط نظر بدهید

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون میشم اگه اخرش دعوا نشه...فقط میخوام نظرتون رو راجع به این عکس بدونم...تا چه حد موافقید؟ نظرتون راجع به این اقا چیه؟!

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون میشم اگه اخرش دعوا نشه...فقط میخوام نظرتون رو راجع به این عکس بدونم...تا چه حد موافقید؟ نظرتون راجع به این اقا چیه؟!

چون گفتی توهین نکن نظر نمیدم:D من نمیگم مرد سالاری خوبه ولی اگه پیش این دوستمون بودم یه نوازشی ازش میکردم

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون گفتی توهین نکن نظر نمیدم:D من نمیگم مرد سالاری خوبه ولی اگه پیش این دوستمون بودم یه نوازشی ازش میکردم

مرسی...اره منم بودم بدم نمی اومد یه محبتی داشته باشم براش!!!! بدم میاد از ادمایی که اینجورین. خو با مرد سالاری مخالفی...باشه...چرا دیگه این جلف بازیا رو از خودت در میاری.

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر مرد معتاد نباشه (شیشه، تریاک و هرویین نداره ها)
شنگولی نخوره، قدرت تعقلش از دست یده و سایر مسائلی که انسان رو از تعادل خارج میکنه رو انجام نده
نه تنها موافقم
بلکه خودم هستم

اهان...مرسی

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم. این چیزی که میگم نه فکر کنی از خودم میگما
اخرین متد علمی مورد تایید روان شناسو جامعه شناسو و ...

جدی؟؟؟؟ اما خوب منم با این که یه خانومم اما دوست ندارم تو خونم زن سالاری باشه....اما خب با مرد سالاری هم 100% موافق نیستم

mahboob@

عضو جدید
حتما...لطفا یبار دیگه سوالتون رو دقیق تر بپرسین

پرسیدم اینکه یه پسر لباس دخترونه بپوشه حرکت زشت و غیره اخلاقی رو مرتکب شده ؟
و البته برعکس تغییر توی پوشش ینی واسه دخترا هم از همین جواب تبعیت میکنه ؟

ar.noorian

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w16:

این طرف ما اگه احتمالا شوهر بخواد من براش سراغ دارممممم فراوان......:w16::w01::wallbash::crying2:

* Mojtaba *

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسیدم اینکه یه پسر لباس دخترونه بپوشه حرکت زشت و غیره اخلاقی رو مرتکب شده ؟
و البته برعکس تغییر توی پوشش ینی واسه دخترا هم از همین جواب تبعیت میکنه ؟
زشت و غیر اخلاقی بودن این نوع حرکت ها رو باید سپرد به عرف جامعه! بله... ایشون گناه شرعی مرتکب نشده...
ولی خوب! حداقل من و شما هم میدنیم که چه درصدی از جامعه این عمل رو مضحک و باطل و ...میدونند!!!!
و درمورد قسمت دوم سوالتون هم فک کنم همین حکم میکنه...

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
زشت و غیر اخلاقی بودن این نوع حرکت ها رو باید سپرد به عرف جامعه! بله... ایشون گناه شرعی مرتکب نشده...
ولی خوب! حداقل من و شما هم میدنیم که چه درصدی از جامعه این عمل رو مضحک و باطل و ...میدونند!!!!
و درمورد قسمت دوم سوالتون هم فک کنم همین حکم میکنه...

الله اعلم

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من حرفی نمیزنم چون اگه حرفی بزنم همه اجدادشو میارم جلو چشمش:mad:

lord of darkness

عضو جدید
دوستان این یه حرکت نمادین و اعتراضی هستش و همه جای دنیا حرکت اعتراضی عجیب و غیر متعاف انجام می شه تا جلب توجه کنه
و مفهوم و بیام رو به افراد بیشتری برسونه این اقا هم منظورش اینکه اگه قراره تو جامعه مرد سالاری حاکم باشه من زن باشم بهتره!

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان این یه حرکت نمادین و اعتراضی هستش و همه جای دنیا حرکت اعتراضی عجیب و غیر متعاف انجام می شه تا جلب توجه کنه
و مفهوم و بیام رو به افراد بیشتری برسونه این اقا هم منظورش اینکه اگه قراره تو جامعه مرد سالاری حاکم باشه من زن باشم بهتره!
این چیزیه که کمتر کسی بهش توجه میکنه
مرسی از توجهتون و اینکه بالاخره یکی یه جواب منطقی داد!!!!

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی کار بی مزه و مسخره انجام داده!
نه اخه که چی واقعا ...!!!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودش زنه براي همين از زنها دفاع مي كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin: