كارنامه و رتبه هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yalda65

عضو جدید
سلام به همه و تبريك
چند تا سوال اساسي

علوم تحقيقات با خود آزاد چه فرقي داره؟
ساختمون علوم تحقيقات اراك تو خود دانشگاه آزاد اراكه؟
شهريه اش چه فرقي داره با آزاد؟
من مي خوام منتظر تكميل ظرفيت سراسري باشم مي تونم بعد از ثبت نام انصراف بدم؟ پولم استرداد ميشه؟
انتقاليش چه جوريه؟ مي تونم به علوم تحقيقاتاي شهراي ديگه انتقالي بگيرم؟
ممنون ميشم
تبریک میگم.نه علوم تحقیقات اراک یه دانشگاه جدا هست.
هیچ فرقی نداره شهریه.انتقالی رو نمیدونم اما اگه ثبت نام کنی باید ضرر بدی فکر کنم.با این حال ازشون بپرس.معمولا اگه دیرتر ثبت نام کنی مشکلی پیش نمیاد

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک میگم.نه علوم تحقیقات اراک یه دانشگاه جدا هست.
هیچ فرقی نداره شهریه.انتقالی رو نمیدونم اما اگه ثبت نام کنی باید ضرر بدی فکر کنم.با این حال ازشون بپرس.معمولا اگه دیرتر ثبت نام کنی مشکلی پیش نمیاد
قربونت يلدا جونم.
ببين تلفنشو داري؟
من هر چي مي گردم آزاد اراك هست ولي علوم تحقيقاتش هيچي پيدا نمي كنم.
حالا به نظرت برم؟دوستام مي گن نرو.من آزادمو خيلي بد دادم سراسريم خيلي بهتر بود ولي نمي دونم تكميلش چي ميشه فك نكنم روزانه بشه ولي غيرانتفاعي و شبانه رو اميددارم....
اگه انتقالي بگيرم بيام تهران مركز مدرك كجا مي خوره؟

roya_darya85

عضو جدید
سلام به همگی به همه تبریک میگم..................مبارک باشه....اینکه بچه ها سوال دارن بدونن علوم تحقیقات همون آزاد هست هیچ فرقی نداره فقط به اسم بعضی آزاد ها در شهرها اضافه شده همین مثل قزوین که شده علوم تحقیقات قزوین :)

roya_darya85

عضو جدید
بیشتر تهرانی ها تکمیل ظرفیت شروع کلاس بهمن هست. اما کسی تهران بوده ؟؟؟؟؟می گفتن امسال تهران نمیگیره؟؟؟؟؟؟؟نمی دونم شایع بوده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

yalda65

عضو جدید
قربونت يلدا جونم.
ببين تلفنشو داري؟
من هر چي مي گردم آزاد اراك هست ولي علوم تحقيقاتش هيچي پيدا نمي كنم.
حالا به نظرت برم؟دوستام مي گن نرو.من آزادمو خيلي بد دادم سراسريم خيلي بهتر بود ولي نمي دونم تكميلش چي ميشه فك نكنم روزانه بشه ولي غيرانتفاعي و شبانه رو اميددارم....
اگه انتقالي بگيرم بيام تهران مركز مدرك كجا مي خوره؟
نه.تلفنشو ندارم.تکمیل سراسری 9 ام میاد.ببین کجاها تکمیل میگیرن.پارسال که فقط دانشگاه تهران برای معماری داخلی گرفت با یه غیرانتفاعی تو شمال.معمولا تکمیل سراسری خیلی محدوده.از طرفی بچه هایی که غیرانتفاعی رفته بودن پارسال راضی نبودن از دانشگاه شون.به نظر من اراک رو برو.اراک از سال 88 داره ارشد معماری میگیره.یعنی امسال سومین سالش هست و تو این مدت جا افتاده احتمالا.راستش از انتقالی اطلاعات زیادی ندارم.

vera88

عضو جدید
نه.تلفنشو ندارم.تکمیل سراسری 9 ام میاد.ببین کجاها تکمیل میگیرن.پارسال که فقط دانشگاه تهران برای معماری داخلی گرفت با یه غیرانتفاعی تو شمال.معمولا تکمیل سراسری خیلی محدوده.از طرفی بچه هایی که غیرانتفاعی رفته بودن پارسال راضی نبودن از دانشگاه شون.به نظر من اراک رو برو.اراک از سال 88 داره ارشد معماری میگیره.یعنی امسال سومین سالش هست و تو این مدت جا افتاده احتمالا.راستش از انتقالی اطلاعات زیادی ندارم.

یلدا جون من تحقیقات اصفهان قبول شدم که سال اولشه معماری میگیره؟به نظرت ارزش رفتن داره؟

yalda65

عضو جدید
یلدا جون من تحقیقات اصفهان قبول شدم که سال اولشه معماری میگیره؟به نظرت ارزش رفتن داره؟
تبریک میگم.بستگی به خودت و توقعت از خودت داره.اما اصفهان شهر بزرگی هست.احتمالا واحد بدی نباید باشه.اینکه شهر بزرگی هست یک امتیازه.اما خوب به هر حال هر دانشگاه جدیدالتاسیسی تا جا بیوفته و هیئت علمی مجربی بخواد استفاده کنه خوب احتیاج به زمان داره.

volga_red

عضو جدید
یلدا جون ظاهرن هم دانشگاهی شدیم.:smile:.. حالا فک می کنی مهر میرم سر کلاس یا بهمن؟

elahenoor

عضو جدید
بچه ها منم علوم تحقیقات هرمزگان قبول شدم کسی دانشگاهشو میشناسه؟ به نظرتون ارزش رفتن داره؟
من اگه بخوام سال بعد هم کنکور بدم اگه الان ثبت نام کنم میتونم؟

yalda65

عضو جدید
یلدا جون ظاهرن هم دانشگاهی شدیم.:smile:.. حالا فک می کنی مهر میرم سر کلاس یا بهمن؟
ارههه.تبریک ویژه میگم هم دانشگاههههههههههههههههی سلامممممممممم!!!:D:w23:
والا پارسال که هر سه واحد تهران بهمن رفتیم سر کلاس.روزی که برای ثبت نام بیاید بهتون اعلام میکنند که شروع کلاسها از کی هست.:smile:

jeyowich

عضو جدید
بچه ها کلاسا از بهمن شروع میشه دیگه؟ من نور امتحان داده بودم الان تو کارنامه بابل قبول شدم. تبریک به قبول شدگان :دی

volga_red

عضو جدید
ارههه.تبریک ویژه میگم هم دانشگاههههههههههههههههی سلامممممممممم!!!:D:w23:
والا پارسال که هر سه واحد تهران بهمن رفتیم سر کلاس.روزی که برای ثبت نام بیاید بهتون اعلام میکنند که شروع کلاسها از کی هست.:smile:

مخلصیم عزیزم ;)....
راستی اونجا اوضاع خوابگاه چطوره؟ میدن خوابگاه؟

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره عزيزم زنگ زده بودم شبستر ميگفت رتبه 331 و256 و...قبول شدن اين بي انصافي هست كه اونا هم بارتبه 1 تو يه كلاس بشينن.:mad:

:surprised:پس اون موقع چرا من قبول نشدم از شبستر؟

من که ترازم کمتر از ایناست

1memar

عضو جدید
منم تبریک میگم.
شاید زیاد پست ندادم اما هر روز این فروم رو چک می کردم.
همه ی بچه ها با جوون و دل همدلی کردن.
خوشحالم همه خوشحالن..
1memar باور کن جاش مهم نیست مهم اینکه درجا نزنیم.
کاچی به ز هیچی....
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مرسی........

jeyowich

عضو جدید
با اینکه میدونم 3 تا دانشگاه تهران خیلی سر تر هستن اما به نظرتون تهران رو ول کنم بچسبم به بابل که سال اوله داره ارشد معماری میگیره و نیم ساعت با هامون فاصله داره؟

به سه دلیل اول هزینه ها
دوم نزدیک بودن به بابل
سوم فکر میکنم در حد و اندازه های تهران نیستم :دی

ehsan_shp

عضو
بچه ها کسی لیست شهریه دانشگاه آزاد را داره؟ یا میدونه؟
که کلا چقدر در میاد؟ .... و هر واحد عملی و تئوری و پایان نامه واسه مهندسی معماری

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها علوم تحقیقات همدان خوبه ؟ ارزش وقت گذاشتن داره؟ ترمی چقدر در میاد؟
سمانه جان این چه خرفیه آخه ؟منم اونجا قبول شدم
ولی بدون که اولا هنوز ساختمونش ساخته نشده و کلاساش و اساتیدش همون اساتید آزاد همدانن اینم بدون که آازد همدان یکی از قویترین معماری کشورو داره اینیکه قبول شدی و ناشکری میکنی سال بعد ببین چقدر سخت میشه
امسال سال اولش بود

zeina

عضو جدید
سلام:به همه دوستان تبریک میگم من با دوستم علوم تحقیقات سمنان قبول شدیم .بابل ارشد معماری اورد؟ میشه لطف کنید بگید رتبتون در نور چند بود؟

golii

عضو جدید
بچه ها کسی میدونه جریانه این علوم تحقیقاتا چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون معمولا تازه تاسیس هستن از نظر سطح علمیشون مشکلی ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اعتبار مدرکشون با خود دانشگاه ازاد فرق داره؟؟؟؟؟؟؟
من علوم تحقیقات زنجان قبول شدم به نظرتون خوبه برم؟؟؟؟؟

samane.genious

عضو جدید
ماها که کارشناسی ناپیوسته معمارییم اگه ارشدم بگیریم بازم حق امضا نداریم فقط نظارت؟

golii

عضو جدید
سمانه......نه ........این قانون لغو شد دیگه حق طراحی داری!!!!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا