خواهشا بخونید

دخترک ناز

عضو جدید
سلام به همگی.من مشکلی که دارم اینه که از این که تنوعی توی زندگیم نیست خسته شدم.الان هم دارم برای ارشد می خونم ولی خسته و عصبی ام به همین خاطر فکر می کنم که چیزایی که میخونم رو خوب یاد نمی گیرم.خیلی پریشونم.از این که هیچ اتفاق خاصی نمی افته و این که باید بازم خودمو برای یه کنکور سخت آماده کنم عذاب می کشم.لطفا راهنماییم کنید.

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم منم تقریبا شرایط تورو دارم.
فکر میکنم خیلی از جوونای هم سن و سال ما همین احساسو داشته باشن.
البته نمیدونم راه خلاص شدن از این حس چی.

samira.it

عضو جدید
عزیزم تو فک میکنی یکنواختی هست خوب به دورو برت نگاه کن
هر شب ماه و تماشا کن به روزای خوب فک کن هرچند این روزاتم جز روزای خوب تو هستن مطمئن باش عزیزم

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اگه بتونی ی کلاس بجز درسی که دوسش داشته باشیو تو برنامه هات راه بدی ب نظرم خوب باشه
میتونه موسیقی باشه یا رزمی یاهرچیه دیگه
فقط مهم اینه که دوسش داشته باشی همین

juju junam

عضو جدید
سلام به همگی.من مشکلی که دارم اینه که از این که تنوعی توی زندگیم نیست خسته شدم.الان هم دارم برای ارشد می خونم ولی خسته و عصبی ام به همین خاطر فکر می کنم که چیزایی که میخونم رو خوب یاد نمی گیرم.خیلی پریشونم.از این که هیچ اتفاق خاصی نمی افته و این که باید بازم خودمو برای یه کنکور سخت آماده کنم عذاب می کشم.لطفا راهنماییم کنید.
فقط درستو بخون
:gol::gol:

ع - رضا

عضو جدید
يكم خيالپردازي و غوطه زدن در روياهاي شيرين بهت انگيزه ادامه مسير ميده - ميگي نه - امتحان كن. من هميشه به دانشجوهام خوشبين بودنو توصيه ميكنم

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
زياد فكر هاي خوبي براي خودت نميكني/ خيالپردازي نكن/ اول برو دنبال كلاسي كه بتونه بهت تنوع بده/مثل موسيقي/نقاشي/طراحي/گلدوزي يه چيز تو اين مايه ها...بعد از 1ما 2ماه كه گذشت رشته اي كه ميخواي شركت كني رو روي كاغذ بنويس بگو من اينو بايد بخونم بعد كتابها جزواتي كه بايد داشته باشي رو ليست كن با اشتياق بخر و با يك برنامه ريزي دقيق شروع كن در كنار درست هم ميتوني يكي از اين كلاسا را بري هم تنوع تفريحي داري هم درسي/ اگه دوست داري بري سر كار هم برو دنبالش نه اينكه بشيني و به اين فكر كني كه من چرا اينجوريم/.
خدا گفته از تو حركت از من بركت حالا شامل همه موارد توي زندگيت ميشه موفق باشي./اين حرفها رو هم كه خودت به خودت و ديگران ميگي تلقين نكن / يك بيماري ميشه براي خودت موفق باشي.

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خسته شدم از یکنواختی ولی به قول مامانم ناشکری نکن همین که اکسیژن کارت سوخت نداره و هدفمندی نشده و میتونی راحت نفس بکشی خدارو شکر کن البته اگه گردو غبار این عربا بذاره

shidi1369

عضو جدید
midoni moshkel kojast moshkel eine k aslan be tafrehate khodet tavajohi nemikoni hamash dari dars mikhoni khob malome k zendegit yeknavakht mishe azizam talash kon ye kami bazi dar kenare darsat dashte bashi:D

احمد اسدی m

عضو جدید

با سلام من هم مثل شما درگیر کنکور ارشد هستم برای اینکه آدم به هدفش برسه باید مسلماً قید یکسری از چیزها رو بزنه من رشته ی شما رو نمیدونم که بیشتر کمکتون کنم ولی هر کس تو رشته ی خودش باید آنقدر زحمت بکشه که وقتی روزها گذشتن حسرتش رو نخوره و از همین الان شروع کن و به فرداهات امید داشته باش

myp2000

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

دوست عزیز منم همین طور هستم ، فکر کنم همه ما آ داما این جوری باشیم و از یکنواختی تو زندگی خسته بشیم ..............

توصیه ای که بهت دارم فقط اینه ..............

برو دنبال چیزی که ازش لذت میبری .............

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز منم همین طور هستم ، فکر کنم همه ما آ داما این جوری باشیم و از یکنواختی تو زندگی خسته بشیم ..............

توصیه ای که بهت دارم فقط اینه ..............

برو دنبال چیزی که ازش لذت میبری .............
منم موافقم.

hani0

کاربر بیش فعال
عزیزم واسه هدفی که داری ایجاد اشتیاق کن...
حتی گاهی الکی بخند....
والا دلخوشی ماها چیه مثلا؟؟؟؟پس فردا دکتر شیم که پول دربیاریم و بگیم دکتریم:دی
میبینی چه ساده ایجاد اشتیاق میکنم واس خودم:دی

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یکنواختی وروزمرگی درزندگی همه ما وجودداره
سن وسال هم نمیشناسه
غصه نخور همه ماهمدردیم

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
همه ی ما فکر میکنیم وقتی خوشبخت تریم که بزرگ تر شیم و یا مسئول جایی شیم یا کنکور قبول شیم یا ازدواج کنیم یا صاحب شغلی بهتر شیم یا صاحب فرزند شیم ویا.....

ولی دوست من خوشبختی یک مسیره نه یک مقصد

این کنکورم یه مسیر زیبا از زندگیه;)

هیچ گاه جاده ای به سوی خوشبختی وجود نداره
خوشبختی طی نمودن همین جاده است با تمام موانعش.

آخرین ویرایش:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ی ما فکر میکنیم وقتی خوشبخت تریم که بزرگ تر شیم و یا مسئول جایی شیم یا کنکور قبول شیم یا ازدواج کنیم یا صاحب شغلی بهتر شیم یا صاحب فرزند شیم ویا.....

ولی دوست من خوشبختی یک مسیره نه یک مقصد

این کنکورم یه مسیر زیبا از زندگیه;)

هیچ گاه جاده ای به سوی خوشبختی وجود نداره
خوشبختی طی نمودن همین جاده است با تمام موانعش.
دقيقاااااا