سوالات و مشکلات در مورد گوشی های سیمبین

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام . خوب اول از همه باید یه عذر خواهی راجع به راهنمایی اشتباهم بکنم !
من درواقع از وقتی که اندرویدی شدم خیلی کم به مسائل سیمبین رسیدگی میکنم و واسه همین یه مقدار از مطالبش جا موندم !
الان که بررسی کردم دیدم بله روش های زیادی برای هک اومده !!!

بازم عذر میخوام ...

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی اینو بگم که هر دفعه گوشی خاموش میشه ، هک غیرفعال میشه . باید مرحله آخر رو دوباره تکرار کرد
جدی
حالا روش دیگه ای وجود نداره که کلا هک بشه گوشی؟
البته از آقا حمید ممنونم

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
خوب یه توضیحی لازمه بدم .
وقتی گوشی خاموش میشه هک غیر فعال نمیشه . بلکه پچ open4All غیر فعال میشه که خیلی راحت میتونین توی برنامه رام پچر گزینه options رو بزنین و از قسمت all patches گزینه Apply رو فعال کنین . اینجوری پچ open4All برای همیشه فعال میمونه و ...

آبیدر751

اخراجی موقت
سلام خسته نباشید عزیزان
گوشیbrkچینی
شماره گیری کنم میگه شبکه اشغال است-زنگ بزنن بعدازیکبارزنگ خوردن میگه پاسخی دریافت نشد:gol:
ممنون میشم

آخرین ویرایش:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام خسته نباشید عزیزان
گوشیbrkچینی
شماره گیری کنم میگه شبکه اشغال است-زنگ بزنن بعدازیکبارزنگ خوردن میگه پاسخی دریافت نشد:gol:
ممنون میشم
گوشی های چینی گاهی یک سری مشکلاتی براشون به وجود میاد که هیچ تحلیل علمی نداره! گوشی چینیه دیگه

HaMiD.TcI

مدیر تالار
مرسی یعنی هیچ راهی نداره باید پرتش کنم؟؟؟؟
ببینید وقتی گوشی مشکل نرم افزاری براش به وجود میاد اصولا آپدیتش یکنند یا میبرن میدن گوشیرو فلش کنن. این گوشی های چینی به خاطر پشتابانی نرم افزاری کم باکس هاشون خیلی کمیاب هست و کمتر باکسی هست که بتونه این گوشی ها رو فلش کنه. شما یه بار برش گردون به تنظیمات کارخانه ای. سیمکارتو عوض بکن. یه فوتی چیزی بکن تو گوشی :)دی) اگر درست نشد باهاش همینطور بساز. چون خیلی از دوستان بودن که این گوشی ها رو داشتن و این مشکلات نا معقول براشون پیش اومده و به خاطر نبودن قطعات این گوشی ها و صد البته نامرغوب بودن اونها این مشکل به وجود میاد. اصولا گوشی های چینی قیمت زیادی برای تاجر ندارند. از 10 هزار تومان تا 30 هزار تومان بسته به نوع و جنسش. اینجاست که باید بگم گوشی های وطنی خودمون GLX واقعا" کارایی خوب و قیمت کمتر و سخت جون تر هستن.
در ضمن جای مطرح کرن این سوال در این تاپیک نبود.

موفق باشید

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یک گوشی ساتیو دارم که مموری 32 روشه و الان دچار مشکل تاچ شده:wallbash:.رو هر آیکونی که کلیک کنی آیکون بغلی باز میشه و قسمت چپ تاچ گوشیم کار نمیکنه البته بعضی اوقات این اتفاق میفته:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
حالا به نظرتون مشکل از کجاست و آیا باید تاچ گوشی عوض شه ؟:gol:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام
من یک گوشی ساتیو دارم که مموری 32 روشه و الان دچار مشکل تاچ شده:wallbash:.رو هر آیکونی که کلیک کنی آیکون بغلی باز میشه و قسمت چپ تاچ گوشیم کار نمیکنه البته بعضی اوقات این اتفاق میفته:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
حالا به نظرتون مشکل از کجاست و آیا باید تاچ گوشی عوض شه ؟:gol:
دوست عزیز مسلما گوشیتون ایراد سخت افزاری داره ! بهتره که به یه تعمیرکار مجرب گوشی رو نشون بدین !!!

آبیدر751

اخراجی موقت
ببینید وقتی گوشی مشکل نرم افزاری براش به وجود میاد اصولا آپدیتش یکنند یا میبرن میدن گوشیرو فلش کنن. این گوشی های چینی به خاطر پشتابانی نرم افزاری کم باکس هاشون خیلی کمیاب هست و کمتر باکسی هست که بتونه این گوشی ها رو فلش کنه. شما یه بار برش گردون به تنظیمات کارخانه ای. سیمکارتو عوض بکن. یه فوتی چیزی بکن تو گوشی :)دی) اگر درست نشد باهاش همینطور بساز. چون خیلی از دوستان بودن که این گوشی ها رو داشتن و این مشکلات نا معقول براشون پیش اومده و به خاطر نبودن قطعات این گوشی ها و صد البته نامرغوب بودن اونها این مشکل به وجود میاد. اصولا گوشی های چینی قیمت زیادی برای تاجر ندارند. از 10 هزار تومان تا 30 هزار تومان بسته به نوع و جنسش. اینجاست که باید بگم گوشی های وطنی خودمون GLX واقعا" کارایی خوب و قیمت کمتر و سخت جون تر هستن.
در ضمن جای مطرح کرن این سوال در این تاپیک نبود.

موفق باشید

مرسی فول

mahdiazizi1358

عضو جدید
سلام گوشی من 5800 هست.چند روزی هست موقعی که روشنش میکنم از طریق دکمه روشن بغلش, صفحه به صورت خطهای رنگی افقی میاد.وباید چند بار صفحه را خاموش روشن کنم تا درست بشه. بعدکه درست شد ردیفه و هرچی هو خاموش و روشن گنم درسته.ولی وقتی که خاموش کنم بعد از چند دقیقه روشن کنم دوباره خط افقی رنگی میاد. لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام گوشی من 5800 هست.چند روزی هست موقعی که روشنش میکنم از طریق دکمه روشن بغلش, صفحه به صورت خطهای رنگی افقی میاد.وباید چند بار صفحه را خاموش روشن کنم تا درست بشه. بعدکه درست شد ردیفه و هرچی هو خاموش و روشن گنم درسته.ولی وقتی که خاموش کنم بعد از چند دقیقه روشن کنم دوباره خط افقی رنگی میاد. لطفا راهنمایی کنید. با تشکر
اصولا" ال سی دی گوشی از یه سری مایعات خاص ساخته شده که وقتی اون مایعات گرم میشن ال سی دی بدون مشکل کار کرده و وقتی بر اثر خاموش شدن گوشی سرد میشن دوباره مشکل براتون ایجاد میکنند. اگر این خطوط اذیتتون نمیکنن باهاشون بسازید. اصولا" خرابی های ال سی دی فراگیر هستند و پس از چند وقت به بقیه جاهای گوشی سرایت میکنند. پس بهتره بزارید وقتی بحرانی تر شدند ال سی دی رو تعویض کنید

patrisepad

عضو جدید
سلام به همه دوستای عزیزم گوشی من 5800 XM هستش
میخواستم بدونم کسی میدونه چطوری میتونم صفحه Home گوشی رو افقی کنم ؟؟؟؟؟:surprised:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای عزیزم گوشی من 5800 XM هستش
میخواستم بدونم کسی میدونه چطوری میتونم صفحه Home گوشی رو افقی کنم ؟؟؟؟؟:surprised:
سلام . با اجازه دوست گلم آوا خانوم .
شما میتونین این کارو بکنین ولی باید یه برنامه رو نصب کنین که برای نصب اون یا باید گوشیتون هک باشه یا باید فایل Cer o Key گوشیتون رو داشته باشین !!!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شما میتونین این کارو بکنین ولی باید یه برنامه رو نصب کنین که برای نصب اون یا باید گوشیتون هک باشه یا باید فایل Cer o Key گوشیتون رو داشته باشین !!!
اسم نرم افزار رو بگید شما ! (تاپیک هک گوشی ایشون دو تا کوچه بالاتره :دی)

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
آوا خانوم هک کردن معایب خودش رو داره . از جمله ویروس گرفتن و ...
شاید ایشون نخوان گوشیشون رو هک کنن !!! ;)

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
راستی گویا یه ویروسی به جون گوشی من افتاده:( چندتا از فولدر های تو درایو E گوشی رو cut کرده انگاری!!! فقط وصلی به پی سی وصلش میکنم میتونم اون فولدر هارو ببینم:(

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
گوشیتون چی بود ؟!؟!؟! هک شدست ؟!

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامگوشی من نوکیاست n96چطور میتونم یه شماره رو محدود کنم یعنی وقتی اون شماره زنگ میزنه گوشی خود به خود رد بده؟

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام نرم افزار رو نصب کردم اولش اخطار میداد که مجوز منقضی شده، تاریخ گوشی رو تغییر دادم و دوباره نصبش کردم اما نشد پیغام میداد که امکان نصب از تولید کننده نامطمئن وجود ندارد. چیکار باید بکنم؟

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام نرم افزار رو نصب کردم اولش اخطار میداد که مجوز منقضی شده، تاریخ گوشی رو تغییر دادم و دوباره نصبش کردم اما نشد پیغام میداد که امکان نصب از تولید کننده نامطمئن وجود ندارد. چیکار باید بکنم؟

فکر کنم باید گوشی رو هک کنید. وقتی هکش کنید ؛ دیگه اخطار لغو مجوز و ... این چیزا خبری نیست ;)

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
گوشی نوکیا N8 دارم.
هنگ کرده هیچکاریش نمیتونم بکنم.
چاره چیه؟؟؟؟؟؟
حتی خاموش هم نمیشه.

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.گوشي من GPRS ش مشكل پيدا كرده. هركاري ميكنم وصل نميشه..چيكار كنم؟؟