زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه فرمی؟!

چه لیستی؟

این فرمه گلم

افسون......................گیاهپزشک. ................................ ........... .62
وحید مهدوی ...................فوق لیسانس حشره...........متاهل.................64
زهرا(باغبان 65 ).......................پرفسورباغبانی ..................... ............ ........................65
مریم.(کاغذرنگی)....................... متاهل........ اقتصاد....... .................................68
افشین........................صنایع غذایی........................................ .........؟؟
پژمان..........................گیاهان دارویی................................. .............؟؟
محسن......................فوق لیسانس........زراعت-.علف هرز............. .........61
محمدرضا.(fgni).....................متاه ل.... ......باغبانی ....................................58
حمیدرضا.(جویای اندیشه)......................فوق لیسانس............. دامپروری................... . 56
حمید.(تکرو)............................... ....گیا هپزشکی...... ..................................؟؟
رضا(فیتو)..............................؟؟ ؟؟؟؟؟ ؟؟.............................................. .....؟؟
امیر علی.........................؟؟؟؟........... ...............................................؟� �� �� �
امیر مسعود(king-of-night).....................گیاهپزشکی. ....................................... .....؟؟
نارون..............................باغبا نی.............................................. ......68
سعید.(دالین)...........................ب اغبانی .......................................... ...........62
فرهاد.(cario)...........................دا� �� �� �پرو ری....................................... .............54
مصطفی.(tititooدقیق نمیدونم فقط t زیاد داره)...........................دامپرو ری..................؟؟
شبنم(مرمتگر جوان)................................مرمت گر .......... .....................................70
تاتو................................؟؟؟؟.. .................................................. ....؟؟
اسیه(a30gol)..............................صن ابع غذایی................................. ............66
مارال..............................؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟................................ .................؟؟
الهام.(اتیش پاره)..............................مکانی� �� �� �اسیون............. .............................70
محمد(momo-lavish)...............................صنایع غذایی............................. ..............؟؟
سیامکagriculture...........................؟ ؟؟؟؟؟..................................... ..............؟؟
نیلوفر(indicate)............................ ......؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟.... ...................................؟؟
نفیسه(N-R) .................................دامپروری. ........................................68
سارا(losi).................................... فوق لیسانس اصلاح نباتات...... ..........................61

vahid mahdavi

مدیر بازنشسته
ممنونم ازتون
سارا خانم شیرینیتون سرجاشه پذیرایی کامله در خدمتیم

زهرا خانوم از چه نظر گفتین چه جالب.
از شما هم ممنونم

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم ازتون

از شما هم ممنونم
چون ستنون کمه
متاهل هم هستید
فوقم هستید
ایشالله شاد و موفق و خوشبخت باشید

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
حمیدرضا
نیش نیشی یعنی چی؟؟؟؟

گفتم خوشه ........یعنی بامزه است....
اینجا هم نوشتی اینو؟اهان من فکر کردم یعنی چه دلت خوشه منظورته. یه چیز تو این مایه ها. هیچی بابا شوخی کردم برو بخون:D منظورم همون نیشایی که خودت دوست داری فرهاد بخوره:D

losi

عضو جدید
حالا چرا گیر دادی به بقال سر کوچتون؟:D عکس قصاب محلتون رو نداری؟:D
نه ندارم:(... می خوای برم ازش عکس بگیرم :D

کوچه علی چپ؟؟؟؟
;) :biggrin: :biggrin:

ممنونم ازتون

از شما هم ممنونم
مرسی آقا وحید، شما لطف دارید ... باز هم و بازم هم و باز هم براتون آرزوی یه دفاع خوب و بیاد موندنی براتون می کنم
موفق باشید :gol::gol::gol:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بچه ها من برم نماز بخونم
بازم میان

افسون.....گیاهپزشک..... .62

وحید مهدوی .....فوق لیسانس حشره......متاهل....64

زهرا(باغبان 65 )......پرفسورباغبانی ....65

مریم.(کاغذرنگی)...... متاهل........ اقتصاد......68

افشین......صنایع غذایی.........؟؟

پژمان.......گیاهان دارویی..........؟؟

محسن........فوق لیسانس........زراعت-.علف هرز......61

محمدرضا.(fgni)..........متاهل.......باغبانی .......58

حمیدرضا.(جویای اندیشه).......فوق لیسانس....... دامپروری..... . 56

حمید(تکرو)....گیا هپزشکی....؟؟

رضا(فیتو)........ ؟؟.............؟؟
ا
میر علی......؟؟؟؟.................؟

امیر مسعود(king-of-night).......گیاهپزشکی....؟؟

نارون(مریم).....باغبا نی.......68

سعید(دالین)........ب اغبانی .........62

فرهاد.(cario)......دا� �� �� �� �پرو ری........54

مصطفی.(tititoo).....دامپرو ری.........؟؟

شبنم(مرمتگر جوان)..........مرمت گر ......70

تاتو........؟؟؟؟......؟؟

اسیه(a30gol)........صن ابع غذایی.......66

مارال.......؟؟......؟؟

الهام(اتیش پاره).............مکانیزاسیون.........70

محمد(momo-lavish)........صنایع غذایی...........؟؟

سیامکagriculture.........؟؟؟.........؟؟

نیلوفر(indicate)........؟؟.......؟؟

نفیسه(N-R) .......دامپروری.........68

سارا(losi)....... فوق لیسانس اصلاح نباتات......61

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زهرااااااااااااااااااا
چرا اینقد سال تولد من نوسان داره؟ :Dبلاخره کدومیکیش شدم...
من کاغذ رنگیم یا kaghaz rangi ؟
لیستت رو مرتب تر کن... خیلی شلوغه... اصلا بذار فردا خودم میام خوشگلش میکنم...

افسون....................................................62
زهرا.......................................................65
مریم......................................................67
افشین....................................................؟؟
پژمان.....................................................؟؟
محسن....................................................61
محمدرضا.................................................58
حمیدرضا.................................................. 56
حمید.......................................................؟؟
رضا.........................................................؟؟
امیر علی...................................................؟؟
امیر مسعود.............................................؟؟
نارون.......................................................68
سعید.....................................................62
فرهاد.....................................................؟؟
مصطفی....................................................؟؟
شبنم.....................................................70....................بچه
تاتو........................................................؟؟
اسیه......................................................66
مارال.........................................................؟؟
الهام........................................................70................بچه
محمد........................................................؟؟
سیامک......................................................؟؟
نیلوفر.......................................................؟؟
سارا..........................................................61

این فرمه گلم

افسون......................گیاهپزشک. ................................ ........... .62
وحید مهدوی ...................فوق لیسانس حشره...........متاهل.................64
زهرا(باغبان 65 ).......................پرفسورباغبانی ..................... ............ ........................65
مریم.(کاغذرنگی)....................... متاهل........ اقتصاد....... .................................68
افشین........................صنایع غذایی........................................ .........؟؟
پژمان..........................گیاهان دارویی................................. .............؟؟
محسن......................فوق لیسانس........زراعت-.علف هرز............. .........61
محمدرضا.(fgni).....................متاه ل.... ......باغبانی ....................................58
حمیدرضا.(جویای اندیشه)......................فوق لیسانس............. دامپروری................... . 56
حمید.(تکرو)............................... ....گیا هپزشکی...... ..................................؟؟
رضا(فیتو)..............................؟؟ ؟؟؟؟؟ ؟؟.............................................. .....؟؟
امیر علی.........................؟؟؟؟........... ...............................................؟� �� �� �
امیر مسعود(king-of-night).....................گیاهپزشکی. ....................................... .....؟؟
نارون..............................باغبا نی.............................................. ......68
سعید.(دالین)...........................ب اغبانی .......................................... ...........62
فرهاد.(cario)...........................دا� �� �� �پرو ری....................................... .............54
مصطفی.(tititooدقیق نمیدونم فقط t زیاد داره)...........................دامپرو ری..................؟؟
شبنم(مرمتگر جوان)................................مرمت گر .......... .....................................70
تاتو................................؟؟؟؟.. .................................................. ....؟؟
اسیه(a30gol)..............................صن ابع غذایی................................. ............66
مارال..............................؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟................................ .................؟؟
الهام.(اتیش پاره)..............................مکانی� �� �� �اسیون............. .............................70
محمد(momo-lavish)...............................صنایع غذایی............................. ..............؟؟
سیامکagriculture...........................؟ ؟؟؟؟؟..................................... ..............؟؟
نیلوفر(indicate)............................ ......؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟.... ...................................؟؟
نفیسه(N-R) .................................دامپروری. ........................................68
سارا(losi).................................... فوق لیسانس اصلاح نباتات...... ..........................61

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب بچه ها من برم نماز بخونم
بازم میان

محمدرضا.(fgni)..........متاهل.......باغبانی .......58

امیر علی......؟؟.................؟؟

نارون(مریم).....باغبانی.......68

سعید(دالین)........باغبانی .........62

فرهاد.(cario)......دامپروری........54

مصطفی.(tititoo).....دامپروری.........؟؟

تاتو........؟؟......؟؟

اسیه(a30gol)........صنابع غذایی.......66

مارال.......؟؟......؟؟

الهام(اتیش پاره).............مکانیزاسیون.........70

سیامکagriculture.........؟؟.........؟؟

حالا بهتر شد...
یه تغیراتی هم من توش دادم اگه دوست داشتی ازش استفاده کن...
:w34:

losi

عضو جدید
سلام مریم جون
خوبی؟
درسا خوبن؟با امتحانا چه می کنی؟

وای من 4 ساعت دارم پستای قبلی رو می خونم هنوزا... کلی مونده....ماشاا... به این سرعت و پشتکار

بچه ها من فعلا برم... شاید شب بازم اومدم
فعلا ...

indicat

عضو جدید
-

-

یه سلام خدمت فارق التحصیلای عزیز و یه سلام مخصوص خدمت دانشجو های گل که تو این روزا سرشون شلوغه ایشالا هممون(دانشجوهای گل) الف بشیم. و در پایان دو جماعت محترم خسته نباشین :w23:به قول آبجی نفیسم بای تا های

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سلام خدمت فارق التحصیلای عزیز و یه سلام مخصوص خدمت دانشجو های گل که تو این روزا سرشون شلوغه ایشالا هممون(دانشجوهای گل) الف بشیم. و در پایان دو جماعت محترم خسته نباشین :w23:به قول آبجی نفیسم بای تا های

سلام گلم
ممنون
بسلامت

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز

محمدرضا.(fgni)..........متاهل.......ب اغبانی .......58

امیر علی......؟؟.................؟؟

مصطفی.(tititoo).....دامپروری......... ؟؟

تاتو........؟؟......؟؟

مارال.......؟؟......؟؟

الهام(اتیش پاره).............مکانیزاسیون...... ...70

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
این فرمه گلم

سارا(losi).................................... فوق لیسانس اصلاح نباتات...... ..........................61[/QUOTE
]

سلام اينجا چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:gol:

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام محمد جان این اطلاعات همینجوری به دست نیومده کلی کار کارشناسی شده روش از قلب پروفایل های مرموز و غیر مرموز اومده بیرون:D

AMIR-ALI

عضو جدید
به به میبینم که امار بچه ها رو ریختین رو دایره
ترتیب نداره ؟

AMIR-ALI

عضو جدید
نمیگم خطرناکی ممکنه دستم بند کنی
بعدشم کجا فقط من موندم این همه ادم
بعدم همه چیز من تو پروفایلم موجوده ولی چون میدونم حسش نیست میگم
64-زراعت و اصلاح نباتات-کارشناسی-متاهل ( با خودم ازدواج کردم :ی )

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیگم خطرناکی ممکنه دستم بند کنی
بعدشم کجا فقط من موندم این همه ادم
بعدم همه چیز من تو پروفایلم موجوده ولی چون میدونم حسش نیست میگم
64-زراعت و اصلاح نباتات-کارشناسی-متاهل ( با خودم ازدواج کردم :ی )

از خداشه دستشو بند کنما
والا بزرگترا هنوز موندن ایشالله بعدش نوبت تو

مرسی که گفتی

ایشالله خوشبخت بشی

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز

محمدرضا.(fgni)..........متاهل.......ب اغبانی .......58

امیر علی.....زراعت و اصلاح نباتات.........64

مصطفی.(tititoo).....دامپروری......... ؟؟

تاتو........؟؟......؟؟

مارال.......؟؟......؟؟

الهام(اتیش پاره).............مکانیزاسیون...... ...70

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام محمد جان این اطلاعات همینجوری به دست نیومده کلی کار کارشناسی شده روش از قلب پروفایل های مرموز و غیر مرموز اومده بیرون:D
سلام حميدرضا حالت چطوره ببين اين زهرا چيكار داره ميكنه از ما كه گذشت اما واي به حال شما ...

سلام تامير علي خوبي داداش :gol: چه خبرا چطوري با ناملايمات؟

AMIR-ALI

عضو جدید
من برم یکمی کشتی کج بازی کنم این گلخونه وقت من گرفته نمیزاره به کارام برسم
خواهش
ببین فکرت خرابه :ی

AMIR-ALI

عضو جدید
سلام تامير علي خوبي داداش چه خبرا چطوري با ناملايمات؟
سلام دادا
خبر اینکه امروز فقط رفتم 2 تا سگ بردم دم گلخونه :ی
چه فیلمی شده
خیلی کار میکردیم حالا نصف وقتمونم سر اینا تلف میشه

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
فقط تو موندیا
اطلاعات بگو وارد کنم

محمدرضا اگر اشتباه نوشتم بگو درستش کنم

نه درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دادا
خبر اینکه امروز فقط رفتم 2 تا سگ بردم دم گلخونه :ی
چه فیلمی شده
خیلی کار میکردیم حالا نصف وقتمونم سر اینا تلف میشه

خوبه ديگه حالا شب با خيال راحت ميخوابي اما يه افغاني محترم پيدا كن شيشدنگ خيالت راحت ميشه ضمن اينكه حتما لازمت ميشه؟ :D

بالا