کلوپ طرفداران پرسپولیس

reynolds_nike1

عضو جدید
بازی واقعا افتضاح بود.فقط وقتمون تلف شد!!! با وجود این همه بازیکن به ظاهر خوب ،هیچ تاکتیکی تو این بازی وجود نداشت!!
ولی نکته ای که اینجا باید بگم اینه که ما متاسفانه طبق معمول چوب نداشتن بازیکن خوب تو هافبک رو داریم میخوریم. معدود موقعیت هایی که خلق کردیم از روی خلاقیت بازیکنایی مثل صادقیان بود. امروز وسطمون خیلی بد بودند.نوری - دهنوی - حقیقی اصلا خوب نبودند. دهنوی امروز کمی جلوتر بود و تمایل به راست داشت.خیلی بد بازی کرد.تو این بازی فقط خطا کرد و یه موقعیت خوب رو خیلی بد از دست داد و یه سوتی بد هم داد که خوشبختانه بخیر گذشت!!!نوری که اصلا تو جریان بازی نبود.نمیدونم کی قراره بازیش بگیره!!! ما اگه صادقیان رو نداشتیم چیکار میخواستیم بکنیم.حقیقی هم نیمه اول خوب نبود ولی تو نیمه دوم متوسط بود.دلیل بازی دادن رضایی هم برام مجهول بود.همش کارش این بود که یکی رو دریبل بزنه و بد یا پاس اشتباه بده یا توپ رو لو بده.تو بقیه پست ها بازیکنا نسبتا خوب بودند.البته سید صالحی زیاد در جریان بازی نبود .البته تقصیری هم نداشت. بنظرم اگه تاکتیک خوبی اتخاذ میشد میتونستیم بازی رو ببریم.خصوصا اینکه اواخر بازی استقلالیا از لحاظ بدنی کم اوردند.ولی خوب متاسفانه تیممون تاکتیک مشخصی نداشت و ریسکم نکرد
ولی نکته خوب این بازی حضور خلعتبری هستش که مطمئنا خیلی به درد تیم ما میخوره و مارو به آینده امیدوار میکنه

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
بازی رو ندیدم و معلومه چیزی از دست ندادم ..
چند دقیقه ش رو با رادیو گوشیم گوش کردم همونجا فهمیدم این بازیم مساوی بدون گل میشه ..
ولی باز این مساوی به ضرر ما بود .. استقلال یه تیم مسن و خسته که بهترین بازیکنش رو هم نداشت و این چند هفته خط دفاعش اصلا خوب نبوده در عوض ما یه تیم باانگیزه و جوون که خط دفاع خیلی خوبی داره ..مساوی بیشتر به ضرر ما بود باید میبردیم ..
همون اول که ترکیب رو دیدم فهمیدم دایی هم به مساوی راضیه .. دیگه نمیدونم غلامرضا رضایی چیکار باید بکنه که نیمکت نشین بشه یا نوری .. وقتی بازی فولاد اینقد خوب بازی کردیم چرا ترکیب رو عوض کرد ..بعد جالبه الان گفته داور مساوی میخواسته !!!!!!!!! ترکیب خودت گویای همه چی بود داور بنده خدا دیوارش از همه کوتاهتره ..این مساوی هم فرقی با باخت نداشت برای ما فقط خوبیش این بود که بازی قبلش رو فدای دربی نکردیم مثل استقلال ..
حیف اون صد هزار نفر ..!!

آخرین ویرایش:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
16 شهریور روز 6 تایی هاست.

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی رو ندیدم و معلومه چیزی از دست ندادم ..
چند دقیقه ش رو با رادیو گوشیم گوش کردم همونجا فهمیدم این بازیم مساوی بدون گل میشه ..
ولی باز این مساوی به ضرر ما بود .. استقلال یه تیم مسن و خسته که بهترین بازیکنش رو هم نداشت و این چند هفته خط دفاعش اصلا خوب نبوده در عوض ما یه تیم باانگیزه و جوون که خط دفاع خیلی خوبی داره ..مساوی بیشتر به ضرر ما بود باید میبردیم ..
همون اول که ترکیب رو دیدم فهمیدم دایی هم به مساوی راضیه .. دیگه نمیدونم غلامرضا رضایی چیکار باید بکنه که نیمکت نشین بشه یا نوری .. وقتی بازی فولاد اینقد خوب بازی کردیم چرا ترکیب رو عوض کرد ..بعد جالبه الان گفته داور مساوی میخواسته !!!!!!!!! ترکیب خودت گویای همه چی بود داور بنده خدا دیوارش از همه کوتاهتره ..این مساوی هم فرقی با باخت نداشت برای ما فقط خوبیش این بود که بازی قبلش رو فدای دربی نکردیم مثل استقلال ..
حیف اون صد هزار نفر ..!!

بازی رو ندیدی؟؟؟؟واقعا ضرر نکردی ولی جای تعجب داره:surprised::D

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
بازی رو ندیدی؟؟؟؟واقعا ضرر نکردی ولی جای تعجب داره:surprised::D
اخه خونه نبودم نمیشد ببینم :D
============================
این روزنامه های هواداری هم باحالناااا .. من موقعیتای خطرناک بازی رو دانلود کردم همش یه دقیقه و چند ثانیه س .. تازه موقعیتاش هیچکدوم خوب نیست .. بعد روزنامه پرپسولیس و استقلال هرکدوم نوشتن "از دستمون در رفتن" ... !!! انگار اینا یه بازی دیگه رو دیدن :surprised:

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پرسپولیسیا کجایییین؟؟؟؟؟؟؟

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولین باره میبینم یه جا استقلالی ها بالاترن..!

تاپیک استقلالی ها از سال 2011 تا الان 2000 صفحه!

تاپیک پرسپولیسی ها از سال 2007 تا الان 950 صفحه؟

یاد جمله تاریخی اون دوستمون افتادم:

پرسپولیس طرفدار خیلی داره اما اون پرشور رو نداره!!!

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز

ب نظرمن فرهنگ استفاده از تاپیکمون بالاس
بیخودی اسپم نمیکنیمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ب نظرمن فرهنگ استفاده از تاپیکمون بالاس
بیخودی اسپم نمیکنیم:d

اصلا تو تایپیک آبیها به یه چیزی که نمی پردازن اونم فوتباله

اتفاقا دوستهای پرسپولیسی هم زیادن اما بیشترشون میرن تایپیک کل کل فوتبالی

خودم به شخصه معتقدم تعداد صفحاتمون پایین باشه اما مفید باشه

reynolds_nike1

عضو جدید

نگران نباش عزیز.تاپیکشون بیشتر درباره خاطره تعریف کردن و احوال پرسی و... هستش.یجورایی هم تاپیک گفتگوی آزاده و هم درد دل و در مرحله آخر استقلال!!!
برای ما خیلی بهتره

mehrdad50

عضو جدید
پاسخ همسر ناصر حجازی به پيام علی كريمی

علی کریمی که نتوانست در مراسم یادبود ناصر حجازی شرکت کند، نامه ای در خصوص وی منتشر کرد که با واکنش همسر اسطوره فقید فوتبال ایران همراه شد.

متن نامه همسر حجازی به شرح زیر است:

وقتی فهمیدم طفل شیرین فوتبال ایران در مراسم دومین سالگرد درگذشت همسرم حاضر شده، اشک‌هایم را عاشقانه سر کشیدم. اندوهم را به طرف شادی شلیک کردم و با خود گفتم چه شیرین است وقتی اسطوره‌ای بی‌سر و صدا به ملاقات اسطوره دیگر می‌رود، در برابر مزارش به احترام خم می‌شود، اشک‌های پنهان می‌ریزد و زیر لب می‌گوید:‌ دوست دارم هر وقت به دیدارت می‌آیم، مخفیانه باشد… چرا که مثل خودت اهل تظاهر نیستم.

همیشه از بازی و شخصیت علی کریمی لذت می‌برم. او محبوب خاص و عام است. استقلالی و پرسپولیس دوستش دارند… درست مثل همسرم ناصر حجازی. علی کریمی غم‌های رهگذر هم داشت و شاید غم‌های ماندگار… درست مثل همسرم ناصر حجازی. او در جاده‌های پرعطش زندگی،‌ تشنه مهربانی، حقیقت و صداقت بوده… درست مثل همسرم ناصر حجازی.

علی کریمی عزیز… من قدمتی 62ساله دارم و 40سال آن را با ناصر حجازی زندگی کرده‌ام. تعریف و تمجید از دیگران و وابستگی به تیم و شخص، نه با خلق و خوی من جور می‌آید و نه با سن و سالم. اما سوگند به خاک پاک ناصر و قسم به هجرت پرستو‌ها، دلم می‌خواهد باقیمانده افتخارات گرفته‌نشده ناصر را تو بگیری و به افتخارات خود اضافه کنی… چون تو لایق آن هستی. دلم می‌خواهد آفتاب سرخ این‌بار از تبریز به تو و فوتبالت بتابد و در زمین بازی‌، گل‌های زیبایی همچون نیلوفر در پاهای خلاقت بچیند و برویند و گل‌های رنگی از سر و رویت ببارد.

با احترام، بهناز شفیعی، همسر ناصر حجازی

متن نامه علی کریمی:

اسطوره ها را می کشند اما آنها نمی میرند. این موضوعی است که بعد از پرواز ناصر حجازی عزیز بیشتر به آن پی بردم. ناصرخان از بین ما رفت اما افکاری که داشت هنوز هم در یاد دوستداران اوست. حجازی حرف هایی می زد که باب میل بعضی ها نبود ولی مردم حرف دل او را می فهمیدند و به همین خاطر است که هنوز برای تلفن او پیامک می فرستند.

حجازی از جنس مردم بود و برای همین احساسات آنها را درک می کرد و صدایشان را فریاد می زد. به واسطه همین منش و رفتارها مردم هم اسطوره شان را تا لحظه آخر تنها نگذاشتند و صحنه هایی در لحظه وداع مردم با ناصرخان در استادیوم آزادی رقم خورد که خودم شاهدش بودم.

حالا هم اسطوره در بین ماست و باید افکار او به درستی از سوی خانواده و دوستداران او منعکس شود.

یا حق. علی کریمی