دانلود کتاب های C#

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
با سلام
در اينجا لينک دانلود کتاب های سی شارپ (و مربوط به سی شارپ) رو برای شما قرار ميدم. اميدوارم مفيد باشه.

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
راهنمای سی شارپ دات نت وب توسعه دهندگان

راهنمای سی شارپ دات نت وب توسعه دهندگان

برای سال های بسیاری ، ç و برنامه نویسان ک شده اند جستجو برای زبان های برنامه نویسی دیگر که ارائه همان نوع انعطاف پذیری و قدرت ج و ج ، اما بدون پیچیدگی و شیب منحنی یادگیری تسلط لازم برای از بسیاری از برنامه نویسان language.What مورد نظر بود زبان را که اجازه می دهد برنامه های کاربردی به سرعت ساخته شده است ، اما در عین حال دادن به آنها توانایی جستجو در کد پایین level.The تا سرانجام با زبان جدید مایکروسافت به پایان رسید - Ç # ، عضو چهارچوب دات نت.
سی شارپ زبان جدید انقلابی از مایکروسافت ، و طراحی شده صرفا در چارچوب دات نت اداره می شود. ترسیم و تجارب از سی ، سی و ویژوال بیسیک ، سی شارپ می شود طراحی شده است ساده و مدرن شی گرا زبان های برنامه نویسی.
اما چرا سی شارپ یاد بگیرند؟ با ادغام سی شارپ و ویژوال Studio.NET (معروف به ویژوال سی شارپ) ، در حال توسعه ویندوز و برنامه های وب بوده است اساسا simplified.With دسترسی کامل به دات نت کتابخانه کلاس سی شارپ شامل پشتیبانی داخلی
در حال توسعه برای خدمات وب سایت قوی و برنامه های کاربردی ASP.NET. (این گزارش گفته شد که به طور کامل با استفاده از Studio.NET ویژوال سی شارپ و که اکثر مثال ها در MSDN در سی شارپ که به خودی خود رمزی شد ساخته شده است می باشد دلیل بسیار خوبی برای یادگیری سی شارپ!) علاوه بر این سی شارپ را با افزایش بهره وری از برنامه نویسان با حذف اشتباهات رایج و اغلب به ج و ج همراه است.
در حالی که بسیاری از سی شارپ زودتر کتاب را عمدتا در نحو زبان متمرکز ، راهنمای سی شارپ دات نت وب پاسخ را نشان میدهد استفاده از سی شارپ برای توسعه دهندگان وب به دنبال بهره برداری از قابلیت های جدید و به راحتی از این برنامه قدرتمند language.The بهترین راه برای یادگیری زبان جدید است با تلاش کردن در حالی که نمونه های شما در حال خواندن این فصل book.Within بسیاری از شما نمونه کد متعدد مورد استفاده در موقعیتهای عملی مختلف ؛ یافتن این دست را ، کد رویکرد فشرده به شما اجازه می دهد تا به درک عمیق تر از مسائل دخیل در سی شارپ توسعه وب ، و در عین حال به شما اجازه می دهد تا به برش و چسباندن بخش های از کد قابل اجرا را در پروژه های فعلی خود ، در نتیجه کوتاه شدن زمان توسعه است.
ما دائما به سختی کار تولید بهترین کتاب های فنی مورد نیاز توسط برنامه نویسان حرفه ای مثل شما. من صادقانه امیدواریم که شما از لذت بردن از خواندن این کتاب را تا حدی که نویسنده بود آن را نوشتن!

Download

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
سی شارپ کامل

سی شارپ کامل

سی شارپ کامل است از یک کتاب - نوع -- ارزشمند هر دو برای محتوای خود را وسیع و قیمت پایین آن است. چه شما با نام تجاری جدید برای ج برنامه نویسی # ، حال مهاجرت از ویژوال بیسیک یا ویژوال سی شارپ به ج ، و یا از قبل توسعه یافته برخی از تخصص در سی شارپ ، شما نیاز به مهارت های شما با زبان قدرتمند مایکروسافت جدید طراحی شده برای مهارت تبدیل کنید . پلت فرم خالص. ثانیه ایجاد برنامه های کاربردی پیچیده ای را در چارچوب دات نت بسیار راحت تر است ساخته شده با ک # -- مایکروسافت 'واقعی اولین زبان برنامه نویسی شی گرا می باشد. در سی شارپ کامل ، شما تصویر واضح و روشن از همه چیز شما نیاز دارید که برای توسعه برنامه های کاربردی می دانید با استفاده از ج #. شما با آموختن عناصر اصلی از زبان و از آغاز ویژوال استودیو دات نت ، که در آن شما توسعه و اجرای برنامه های جامع در یک محیط توسعه یکپارچه شده است. خواهید دید که چگونه برای ایجاد واسط های کاربردی و جذاب کاربر و برنامه های کامپیوتری نوشته شده با سی شارپ ، و چگونگی ترکیب کردن تاپیک ها برای بهترین مزیت خود را. شما با استفاده از کلاس های ADO.NET در توسعه برنامه های پایگاه ح # پرداخت. در فصول خدمات وب ASP.NET ، شما را از طریق ساخت نرم افزار خدمات وب XML را پیاده میرویم. شما همچنین می خواهیم بعضی از مباحث پیشرفته ، از جمله سایت رسمی طراحی با در نظر گرفتن امنیت ، فائق آمدن بر کاستیهای چارچوب دات نت ، و در حال کار با مایکروسافت اینترنت موبایل جعبه ابزار.

سی شارپ کامل به شما معرفی به کار Sybex 'sبرخی از بهترین نویسندگان ، پس شما از کجا می دانید برای رفتن به یادگیری حتی بیشتر در مورد سی شارپ و چارچوب دات نت.
داخل :
ویژوال سی شارپ دات نت ملزومات
مقدمه ای بر ویژوال سی شارپ و دات نت چهارچوب
ذن و در حال حاضر : سی شارپ زبان
رشته
برنامه نویسی شیء گرا
کلاس مشتق شده
آرایه ها ، فهرستی ، و مجموعه های
انعکاس در کلاس ها
سی شارپ برنامه Developmemt
ساختمان بهتر رابط کاربری ویندوز
ساختمان دانشگاه شیراز
کار با موضوعات
توسعه پایگاه داده را با سی شارپ
بررسی اجمالی از کلاس ADO.NET
ADO.NET برنامه توسعه
با استفاده از اشیا به مجموعه اطلاعات ذخیره داده
اشیاء با استفاده از مجموعه اطلاعات به تغییر داده ها
ASP.NET و خدمات وب
مقدمه ای بر سی شارپ برنامه های کاربردی وب
با استفاده از XML در برنامه های کاربردی وب
خدمات طراحی وب
ساختمان شما در وب سایت خود را کنترل
سی شارپ پیشرفته توسعه
فائق آمدن سوراخ در دات نت چهارچوب
فائق آمدن بر مسائل امنیتی
شروع کار با اینترنت موبایل جعبه ابزار

Download

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفه ای سی شارپ ، 3rd نسخه

حرفه ای سی شارپ ، 3rd نسخه

سی شارپ طراحی شده است برای کار با دات نت برای ارائه چارچوب جدیدی برای پلت فرم های برنامه نویسی در ویندوز. این مرجع جامع و شما آماده برای برنامه در سی شارپ ، در حالی که در همان زمان ارائه لازم در زمینه چگونگی. آثار معماری خالص.

در این همه سوم نسخه جدید ، شما را به اصول اساسی مطرح می شود ج # و پیدا کردن به روز شده در پوشش برنامه گسترش و جهانی شدن. شما دانش و مشغول به کار زبان و قادر به بدست آوردن آن را در محیط دات نت درخواست ، ساخت فرم های ویندوز ، دسترسی به بانکهای اطلاعاتی با ADO.NET ، نوشتن اجزاء برای ASP.NET ، امکان استفاده از پشتیبانی از شبکه برای کار با COM و COM ، و بسیاری دیگر.

حرفه ای سی شارپ ، 3rd نسخه ، کامل ج # منبع برای توسعه دهندگان ، بسته بندی شده با کد و مثال را که برای آخرین نسخه به روزآوری شده است -- چهارچوب دات نت 1.1 و ویژوال استودیو 2003 خالص است.

در اینجا است فقط تعداد کمی از چیزهایی خواهید در این کتاب کشف :

چگونه در برنامه های شی گرا به زبان # ج
روش برای دستکاری XML با استفاده از سی شارپ
یکپارچگی با COM ، COM ، فعال و دایرکتوری
چگونه برای نوشتن برنامه های کاربردی ویندوز و ویندوز خدمات
برنامه های کاربردی توزیع شده با دات نت Remoting
درک درستی از دات نت مجامع
چگونه برای تولید کارت با سی شارپ
راه هایی برای کنترل امنیت و خالص ، و بسیاری دیگر

http://rapidshare.de/files/13321384/Wrox_Press_-_Professional_C___3rd_Edition.rar

negin17h

مدیر تالار
کتاب های 2010 انتشارات Wrox:

Professional C# 4 and .NET 4 (Wrox Programmer to Programmer)
by: Christian Nagel, Bill Evjen, Jay Glynn, Karli Watson, Morgan Skinner
en
0470502258 9780470502259

Download Links:
ifile.it
Megaupload

**********************************************************************************

Beginning Visual C# 2010 (Wrox Programmer to Programmer)
by: Karli Watson, Christian Nagel, Jacob Hammer Pedersen, Jon D. Reid, Morgan Skinner
en
0470502266 9780470502266

Download Links :
ifile.it
pass : serbia
FileFactory

آخرین ویرایش:

MaHyaR.DrAcOulA

عضو جدید
ممنون نگین جان
واقعا لطف بزرگی کردی
من که زبانم خوب نیست فقط کدها رو نگاهی بهش میندازم اگه چیزی فهمیدم اجراش میکنم اگه نه میرم کد بعدی
نمیشه توی این فروم یه گروهی تشکیل بشه که زبانش خوب باشه و بیاد این کتابهای انگلیسی رو ترجمه کنه؟مطمئنا هم برای بار اطلاعاتی اعضای این فروم خوبه هم خدمتی هم به جامعه برنامه نویسان فارسی زبان میشه
بازم از زحماتت ممنونم

negin17h

مدیر تالار
ممنون نگین جان
واقعا لطف بزرگی کردی
من که زبانم خوب نیست فقط کدها رو نگاهی بهش میندازم اگه چیزی فهمیدم اجراش میکنم اگه نه میرم کد بعدی
نمیشه توی این فروم یه گروهی تشکیل بشه که زبانش خوب باشه و بیاد این کتابهای انگلیسی رو ترجمه کنه؟مطمئنا هم برای بار اطلاعاتی اعضای این فروم خوبه هم خدمتی هم به جامعه برنامه نویسان فارسی زبان میشه
بازم از زحماتت ممنونم

خواهش میکنم :gol: زبان این کتاب ها خیلی پیچیده نیست و به راحتی میشه مطالعش کرد. من که دیگه کتاب فارسی نمیخونم :smile:

MaHyaR.DrAcOulA

عضو جدید
برای شما پیچیده نیست
ولی برای منی که آشنایی اولیه با برنامه نویسی ندارم و زبانم هم خوب نیست مسلما خیلی خیلی سخته که انگلیسی رو بخونم

اارکیده

عضو جدید
سلام نگین خانم بلاخره کدوم کتاب بهتره اخه لینک هایی که گذاشتی چندتا هستن:confused:
راستی زبان اصلی هستن؟؟؟؟:razz: شما دیگه کتاب فارسی نمی خونی ما تازه شروع کردیم یکم هوای ماروهم داشتی:eek:

negin17h

مدیر تالار
کتاب های پست 12 در دو سطح برای سی شارپ کتاب های خوبی هستند. برای کتاب فارسی فکر کنم یا باید کتاب دایتل رو بخرید یا کتاب آقای هاشمیان رو دانلود کنید :gol:

اارکیده

عضو جدید
کتاب های پست 12 در دو سطح برای سی شارپ کتاب های خوبی هستند. برای کتاب فارسی فکر کنم یا باید کتاب دایتل رو بخرید یا کتاب آقای هاشمیان رو دانلود کنید :gol:
نگین خانم ببخشیدا اما یه بار یکی از بچه ها لینک کتاب اقای هاشمیان رو گذاشت اما من نتونستم دانلود کنم اگه داشتی زحمتشو می کشی برام بزاری؟؟؟:sweatdrop::redface:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نگین خانم ببخشیدا اما یه بار یکی از بچه ها لینک کتاب اقای هاشمیان رو گذاشت اما من نتونستم دانلود کنم اگه داشتی زحمتشو می کشی برام بزاری؟؟؟:sweatdrop::redface:
این لینک کتاب هست اگه نتونستید دانلود کنید بگید لینک دیگه ای واستون بزارم
http://www.4shared.com/file/0iICw2-H/LearningVisualC2005-UploadedBy.html

mr.sajjad

عضو جدید

این لینک کتاب هست اگه نتونستید دانلود کنید بگید لینک دیگه ای واستون بزارم
http://www.4shared.com/file/0iICw2-H/LearningVisualC2005-UploadedBy.html

دانلود لینک مستقیم

حجم کتاب: 13.86 مگابایت

KHF*

عضو جدید
کتاب های 2010 انتشارات Apress:

.1

Accelerated C# 2010
by: Trey Nash​

.2

Pro C# 2010 and the .NET 4 Platform, Fifth Edition
by: Andrew Troelsen​

.3

Visual C# 2010 Recipes: A Problem-Solution Approach
by: Allen Jones, Adam Freeman, Matthew MacDonald, Rakesh Rajan​

.4

Pro LINQ: Language Integrated Query in C# 2010
by: Joseph Rattz, Adam Freeman​

: Download links
mediafire.com
ifile.it

negin17h

مدیر تالار
C# for Programmers

C# for Programmers

C# for Programmers

by: Harvey M. Deitel, Paul J. Deitel

Download :
iFile.it
MegaUpload

Password : library.nu​

negin17h

مدیر تالار
C# 2010 for Programmers (4th Edition) (Deitel Developer Series)

by: Paul J. Deitel, Harvey M. Deitel

Download

لینک دانلود اصلاح گردید.

آخرین ویرایش:

rose22

عضو جدید
سلام
من توی برنامه نویسی کاملا تازه کارم!!!
به نظر شما که برنامه نویسی کار کردید و کتابای بالا رو بیشتر آشنایی دارین ، واسه شروع از کدوم کتاب بخونم البته غیر از کتاب آقای هاشمیان، منظورم یه کتاب زبان اصلی هست.
ممنون.

negin17h

مدیر تالار
سلام
من توی برنامه نویسی کاملا تازه کارم!!!
به نظر شما که برنامه نویسی کار کردید و کتابای بالا رو بیشتر آشنایی دارین ، واسه شروع از کدوم کتاب بخونم البته غیر از کتاب آقای هاشمیان، منظورم یه کتاب زبان اصلی هست.
ممنون.

سلام
همگی کتاب های خوبی هستند، اما فکر کنم کتاب های wrox زبان ساده تری دارند و معمولاً در دو سطح مقدماتی و پیشرفته می باشند.

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جامع ترین کتاب آموزش زبان ویژوال سی شارپ به زبان فارسی

جامع ترین کتاب آموزش زبان ویژوال سی شارپ به زبان فارسی

نام کتاب : آموزش جامع زبان برنامه نویسی C#

نویسنده : سید محمد هاشمیان
تعداد صفحه : 951
حجم فایل : 10 Mb

قالب کتاب:PDF

بدون شک یکی از بهترین مراجع الکترونیکی فارسی برای زبان سی شارپ (#C) این کتاب می باشد. اما هرچه هست اگر می خواهید یک مرجع کامل، مرتب و قدرتمند در مورد برنامه نویسی به زبان #C و همچنین ASP.NET داشته باشید این کتاب را حتما دانلود کنید. این مجموعه حاصل تلاش جناب آقای هاشمیان است که به حق در این زمینه سنگ تمام گذاشته اند. حجم این کتاب حدود 10 مگابایت است و 951 صفحه دارد.
بخشی از کتاب: نوشتن برنامه برای یک کامپیوتر همانند یاد دادن گره زدن بند کفش به یک کودک است. تا زمانی که شما نتوانید درست مراحل کار را بیان کنید هیچ کاری انجام نمی شود. ویژوال C# یک زبان برنامه نویسی است که بوسیله آن می توانید به کامپیوتر خود بگویید چه کارهایی را انجام دهد. اما کامپیوتر نیز مانند یک کودک است و فقط کارهایی را می تواند انجام دهد که مراحل آن به وضوح مشخص شوند. اگر تا کنون برنامه ای ننوشته باشید ممکن است این کار بسیار مشکل بنظر برسد، البته ...

Download