نحوه ی برخورد من با پسر خالم

اوسپید

عضو جدید

سلام العلیکم
پسر خاله ی بنده به دلایل کاری به شهر ما منتقل شدن و برای مدتی تو خونه ی ما اقامت دارن .
مشکل اینجاست که بنده تقریبا توی اتاقم حبس شدم ! اخه هر وقت از اتاقم میام بیرون پسرخالم شروع به شوخی و صحبت با بنده می کنه .
من اخم می کنم تا متوجه بشه که با بنده شوخی نکنه ولی اصلا اثر گذار نیست , تنها چارم موندن توی اتاقمه.
اما موقع غذا خوردن و... مجبورم بیام بیرون.
نمیدونم دیگه چی کار کنم . می ترسم باعث معصیت بنده بشه و خوشم نمیاد با نامحرم حرف بزنم و شوخی کنم و این افکار داره زجرم میده.
از مشاوران عزیز خواهش دارم که به من مشورت بدن تا چطوری رفتار کنم تا پسر خاله ی بنده متوجه بشن که بنده اصلا راحت نیستم.

طوفان 2013

اخراجی موقت

سلام العلیکم
پسر خاله ی بنده به دلایل کاری به شهر ما منتقل شدن و برای مدتی تو خونه ی ما اقامت دارن .
مشکل اینجاست که بنده تقریبا توی اتاقم حبس شدم ! اخه هر وقت از اتاقم میام بیرون پسرخالم شروع به شوخی و صحبت با بنده می کنه .
من اخم می کنم تا متوجه بشه که با بنده شوخی نکنه ولی اصلا اثر گذار نیست , تنها چارم موندن توی اتاقمه.
نمیدونم دیگه چی کار کنم . می ترسم باعث معصیت بنده بشه و خوشم نمیاد با نامحرم حرف بزنم و شوخی کنم و این افکار داره زجرم میده.
از مشاوران عزیز خواهش دارم که به من مشورت بدن تا چطوری رفتار کنم تا پسر خاله ی بنده متوجه بشن که بنده اصلا راحت نیستم.

با خودش صحبت کن با عقل و منطق

اگر باز انجام داد

رفتار سبک سر انجام مده به خانواده خودت بگو تا کمی حد را رعایت کند

باشد تا خدا شما را از شر شیظان دور سازد

بهترین کار از نظر من اینه

سحر صبح

عضو جدید

سلام العلیکم

سلام علیکم
به نظرم تنها چاره این کار، اینه که ایشون بی تفاوت و آرام باشند. دیگه اگر گاهی جواب طرف رو بدن یا ندن اگر خنثی باشند، تفاوتی نمیکنه

یک نگاه به دل خودشون بندازن
ببینن آیا خودشون حس خاصی نسبت به پسرخاله شون دارن؟
اگر حس خاصی دارن سعی کنن که حتی موقع غذاخوردن هم از اتاق در نیان
چون ایشون میفرمایند که مواجه شدن با پسرخاله شون حس گناه در ایشون ایجاد میکنه

برای همینم باید بیشتر از اینها به فکر آرامش خودشون در این شرایط خاص باشند
در اینطور مواقع خانواده ها درک کافی برای همکاری یا ازاد گذاشتن جوانانشون ندارن
نباید توجه کرد به حرف و حدیث دیگران
موفق باشید

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام العلیکم

شوخی و خنده میتونه از رو صمیمیت باشه غریبه که نیست آخه. درسته نامحرمه ولی خب فامیلتونه.
من نمیدونم چه شخصیتی داره اما شاید دارین زیاده روی میکنین . هر چیزی چهارچوب داره و وقتی تو اون چهارچوب باشه آزار دهنده نیست .
ولی معمولا هر آدمه عاقلی از برخورد طرف مقابل میفهمه چجوری باهاش رفتار کنه .
حبس شدن تو اتاق فایده نداره باهاش طوری حرف بزنین تا متوجه بشه که بهتره شوخی نکنه.

setayesh02931

عضو جدید
وای ای کاش پسرعموم میومد خونمون زندگی میکرد
خوشبحالت من پسرعموم رو دوست میدارم واو نیز مرا دوست میدارد
عزیزم دلیل نداره که خودت رو حبس کنی اومدیم تا اخر عمر خاست بمونه اونوقت هی باید مثل پشت کنکوریا از زیر درواست غذا بیارن
راحت باش و زندگیت رو بکن. مطمئن باش اگه پسره سبکی بود و خانوادت بش اعتماد نداشتن اصلا راهش نمیدادن تو حریم خونتون

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

والله وقتی احساس گناه داره وقتی اخم هم پاسخ گو نیست ولی از قرار پسر راحتی هست وقتی موقع غذا یعنی در حضور دیگران هم اینجوری هستن نشون دهنده اینه که این خصوصات اخلاقیشون هست

شما باید ببینن باشما فقط اینجوری هست مثلا شوخی با مادر شما (خاله شون) هم اینجوری هست ؟؟
یا با پدر و برادرتون رفتارشون چه جور هست؟
اختلاف سن شما چقدر هست؟
شاید حس ایشون به شما مثل خواهر کوچولویی هست که دوست داره سر به سرش بگذاره ( البته ببخشین اینجوری گفتم)
....
.
.
.
.
به نظر من به مادرت بگو بهش تذکر بده

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
رک بهش بگو ک نمیخوای باتو شوخی کنه دلیلشم بگو بهش

ریحانه...

عضو جدید

سلام العلیکم

سلام ببخشید من پسرخاله ندارم وگرنه کمکت می کردم
ولی کلا چرا خودت رو حبس کردی برو بیرون تو به اون چیکار داری بی خیال

X.Doll

عضو جدید

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی ما به جز دایی عمو و برادر با هیچ انسان دیگه ای نباید حرف بزنیم که گناهکار نشیم ؟
عزیزم به نظرم بهتره طرز فکرتو عوض کنی تا بتونی راحت زندگی کنی
فکر کن اونم داداشته ولی حجابتو وحریمتو باش رعایت کن فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر می کنم طرز فکرتون که اشتباهه ... شما اول باید اون نگاهتون رو به نامحرم و محرم عوض کنید..... نامحرم که گرگ نیست بیاد بخورتون ...من کلی دختر عمو و عمه و دایی دارم .... بسیار آدم شوخی هم هستم و خیلی هم اذیتشون می کنم....
من فکر می کنم نگاهتون به نامحرم یک نگاه بسیار سخت گیرانه و خشن هستش و اگه بهتون شمشیر بدن از یه ور همه نامحرم ها رو می کشین :| .....

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر می کنم طرز فکرتون که اشتباهه ... شما اول باید اون نگاهتون رو به نامحرم و محرم عوض کنید..... نامحرم که گرگ نیست بیاد بخورتون ...من کلی دختر عمو و عمه و دایی دارم .... بسیار آدم شوخی هم هستم و خیلی هم اذیتشون می کنم....
من فکر می کنم نگاهتون به نامحرم یک نگاه بسیار سخت گیرانه و خشن هستش و اگه بهتون شمشیر بدن از یه ور همه نامحرم ها رو می کشین :| .....

....:D
فکنم دیگه تا الان هر چی میخواست بشه شده. یا صلح شده یا قهر :confused:

آنه...

عضو جدید
شرایط سختیه
مخصوصا اگه طرف خیلی بی شعور باشه
وتورو دختر بچه فرض کنه

عزیز به نظرمن فقط با پدرومادت این مساله رو درمیون بگذار اونا خودشون تصمیم میگیرن چه اقدامی بکنن
به هیچ وجه با خودبیشعورش سرصحبتو باز نکن :|

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
شرایط سختیه
وتورو دختر بچه فرض کنه

عزیز به نظرمن فقط با پدرومادت این مساله رو درمیون بگذار اونا خودشون تصمیم میگیرن چه اقدامی بکنن
:surprised::surprised:

m roz

عضو جدید
شرایط سختیه
وتورو دختر بچه فرض کنه

هااااااااااااااااااااااااااااااااااان :eek:
خود بیشعورش ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

X.Doll

عضو جدید
شرایط سختیه
وتورو دختر بچه فرض کنه

ماشالا به شعور مهندس هوش مملکت
:D

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
الان یک ماه از شروع این تاپیک گذشته. از اونجایی که فضولی داره خفمون میکنه از استارتر خواهش میکنم که بیاد خودش بگه که چکار کرده و کار به کجا کشیده و خلاصه ما رو از بلا تکلیفی (!) خارج کنه
ممنون

setayesh02931

عضو جدید
ها بیشعور چیه دیگه:surprised:
عزیزم مثل اینکه پسر خالشه ها
دشمنش که نیست. بابا بنده خداچند روز اومده مهمونی
چرا اینقدر سخت میگیرین این مساله به این کوچیکی رو. بابا بیخیال
اگه کار پیدا کرده اونجا 2 روزدیگه خونه میگیره ومیره
پسر خالشه . مزاحم تو خیابون که نیست که بش بی احترامی کنه. مگه میخاد بخورتش
سر وسنگین باش رفتار کن. تموم شد رفت

آخرین ویرایش: