help me!!!

مهسا006

عضو جدید
سلام
من میخوام یه گوشی تو رنج 300 تومن بگیرم.سیستم عاملش حتما اندروید باشه،چی پیشنهاد میکنید؟
خودم بین سامسونگ جیو و HTC wildfire s موندم...
ممنون میشم راهنمایی کنید.

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من میخوام یه گوشی تو رنج 300 تومن بگیرم.سیستم عاملش حتما اندروید باشه،چی پیشنهاد میکنید؟
خودم بین سامسونگ جیو و HTC wildfire s موندم...
ممنون میشم راهنمایی کنید.
نوکیا 2030 بگیر بقیه پولشم بزن به یه ضخمی گوشی میخوای چیکار ؟؟؟؟آخرش اینه میخوای به بی افت اس ام اس بدی بعد قهر کنید و همه چی تموم شه
چه کاریه !!!!
ول کن این خوشیای زود گذرو دخترم

مهسا006

عضو جدید
نوکیا 2030 بگیر بقیه پولشم بزن به یه ضخمی گوشی میخوای چیکار ؟؟؟؟آخرش اینه میخوای به بی افت اس ام اس بدی بعد قهر کنید و همه چی تموم شه
چه کاریه !!!!
ول کن این خوشیای زود گذرو دخترم

اینم حرفیه والا،ولی خب بچه ست دیگه با یه گوشی ذوق میکنه بدبختیاش یادش میره!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام . دوست گلم بستگی به انتظاراتتون داره !!!
انتظاراتتون از گوشی چیه ؟!

مهسا006

عضو جدید
من بیشتر دنبال چیزی ام که از همه لحاظ اوکی باشه(البته تو این رنج قیمت دیگه)
کیفیت دوربینش خوب باشه،هنگ نکنه هی چار تا برنامه ریختی توش و ...

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ﺩﻭﺳﺖ ﮔﻠﻢ ﺗﻮﯼ ﻫﻤﯿﻦ ﺭﻧﺞ ﻗﯿﻤﺖ ﻫﻤﻮﻥ ﺟﯿﻮ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺧﻮﺑﯿﻪ . ﻭﻟﯽ ﺍﯾﻨﻮ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﺩﺍﺷﺘﻪ،ﺑﺎﺷﯿﻦ ﮐﻪ ﺍﻭﻥ ﻟﺬﺗﯽ ﺭﻭ ﮐﻪ ﯾﻪ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ۵۰۰ ﺗﻮﻣﻨﯽ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺪﻩ ﺯﻣﯿﻦ ﺗﺎ ﺁﺳﻤﻮﻥ ﺑﺎ ﻟﻠﺬﺕ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﺟﯿﻮ ﻓﺮﻕ ﻣﯿﮑﻨﻪ . ﺍﮔﻪ ﺍﺻﺮﺍﺭﯼ ﺑﺮ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﺑﻮﺩﻥ ﻧﯿﺴﺖ ﻣﻦ ﻧﻮﮐﯿﺎ ۶۰۳ ﺭﻭ ~ﯾﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﯿﮑﻨﻢ .

A R M A N

عضو جدید
راستی ظاهرشم خیلی واسم مهمه:)

من به شما با توجه به این که دختر هستید ، سونی اریکسون live with walkman رو پیشنهاد میدم ولی خوب یه 20 تا 30 تومنی باید بزارید روی پولتون

چون این گوشی آندروید 2.3 هستش و دوربینش هم 5 هست و ....

آخرین ویرایش:

مهسا006

عضو جدید
ﺩﻭﺳﺖ ﮔﻠﻢ ﺗﻮﯼ ﻫﻤﯿﻦ ﺭﻧﺞ ﻗﯿﻤﺖ ﻫﻤﻮﻥ ﺟﯿﻮ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺧﻮﺑﯿﻪ . ﻭﻟﯽ ﺍﯾﻨﻮ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﺩﺍﺷﺘﻪ،ﺑﺎﺷﯿﻦ ﮐﻪ ﺍﻭﻥ ﻟﺬﺗﯽ ﺭﻭ ﮐﻪ ﯾﻪ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ۵۰۰ ﺗﻮﻣﻨﯽ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺪﻩ ﺯﻣﯿﻦ ﺗﺎ ﺁﺳﻤﻮﻥ ﺑﺎ ﻟﻠﺬﺕ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﺟﯿﻮ ﻓﺮﻕ ﻣﯿﮑﻨﻪ . ﺍﮔﻪ ﺍﺻﺮﺍﺭﯼ ﺑﺮ ﺍﻧﺪﺭﻭﯾﺪ ﺑﻮﺩﻥ ﻧﯿﺴﺖ ﻣﻦ ﻧﻮﮐﯿﺎ ۶۰۳ ﺭﻭ ~ﯾﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﯿﮑﻨﻢ .

مرسی دوست عزیز.من با توجه به اینکه با اندورید کار نکردم دوس داشتم این گوشیم اندروید باشه،حرف شمام درسته ولی به نظرم چون من قرار نیس کار آنچنان خاص یا حرفه ایی باهاش بکنم شاید حتی متوجه این ضعفم نشم.
در مورد wildfire نظری ندارین؟

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
لذت کار با اندروید رو اصلاً از دست نده ، wild خیلی گوشیه خوبیه ، البته الان Explorer هم تازه اومده از Htc خیلی بامزه و کاربردیه ، یه سریم به سایت www.yas-co.ir بزنی بد نیست :) هم عکس داره هم قیمت و هم مشخصات البته برای HTC :) من خودم الان Sensation XE دارم واقعاً لذت بخشه :) البته قبلش نوکیا داشتم سری E اونم معرکست .

مهسا006

عضو جدید
لذت کار با اندروید رو اصلاً از دست نده ، wild خیلی گوشیه خوبیه ، البته الان Explorer هم تازه اومده از Htc خیلی بامزه و کاربردیه ، یه سریم به سایت www.yas-co.ir بزنی بد نیست :) هم عکس داره هم قیمت و هم مشخصات البته برای HTC :) من خودم الان Sensation XE دارم واقعاً لذت بخشه :) البته قبلش نوکیا داشتم سری E اونم معرکست .
مرسی...

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوست گلم لایو واکمن گوشیه خوبیه و به ICS هم آپدیت میشه ولی یه مشکلی که داره دوربینشه . دوربینش واقعا افتضاحه ! میتونین از این لینک کیفیت دوربینش رو ببینین !
http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=4111&idPhone2=3947&idPhone3=3724
و
ایلدفایر اس رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیدم . به دلیل اینکه سخت افزارش از لایو خیلی ضعیفتره ! کیفیت صفحه نمایشش کمه ! مصرف باتریش به شدت بالاست ! ضمن اینکه لایو فابلیت USB OTG هم داره ولی وایلد فایر از اون بی بهره هستش و ...
پیشنهادم اینه دست نگه دارین و بودجتون رو یکم ببرین بالاتر ( در حد 400 تومن ) و اکسپریا Neo V بگیرین ...

مهسا006

عضو جدید
دوست گلم لایو واکمن گوشیه خوبیه و به ICS هم آپدیت میشه ولی یه مشکلی که داره دوربینشه . دوربینش واقعا افتضاحه ! میتونین از این لینک کیفیت دوربینش رو ببینین !
http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=4111&idPhone2=3947&idPhone3=3724
و
ایلدفایر اس رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیدم . به دلیل اینکه سخت افزارش از لایو خیلی ضعیفتره ! کیفیت صفحه نمایشش کمه ! مصرف باتریش به شدت بالاست ! ضمن اینکه لایو فابلیت USB OTG هم داره ولی وایلد فایر از اون بی بهره هستش و ...
پیشنهادم اینه دست نگه دارین و بودجتون رو یکم ببرین بالاتر ( در حد 400 تومن ) و اکسپریا Neo V بگیرین ...
اتفاقا خودمم از neo v خیلی خوشم اومده...
مرسی از راهنماییتون

بالا