BIORYHTM تابلوی وضعیت روزانه شما ...

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
در زندگی امروز و در درگیریهای روزمره ، خیلی وقتها شده که بی حوصله میشیم و حوصله کاری رو نداریم . یک وقت خوشحالیم و سرشار از انرژی ، یک زمان حوصله درس خوندن رو نداریم اما آماده یک کار و فعالیت بدنی مثل یه ورزش هستیم. پیش میاد که برای رفتن به دندون پزشکی کاهلی میکنیم چون حس ضعف جسمانی داریم . و خیلی وقتها اتفاق میفته که در شرایط بد روحیه و جسمانی ، تصمیماتی میگیریم که باعث میشه بعد ها پشیمون بشیم و حتی بعضی وقتها به جایی میرسهکه در زمان نامناسب دست به کاری می زنیم که چون در حال مناسبی نیستیم به کل از اون موضوع زده میشیم و فراموشش می کنیم هر چند اون موضوع به نفعمون باشه ...

از یه زاویه دیگه اگه بخوایم به روابط روزمره نگاه کنیم با موضوعات متفاوتی روبرو می شیم . مثلا همکار شما امروز سر کار خیلی بی حوصله و بی رمقه . حوصله انجام کاری نداره بدون این که به مشکل خاصی برخورده باشه . یک روز پر انرژیه و یک روز دلسرده و این در مورد همه روابط هست مثل رابطه زن و شوهر ، فرزند با پدر و مادر ، همکار ها ، مدیر با کارمند ...

حالا یکمی بزرگتر به این ماجرا نگاه کنیم . اگه خلبانی در وضعیت نامناسب شروع به پرواز کنه ممکنه جون صدها نفر رو به خطر بندازه و میلیونها دلار سرمایه رو یک نفره و در عرض چند ثانیه از بین ببره ... اگه یه مریض یا یک دکتر در حالت روحی و روانی مناسبی نباشن ممکنه جون یک آدم به خطر بیفته ...

اینها مقدماتی بود برای اینکه بدونیم برای هرموضوعی میشه تابعی نوشت و اون رو در عین بی قانونی به یک موضوع قانونمند تبدیل کرد و ازش استفاده های زیادی کرد .
حالتها و روحیات انسانها طبق مطالعات دانشمندان تحت عوامل مختلف محیط و وراثت شکل میگیره و دراین بین حالتهای بکر رفتار انسان بیشتر مدیون عوامل طبیعی هستند تا عوامل وراثتی .

بنا براین با تکیه بر علومی نظیر روانشناسی ، روانشناسی بالینی ، ستاره شناسی ، علوم رفتاری ، علوم تربیتی و علوم انسانی میشه به یک برآیند نهایی رسید که با قرار دادن یک موضوع به عنوان متغیر ، ثابتهایی رو به عنوان داده های از پیش تعیین شده برای هر فرد در هر شرایطی به عنوان کلیات مشخص کنه . (امیدوارم توضیحاتم زیاد مبهم نباشه . )

در نهایت این مقدمه طولانی قصد معرفی و آموزش نرم افزاری رو دارم که با توجه به تمام عوامل فوق الذکر طراحی شده و ریشه در علوم قدیم و تکنولوژی جدید داره .
نرم افزاری به نام BIORYHTM

سـعید

مدیر بازنشسته
دومان جان سپهر راست میگه این نرم افزار رو از کجا باید بگیریم..؟؟

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام اگه موافق باشین یکمی بیشتر راجع به این نرم افزار بدونیم و نحوه استفاده از اونو یاد بگیریم :
قبل از هر چیز باید بگم این نرم افزار نسخه دمو هست و نسخه کرک شدش وجود نداره . قیمت نسخه اصلی هم 19 دلاره ... به همین خاطر امکان استفاده و تشریح تمام قسمتهاشو ندارم و فقط منو ها و امکاناتی که میشه ازشون استفاده کرد رو براتون شرح خواهم داد :

بعد از نصب نرم افزار با منوی اصلی اون که به این شکله برخورد خواهید داشت

:

سعی کردم به فارسی قسمتهای اصلی منو رو معرفی کنم ولی یکسری توضیحات رو باید بدم :
اول اینکه تاریخ سیستم شما باید منطبق بر تاریخ دقیق روز باشه یعنی همین امروز که داخلش هستیم وگرنه اطلاعات غلط خواهید گرفت .
دوم اینکه تاریخ تولدتون رو دقیقا همون روزی که به دنیا اومدین وارد کنید ، نه اون روزی که تو شناسنامه است .
سوم اینکه همین تاریخی که دارید ازش استفاده می کنید باید به میلادی تبدیل بشه . سالهای شمسی بی استفاده است .

معرفی صفحه اصلی
اما توضیح این صفحه : در صفحه اصلی این نرم افزار ، نمودار های سینوسی شکلی که به رنگهای مختلف در صفحه نمایش داده می شن که بیان کننده وضعیت فرد در شرایط مختلف هستند .
قسمت وسط صفحه یک سهمی سبز و ارغوانی رنگ دیده می شه که بر آیند کل وضعیت روحی و فیزیکی شخص رو نشون میده که در پستهای بعدی راجع بهش بیشتر صحبت خواهم کرد .
یک نوار مستطیل شکل خاکستری رنگ رو در وسط می بینید که این نوار در اصل تاریخی که شما در اون هستید رو نشونمیده که میتونید بسته به نیاز اون رو تغییر بدید
(( مثلا اگه 20 روز دیگه از تاریخ امروز آزمون حساسی دارید ، از امروز میتونید پیش بینی های لازم رو برای اون روز بکنید .به لحاظ توان جسمی ، روحی و ...))

قسمت پایین سمت چپ هم در اصی قسمت کنترل اصلی نرم افزار برای تنظیماتشه که شما در این قسمت همه سیستم رو بر اساس نیاز خودتون تنظیم می کنید که باز هم در این مورد بیشتر توضیح خواهم داد.

توصیه می کنم برای تبدیل تاریخ شمسی به قمری از این وب سایت استفاده کنید :

:warn:تبدیل تاریخ شمسی به میلادی . اینجا رو کلیک کنید

بعد از اینکار از قسمت کنترل و اضافه کردن نام جدید birth date manager رو بزنید تا پنجره محاوره ایی اون به شکل زیر باز بشه :

حالا روی برگه سفید بالا سمت چپ که روش یه مستطیل قرمز کشیدم کلیک کنید تا پنجره دوم باز بشه . تو این پنجره اسم خودتون رو بالا و تاریخ تولدتون رو به میلادی پایینش وارد کنید . تایید کرده و به منوی قبلی برگردید. من برای مثال اسم فرضی رو محمد انتخاب کردم و تاریخ تولدش رو قرار دادم 16/2/1977 . حالا این اسم به قسمت لیست اسامی منتقل می شه .
بعد از اینکه به صفحه اصلی برگشتین نمودار رو با تغییرات می بینید . دکمه set today رو بزنید تا نوار مستطیل عمودی نشان دهنده روز روی تاریخ امروز وایسته وبعد طبق شکل زیر دکمه اطلاعات خروجی رو بزنید :​

بعد از اینکه این کار رو انجام دادید با نمودار های میله ایی زیر و یکسری متن مواجه میشید :​

این نمودار در حقیقت نمودار وضعیت کلی محمد فرضی ما در این روز بخصوصه . قسمتهای مختلفش رو هم روی تصویر توضیح دادم .
قسمت بالا اندازه هر پارامتر به درصد هم نوشته شده تا دقیق تر بتونید رفتارتون رو مطالعه کنید .
در قسمت پایین ، وضعیت هر کدوم از پارامتر ها رو نوشته و توصیه هایی رو با در نظر گرفتن وضعیت شخص می کنه که این توضیحات می تونه خیلی وقتها به نفع شخص باشه . در یک پست جدا گانه به لحاظ روانشناسی با تجزیه و تحلیلهای این گزارش برخورد خواهم کرد تا موضوع بیشتر باز بشه .

امیدوارم از قسمت اول این آموزش استفاده کنید ... نظراتتون رو راجع به این نرم افزار و کلیاتش برام جالب خواهد بود .
ادامه دارد ...​

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::cry:
ای بابا چرا اینطوریه . می گم تمرکز ندارم :confused::confused:
درصدهام خیلی جالبه یا پایین پایین یا بالای بالا:confused:
توصیه می کنه فعالیت فیزیکی بکنم و کمتر به ذهنم فشار بیارم ... چون این روزها تمرکزم خیلی پایینه:eek:.... ایول چه باهوشه ... از کجا می دونه؟:surprised::que:

archi_arch

مدیر بازنشسته
میشه یه کم بیشتر درباره اش توضیح بدین؟ این چه جوری کار میکنه؟!!! هیچ اطلاعاتی نمیخواست که؟!!! فقط از رو روز تولد اینهارو میگه؟!!!!!!!!!!!!! :eek::w20:

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:cry::cry:
ای بابا چرا اینطوریه . می گم تمرکز ندارم :confused::confused:
درصدهام خیلی جالبه یا پایین پایین یا بالای بالا:confused:
توصیه می کنه فعالیت فیزیکی بکنم و کمتر به ذهنم فشار بیارم ... چون این روزها تمرکزم خیلی پایینه:eek:.... ایول چه باهوشه ... از کجا می دونه؟:surprised::que:

میشه یه کم بیشتر درباره اش توضیح بدین؟ این چه جوری کار میکنه؟!!! هیچ اطلاعاتی نمیخواست که؟!!! فقط از رو روز تولد اینهارو میگه؟!!!!!!!!!!!!! :eek::w20:

سلام به هر دو دوست عزیزم
نتایج شخصی من بعد از تحلیل روی عناصر مختلف این سیستم به همراه یکسری تحقیقات مرتبط با این موضوع رو در ذیل آوردم که شاید به درک این سیستم بیشتر کمک کنه :

از اونجا که ما در برخورد های روزانه جز فضای خانوادگی نمی تونیم درصد زیادی از اخلاق ، رفتار و منش اطرافیانمون رو ببینیم ، بنابر این نمی تونیم در مورد کلیات شخصیتی و وضعیت اون ها نظر بدیم .

مهمترین اصول در رفتاره ای انسانها ، تکرار یک حالت مخصوص به اون فرده که بهش ساعت زیستی می گن . در این حالت شما نا خواسته یا بر حسب دلایل گوناگون هر چند وقت یک کار خاص مشابه رو انجام می دید. مثلا حس دویدن توی خیابون رو دارید ، یا فکرمی کنید باید برید بالای پشت بوم و هوای تازه بخورید یا هزاران رفتار دیگه که ما هیچ وقت روی نمودار وضعیتی اونها دقتی نمی کنیم .

به زندگی یک بچه دقت کنید. ساعت خوابش معلومه ، زمان غذا خوردنش ، اینکه چجوریغذا بخوره ، ساعت خیس کردنش و حتی بالا آوردن بعد از شیر خوردنش .( از اینکه اینقدر بی پرده صحبت می کنم ازتون عذر می خوام ) بنا بر این شما می تونید قطعی در مورد تمام فرآیند زیستی یک بچه نظر بدید و این قضیه در مورد اکثر بچه ها صادقه مگر استثنا ها و این یکی از همون سر نخهایی که می تونه دلیل اثبات بایوریتم باشه . اگه تمام موارد مربوط به یک بچه رو داشته باشید به عنوان دیتا ، می تونید یک نمودار سینوسی در مورد هر کدوم از فعالیتهاش داشته باشید که به هر کسی که قراره بچه رو نگهداری کنه ، کمک می کنه بتونه تمام خصوصیات اون بچه رو بدونه و به راحتی ازش مواظبت کنه .

( امیدوارم از این مثال سوء برداشت نشه و من قبل از هرصحبتی بلانسب رو می گم - چون موضوع علمیه یه خورده جای بحث داره ) اگه یک سری به گاوداریها بزنید ، متوجه میشید که سیستم بایوریتم سالهاست برای حیونی مثل گاو پیدا شده و به نحو مطلوبی ازش استفاده میشه .
در این سیستم یک دایره 360 درجه به حدو.د 50 یا 60 قسمت تقسیم میشه و 360 قسمت پایه منطبق بر روزهای ساله . توی این 50 تا 60 قسمت تمام موارد مربوط به سیستم زیستی گاو داخلش مشخصه و شماره هر گاو به صورت یک درجه چرخون وسط این دایره وصل میشه . با توجه به حرکت این درجه که مربوط به هر گاوه و قرار گرفتنش روی وضعیت خاص ، مثلا قرار گرفتن روی بهترین حالت شیر دهی ، آمادگی برای زایمان و خیلی ازخصوصیات اصلی در این سیستم پرورش حیوانی ، کار گاودارون به راحت ترین شکل ممکن انجام میشه . و حالا فرض کنید یک گاوداری 1000 راس گاو داشته باشه !!!

چون انسانی از سن نوباوه و نونهال که خارج میشه با توجه به شرایط و محیط ، خصوصیاتش رو به صورتهای گوناگون نشون میده و بخاطر نبود امکان تحقیق بر روی یک رشته تسلسلی از افراد خاص در شرایط خاص ، پژوهش روی نکاتی که بیشترین تاثیر رو روی انسان داره به عنوان بیس تحقیقات در نظر گرفته شده و در یک جامعه آمار مورد بررسی قرار گرفته . این نتایج که به صورت نمودار های بایو ریتم در اختیار کاربران قرار گرفته ، یکی از ساده ترین و قابل دسترس ترین سیستمهای بررسی روانشناختی یک انسان به حساب میاد و با پیشرفتش میتونه روی نکات بسیار ریز و قدر تمندی دست بگذاره .

حتما این موضوع رو میدونید که در معتبر ترین شرکتهای ژاپن یکی از موارد مهم در استخدام ، وضعیت تولد افراد به حساب میاد و این گزینه تاییدی بر رسمیت بایو ریتمه . حالا به وضعیت تولد گزینه هایی مثل گروه خونی ، قد ، وزن ، رنگ مردمک چشم ، وضعیت ظاهری ، نوع اثر انگشت ، وضعیت ناخنها و ... رو اضافه کنید و یکم فکر کنید اگر تمام این موارد کانالیزه شده به صورت یک نمودار در بیاد چه اتفاقی میوفته ...

شاید جالب باشه بدونید من روی بعضی از این موارد تحقیق کردم . اگر چه اکثرا معتقدیم با توجه به یافته های پزشکی که بیشتر این موارد به مبحث ژنتیک و وراثت مربوطه ، اما نکات ریز و قابل توجهی رو میشه از توش در آورد :

به عنوان یک کارشناس می تونم با توجه به دقت روی اندامهای مختلف یک گیاه بگم که کمبود های این گیاه و درخت چیه و اتفاقات بعد از اون که برای این گیاه میوفته چیه . مثلا اگه یک برگهای یک گل یا درختچه شروع به زرد شدن بکنه و این زرد شدگی از نوک برگ به حالت سوختگی شیه بشه و در انتها به حالت قهوه ایی سوخته در بیاد میگیم این درخت کمبود ریز مغزی داره . اتفاقاتی که برای این درخت انتظار میره اینه که ضعف عمومی خواهد داشت ، محصول کم و یا بی کیفیت و یا اصلا نخواهد داشت . به دلیل ضعف عمومی مورد حمله آفات مختلف از جمله سوسک چوبخوار قرار گرفته و بعد از انهدام رگهای نباتی حامل شیره نباتی ، به کل از بین خواهد رفت ... این موضوع رو به عنوان یک مثال گفتم . قصد دارم به یک انسان ربطش بدم. اگه به ناخونها تون نگاه کنید متوجه یک هلال صورتی رنگ میشید که در بعضی ها خیلیکم و یا اصلا نیست و در بعضی ها زیاد و بزرگه . این موضوع به یکسری کمبود مواد غذایی در بدن ربط داره . واین یعنی اینکه شما علاوه بر صورت که با تغییر رنگش میتونید متوجه یکسری حالتها در یک فرد بشید نقاط دیگه هم در بدن هست که میتونه نمایشگرهای فوق العاده ایی باشه . خصوصا مواردی که یک مقدار مدت دار هست بهتر جواب میده . مثل کمبودهایی که وجود داره ولی تاثیر زیادی در نوع رفتا یا برخورد های روز مره نداره . حالا همین کمبود و اندازه اون هر چند نا خواسته مثلا روی اعصاب فشار میاره و در طول یک مدت زیاد و طولانی به یک معضل تبدیل و تمام عوامل انسانی رو تحت الشعاع قرار میده . و اگر با عوامل دیگه در بایو ریتم سنجیده بشه اونوقت نتایج مهیجی رو به عنوان آمار نشون خواهد داد.

ادامه دارد ...

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
معمولا باید یکبار زندگی کنیم و تجربه کسب کنیم یکبار دیگه زندگی رو شروع کنیم و از تجربیاتمون استفاده کنیم ...

معمولا باید یکبار زندگی کنیم و تجربه کسب کنیم یکبار دیگه زندگی رو شروع کنیم و از تجربیاتمون استفاده کنیم ...

سلام

قصد دارم یکمی با این موضوع متفاوت تر برخورد کنم . و بیشتر با موضوعاتی که درگیرش هستین ولی اصلا بهش فکر نمی کنین ، درگیرتون کنم .

حتما همه شما قانون جالب ماده و انرژی رو میدونیند . همون قانون معروفی که میگه ماده و انرژی هیچگاه از بین نمی رن و فقط از حالتی به حالت دیگه تبدیل می شن. خوب اگه این موضوع طبق قوانین طبیعی صحت داشته باشه پس ما بعد از از بین رفتن باید به نوعی توی همین دنیا باشیم ( صرفنظر از مسائل اسلامی و شرعی و اعتقادی قضیه ) .

فکرش رو بکنید یک انسان میمیره و در یک نسل رندوم دیگه ظاهر میشه . با حفظ صفات یا بدون اون .
با دونستن این مطالب و با تحلیل عقاید امثال فروید ، میشه به یکسری نکات رسید . اینکه شمایی که الان وجود دارید ممکنه بعد از مرگ 100 یا 1000 یا 100000 سال بعد باشید ، و این موضوع یک اهمیت ویژه داره و اون اینکه شما یک روزی بودید ...

اگه دوست داشتید بفهمید در زندگی قبلی کجا بودید و چه جنسیتی داشتید و روحیاتتون چجوری بوه و چه پیشنهاداتی از زندگی فبلی به شما میشه میتونید یه سری به این سایت بزنید و تاریخ تولدتون رو به میلادی بدید تا از تمام موضوعاتی که گفتم سر در بیارید ...

برای دیدن اطلاعات زندگی خودتون اینجا رو کلیک کنید .

برای تبدیل تاریخ تولدتون به میلادی اینجا رو کلیک کنید .

موفق باشید .

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دومان جان مرسی از اینکه این لينکو دادی.من دانلود کردم ولی اجرا نشد:surprised::(:confused::wallbash:

سلام
من دوباره چک کردم . هیچ مشکلی نداره . اگه خیلی مهمه ایمیلتون رو پیغام شخصی بگذارید تا بفرستم به ایمیلتون .
سایر دوستان هم هر کدوم مشکل داشتن برای دانلود همین مسیر رو طی کنن لطفا.

سـعید

مدیر بازنشسته
من که بدون هیچ مشکلی دانلود و اجرا کردم...مرسی خیلی عالی بود دومان جان....;)

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دومان جان مرسی از اینکه این لينکو دادی.من دانلود کردم ولی اجرا نشد:surprised::(:confused::wallbash:

سلام به دوستان عزیزم

چون احتمال دادم که علت اجرا نشدن برنامه زیپ شدن فایل بوده و تعدادی از دوستان بعد از دانلود نتونستن نصبش کنن روند نصبش رو بعد از دانلود میگم :
بعد از اینکه فایل کامل دانلود شد با نرم افزار winrar اون رو از حالت فشرده خارج کنین و بعد setup.exe رو اجرا کنید .

موفق باشید .

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
این مطلب رو راجع به چاکرا ها بخونید :

چاکراي هفتم

چاكراي هفتم در وسط سر در بالاترين نقطه قرار دارد. اين چاكرا با تمام رنگ هاي رنگين كمان مي درخشد اما رنگ غالب آن بنفش پررنگ است. اينجا جايي است كه انگار در خانة‌ خود هستيم و يگانگي با اصل الهي ازلي را تجربه مي كنيم.
جالب است بدانيد كه گره اي به آن معنا در چاكراي هفتم وجود ندارد. صرفا دامنه باز بودن آن مي تواند كم يا زياد باشد.
وقتي رشد چاكراي هفتم ا فزايش مي يابد در مي يابيد كه دنياي مادي هيچ چيز نيست و به علت يگانگي با هستي الهي همه چيز در درون شما وجود دارد.
در اين زمينه جالب است كه توجه داشته باشيد ملاج كودك در سن 9 تا 24 ماهگي اول زندگي اش باز باقي مي ماند. در طول اين دورة‌ اولية‌ زندگي روي زمين طفل در آگاهي و وحدت كامل به سر مي برد.
اگر اين چاكرا كاملا باز نباشد احساس نبود اطمينان، بي هدفي و بيهودگي و ترس از مرگ اغلب به سراغ تان مي آيد. شايد براي كنترل اين احساسات منفي سعي كنيد كه براي فرار از آنها به فعاليت زياد پناه ببريد يا زير بار مسؤوليت هاي جديد برويد براي اين كه خود را مهم و محق جلوه دهيد. كسي كه چاكرا هفتم كاملا بازي دارد خواب ندارد و هميشه نيمه بيدار است.

چاکراي ششم

چاكراي ششم در فاصلة‌ يك انگشت بالاي پل بيني در وسط پيشاني قرار دارد كه جايگاه نيروهاي ذهني متعال، تشخيص ، حافظه و ارادة‌ ماست.
درك شهودي و روش بيني مخصوص اين چاكراست. عملكرد هماهنگ اين چاكرا باعث مي شود كه ذهني فعال و كل نگرانه داشته باشيد. توجه به حقايق اسرار آميز نيز به اين چاكرا مربوط مي شود.
كسي كه چاكراي ششم در او عملكرد ناهماهنگي دارد، بيش از حد روي حوزة‌ عقل پافشاري مي كند و تصميمات زندگي اش منحصرا با عقل و منطق صورت مي گيرد . اين افراد تنها چيزهايي را قبول مي كنند كه ذهن شان بتواند درك كند و به آساني قرباني تكبر روشنكفرانة‌ خود مي شوند.
كم كاري چاكراي ششم باعث مي شود كه تنها حقيقتي را ببينيد و باور كنيد كه در جها ن بيرون قابل ديدن باشد. در اين صورت حقايق روحاني را رد كرده و افكار پريشان و آشفته اي خواهيد داشت. كساني كه خيلي فراموش كار بوده و بينايي ضعيفي دارند اغلب چاكراي ششمشان كم كار است. اشخاصي كه 4 ساعت به حالت خواب و بيدار هستند چاكراي ششم شان فعال است.

چاکراي پنجم
چاكراي پنجم بين حفرة گردن و حنجره قرار دارد. مركز ظرفيت بيان، ارتباط و الهام انسان است. ارتباط برقرار كردن در زندگي شخصي عمدتا از راه صحبت كردن و همين طور با حركت صورت مي گيرد كه مربوط به اين چاكرا مي باشد.
اگر اين چاكرا هماهنگ كار كند مي توانيد كاملا ساكت بمانيد و از صميم قلب به ديگران گوش داده و حرف هايشان را درك كنيد. گفتارتان خلاق و پرشور بوده و در عين حال كاملا واضح است. صداي شما پرطنين و خوش آهنگ است. وقتي با مشكل يا مخالفتي روبه رو مي شويد با خودتان صادق باقي خواهيد ماند و مي توانيد اگر بخواهيد «نه» بگوييد. نظر ديگران هم نمي تواند شما را تحت تأثير قرار دهد يا فريب دهد.
اگر چاكراي پنجم هماهنگ كار نكند كلامتان خشن، بي ادبانه، سرد و جدي است. صدايتان نسبتا بلند و كلام تان فاقد معناي عميق است. اگر چاكراي پنجم فعال باشد 4 تا 5 ساعت خواب در شب به طرف راست و چپ به طور متناوب مي خوابيد.
كاركرد ناهماهنگ چاكراي پنجم باعث مي شود كه عده اي از قدرت بيان شان براي گول زدن ديگري سوء استفاده كنند.
كم كاري چاكراي پنجم باعث خجالتي شدن، ساكت بودن و دورن گرايي مي شود. در اين صورت وقتي صحبت مي كنيد فقط در مورد چيزهاي كم اهميت زندگي بيروني تان حرف مي زنيد.

چاکراي چهارم
اين چاكرا در وسط قفسة سينه هم سطح با قلب قرار دارد . چاكراي قلب جايگاه عميق ترين و پر شورترين احساسات عاشقانة ماست.
اگر اين چاكرا درست كار نكند دائما مي خواهيد در خدمت ديگران باشيد و سخاوتمندانه عمل كنيد بدون آن كه حقيقتا به سرچشمة عشق وصل باشيد. هميشه در ازاي «عشقي» كه مي دهيد انتظار سپاس و قدرداني داريد. مهر و محبت ديگران شما را شرمنده مي كند و شايد احساس مي كنيد كه به عشق ديگران نيازي نداريد.
اگر چاكراي قلب كاملا بسته باشد علايم خود را با سردي،‌ بي تفاوتي و سنگدلي نشان مي دهيد.
كساني كه چاكراي قلب فعالي دارند معمولا به سمت چپ و حدود 5 تا 6 ساعت در شب مي خوابند.

چاکراي سوم
تقريبا دو انگشت بالاي ناف جايگاه چاكراي سوم است. اگر اين چاكرا هماهنگ كار كند شما مي توانيد خود را كاملا باور كنيد و هم چنين به احساس ديگران و ويژگي هاي شخصيتي آنها احترام بگذاريد.
وقتي چاكراي سوم درست كار نكند مي خواهيد همه چيز طبق خواسته هاي شما انجام شود، دوست داريد دنياي درون و بيرون را كنترل كنيد با اين وجود از درون ناآرام و ناراضي هستيد. كم كاري چاكراي سوم شما را مأيوس و نااميد مي كند.
اگر طرز خوابيدن شما به پشت و حدود 8 – 7 ساعت باشد جاكراي سوم شما فعال مي باشد. چاکراي اول را بشناسيم چاكراي اول در جايي بين مقعد و اندام تناسبي قرار دارد،‌ با دنبالچه مرتبط است و به طرف زمين باز مي شود.
چاكراي اول ما را به دنياي فيزيكي وصل مي كند. انرژي هاي كيهاني را به بدن فيزيكي و سطح مادي بدن مي فرستد. آنهايي كه موفق به گشودن اين چاكرا شده اند حيات بر روي كرة‌زمين را كاملا قبول دارند و به وجود فيزيكي شان پاسخ مثبت مي دهند و براي زندگي كردن آمادگي دارند و هماهنگ با نيروهاي مادي عمل مي كنند. رنگ اين چاكرا قرمز است. قرمز رنگ انرژي و فعاليتي است كه از هستة‌ دروني سياره ما بيرون مي زند و به ما ثبات دنيوي مي دهد. در عين حال انرژي لازم را براي ابراز وجود خلاق مي دهد. چيني ها معتقدند اين چاكرا جايگاه اصلي ناخودآگاه جمعي است و از طريق اين چاكرا مي توان به دانش انباشته شدة‌ ناخودآگاه جمعي دست يافت. براي حفظ تعادل دروني،‌اين چاكرا بايد هماهنگ با چاكراهاي ديگر عمل كند

چاکراتراپي و کيفيت سنگها
براي چاكراتراپي بايد از بهترين كيفيت سنگ ها استفاده كرد. هر چقدر سنگ شفاف تر و خالص تر باشد انرژي ساطع شده از آن شفاف تر و خالص تر است. اين سنگ ها قبل از استفاده بايد تميز شوند زيرا نه فقط انتقال دهندة‌ انرژي هستند كه عناصر زيان بخش را از بدن،‌ امواج منفي را از بدن اتري و اطرافتان جذب مي كنند و بدين ترتيب شما را پاك كرده و از شما حمايت مي كنند.
گفته مي شود كه وجود سنگ كريستال باعث مي شود كه كيفيت نور هالة‌ شما تقويت شده و يك نوع غلاف محافظ داشته باشيد. لباس زير ابريشمي نيز همين خاصيت را دارد به خصوص براي بچه هاي نوپا.
اگر زماني ترس ناگهاني، شوك يا عصبانيت باعث ناراحتي تان شد روش مؤثر ديگري به شما پيشنهاد مي شود كه مي تواند فورا شما را از شر انرژي هاي جمع شده خلاص كند. بايستيد به طوري كه پاها كمي از هم فاصله د اشته باشند،‌ عضلات تان را براي چند ثانيه تا جايي كه مي توانيد منقبض كنيد. اگر تنها هستيد فرياد بزنيد وگرنه ريه هايتان را با يك انفجار خالي كنيد. اين كار را تكرار كنيد تا حال تان بهتر شود. اين تمرين قفل هايي را كه در اثر اتفاق ناگهاني ايجاد شده و سيستم انرژي شما نتوانسته از عهدة‌ آن بر بيايد، برطرف مي كند. اگر احساس خوبي داشته باشيد ممكن است ميل داشته باشيد به بدن تان كشش بدهيد،‌ انگار كه از خواب عميق و آرامي بيدار مي شويد.
به اين نوع درمان چاكرا درماني ميگويند.

موسيقي درماني
هرنوع موزيك كه شادي و سرور ايجاد مي كند براي فعال كردن چاكراي دوم مناسب است. براي آرام كردن و يا هماهنگ ساختن انرژي چاكراي دوم مي توانيد به صداي پرندگان،‌ صداي جريان آب ،‌ حتي نواي شرشر يك چشمه يا فوارة‌ كوچك در منزل يا خارج از منزل گوش دهيد.

رنگ درماني
رنگ نارنجي روشن چاكراي دوم را فعال مي كند. اين رنگ عزت نفس را تقويت كرده و باعث افزايش نشاط مي شود.

رايحه درماني
روغن چوب صندل در تعالي رابطة‌ دو عاشق به سطح معنوي مؤثر است. علاوه بر اين باعث تلفيق انرژي هاي معنوي در تمام سطوح فكر، احساس و عمل مي شود.

منبع مطلب : .www.farshad7.com.

ادامه فیزیولوژی بایو ریتم بر اساس مقوله چاکراها رو در پستهای بعدی توضیح خواهم داد .
ادامه دارد...

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی مسعود جان خیلی عالی بود نرم افزار مفیدیه :)

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان خوبم .

نرم افزاری اصلی بایو ریتم که به صورت نسخه ازمایشی وجود داشت ، در حال حاضر اکسپایر شده و امکان استفاده از ش نیست . ولی خوشبختانه نرم افزارهای دیگه ایی با تکیه بر قانون بایوریتم ، طراحی شده که با همون نام ولی در شکل و شمایلی جدید تر و کاربر پسند تر موجود هست . حتی بعضی از سایتها اقدام به خدمات آنلاین بایوریتمیک کردن .
برای اینکه بهتر و بیشتر بتونید از این نرم افزارها استفاده کنید من آدرس یکسری لینکها رو برای آزمون آنلاین بایوریتم و همینطور دانلود نسخه های جدید نرم افزار برای دوستان قرار می دم .

این سایت مربوط به آزمون انلاین بایوریتم هست . اگر چه تعداد پارمترهایی که می ده 3 تا بیشتر نیست ، اما کاربردیه . http://www.degraeve.com/bio.php

از این آدرس یک بایوریتم زیبا رو دانلود کنید : http://www.whitestranger.com/download/easybio_setup.exe

اینم لینک دانلود بایوریتم خودمون ولی چند ورژن بالاتر : http://www.whitestranger.com/download/easybio_setup.exe

اینم نسخه اصلی برای اونهایی که مستر کارت دارن و می تونن با یه هزینه ناچیز این نرم افزار رو خریداری کنن .: http://www.whitestranger.com/download/arhythms_setup.exe

ویژگی بسیار مهم نسخه های اصلی ، گزارشهای قوی و کاملی از وضعیت روزانه ، هفتگی و ماهانه شماست که با پیشنهادهای زیادی هم همراهه .
امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره .

بالا