bi metal میرود!

bi metal

عضو جدید
سلام دوستان
این آخرین پست من تو باشگاه مهندسان.
مسلما اونهایی که تابستون به باشگاه زیاد سر میزدن،بیشتر نسبت به من شناخت دارن.
یادمه تو گوگل دنبال نرم افزار "کلید فولاد" میگشتم که سایت باشگاه مهندسان رو پیدا کردم.
تو این مدتی که تو سایت بودم چیزهای زیادی از دوستان یاد گرفتم.
متاسفانه این روزها به دلیل مشغله زیاد خیلی کم میتونم به سایت سر بزنم از طرفی هدف من تو سایت این بود که بتونم مطلب جدیدی ارائه بدم و دوستانم رو یاری کنم. اما این روزها به دلیل کمبود وقت از انجام اون عاجزم.در واقع به نظر من تالار مواد جای سرگرمی و زنگ تفریح نیست. چون این تالارها تو سایت وجود داره ،تالار مواد صرفا برای بیان مطالب علمی و مفیده.
در پایان از دوستان خوبم متالیک،فرهنگ،حامد سرلکی،محسن کریمی و...دوستانی بودند که بیشتر با من در ارتباط بودند و همه موادی های عزیز به خاطر تلاش برای ارتقاء کیفیت تالار متشکرم و تقاضا دارم بعد از این تلاش بیشتری کنند تا تالار مهندسی مواد پربارترین و اکتیو ترین تالار با شگاه مهندسان بشه.
موفق و پیروز باشید.
bi metal
18/8/1387

محسن کریمی

عضو جدید
سلام دوستان
این آخرین پست من تو باشگاه مهندسان.
مسلما اونهایی که تابستون به باشگاه زیاد سر میزدن،بیشتر نسبت به من شناخت دارن.
یادمه تو گوگل دنبال نرم افزار "کلید فولاد" میگشتم که سایت باشگاه مهندسان رو پیدا کردم.
تو این مدتی که تو سایت بودم چیزهای زیادی از دوستان یاد گرفتم.
متاسفانه این روزها به دلیل مشغله زیاد خیلی کم میتونم به سایت سر بزنم از طرفی هدف من تو سایت این بود که بتونم مطلب جدیدی ارائه بدم و دوستانم رو یاری کنم. اما این روزها به دلیل کمبود وقت از انجام اون عاجزم.در واقع به نظر من تالار مواد جای سرگرمی و زنگ تفریح نیست. چون این تالارها تو سایت وجود داره ،تالار مواد صرفا برای بیان مطالب علمی و مفیده.
در پایان از دوستان خوبم متالیک،فرهنگ،حامد سرلکی،محسن کریمی و...دوستانی بودند که بیشتر با من در ارتباط بودند و همه موادی های عزیز به خاطر تلاش برای ارتقاء کیفیت تالار متشکرم و تقاضا دارم بعد از این تلاش بیشتری کنند تا تالار مهندسی مواد پربارترین و اکتیو ترین تالار با شگاه مهندسان بشه.
موفق و پیروز باشید.
bi metal
18/8/1387

bi metal عزیز سلام
این تاپیک رو تازه دیدم و حقیقتا خیلی ناراحت شدم
دوست عزیز من تو این مدت ازت مطالب جدیدو مفیدی رو یاد گرفتم
حقیقتا شما و سایر اساتید وجودتون واسه من و سایرین غنیمته
بهرحال هرجا که هستی و هر جا که عزم رفتن داری واست آرزوی موفقیت می کنم
یا علی

فرهنگ

مدیر بازنشسته
من که وقتی شنیدم حسابی پر و بالم ریخت.
تازه قرار بود یه ایده جدید بده ولی نشد.......

در هر صورت دیر یا زود باید رفت ...
موفق باشید
دلمون تنگ میشه..

navid_milani

عضو جدید
سلام

سلام

من به شخصه تابستون بیشتر می تونستم بیا تو سایت نسبت به الان ولی هیچوقت قطع نکردم ارتباط رو . من این کار اقای bi_metal قبول ندارم و دوست دارم ارتباطشون رو قطع نکن .کم کنن.اگر وقت ندارن .با تشکر .

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر کنم دیر اومدم
عزیز جان مارو تنها نزار
واقعا" تو یکی از پایه های تالار بودی..
کاشکی برگردی تا نزارم بری.

bi metal

عضو جدید
برمي گردم

برمي گردم

سلام به همه دوستان خوبم
پيامها و پستهايي كه به من زديد رو خوندم. رفتنم اشتباه بود ، يه جورايي دلم براي باشگاه تنگ شده بود. برمي گردم ،اما فعلا سرم شلوغه.
از اين به بعد به باشگاه سر ميزنم اما ان شاءالله از بهمن ماه با مطالب جديدي در خدمتتون خواهم بود.
متشكرم

آخرین ویرایش:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلام به همه دوستان خوبم
پيامها و پستهايي كه به من زديد رو خوندم. رفتنم اشتباه بود ، يه جورايي دلم براي باشگاه تنگ شده بود. برمي گردم ،اما فعلا سرم شلوغه.
از اين به بعد به باشگاه سر ميزنم اما ان شاءالله از بهمن ماه با مطالب جديدي در خدمتتون خواهم بود.
متشكرم

سلام
خیلی خوشحالم کردید که قصد بازگشت دارید.
منتظرم که بیاید.
امضاتون هم خیلی قشنگ بود خیلی وقت بود که نشنیده بودم.

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان خوبم
متشكرم
الهي شکر! در ضمن ماه خوبي رو انتخاب کردي! :d:w30:

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان خوبم
متشكرم
خوش آمدی به خونه ی خودت

بالا