"-_ فقط آدم های باهوش میتونند اینو بخونند _-"

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله چشم ما از بحث خارج میشویم :D
ولی اگه تایید شد که کسانی که اینو بخونن باهوشن به منم بگید اخه من نمیخوام اعتماد به نفس کاذب در خودم ایجاد کنم:biggrin:
از بحث خارج نشوید......بحث رو به حاشیه نبرید......

هوش من که احتیاجی به این آزمونا نداره........:D

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
this message serves to prove how over minds can do amazing amazing things! impressive things!in the beginning it was hard but now on this line your mind is reading it automatically even without thinking about it, be proud! only certain people can read this! please forward if you can read this

یاد دوره دبیرستان افتادم یادش بخیر!!!!

آخرین ویرایش:

unknown VII

عضو جدید
خب مثلا که کسی درست بخونه......چه ربطی به هوش داره!!!!.............واقعا ما کجاییم:confused:

اینو یکی بیکار بوده اینطوری درست کرده.
مگرنه از این جور نوشته ها زیاده.
مثلا تو بازی های رایانه ای انلاین معمولا نام کاربریشون رو اینجوری مینویسن.:|

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
this massage serves to prove how our minds can do amazing things!
impressive things!in the beginning it was hard but now on this line your mind is reading it aoutomatically with out even thinking about it,be proud!
only certain people can read this.
please forward if you can read this.
بچه ها واسه حسین دست بزنید، اصلا هم تقلب نکرد من شاهدم :|

unknown VII

عضو جدید
this message server to prove how over minds can do amazing amazing things! impressive things!in the beginning it was hard but now on this line your mind is reading it automatically even without thinking about it, be proud! only certain people can read this! please forward if you can read this

یاد دوره دبیرستان افتادم یادش بخیر!!!!

یاد تحقیقات دوره دبیرستانتون افتادی؟
ctrl+c
ctrl+v
:D.......

"ALPHA"

کاربر ممتاز
یاد تحقیقات دوره دبیرستانتون افتادی؟
ctrl+c
ctrl+v
:D.......
:biggrin: نوچ!!
یاد بعضی امتحانا افتادم که توافقی فینگیلیش می نوشتن بچه ها رو تخته و دیوارا با گچ صورتی تعریف هایی که هر چی می خوندیم معنی نداشتن!! و مطمئن بودیم سواله!!!
معلمه فکر می کرد جلسه پیشش انگلیسی داشتیم، سر امتحان کلاسی هم که تخته رو پاک نمی کنن!!:biggrin:;)

unknown VII

عضو جدید
یاد بعضی امتحانا افتادم که توافقی فینگیلیش می نوشتن بچه ها رو تختهو دیوارا با گچ صورتی تعریف هایی که هر چی می خوندیم معنی نداشتن!! و مطمئن بودیم سواله!!!
معلمه فکر می کرد جلسه پیشش انگلیسی داشتیم، سر امتحان کلاسی هم که تخته رو پاک نمی کنن!!:biggrin:;)

اهان از اون نظر.;)
اما بیشتر همون ctrl+c و ctrl+v بهت میادا.:دی

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یاد بعضی امتحانا افتادم که توافقی فینگیلیش می نوشتن بچه ها رو تخته و دیوارا با گچ صورتی تعریف هایی که هر چی می خوندیم معنی نداشتن!! و مطمئن بودیم سواله!!!
:biggrin::D:biggrin:

"ALPHA"

کاربر ممتاز
اهان از اون نظر.;)
اما بیشتر همون ctrl+c و ctrl+v بهت میادا.:دی

حالا می خواستم براتون بنویسم که 4 Aو 3 Eهست و خلاص! خواستم ببینم چی می خواد بگه! تکست یکی از سوالای درک مطلب سوالای فوق هم بود!! حتما از اونجا نوشتم نه؟ خیلی سخت بود!!

unknown VII

عضو جدید
حالا می خواستم براتون بنویسم که 4 Aو 3 Eهست و خلاص! خواستم ببینم چی می خواد بگه! تکست یکی از سوالای درک مطلب سوالای فوق هم بود!! حتما از اونجا نوشتم نه؟ خیلی سخت بود!!

انقدر اینجوری سر کلاس تمرین کردی که فارسی رو فراموش کردیا.الان یک فرد پارسی متوجه نمیشه شما چی نوشتی.:|

"ALPHA"

کاربر ممتاز
انقدر اینجوری سر کلاس تمرین کردی که فارسی رو فراموش کردیا.الان یک فرد پارسی متوجه نمیشه شما چی نوشتی.:|

کجاش؟ من از حرف اضافه ها و کلمه های تکراری بی مصرف فاکتور می گیرم ب همین خاطر!!
حالا می خواستم براتون بنویسم که 4 همون Aو 3 همون Eهست و خلاص! خواستم ببینم متنش چی می خواد بگه! موضوع تکست یکی از سوالای درک مطلب سوالای فوق (ارشد ) هم بود!! حتما از اونجا نوشتم نه؟ نه اینکه خوندن و نوشتنش خیلی سخت بود!!

unknown VII

عضو جدید
کجاش؟ من از حرف اضافه ها و کلمه های تکراری بی مصرف فاکتور می گیرم ب همین خاطر!!
حالا می خواستم براتون بنویسم که 4 همون Aو 3 همون Eهست و خلاص! خواستم ببینم متنش چی می خواد بگه! موضوع تکست یکی از سوالای درک مطلب سوالای فوق (ارشد ) هم بود!! حتما از اونجا نوشتم نه؟ نه اینکه خوندن و نوشتنش خیلی سخت بود!!

بهتره بیخیالش بشیم.:D