5 جمله ای که آقایان از شنیدن آن وحشت دارند !

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=3][/h]

مطمئنا او شما را دیده که در حال نگاه کردن به آن خانم زیبا که عقل و هوش را از سر می برد بوده اید. اصلا مهم نیست که تا چه حد زیرکانه و پنهانی نگاه می کردید، در هر حال او متوجه شده است....
بــطور حتم موارد بسیار زیادی وجود دارند که یک مرد هیچ وقـت نـمی خـواهـد از زبان همسرش بشنود. "بریم خرید" یـکی از آنهاست. با شنیدن چنین عباراتی متوجه خواهید شـد کـه کل بعد از ظهرتان در کنار اتاق پرو خانم تلف خواهد شـد.
"تــو مـثـل پـدرت هسـتـی" یـکی دیـگر از این عبارات نـا گـوار اسـت و بـدتـر از آن شنـیـدن " تـو مـثـل پـدرم رفتار مـی کـنـی" اسـت که می تواند به طور جدی مردها را آزار دهـد.
در ایـن قـسـمـت چـنـد نـمـونـه از وحـشتـنـاک ترین، مــهیب ترین، دلخراش ترین و آزاردهنده ترین کلماتی را که یـک زن می تـوانـد در بـرابـر شوهرش بـر زبان بیاورد را ذکر کرده ایم.
1- مرد باش
هیچ چیز به اندازه زیر سوال بردن مردانگی آقایون دردآور نیست. شما می توانید به راحتی مردانگی خود را با سبیلتان! اثبات کنید و از این طریق او را شرمنده کنید. اما اگر نمی خواهید کار به این جا کشیده شود می توانید موضوع بحث را عوض کنید.​

2- نامزد قبلیم این کار رو نمی کرد
چون شما هیچ وقت در مورد روابط قبلی خود با او صحبت نمی کنید به همین دلیل انتظار ندارید که او هم در این مورد با شما صحبت کند. در چنین شرایطی او شما را علنا با مردی مقایسه می کند که خودش او را رها کرده است! خیلی سریع از خودتان دفاع کنید.

3 - به چی فکر می کنی؟
خانم ها خیلی کنجکاو هستند. آنها باید از تمام افکار، احساسات، علایق، عقاید، گمان ها و اشارات شما سر دربیاورند. از سوی دیگر آقایون اصلا دوست ندارند که در مورد همه چیز کاوش کنند و بحث راه بیندازند. سکوت آنها را بیشتر راضی نگه می دارد.

4 - به نظرت اون خوشگله؟
مطمئنا او شما را دیده که در حال نگاه کردن به آن خانم زیبا که عقل و هوش را از سر می برد بوده اید. اصلا مهم نیست که تا چه حد زیرکانه و پنهانی نگاه می کردید، در هر حال او متوجه شده است. بنابر این اگر بگویید "نه" او می داند که شما دروغ می گویید و بحث و جدل آغاز خواهد شد. پس باز هم زمان استفاده از حقه های هنرمندانه است: "یک کم، ولی خیلی چاقه" و بعد هم برای اتمام قضیه دعا کنید !

5 - چه تغییری کردم؟
به طور حتم اگر نتوانید تشخیص دهید گرفتار درد سر بزرگی می شوید. و هر چه مدت زمان بیشتری را برای جواب دادن صرف کنید او نا امید تر شده و شما را احمق تر فرض می کند. زمانی که شما بالاخره فریاد می کشید " اوه، مدل موها تو عوض کردی!" او از عصبانیت منفجر می شود و گوشواره های جدیدش را به زمین پرتاب می کند و میرود.

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
عالی ..........کاملا درستههههههه:smile:

امضاتم که دیگه بیستهههههههه;)

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
دقیقا :) مخصوصا دومیش که آدمو دیوونه میکنه :)

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا دو مورد اولو می‌تونم یه کاریش کنم ولی‌ آخه ۳ تا سؤال آخر اینقد سخته؟ حتما دقتش کمه که نمی‌فهمه آدم چه تغییری کرده... اگه نتونه به این سوال جواب بده به چه دردی می‌خوره وقتی‌ انقدر واسش جذاب نیستم که بهم توجه کنه.....
"به چی‌ فکر میکنی‌" هم که آخه کاری داره که بگه مثلا به ماشینم فکر می‌کردم اینقد سخته؟ به رفتار اون دو نفر فکر می‌کردم ... آخه مگه کاری داره چرا اینا اینجورین آخه....

" به نظرت اون خوشگله" هم که .... به هر حال جوابش اگه این نباشه که تو از اون خوشگل‌تری ولی‌ اونم بد نیست یعنی‌ اینکه واقعا عاشق منه... اگه هم که از نظرش اون دختر خوشگلتره یعنی‌ عاشق من نیست... پس بهتره بره با همونی که به نظرش خوشگلتره انقدم ملتو علاف خودش نکنه ..چیزی که زیاده پسر.

آخرین ویرایش:
بالا