15 روز جهنم...

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان
.
.
.
.
.
.
.
.
حدود 15 روز وقت دارم برای کنکور 92 بخونم
از 20 خرداد تا روز کنکور
دانشجو ترم 4 مهندسی کشاورزی آب(روزانه) هستم
میخوام دانشگاهم عوض کنم
دانشکده کشاورزی تربت جام
حدود 30 هزار منطقه 2
به نظر شما اگه از صفر شروع کنی تو 15 روز تو کنکور کارشناسی منطقه 2 رتبه ات چند میشه؟!
آیا میشه تو ای مدت مهندسی کشاورزی -آب دانشگاه خوب مثل فردوسی یا شیراز یا... قبول شد
ممنون میشم کمکم کنید

آخرین ویرایش:

127128

عضو جدید
سلام
دوستان
.
.
.
.
.
.
.
.
حدود 15 روز وقت دارم برای کنکور بخونم
از 20 خرداد تا روز کنکور
دانشجو ترم 4 مهندسی کشاورزی آب(روزانه) هستم
میخوام دانشگاهم عوض کنم
دانشکده کشاورزی تربت جام
به نظر شما اگه از صفر شروع کنی تو 15 روز تو کنکور کارشناسی منطقه 2 رتبه ات چند میشه؟!
آیا میشه تو ای مدت مهندسی کشاورزی -آب دانشگاه خوب مثل فردوسی یا شیراز یا... قبول شد
ممنون میشم کمکم کنید
سلام
برای کمک دوتا سوال داشتم :
1-کنکور سراسری امسالو میگی آره ؟
2-اگه به تمام اون مطالبی که بلد بودی الان یادت باشه فقط مرور کن و باز بخون ولی این همه وقت 15 روز باقیمونده چرا آخه ؟
بازم میگم با تکیه به همون معلوماتت فقط رو تستهات کار کن و کمتر اینترنت بیا - رتبه ی قبولیه چند بود؟

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برای کمک دوتا سوال داشتم :
1-کنکور سراسری امسالو میگی آره ؟
2-اگه به تمام اون مطالبی که بلد بودی الان یادت باشه فقط مرور کن و باز بخون ولی این همه وقت 15 روز باقیمونده چرا آخه ؟
بازم میگم با تکیه به همون معلوماتت فقط رو تستهات کار کن و کمتر اینترنت بیا - رتبه ی قبولیه چند بود؟

مرسی از نظرتون
آره
اره دانشجویم نشد بخونم...
فقط حد و مشق بلدم
عمومی ها رو هم فقط زبان خارجه بد نیستم
میگین قبول میشم...

127128

عضو جدید
مرسی از نظرتون
آره
اره دانشجویم نشد بخونم...
فقط حد و مشق بلدم
عمومی ها رو هم فقط زبان خارجه بد نیستم
میگین قبول میشم...
اگر تسلط کافی رو داری و از توی عمومی ها فقط یک درسو مشکل داری یه قسمت ماجرات حله قسمت دومش که مهمه همون خوندنشه فقط که وقت بزاری و بخونی تو این مواقع ذهن با مرور بازیابی میشه
سلول های مغز با خوندن و مرور کردن بازدهیشون بیشتر میشه ولی به تناسب میزان وقت باقیمونده نمیشه دقیق گفت نتیجه میده یا نه ولی دو مورد اینجا مطرحه :
1-خوندن درسها و مطالب -2- مقدار مطالبی که باقیمونده - چون هرچقدر مطلب بیشتر و کاملتری برات مونده باشه دردسر خوندن برای از سر یادگرفتنتون کمتر میشه

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
حدود درصد که میخوام بزنم این
ادبیات 28
عربی 20
دینی 36
زبان 20
ریاضی 27
فیزیک 22
شیمی 26
رتبه ام میشه 12000 تا 14000 منطقه 2
به نظرت میتونم تو ای مدت ای رتبه رو بیارم...

بالا