10 اردیبهشت بنزین نمی زنیم!

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
به دلیل گران شدن بنزین تصمیم گرفته ایم فقط یک روز((فقط یک روز)) به پمپ بنزین های سطح شهر مراجعه نکنیم .... سپس شاهد واکنش مسئولین در این زمینه خواهیم بود ...
لطفا در تاریخ ١٠ اردیبهشت ٩٣ به پمپ بنزین مراجعه نکنید. خواهشا فقط یک روز ...

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
به دلیل گران شدن بنزین تصمیم گرفته ایم فقط یک روز((فقط یک روز)) به پمپ بنزین های سطح شهر مراجعه نکنیم .... سپس شاهد واکنش مسئولین در این زمینه خواهیم بود ...
عجب دل شیدایی شما داری ..اونا هم لابد روز بعدش میکنن 400تومن :surprised:

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما قاتل خودتون هستید.
چرا بنزین مفت باشه و مردم به یللی تللی تو خیابونا و نشستن پشت فرمون و بیکاری بگذرونن؟
چرا سرطان ریه رو گسترش بدیم؟ چرا تو خیابونا الاف شیم یه ساعت طول بکشه تا به مقصد برسیم؟
ماشین برای کیف کردنه یا رسیدن به مقصد؟
اگه برای لذت بردنه ، پس فعلا هنوز شما ایرانی اصیل هستید و ندید بدید.
روزانه 2500 تومن از جیب همه واسه بنزین دولت پول میده. اونی که ماشین نداره چه گناهی کرده که باید پول بنزین شماهارو ما بدیم؟
برید خودتون بخرید دیگه. هرکه بامش بیش برفش ببشتر.
ماشین داری؟ میخوای حالشو ببری؟ برو از جیب مبارک خرج کن حالشو ببر. اگه گفتیم چرا حال کردی؟ خرج کن حال کن. دیگه جیب ما رو نزنن که.

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما قاتل خودتون هستید.
چرا بنزین مفت باشه و مردم به یللی تللی تو خیابونا و نشستن پشت فرمون و بیکاری بگذرونن؟
چرا سرطان ریه رو گسترش بدیم؟ چرا تو خیابونا الاف شیم یه ساعت طول بکشه تا به مقصد برسیم؟
ماشین برای کیف کردنه یا رسیدن به مقصد؟
اگه برای لذت بردنه ، پس فعلا هنوز شما ایرانی اصیل هستید و ندید بدید.
روزانه 2500 تومن از جیب همه واسه بنزین دولت پول میده. اونی که ماشین نداره چه گناهی کرده که باید پول بنزین شماهارو ما بدیم؟
برید خودتون بخرید دیگه. هرکه بامش بیش برفش ببشتر.
ماشین داری؟ میخوای حالشو ببری؟ برو از جیب مبارک خرج کن حالشو ببر. اگه گفتیم چرا حال کردی؟ خرج کن حال کن. دیگه جیب ما رو نزنن که.

بله بله حق با شماست!:|

اصلن اونایی که ماشین دارن حقشونه ! بی ادبا ! میخوان سوار ماشینشون بشن باید پولشو بدن تا چششون دراد :|

Major Geologist

کاربر ممتاز
بله بله حق با شماست!:|

اصلن اونایی که ماشین دارن حقشونه ! بی ادبا ! میخوان سوار ماشینشون بشن باید پولشو بدن تا چششون دراد :|
آخه مشکل فقط این نیست. همه جای دنیا ملاک دلار و طلاس، تو ایران معیار سنجش بقیه ی کالاها یکیش بنزینه. تاکسی ها گرون شدن، اونیم که ماشین نداره باید پول تاکسی زیاد بده. اتوبوس و... همه به نوبت گرون میشن.

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه مشکل فقط این نیست. همه جای دنیا ملاک دلار و طلاس، تو ایران معیار سنجش بقیه ی کالاها یکیش بنزینه. تاکسی ها گرون شدن، اونیم که ماشین نداره باید پول تاکسی زیاد بده. اتوبوس و... همه به نوبت گرون میشن.

دقیقا همینه ! همه چی بهم ربط داره ! من دیروز تاکسی سوار شدم 25% گرون شده بود ! حمل و نقل کالا ها با وسائل بنزین سوز انجام میشه پس روی قیمت اکثر اقلام مورد نیاز مردم تاثیر میذاره !

بماند که خیلیا از این مسئله سوء استفاده میکنن و بیشتر از حد لزوم قیمتهارو افزایش میدن ...

اونی که با ماشین آنچنانیش تو خیابونا دور دور میکنه اونقدر داره که ککشم نگزه ! این مسئله به اقشار ضعیف جامعه بیشتر ضربه میزنه ...

دوستان فکر میکنن با گرون شدن بنزین .. هر روز صبح میان در خونه افرادی که ماشین ندارن و 2500 تومن تقدیمشون میکنن :|

این دیگه خیلیه که بگیم من استفاده نمیکنم پس به جهنم که گرون شد :/ ... فردا لبنیات گرون میشه بعد من بیام بگم من که شیر نمیخورم ..مهم نیس گرون شده !!! توقع اتحاد از مردم مملکت ما واقعا فانتزیه :razz:

Major Geologist

کاربر ممتاز
دقیقا همینه ! همه چی بهم ربط داره ! من دیروز تاکسی سوار شدم 25% گرون شده بود ! حمل و نقل کالا ها با وسائل بنزین سوز انجام میشه پس روی قیمت اکثر اقلام مورد نیاز مردم تاثیر میذاره !

بماند که خیلیا از این مسئله سوء استفاده میکنن و بیشتر از حد لزوم قیمتهارو افزایش میدن ...

اونی که با ماشین آنچنانیش تو خیابونا دور دور میکنه اونقدر داره که ککشم نگزه ! این مسئله به اقشار ضعیف جامعه بیشتر ضربه میزنه ...

دوستان فکر میکنن با گرون شدن بنزین .. هر روز صبح میان در خونه افرادی که ماشین ندارن و 2500 تومن تقدیمشون میکنن :|

این دیگه خیلیه که بگیم من استفاده نمیکنم پس به جهنم که گرون شد :/ ... فردا لبنیات گرون میشه بعد من بیام بگم من که شیر نمیخورم ..مهم نیس گرون شده !!! توقع اتحاد از مردم مملکت ما واقعا فانتزیه :razz:

دقیقا! بچه پولدارایی که با ماشین بالای 500 میلیون غروبا میان تو خیابون ایران زمین و... دور دور می کنن، ککشون نمی گزه. چند سالیه دولت بهشون کارت سوخت نمیده، باک اونا هم که زیر 70 لیتر نیست، مصرف بنزینشونم که بالا،ماشین 6 و 8 سیلندر که یه ذره نمی سوزونه. پس همون موقع تونستن از پس بنزینش بر بیان، الآنم میان. فقط به امثال من که یه ماشین زیر 5 میلیون داریم فشار میاد که اگه ماهی 3 بار می رفتیم گردش، حالا میشه ماهی 2 بار!
راستی، اون 25 درصدو چطوری حساب کردی؟؟؟؟

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام، قیمت FOB یا به قول مسئولین قیمت واقعی بنزین حدود 7000 تومنه، حالا برای اعتراض خیلی زوده!

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا! بچه پولدارایی که با ماشین بالای 500 میلیون غروبا میان تو خیابون ایران زمین و... دور دور می کنن، ککشون نمی گزه. چند سالیه دولت بهشون کارت سوخت نمیده، باک اونا هم که زیر 70 لیتر نیست، مصرف بنزینشونم که بالا،ماشین 6 و 8 سیلندر که یه ذره نمی سوزونه. پس همون موقع تونستن از پس بنزینش بر بیان، الآنم میان. فقط به امثال من که یه ماشین زیر 5 میلیون داریم فشار میاد که اگه ماهی 3 بار می رفتیم گردش، حالا میشه ماهی 2 بار!
راستی، اون 25 درصدو چطوری حساب کردی؟؟؟؟

مگه ماشین زیر 5 میلیونم داریم ؟! الان دیگه کلا ماشین داشتن صرف نمیکنه ..با آژانس بری اینور اونور بهتره ... بنزین گرون شد ... دیه رفت بالا و بیمه گرون شد ... سه روز تو هفته طرح زوج و فرده ( ولی از بیمه اش کم نمیشه !) ... طرح ترافیک هم که هست ... اصن ماشین خریدیم واسه چی ؟:|

مسیری که 1600 تومن بود ، شده 2000 تومن ... یعنی 25% افزایش قیمت داشته ... (حالا شاید مسیرای دیگه فرق کنه !)

یه بار پول دادیم خریدیم دیگه چند بار پول بدیم :D

اینجا با یه بار پول دادن مشکل حل نمیشه :d

سلام، قیمت FOB یا به قول مسئولین قیمت واقعی بنزین حدود 7000 تومنه، حالا برای اعتراض خیلی زوده!

سلام !

ما که اصولا از مسئولین مچکریم ! اینو که گفتید ذوق کردم و حس سپاسگزاریم زد بالا ! اصن یه وضی :|

بله منم خوندم که گفتن باید قیمت بنزین به 95% قیمت FOB خلیج فارس برسه ... یعنی احتمالا میشه 2385 تومن در هر لیتر ! یعنی تازه قیمت بنزین آزاد حدودا به 41 % قیمت اصلی بنزین رسیده :|

تا اونجایی که من شنیدم ... FOB یعنی قیمت یک کالا تا زمانی که روی کشتی تحویل داده میشه !

مگه این بنزینی که ملت مصرف میکنن تولید داخل نیست ؟ مگه اینا نمیگن ما خودکفا شدیم ؟ پس FOB خلیج فارس چی میگه این وسط ؟ این که مال بنزین وارداتی از هلنده :|

تازه زمانی این افزایش قیمت منطقیه که خودروهایی که مورد استفاده مردمه هم ارزان باشه و هم مصرفش خوب باشه ... که نیست :|

درآمدمون بین المللیه ؟ نفت و بنزینمون وارداتی و بین المللیه ؟ که حالا شاخص قیمتش رو بین المللی گرفتن ؟:|

جالب اینجاست که این افزایش قیمت از نظر مسئولین داره با شیب ملایم (!) اتفاق میوفته :|

پ.ن: اگه جایی از حرفام غلط بود تصحیح کنید ... چون اینارو جسته گریخته از اینور اونور دیدم و شنیدم !

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب به این میگن سو مدیریت. مگه یه تریلی که فرضا کالا رو بار میزنه میاره ، چقد بنزین میزنه؟
اصلا بنزین نمیزنه که گازوئیل میزنه. بعدشم ، من نگفتم به هیشکی بنزین نده ، کار غلطیه.من گفتم به تاکسی و حمل و نقل عمومی بنزین بده که کرایه گرون هم نشه.
من گفتم بنزین رو پخش نکن/.
ایران تا 5 سال دیگه وارد کننده ی نفت میشه و سوختش تمومه.
الان هرکس هرچی میخوره از نفت هستش.
نباید ما منابع رو دود کنیم بدیم هوا. باید ریشه ای ساختار ها درست بشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه بنزین به یکباره 75 درصد گران شده ...حرفی درست ......اینکه پول این افزایش قیمت رو نمیدهند و مدام از مردم خواستند انصراف دهند درست.البته هنوز هم میگن باب الانصراف مفتوح للسائلین
ولی در قبال این فراخوان فیس بوکی و پیامکی

این کار بسیار اشتباه است و نه تنها هیچ کمکی به مردم نمیکند....بلکه فقط سبب خوشحالی دشمنان ایران میشود ............و شکستش هم حتمی چرا که بنزین غذا نیست که بگیم نمیخوریم! .....در ضمن با این کار دولت قطعا خوشحال میشود .....چرا که از طرفی آمار مصرف بنزین در کشور کم میشود و میتواند به آن فخر بفروشد.و از طرفی نیاز به واردات بنزین که برخلاف بودجه وارد کردن یا وارد میکنن (با توجه به اینکه سالم ترین بنزین تولیدی را متوقف کردن) احساس نمیشود....البته از یک لحاظ این مسئله وارد نکردن بنزین برای مردم خوب هم هست

نکته بعد:شاید این فراخوان سبب شود که عده ای که اجرا میکنند متوجه شوند که میتوانند در مصرف بنزین صرفه جویی هم بکنند و بلکه در آینده این مسئله را رعایت هم کنند!

آخرین ویرایش:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما امروز بنزین نزدیم.ماست و خیار ریختیم تو باک موتور...اقا لامصب با ی نیش گاز میرفت:D

(M&M)

کاربر بیش فعال
واقعا کی قراره وضع ایرانیا خوب بشه؟ به خدا عراقی ها از ما راحتترن.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا کی قراره وضع ایرانیا خوب بشه؟ به خدا عراقی ها از ما راحتترن.

ی عراقی چن وقت پیش اومده بود مغازه رفیقم.خودش ک فارسی بلد نبود.اونی که باهاش بود میگفت.ی پنج هزار تومنی عراقی دستش بود میگفت این میشه یازده هزار تومن ما!!