❺❾نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه و محل قبولی) )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahar mlk

عضو جدید
نتایج نهایی کنکور ارشد 95

نتایج نهایی کنکور ارشد 95

8 شهریور شد و امروز نتایج اعلام خواهد شد، امیدوارم همه نتایج خوب و راضی کننده ای بگیرن.
آرزوی کلی خبر خوشحال کننده رو برا همه دارم، موفق باشید.:gol::gol::gol::gol::gol:

atp2

عضو جدید
من ميخوام يه جوري بخوابم كه وقتي پاشم جواب اومده باشه ، ميخوام دير بخوابم :D
خيلي هم استرس دارم .

آخرین ویرایش:

roya et

عضو جدید
من که وال سکشن نزدم فقط دیاگرام ی دیوار ترومپ رو کشیدم.به نظرتون امید داشته باشم که نمره اسکیسم خوب شه.جاش پرسپکتیو داخلی کشیدم.کسی هست وال سکشن نکشیده باشه؟
اخه بلد بودم بکشم نمیدونم چرا نکشیدم اصلا نمیدونم چرا دست کمش گرفتم

honeybee1370

کاربر بیش فعال
من که وال سکشن نزدم فقط دیاگرام ی دیوار ترومپ رو کشیدم.به نظرتون امید داشته باشم که نمره اسکیسم خوب شه.جاش پرسپکتیو داخلی کشیدم.کسی هست وال سکشن نکشیده باشه؟
اخه بلد بودم بکشم نمیدونم چرا نکشیدم اصلا نمیدونم چرا دست کمش گرفتم
منم نزدم

• Like
واکنش ها: atp2

honeybee1370

کاربر بیش فعال
نه همه توی پناهگاه هستن و با ترس سایت سنجشو هی چک میکنن. جرات جیک زدنم ندارن:D:biggrin:
:biggrin:
نه من اینقد از اسکیسم نا امید شدم که دیگه زیاد به نتیجه فکر نمیکنم! دیروز اگه دوستم بهم مسیج نداده بود اصلا نمیفهمیدم که قراره دوشنبه جوابا بیاد

morteza*amini

عضو جدید
من با اون شاهکارم توی اسکیس نمیدونم چرا انقدر مشتاقم که نتیجه رو زودتر ببینم.:D مطمئنم سنجش این بارم تا سکته نده نتیجه رو اعلام نمیکنه.:razz:

• Like
واکنش ها: atp2

atp2

عضو جدید
آدم میدونه قبول نمیشه ها ولی بازم استرس ذاره :w06::w21:
اصلا فكر اينكه يه صفحه نارنجي با چندتا مستطيل باز ميشه و بايد اسم و إيناتو توش بنويسي بعد وارد بشي خودش استرس اوره
من بيشتر تو اين قسمت لرزه ميگيرم :(

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند درصد از بچه ها اسکیسو خوب زدن؟
منظورم اینه احتمال داره کلا اسکیس نتیجه ها رو زیر ورو کنه؟
:Dمثلا ما قبول شیم

سورا مفخر

عضو جدید
خدا یا شکرت دوستان:eek: روزانه معماری گرایش معماری پایدار دانشگاه علم و صنعت مجاز شدم وای مگه اینها چطور اسکیس ها رو نمره دادن اعصابم بهم ریخت من برای معماری شهید بهشتی برنامه ریزی کرده بودم علم و صنعت شد :cry::cry:

melika21

عضو جدید
مسخره تر از این نمیشه . من پیام نور قبول شدم . اق . حالم بد شد . اسکیس امسال اصلن اسکیس نبود طراحی فنی و نقشه کشی بود اگه کسی هیچی پرسپکتیو بلد نبود به نفعش میشد . حیف اون همه پرسپکتیوی که تمرین کردم-خستگی به تنم موند

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا یا شکرت دوستان:eek: روزانه معماری گرایش معماری پایدار دانشگاه علم و صنعت مجاز شدم وای مگه اینها چطور اسکیس ها رو نمره دادن اعصابم بهم ریخت من برای معماری شهید بهشتی برنامه ریزی کرده بودم علم و صنعت شد :cry::cry:

تبریک میگم
میشه رتبه اتون هم بگین با درصداتون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا