❺❾نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه و محل قبولی) )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

moomidi

عضو جدید
ممنون واسه راهنمایی واقع بینانتون:)
پس چیه داستان یه سریا میگن فلان دوستم با 1300 تهران شد فلان دوستم با 1400 بهشتی شد!!

ضمنن ممکنه این حرفارو از موسسات مختلف بشنوید
که نباید اونجا تحت تاثیر قار بگیرید...

همیشه یادتون باشه منطقی به رویدادهای اطرافمون نگاه کنیم.

saratanha

عضو جدید
رتبه

رتبه

با رتبه 7300 میشه غیرانتفاعی مشهد اورد...من اسکیسم خیلی ضعیفه ارزش داره براش وقت بزارم ...همین که مجبورم واسه ازمون برم تهران مرددم کرده نمیدونم واقعا وقت بزارم یا نه

saratanha

عضو جدید
با رتبه 7300 میشه غیرانتفاعی مشهد اورد؟؟...من اسکیسم خیلی ضعیفه ارزش داره براش وقت بزارم؟؟؟؟ ...همین که مجبورم واسه ازمون برم تهران مرددم کرده نمیدونم واقعا وقت بزارم یا نه؟//؟؟

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینایی که میگن با 1300 1400 قبول شدن اینا دستشون خیلی قویه
مثلا خود دکتر عباسیان 1300 آورده و علم و صنعت قبول شده چون 4 سال لیسانسش هم علم و صنعت بوده
کیه که زیر دست استاذ صدیق باشه و دستش اسکیسیشی بد باشه؟؟؟؟؟
معل

ebadi69

عضو جدید
با رتبه 7300 میشه غیرانتفاعی مشهد اورد...من اسکیسم خیلی ضعیفه ارزش داره براش وقت بزارم ...همین که مجبورم واسه ازمون برم تهران مرددم کرده نمیدونم واقعا وقت بزارم یا نه
فک میکنم بتونی خاوران یا اقبال بیاری
ببین برو مهراز8 تو هفت تیر 1 با مهندس غلامی مشورت کن هفته دیکه تایم داده برا انتخاب رشته
تو دور اول نیاری تو تکمیل ظرفیت صد در صد میاری شک نکن
غیرانتفاییا ماشالا ظرفیتاشون فوق العادس غمی نداشته باش :))

محمددددددد

عضو جدید
سلام دوستان.
اگه روزانه غیر مجاز باشی و شبانه مجاز
اگه شاگرد اول باشی باتوجه ب سهمیه ای ک داره
میشه روزانه قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

morteza*amini

عضو جدید
سلام بچه ها. دو تا مطلب جالب امروز فهمیدم. یکی اینکه من یه همزاد دارم :Dیعنی یه رتبه 32 دیگه هم بجز من هست. و دوم اینکه یه نفر میانگین درصدهاش حدود چند صدم درصد از من بیشتر شده اما رتبش حدودا بیست تا از من پایین تره.

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها. دو تا مطلب جالب امروز فهمیدم. یکی اینکه من یه همزاد دارم :Dیعنی یه رتبه 32 دیگه هم بجز من هست. و دوم اینکه یه نفر میانگین درصدهاش حدود چند صدم درصد از من بیشتر شده اما رتبش حدودا بیست تا از من پایین تره.
وای امسال خیلی ناجوره!!! الان اسکیس هم خیلی سرنوشت سازتر از قبل میشه!!! من خیلی نگران اسکیسم! :cry:

sahar mlk

عضو جدید
اخه مگه میشه؟ امسال خیلی ناجوره انصافا ، از هر رتبه ای دوتا، یه نفرم میانگین درصداش پایین تر از منه رتبه اش بهتره. امسال با معماریا چیکار کردن؟
با این وضع اسکیس هم خیلی ترسناکه. یهد می بینیم رتبه 2000 تهرانه

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیل این قضیه چیه? یعنی امسال تعداد شرکت کننده ها دو برابر بوده?

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها رتبه 2000 مدیریت قبولی تو شبانه براش منتفیه، نه؟ من که اصلا سوالای مدیریت و اینار و جواب ندادم چجوری برا شبانه ش مجاز شدم؟!!!!!!:razz:

ebadi69

عضو جدید
بچه ها رتبه 2000 مدیریت قبولی تو شبانه براش منتفیه، نه؟ من که اصلا سوالای مدیریت و اینار و جواب ندادم چجوری برا شبانه ش مجاز شدم؟!!!!!!:razz:

نه بابا قبولی کجا بوده منم 160 انرژی اوردم معلومه که حتی پارس هم قبول نمیشه چه برسه به روزانه و شبانه

roya et

عضو جدید
چه جالب فک کنم میانگین شما بالاتر میشه هاااا

اره من میانگینم ۴۷.۱ میشه.شما ۴۵.۲ شد.البته شاید اعشاری هم داشتن رتبتون.اما من بدون اعشار هم ۱.۵ درصد بالاترم.احتمالا تاثیر تاریخه. یعنی مطمینم.معدلتون چنده؟من معدل موثرم:۱۶/۴۹

ebadi69

عضو جدید
بچه های معماری واقعا ترکوندن امسال همه میانگینا بالا درصدا بالا اصلا سالای قبل اینطوری نبود
دوستای من یک درصدای چرت داشتن رتبه های دو رقمی شده بودن پارسال
چه وضعشه اخه....اینطوری که خیلی رقابت میره بالاتر
یه جورم شده هرکی از هرجا مونده اومده 6 ماه نشسته برا معماری خونده
هیچکسم بفکر نیس حتی کسایی هم که رتبه های بالا اوردن 3 هزار اینا اونام واقعا درس خوندن
تو رشته های دیگه اصلا این چیزارو نمیبینی واقعا............

ebadi69

عضو جدید
اره من میانگینم ۴۷.۱ میشه.شما ۴۵.۲ شد.البته شاید اعشاری هم داشتن رتبتون.اما من بدون اعشار هم ۱.۵ درصد بالاترم.احتمالا تاثیر تاریخه. یعنی مطمینم.معدلتون چنده؟من معدل موثرم:۱۶/۴۹

اره معدله من معدل موثرم 19/44 شده

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا قبولی کجا بوده منم 160 انرژی اوردم معلومه که حتی پارس هم قبول نمیشه چه برسه به روزانه و شبانه
مرسی عزیزم، قانع شدم واقعا. جوابت علاوه بر طول و عرض، عمقم داشت:biggrin:
تو تکمیل ظرفیت احتمال پارس هست
:confused:سپیده جون ممنوم ازت. پارس که نمیشه برم. تکمیل ظرفیت!

بچه ها حالا قبول نشدم به کنار، از سال بعد می ترسم واقعا. ژانر وحشته ها. چی پیش میاد الله اعلم...میترسم درصدای بچه ها کمتر از 95 نشه، منم با 30 یا 40 اون پایین مایینا بای بای کنم

arash dtb

عضو جدید
اخه مگه میشه؟ امسال خیلی ناجوره انصافا ، از هر رتبه ای دوتا، یه نفرم میانگین درصداش پایین تر از منه رتبه اش بهتره. امسال با معماریا چیکار کردن؟

به خاطر معدل موثراست. با داشتن درصدهای بالاتر ولی معدل پایین تر رتبه تان می تواند بیشترشود

arash dtb

عضو جدید

امیدوار باشید سال گذشته من با رتبه 193 تکمیل ظرفیت انرژی پارس قبول شدم.انشالله شما شهریور قبول خواهید شد

arash dtb

عضو جدید

به خاطر دو درس مشترک زبان و ایستایی که با رشته مدیریت مشترکه چون من هم رتبه مدیریتم شده 1224 فکر میکنم اگه سوالای مدیریت و شناخت مواد رو هم زده بودیم مدیریت قبول شده بودیم:biggrin:

morteza*amini

عضو جدید

دلیل اولی اینه که ایشون با سهمیه رتبش 32 شده

دلیل دومی هم این بود که ایشون تاریخش رو 30 درصد از من پایین تر بود در حالیکه زبانش 40 درصد از من بالاتر بوده یعنی هفتاده و خورده ای. (بقیه درصدها خیلی مشابه هم بودیم با دو سه درصد اختلاف حتی درکشو سه درصد بیشتر از من زده بود)معدل موثرش هم سه نمره از من پایین تر بوده اما بنظرم متهم اصلی این اختلاف رتبه تاریخ بوده:smile:

هر سال منظر خیلی سخت بود و کسی که بالا میزد خیلی روی رتبش تاثیر داشت امسال این اتفاق واسه تاریخ افتاد و خیلی رتبه جابجا کرده

محمددددددد

عضو جدید
سلام دوستان.
اگه روزانه غیر مجاز باشی و شبانه مجاز
اگه شاگرد اول باشی باتوجه ب سهمیه ای ک داره
میشه روزانه قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوااااااهشا اگر اطلاغ دارید کمکم کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا