❺❾نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه و محل قبولی) )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید اخه مهم نیست که معدلمو بالاتر زده یا پایین تر مهم اینه که معدلارو اشتباه زده و درصدا رو هم اشتباه زده و از اونجایی که کارنامه سال پیشمم دارم مطمئنم که اشتباه شده و این داستان فقط واسه من اتفاق نیافتاده همین باعث میشه کلا از رتبه 1 تا رتبه اخر ، اشتباه اعلام شده باشه یعنی الان نه رتبه 1 رتبش واقعیه نه رتبه اخر رتبش واقعیه

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
من روزانه مجاز نشدم. شبانم فقط معماریو معماری اسلامی و مدیریت مجاز شدم.

yashel

عضو جدید
ببینید اخه مهم نیست که معدلمو بالاتر زده یا پایین تر مهم اینه که معدلارو اشتباه زده و درصدا رو هم اشتباه زده و از اونجایی که کارنامه سال پیشمم دارم مطمئنم که اشتباه شده و این داستان فقط واسه من اتفاق نیافتاده همین باعث میشه کلا از رتبه 1 تا رتبه اخر ، اشتباه اعلام شده باشه یعنی الان نه رتبه 1 رتبش واقعیه نه رتبه اخر رتبش واقعیه
من درصدام به جز زبان و تاریخ دقیقا همونی بود که بعد کنکور حساب کرده بودم خیلی دقیق همون شد. زبان و تاریخ هم دو سه درصد بالاتر شدم. که یا یکی دوتا سوال تغییر کرده یا من بدبینانه حساب کرده بودم.
اگه فکر میکنید انقد اشتباه شده واستون میتونید اعتراض کنید.

jeny02

عضو جدید
من پارسال با میانگین 25 رتبم شد 2300 امسال با میانگین 30 رتبم شده 2200....دیگه حالم از هرچی کنکوره بهم میخوره همش ضدحال

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراض که میزنم ولی فایده ای نداره وقتی معدل این همه ادمو الکی وارد کرده دیگه معلومه نتیجه اعتراض منو نگاهم نمیکنن

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شما چطوری تونستید ببینید.....سایت واسه من باز نمیشه :cry:

moomidi

عضو جدید

ولی برا من هم پارسال و هم امسال معدل موثرم یکی بود
امسال هم برای هر دو رشته معماری و هنرهای ساخت معدلها یکسانه
نمیدونم چرا برا بعضیا تفاوت داره؟؟؟

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها خدارو شکر که من منظر روزانه مجاز شدم :) خدایا شکرت واقعا میترسیدم :(
رتبه منظرم 168 شده ، از پارسال 30 نفر بدتر شدم ولی واقعا شکر، معماری هم 243 شدم .
معدل موثر منم بیشتر شده .
خدارو شکر که راضی هستی عاطفه جون....تبریک میگم یه عالمه....;)

jeny02

عضو جدید
سلام
رتبه منظرم 168 شده ، از پارسال 30 نفر بدتر شدم ولی واقعا شکر، معماری هم 243 شدم .

یعنی پارسال با درصدای شما رتبشون 30تا بالاتر شده؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه)

نتایج آزمون کارشناسی ارشد معماری 95 (درصد و رتبه)

ولی برا من هم پارسال و هم امسال معدل موثرم یکی بود
امسال هم برای هر دو رشته معماری و هنرهای ساخت معدلها یکسانه
نمیدونم چرا برا بعضیا تفاوت داره؟؟؟
واقعا خجالت اوره یه کار ساده رو بعد چند ماه نتونستن درست انجام بدن دستمونم به هیچ جا بند نیست :(

yashel

عضو جدید
سلام
خیلی مبارکه. نبریک میگم. واسه منظر کار کردید اسکیس؟ برنامتون چیه؟ من از دیروز تازه به منظر فکر کردم

moomidi

عضو جدید
سلام

تبریک میگم
درصداتونو میگید؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خوای انتخاب کنی؟
والا بگم هیچ تجربه ای ندارم تو این ضمینه دروغ نگفتم. بعید می دونم با 4000 یا 3000 بشه به جایی رسید. فک نکنم اسکیس شرکت کنم. شاید برا جناب مهندس ایرانشاهی پیام دادم، ببینم راهناییم می کنن یا نه. بمونمم میدونم سال به سال زندگیم روند نزولی پیدا می کنه:cry:

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا خجالت اوره یه کار ساده رو بعد چند ماه نتونستن درست انجام بدن دستمونم به هیچ جا بند نیست :(
چرا بنده....واسه درصدات حتما اعتراض بزن...روز کنکور مراقب ما از کارمندای بهشتی بود میگفت پارسال یه دختره اعتراض کرده دوباره پاسخنامشو صحیح کردن فهمیدن برنامه کامپیوتر قاطی کرده درصداشو اشتباه زده...سخته ولی اگه میتونی پیگیری کن حداقل تو سایت اعتراض بزن بگو درصدام اشتباهه

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تبریک می گم گلم
........

qasedak_20

عضو جدید
بچه ها اونایی که رتبه شونو دیدن ، تخمین اکادمی شرکت کردن ؟؟ چقد تفاوت داشت رتبه ؟؟ واس من که هنوز سایت باز نشده

hamid_gh33

عضو جدید
بچه ها کسی راجع به انرژی دانشگاه تهران اطلاعات داره؟ یا کسی رو میشناسه که بشه ازش اطلاعات گرفت؟ تکنولوژی هم همین طور ،ممنون میشم راهنمایی کنین

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا