◀ درخواست های شما ...

◀ درخواست های شما ...

• کم

رای: 0 0.0%
  • زود

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0

sorna602

عضو جدید
نقطه سفارش مجدد فازی

نقطه سفارش مجدد فازی

سلام دوستان
مقاله هایی میخوام در مورد نقطه سفارش مجدد فازی تا مطالعه کنم و آشنا شم چی به چیه!
خودمم در این مورد باید مقاله ارائه بدم:cry:
لطفا اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید بهم برسونید.
یک دنیا ممنون
منتظرم

syahrood

عضو جدید
salam ,man mitoonammaghalato behetoon bedam ,title o moshakhasat bedid ,say mikonam zood befrestam ,rasti emailetoono ham bezarid

gorb

عضو جدید
درخواست روش اجرایی

درخواست روش اجرایی

سلام. دوستان یک نمونه روش اجرایی تولید و اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه می خوام اگه بهم کمک کنید ممنون می شم.

آخرین ویرایش:

Dexoey

عضو جدید
درخواست کتاب اموزشی MS Project

درخواست کتاب اموزشی MS Project

من قبلا نرم افزار Microsoft project رو یاد گرفتم اما به دلیل عدم استفاده اون رو فراموش کردم. کتاب اموزشی برای این نرم افزار زیاده اما من نمیخوام یک کتاب رو ( که تمام دستورات رو توضیح داده) از اول تا اخر بخونم چون هم خیلی وقت گیره و هم کسل کننده. به دنبال کتابی هستم ( به زبان انگلیسی) که یک یا چند پروژه رو تعریف کرده باشه و در هر مرحله دستورات مورد نظر رو گفته باشه تا با مرور کردن اونها ( و انجام اون پروژه ها) دستورات یادم بیاد. ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند.

m_rahnama2602

عضو جدید
reguest

reguest

با سلام خدمت شما دوستان من گرایشم تکنولوژی صنعتی بوده و واحد کنترل موجودی 2 و برنامه ریزی تولید و نت رو نداشتیم به طوری که من هیچ اطلاعاتی راجع به ERP یا OEE و
MRP2 ندارم کسی هست که جزوه یا E-book خوب در این زمینه داشته باشه؟؟؟مرسی

سلام
جزوه برنامه تولید درجه یک از سایت دانشگاهمون دانلود کن.
دکتر همایونی www.iauln.ac.irبعد به سایت اصلی و آموزت الکترونیک برو و دانلود کن
امیدوارم به دردت بخوره .;)

aliasiabany

عضو جدید
سلام آقا pdf اش را نمی دونم ولی خود کتاب راهنما وجود داره QA
276
828 آ 4 ف /
1382
شناسنامه کتاب است

NASRINNN

عضو جدید
مقاله

مقاله

با سلام خدمت دوستان عزیز موضوع پایان نامه من ارزیابی کارایی با استفاده از داده کاوی هوشمنده خواهش می کنم اگه مقاله ای دارین برام بفرستین:cry:

mohsen_522

عضو جدید
راستش من داده کاوی فایل خیلی زیاد دارم!ا(لبته پسوند هوشمند رو نشنیده بودم تا حالا) حالا شما دقیق بگید تو چه موردی(جزئی) کمک میخاید تا کمکتون کنیم چون موضوع مجهوله یه کم! ارزیابی کارایی چی؟ با چه روشی ؟ اینها باید جزئی مشخص باشه

atefeh666

عضو جدید
ایزو و افیس

ایزو و افیس

salam.ketabe khob va karbordi dar zaminey iso ts,... va office khososan excel mikhastam.esme ketab va nevisannde ro age mishnasin moarefi konid

michaelmoore

عضو جدید
نیازمند یک مقاله صنایعی-فوری فوتی

نیازمند یک مقاله صنایعی-فوری فوتی

باسلام خدمت همه رشته های عزیز... برای درس زبان تخصصی نیازمند یک مقاله پونزده صفحه ای صنایعی میگردم که ترجمه کنم(البته اگه ترجمه شده دارید که بهتر^_^) چه بحثای مدیریتی باشه(که بهتر^_^ مثه برنامه ریزی استراتژیک) چه حمل و نقل و غیره.... امیدوارم کمکم کنید ممنونتون میشم یه دنیا

elf.ro42

عضو جدید
درخواست کتاب آموزشی برای پریماورا

درخواست کتاب آموزشی برای پریماورا

سلام دوستان کسی هست کتابی درباره آموزش گام به گام پریماورا داشته باشه.
اگه دارید ممنون میشم یا واسه دانلود بذارید یا معرفی کنید که بخرم.
:gol::gol::gol::gol:

نگار قبادي

عضو جدید
مقالاتي درباره موضوعات مختلف مديريت توليد با ارائه منابع

مقالاتي درباره موضوعات مختلف مديريت توليد با ارائه منابع

دوستان عزيز سلام
اگه امكانش هست يه سري مقالات راجع به موضوعات مختلف توليدبا ارائه منابع ان برام بفرستيد. با تشكر

aphrodait

عضو جدید
مقاله مهم

مقاله مهم

سلام دوستان عزیزمن به مقاله ای درباره ریسک با متد داده کاوی نیاز دارم.لطفا هرکسی اطلاعاتی یا مقاله ای در این زمینه داره منو راهنمایی کنه.ممنون

aphrodait

عضو جدید
کسی نیست اطلاعاتی در این زمینه داشته باشه. من خیلی بهش نیاز دارم. لطفا

masodrahmani

عضو جدید
نیاز ضروری به آشنایی با قطعات صنعتی مانند والو.شفت.کوپلینگ..اجزا الکترو موتور.و...

نیاز ضروری به آشنایی با قطعات صنعتی مانند والو.شفت.کوپلینگ..اجزا الکترو موتور.و...

جایی مشغول بکار شدم و هیچ کدوم از قطعات اطرافم رو خوب نمیشناسم.اسماشون رو تو عنوان آوردم.رولر درام -درام موتور- فلر- روتور- بلت -فلنج -کرن خاک -و مابقی قطعاتش و ازین دست.ضمنا همه رو میشناسم هااا.من عکس یا نقشه شون رو میخوام.ممنون میشم کسی کمکم کنه

سلام فکرکنم کتاب اصول نگهداری وتعمیرات نت مترجم مهندس حسین قلی زاده ومولفr.keit mobley,larry chastain فک کنم بدردت بخوره وکتاب با عکس و توضیحات هست ودر مورد موتورها وفنها و گیربکسها وشفت وبالانس کردن فلنج و.... هست

Eli5700

عضو جدید
کتاب مقدمه ای بر ارگونومی

کتاب مقدمه ای بر ارگونومی

سلام
من دنبال این کتاب هستم.
کسی میشه لینک این کتابو بهم بده؟

mahshid-engineer

عضو جدید
مقاله....رويكرد عصبي - فازي به حل مسائل چند هدفه

مقاله....رويكرد عصبي - فازي به حل مسائل چند هدفه

سلام دوستان . کسی اطلاعاتی درمورد رویکرد عصبی-فازی در صنایع داره؟
مقاله و.........
ممنون میشم کمکم کنید

ieamirtj

عضو جدید
مقاله انگایسی با ترجمه

مقاله انگایسی با ترجمه

سلام من نیازمند یک مقاله انگایسی با ترجمه در هر زمینه مهندسی صنایع با حد اقل 10 صفحه هستم اکه کسی کمک کنه ممنون میشم

iman-ati

عضو جدید
کتاب علمی وجالب میخوام اگه بذارین ممنون میشم

کتاب علمی وجالب میخوام اگه بذارین ممنون میشم

سلام یه کتاب علمی وجالب درموردمهندسی صنایع میخواستم-کتابایی که هستش متاسفانه فایل pdfش باز نمیشه

yosef69

عضو جدید
کتاب مهندسی دوباره از کجا تهیه کنم؟

کتاب مهندسی دوباره از کجا تهیه کنم؟

سلام بچه ها من دنبال pdf کتاب مهندسی دوباره شرکت ها نوشته مایکل همر و جیمز چمپی هستم هر چه قدر گشتم پیدا نکردم کسی میدونه از کدوم سایت میتونم تهیه کنم ؟

احتمال

عضو جدید
قابلیت اطمینان - السید السید

قابلیت اطمینان - السید السید

سلام دوستان
کسی کتاب قابلیت اطمینان السید السید رو داره هفته دیگه امتحان دارم هر جا رفتم نتونستم تهیه کنمش
ممنون:(

ladycraft

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام برای درس برنامه ریزی تولید تالیف آریا نژاد
حل تمرین فصل 3 رو میخواستم.
ممنونم:gol:
هچنینی حل تمرین کتاب اصول شبیه سازی جری بنکس:cry:

kingworld

عضو جدید
کاربر ممتاز
حل المسائل کتاب شبیه سازی سیستمهای گسسته حل تمرینات فصل ۳ و ۴پیشامد اثر جری بنکس، جان کارسون ترجمه دکتر هاشم محلوجی این کتاب بصورت فایل pdf و بصورت زبان اصلی (انگلیسی)و در ۶۹ صفحه می باشد و به تمرینات مهم هر فصل کتاب پرداخته است

دانلود : دانلود فایل

بالا