██▓▒░░ دفتر مدیریت تالار مهندسی صنایع ░░▒▓██

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
دلیل قانع کننده ای بود . مرسی !

راستی با چندتا از بچه های همین تالار در مورد پروژه تحلیل سیستم بهم پیام داده بودن کلی کار کردم!!
اینا هم زیر پوستی هست
دوست دارم بیارمشون تو تالار ولی به چند دلیل نمیشه .

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام الان بحث درباره چی ؟ درباره کم اومدن بچه هاست خوب اینکه مشخص در مطالب علمی و پژوهشی کمیت مهم نیست بلکه کیفیت مهمه - اصلا اهمیت نداره که چند 100 نفر توی تالار حضور داشته باشند یا 10 نفر مهم اون مباحثی که گفته میشه مهم اون نظراتی که داده میشه و مهم اون بیانیه های است که رد و بدل میشه خیلی وقت ها هست 100 نفر تالار حضور دارند و دران به هم پیامک و جوک میگن که توی تالار مختلف رواج داره دیگه میبینید خب چه فایده ای داره حالا اومدیم و 100 تراول در روز گزاشتیم چه نتیجه ای داره (هیچی) اما وقتی بحث علمی میکنیم وقتی اطلاعات رد و بدل میشه وقتی یک چیزی یاد میگیری اونوقت هست که مشتری وفادار میشه (کاربر ها) اونوقت هست که بر فرض مثال من از 2010 ابنجام الان که 2013 هنوز اینجا هستم و سر میزنم خب این فقط به یک دلیل میتونه باشه استفاده های علمی مطالب علمی مباحث علمی اما از همون اول هم ما معتقد بودیم که همه تالار نباید خشک باشه و فقط بحث علمی باشه بحث های علمی سرگرمی و گپ و گفتگوی مهندسی هم باید باشه - الان بیشتر بچه های که توی نظریه مشارکت داشتند و بودنند و نظر دادند حضورشون فعال بوده و هست حالا چون من تمرکزم روی نظریه بود مثال زدم به نظرم باید سند تنظیم بشه اهداف مشخص بشه ماموریت و بیانیه تالار نوشته بشه شاید در ایند طبق چهارچوبی که داره پیش بره و نه برای الان نتیجه بده بلکه برای 3 سال دیگه ما تالاری داشته باشیم که رتبه یک تالار های علمی صنایع باشه انشالله

just in time

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
سال نوی همه مبارک
من مدت زیادی بود که به این سایت سر نزده بودم
و مثل همه برای من هم یه امیل اومد که خیلی وقته سر نزدید و از این دست حرف ها (که البته سومین بار بود و من توجه نکرده بود )
خلاصه اول صبح امروز بعد از حدود یک و یا دو سال دوباره سر زدم
و شگفت زده شدم که هیچ چیزی تغییری نکرده (البته این گله به خودم هم وارده )
بچه ها میدونید همه مشکل ما چیه ؟
اینکه سطح تولید علم یا نگارش جدید مطالب توی مملکت ما به شدت پایین اومده
و امان از کپی و پیست (Copy & Paste)
تاپیک ها رو نگاه کردم ، همه اطلاع رسانی و دور همیه
به نظرم باید طرحی نو در انداخت
سال جدید با ابتکار جدید
با احترام

'nobody'

کاربر بیش فعال
سلام
سال نوی همه مبارک
من مدت زیادی بود که به این سایت سر نزده بودم
و مثل همه برای من هم یه امیل اومد که خیلی وقته سر نزدید و از این دست حرف ها (که البته سومین بار بود و من توجه نکرده بود )
خلاصه اول صبح امروز بعد از حدود یک و یا دو سال دوباره سر زدم
و شگفت زده شدم که هیچ چیزی تغییری نکرده (البته این گله به خودم هم وارده )
بچه ها میدونید همه مشکل ما چیه ؟
اینکه سطح تولید علم یا نگارش جدید مطالب توی مملکت ما به شدت پایین اومده
و امان از کپی و پیست (Copy & Paste)
تاپیک ها رو نگاه کردم ، همه اطلاع رسانی و دور همیه
به نظرم باید طرحی نو در انداخت
سال جدید با ابتکار جدید
با احترام

ممنون از مدیر بازنشسته
امیدوارم قدیمی ها برگردن بلکه بتونن طرحی نو دراندازن. ما که نتونستیم!!

'nobody'

کاربر بیش فعال
این تاپیک که تا بوده دعوا بوده !!!! :D
ایا دعوای دیگری در پیش هست ؟؟ایا!!!

والا دعواهای اینجا که قدیمیه. عضویت شما که جدیده. پس از دعواها چطور خبر دارید؟ :biggrin:

ایشالله از این به بعد یه حرفای خوب از تالار در بیاد:)

اصلا میشه طرفین دعوا را دوباره آورد اینجا و به جون هم انداخت :D

• Like
واکنش ها: 2@li

2@li

عضو جدید
والا دعواهای اینجا که قدیمیه. عضویت شما که جدیده. پس از دعواها چطور خبر دارید؟ :biggrin:

اصلا میشه طرفین دعوا را دوباره آورد اینجا و به جون هم انداخت :D[/QUOTE

کلاغ ها خبر اوردن :D
جای داداش ایمان که خالیه !!!یادم باشه اخرین بار واسه سرزدن به سایت ساعت مشخص کرد

یا سید علی که میخواست تاپیک علمی و بحث راه بندازه !!!!!
حالا شما نو آوری تون چیه آقا مهندس گل؟؟؟

'nobody'

کاربر بیش فعال

اصلا میشه طرفین دعوا را دوباره آورد اینجا و به جون هم انداخت :D[/QUOTE

کلاغ ها خبر اوردن :D
جای داداش ایمان که خالیه !!!یادم باشه اخرین بار واسه سرزدن به سایت ساعت مشخص کرد

یا سید علی که میخواست تاپیک علمی و بحث راه بندازه !!!!!
حالا شما نو آوری تون چیه آقا مهندس گل؟؟؟

من اصلا نوآوری ندارم :))
ایمان و علی که دعوای مدیریتی داشتن و الان علی به غیبت صغری رفت و ایمان به غیبت کبری :cry:
مهندس جان شما انگار پتانسیل های مدیریت و نوآوری را داری. بیا و مدیر شو بلکه دوباره تالار رونق گرفت :);)

• Like

2@li

عضو جدید
من اصلا نوآوری ندارم :))
ایمان و علی که دعوای مدیریتی داشتن و الان علی به غیبت صغری رفت و ایمان به غیبت کبری :cry:
مهندس جان شما انگار پتانسیل های مدیریت و نوآوری را داری. بیا و مدیر شو بلکه دوباره تالار رونق گرفت :);)

مهندس گل بی خیال دادا
همین یه پیراهن داریم تو دعوا پاره اش کنند باید با زیرپوش سرکار برم .

شما تعداد پیراهن هات بیشتره بسم الله مدیر شو انشا... این تالار یه جونی گرفت .

'nobody'

کاربر بیش فعال
مهندس گل بی خیال دادا
همین یه پیراهن داریم تو دعوا پاره اش کنند باید با زیرپوش سرکار برم .

شما تعداد پیراهن هات بیشتره بسم الله مدیر شو انشا... این تالار یه جونی گرفت .

ای بابااااا. شکسته بندی میفرمایید مهندس جان. شما مدیریت در خونتون هست. من در همین آشنایی کوتاه مدت این موضوع را حس کردم:)
البته اگر اصرار دارید که مدیر نشید من پیشنهاد میکنم که 100af مدیر بشه و شما بشید دستیارش. چطوره؟ ایندفعه دیگه نه بیارید ناراحت میشم :D

2@li

عضو جدید
ای بابااااا. شکسته بندی میفرمایید مهندس جان. شما مدیریت در خونتون هست. من در همین آشنایی کوتاه مدت این موضوع را حس کردم:)
البته اگر اصرار دارید که مدیر نشید من پیشنهاد میکنم که 100af مدیر بشه و شما بشید دستیارش. چطوره؟ ایندفعه دیگه نه بیارید ناراحت میشم :D

نه مهندس گل دستیار مدیر هم شما! من دستیار شما میشم که جای خالیتون حس نشه. :D هر چی باشه الویت با پیشکسوت ها هست :redface:
راستی مهندس بهزاد هم هست نذارید همین جوری الاف تالار بچرخه. یه کاری براش دست و پا کنید

مهندس همین مونده شکسته بند هم بشم :D اقا ما فقط کار مالی میکنیم

آخرین ویرایش:

'nobody'

کاربر بیش فعال
نه مهندس گل دستیار مدیر هم شما! من دستیار شما میشم که جای خالیتون حس نشه. :D هر چی باشه الویت با پیشکسوت ها هست :redface:
راستی مهندس بهزاد هم هست نذارید همین جوری الاف تالار بچرخه. یه کاری براش دست و پا کنید

بله بهزاد و اصلا یادم رفت. بهزادم فقط مدیریت لیاقتشه. اینطوری نمیشه. باید یه رای گیری کنیم بین بهزاد و 100ف بینیم کدوم مدیر بشه. اون یکی هم دستیارش. شما هم کاربر فعال تالار :)

• Like

2@li

عضو جدید
بله بهزاد و اصلا یادم رفت. بهزادم فقط مدیریت لیاقتشه. اینطوری نمیشه. باید یه رای گیری کنیم بین بهزاد و 100ف بینیم کدوم مدیر بشه. اون یکی هم دستیارش. شما هم کاربر فعال تالار :)

عجب !! حالا خوبه یقه گیری مدیریت گریان گیر ما نشد.
افرین الان تصمیم خوبی گرفتید.

'nobody'

کاربر بیش فعال
عجب !! حالا خوبه یقه گیری مدیریت گریان گیر ما نشد.
افرین الان تصمیم خوبی گرفتید.
خب شما هم از تازه وارد به عضو ارتقا پیدا کردید :)
الان دیگه شما را میشه به عنوان کاندید ریاست معرفی کرد.
خوب داریم برای خودمون میبریم و میدوزیماااا :biggrin:

• Like

2@li

عضو جدید
خب شما هم از تازه وارد به عضو ارتقا پیدا کردید :)
الان دیگه شما را میشه به عنوان کاندید ریاست معرفی کرد.
خوب داریم برای خودمون میبریم و میدوزیماااا :biggrin:
اقا خواهشا من در دسترس مهندس ایمان فرار نده نمیشه با زیر پوش سرکار رفت
خخخخخخخخ مملکت بدن دست ما همه چی حله خخخخخخخ

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز

اخه تالاری که کلا 4 تا عضو فعال و نیمه فعال داره که مدیر نمیخواد همه مدیرن ، تو این تالار ما 4 نفریم هر از چند وقت یه بنده خدایی که تو درس و پروژش گیر میکنه میاد اینجا
100ف هم زده تو کار غیبت صغری فعلا خودمون سه نفریم

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ظاهرا بحثه مدیریتیه. یکی بگه چه خبره.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اخه نه بحث علمی هست و نه اعضای فعالی. من اسمم را ببرن گوشام تیز میشه!ناخواسته!شما اکتیو باشید من هستم. کی از من بیکارتر!

'nobody'

کاربر بیش فعال
اخه تالاری که کلا 4 تا عضو فعال و نیمه فعال داره که مدیر نمیخواد همه مدیرن ، تو این تالار ما 4 نفریم هر از چند وقت یه بنده خدایی که تو درس و پروژش گیر میکنه میاد اینجا
100ف هم زده تو کار غیبت صغری فعلا خودمون سه نفریم

اخه نه بحث علمی هست و نه اعضای فعالی. من اسمم را ببرن گوشام تیز میشه!ناخواسته!شما اکتیو باشید من هستم. کی از من بیکارتر!

اسمشو ببری بهزادخان ظهور میکنه. میبینی؟!!!! :D
اعضای باشگاه تصمیم گرفتن بین شما دو عزیز رای گیری کنند و یکی مدیر بشه و اویکی دستیارش :)

• Like

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خیلی هم شیک . خوب مشخص کنید کی ما بیاییم رای بدیم؟

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من! نه! به نظرم بین محمد باشه جز گزینه ها.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من درست نخوندم متوجه نشدم جز گزینه ها هستم! به نظرم محمد و سید علی باشن با توجه به انلاین بودنش.

'nobody'

کاربر بیش فعال
من درست نخوندم متوجه نشدم جز گزینه ها هستم! به نظرم محمد و سید علی باشن با توجه به انلاین بودنش.

خودت میدونی که من چقدر مشغله دارم. الان روزای خوبه که میتونم بیام یه سری بزنم. از هفته بعد که کلاس زبان هم شروع بشه دیگه همینقدر هم نمیتونم بیام.
سید هم پیشنهاد خیلی خوبیه ولی چند وقیته رفته غیبت صغری. اگه اعلام حضور کنه اونم باید بزاریم جزو کاندیداها;)
ولی به نظر من خودت و بهزاد بهترین گزینه ها هستید:)

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خوب جدا من گزینه خوبی نیستم اینجا مرتب شه اکتیو میشم اما مدیر نه!به نظرم سیدعلی هم گزینه خوبیه. ای بابا هفته دیگه کلاس زبان!

'nobody'

کاربر بیش فعال
خوب جدا من گزینه خوبی نیستم اینجا مرتب شه اکتیو میشم اما مدیر نه!به نظرم سیدعلی هم گزینه خوبیه. ای بابا هفته دیگه کلاس زبان!

من میدونم که یکی از بهترین گزینه های هستی:)
آره دیگه. واسه همینه میگم زودتر مشخص کن:(

• Like

2@li

عضو جدید
خودت میدونی که من چقدر مشغله دارم. الان روزای خوبه که میتونم بیام یه سری بزنم. از هفته بعد که کلاس زبان هم شروع بشه دیگه همینقدر هم نمیتونم بیام.
سید هم پیشنهاد خیلی خوبیه ولی چند وقیته رفته غیبت صغری. اگه اعلام حضور کنه اونم باید بزاریم جزو کاندیداها;)
ولی به نظر من خودت و بهزاد بهترین گزینه ها هستید:)

به به مهندس های تالارکلاس نذارید یکی باید اخرش مدیر بشه . 3 نفرید میخواید دوئل کنید ؟؟؟:D
یادمه یه روزگاری یه سوال میپیرسیدی این تالار پر می شد از جواب !!! یکی بود یه کمکی بده ..... الان سکته هم بکنی یکی نیست اورژانس زنگ بزنه.

مهندس صدف خب خاهر من شما که بیکاری !!! مدیریت بهتون میدیم تا از بیکاری در بیاد ;) البته اگر افتخار بدید
میگم الان این کودتای مدیریت را جناب مهندس محمد گل چطوری به سرانجام برسونیم ؟؟ رهبر این جنش شما شدی !!:)

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به مهندس های تالارکلاس نذارید یکی باید اخرش مدیر بشه . 3 نفرید میخواید دوئل کنید ؟؟؟:D
یادمه یه روزگاری یه سوال میپیرسیدی این تالار پر می شد از جواب !!! یکی بود یه کمکی بده ..... الان سکته هم بکنی یکی نیست اورژانس زنگ بزنه.

مهندس صدف خب خاهر من شما که بیکاری !!! مدیریت بهتون میدیم تا از بیکاری در بیاد ;) البته اگر افتخار بدید
میگم الان این کودتای مدیریت را جناب مهندس محمد گل چطوری به سرانجام برسونیم ؟؟ رهبر این جنش شما شدی !!:)
موضوع سرانجام رو خوب اومدی !!!!

'nobody'

کاربر بیش فعال

من تکذیب میکنم. چه جنبشی؟ چه شورشی؟ من شوخی کردم بابا منو با ایمان در نندازید:biggrin: