⑥⑨مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 96

وضعیت
موضوع بسته شده است.

parmis_archi

عضو جدید
:que:مرسي raha pania جان بابت راهنماييت ، به نظر شما براي آزمون آزمايشي مركز بهتره يا آكادمي؟

raha pania

کاربر بیش فعال

:que:مرسي raha pania جان بابت راهنماييت ، به نظر شما براي آزمون آزمايشي مركز بهتره يا آكادمي؟
خیلیا ازمونای اکادمی ترجیح میدن خیلیا هم مرکز . .. من خودم شخصا ازمونای مرکزو ترجیح میدم ...اما سوالات اکادمی هم میخونم...

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

parmis_archi

عضو جدید
خیلیا ازمونای اکادمی ترجیح میدن خیلیا هم مرکز . .. من خودم شخصا ازمونای مرکزو ترجیح میدم ...اما سوالات اکادمی هم میخونم...

ببخشيد باز ميپرسم ، براي آزمون آزمايشي ها اعلام ميكنند كه هر بار از چه كتاب هاي خاصي سوال مياد ؟
و شما گفتين هر دو سوال را جواب ميدادين ، به نظرتون فرقشون چيه ؟؟

raha pania

کاربر بیش فعال

ببخشيد باز ميپرسم ، براي آزمون آزمايشي ها اعلام ميكنند كه هر بار از چه كتاب هاي خاصي سوال مياد ؟
و شما گفتين هر دو سوال را جواب ميدادين ، به نظرتون فرقشون چيه ؟؟
اره تو سیلابساشون هست...من اونقدری جواب ندادم که بتونم نظر بدم عزیزم ...گفتم که نخونده امتحان دادم 😊

nasrin_arch

عضو جدید
سلام
من پیشنهاد میکنم ازمون های جامعشو ثبت نام کنی . فرقی نمیکنه مرکز یا اکادمی یا سنجش تکمیلی . قیمت مرکز و اکادمی الکی الکی گرونه . اگرم پا به پای سیلابس اونا پیش بری سال اول به مشکل برمیخوری . چون همینجوری دیمی دیمی مجبوری مطالبو برسونی برای ازمون ...
امسالم که کیفیت سوالات هر دوتاشون اومده بود پایین ....

nasrin_arch

عضو جدید

سلام
من پیشنهاد میکنم ازمون های جامعشو ثبت نام کنی . فرقی نمیکنه مرکز یا اکادمی یا سنجش تکمیلی . قیمت مرکز و اکادمی الکی الکی گرونه . اگرم پا به پای سیلابس اونا پیش بری سال اول به مشکل برمیخوری . چون همینجوری دیمی دیمی مجبوری مطالبو برسونی برای ازمون ...

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
واقعا خیلی گروننا. من پارسال زنگ زدم آکادمی، قیمت بپرسم، دقیقا یادم نیس ولی بیشتر از 600 تومن بود! تا دو روز به زور آب قند سر پا بودم، شوک وارده خیلی زیاد بود:biggrin:. بزنم به تخته، صد رحمت به سنجش. گوش شیطون کر، دو رو بر 300 تومنه. البته من امیدم به تاپیک آزموناست:D

واقعا خیلی گروننا. من پارسال زنگ زدم آکادمی، قیمت بپرسم، دقیقا یادم نیس ولی بیشتر از 600 تومن بود! تا دو روز به زور آب قند سر پا بودم، شوک وارده خیلی زیاد بود:biggrin:. بزنم به تخته، صد رحمت به سنجش. گوش شیطون کر، دو رو بر 300 تومنه. البته من امیدم به تاپیک آزموناست:D
سلام. ببین اصلا ازمونهای ازمایشی شرکت بکنی یا نکنی فرق نداره یعنی مهم نیست...چون مهم درصدیه که میزنی...هزینه اضافیه شرکت تو ازمونها....3 نفر از دوستام بدون شرکت توی ازمونهای ازمایشی تهران و بهشتی قبول شدن هنرهای ساخت .;) یکیشون که رتبه 8 مدیریت پروژه بود.. و میگفت خیلی بی خوده این ازمونها...وقت اضافه میخوای صرف کنی هزینه اضافی و ...همینکه تو خونه بتونی تستها رو از کنکور مثلا 86 تا اخر رو بزنی و درصد بگیری و بررسی کنی یا اینکه تستهای ازمونهای ازمایشی مرکز رو بتونی از یکی که داره بگیری یا خودت دانلود کنی و خودت بزنی کفایت میکنه....خیلی هم منطقیه به نظرم...همش جوسازیه این ازمونها...مهم اینه که بتونی درصد بالا بزنی رتبه ملاک نیست اصلا.بچه ها رو گیر آوردن والله!!!:cool:

raha pania

کاربر بیش فعال

سلام. ببین اصلا ازمونهای ازمایشی شرکت بکنی یا نکنی فرق نداره یعنی مهم نیست...چون مهم درصدیه که میزنی...هزینه اضافیه شرکت تو ازمونها....3 نفر از دوستام بدون شرکت توی ازمونهای ازمایشی تهران و بهشتی قبول شدن هنرهای ساخت .;) یکیشون که رتبه 8 مدیریت پروژه بود.. و میگفت خیلی بی خوده این ازمونها...وقت اضافه میخوای صرف کنی هزینه اضافی و ...همینکه تو خونه بتونی تستها رو از کنکور مثلا 86 تا اخر رو بزنی و درصد بگیری و بررسی کنی یا اینکه تستهای ازمونهای ازمایشی مرکز رو بتونی از یکی که داره بگیری یا خودت دانلود کنی و خودت بزنی کفایت میکنه....خیلی هم منطقیه به نظرم...همش جوسازیه این ازمونها...مهم اینه که بتونی درصد بالا بزنی رتبه ملاک نیست اصلا.بچه ها رو گیر آوردن والله!!!:cool:
منم موافقم با این حرفت ...ازمونای مرکزو وقتی قرار میدن خودم میزنم شاید تو ازمون اخرشون شرکت کنم فقط ...

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره گلم، حق با شماس. منم فقط به خاطر درصد و تست زنی تو فکرشم بودم (صرفا تو فکرش!!:D)، وگرنه باقی چیزا برام مهم نبود. آزمونا رو بچه ها لطف می کنن آپ می کنن، از همونا استفاده می کنم

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره گلم، حق با شماس. منم فقط به خاطر درصد و تست زنی تو فکرشم بودم (صرفا تو فکرش!!:D)، وگرنه باقی چیزا برام مهم نبود. آزمونا رو بچه ها لطف می کنن آپ می کنن، از همونا استفاده می کنم

سلام . خاصیت ازمونای ازمایشی اینه که مدیریت زمان و مدیریت تستای غلط رو یاد بگیری. والا توی استاندارد بودن این ازمونای ازمایشی هم حرف هست :)

raha pania

کاربر بیش فعال
دوستان اونایی که زبانشون ضعیفه و یا حتی قوی هستن من پیشنهاد میکنم کورس زبان از سایت ممورایزو باهم شروع کنیم...یه کانال داره اکادمی به اسم《 هم افزایی》 متاسفانه لینکشو نمیتونم اینجا بذارم ...هرکار کردم نشد ... اما فکر کنم از سایت بشه پیدا کرد.... کورس زبان از سال اول دبیرستان گذاشتند...خیلیا هم تا الان شرکت کردند ...یجورایی حس رقابتم بالا میبره ..
موفق باشید😊

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . خاصیت ازمونای ازمایشی اینه که مدیریت زمان و مدیریت تستای غلط رو یاد بگیری. والا توی استاندارد بودن این ازمونای ازمایشی هم حرف هست :)
سلام
. میدونین چرا گیر دادم به آزمونای آزمایشی؟ حتما میدونین سوالای تاریخ یه نمه سبکشون امسال فرق کرد. سر جمع 9 تا سوال تاریخ و درک عمومی رو با وجود اینکه جوابشون رو می دونستم جرات نکردم
گزینه درست رو انتخا کنم. به نظرم به خاطر این بود که سوال و تست زیاد کار نکرده بودم، فک می کنم اگه آزمون های آزمایشی رو حل می کردم (حالا یا ثبت نام می کردم یا سوالیی که بچه ها زحمت می کشیدن آپ می کردن و تو خونه حل کنم)، اعتماد به نفسم بیشتر می بود سر جلسه. البته برا زبان و فن و منظر به یه همچین مشکلی برنخوردم:smile:
حرفاتون درسته که ممکنه سوالا استاندارد نباشه. ولی چاره ای نیس. من که از همین سوالات آزمایشی تو باشگاه استفاده می کنم;)

dreaamlaand

عضو جدید
سلام ببخشید کسی گروه مطالعه دکتری در تلگرام میشناسه؟ممنون میشم معرفی کنید

هادی.رحیمی

کاربر بیش فعال
دوستان کنکوری همزمان با شروع کلاسها کانالی در تلگرام شکل دادیم که نکات ایستایی، سیستمهای ساختمانی، طراحی فنی و اجزای ساختمان از مفاهیم پایه تا حل مسائل کنکور در این کانال به اشتراک گذاشته خواهد شد.همچنین جهت مشاوره شخصی با رتبه 5 کنکور ارشد فناوری معماری (مدرس ایستایی و فن ساختمان کنکور ارشد از سال 88 تا کنون) میتوانید با ID داخل لینک در تماس باشید.جهت عضو شدن در گروه میتونید از لینک زیر استفاده کنید:

https://************/istayi

amir-21

عضو
دوستان کنکوری همزمان با شروع کلاسها کانالی در تلگرام شکل دادیم که نکات ایستایی، سیستمهای ساختمانی، طراحی فنی و اجزای ساختمان از مفاهیم پایه تا حل مسائل کنکور در این کانال به اشتراک گذاشته خواهد شد.همچنین جهت مشاوره شخصی با رتبه 5 کنکور ارشد فناوری معماری (مدرس ایستایی و فن ساختمان کنکور ارشد از سال 88 تا کنون) میتوانید با ID داخل لینک در تماس باشید.جهت عضو شدن در گروه میتونید از لینک زیر استفاده کنید:

https://************/istayi
سلام..اقای رحیمی...این لینک خراب شده؟؟

شیما-م

عضو جدید
سلام دوستان کسی نمونه تست معماری معاصر غرب داره؟ اگه لینک هم میشناسید لطفا معرفی کنید.....من هرچی سرچ میکنم متاسفانه سایت ها مشکل دارند و نمیتونم دانلود کنم.....

M@Ry@M N@Z

عضو جدید
میشه لطفاجزواتی که واسه فن خوندیداینجابزاریدواسه دانلودکه منم استفاده کنم من امسال اولین باره که کنکورمیدم هنوزم فارغ التحصیل نشدمه نمیدونم چی بخونم ...

raha pania

کاربر بیش فعال

میشه لطفاجزواتی که واسه فن خوندیداینجابزاریدواسه دانلودکه منم استفاده کنم من امسال اولین باره که کنکورمیدم هنوزم فارغ التحصیل نشدمه نمیدونم چی بخونم ...
برای فن میتونین از جزوات استاد خرسند که تو تاپیک جزوه باشگاه هست استفاده کنین

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
سوالات و پاسخ نامه طراحی ساختمان های بتنی - علیرضا آرام

سوالات و پاسخ نامه طراحی ساختمان های بتنی - علیرضا آرام

با سلام خدمت تمامی دوستان .سعی دارم سوالات تالیفی منابع ایستایی رو به صورت رایگان برای شما عزیزان قرار بدم تا با مطالعه این سوالات سبک خوندن دروس رو متوجه بشید، چون بهترین راه برای کسانی که قرار است برای اولین بار این کتابها رو مطالعه کنن هیچ منبعی بهتر از سوالات کنکور و تالیفی نیست

سوالات تالیفی و پاسخ نامه ساختمان های بتنی

answer
question

پیوست ها

• beton answer.pdf
    529.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • beton.pdf
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام خدمت تمامی دوستان .سعی دارم سوالات تالیفی منابع ایستایی رو به صورت رایگان برای شما عزیزان قرار بدم تا با مطالعه این سوالات سبک خوندن دروس رو متوجه بشید، چون بهترین راه برای کسانی که قرار است برای اولین بار این کتابها رو مطالعه کنن هیچ منبعی بهتر از سوالات کنکور و تالیفی نیست

سوالات تالیفی و پاسخ نامه ساختمان های بتنی
میشه لطفا به صورت فایل دانلودی قرار بدین من با گوشی نمیتونم ببینم عکسارو

parmis_archi

عضو جدید
سلام ، ببخشيد كسي اينجا هست كه شناختي نسبت به اساتيد ايستايي داشته باشه ؟ ميخوام بدونم بين آقاي سروش نيا و طباطبايي و فاطمي ، بين اينا كدوم استاد بهتري اند ؟؟؟

nasrin_arch

عضو جدید
سلام ، ببخشيد كسي اينجا هست كه شناختي نسبت به اساتيد ايستايي داشته باشه ؟ ميخوام بدونم بين آقاي سروش نيا و طباطبايي و فاطمي ، بين اينا كدوم استاد بهتري اند ؟؟؟

سلام
من جزوات این اساتید رو داشتم
ولی یکی از دوستام سال قبل تحقیق کرد و "اخرش کلاس سروش نیا رفت . اقای سروش نیا خیلی خوبه . اقای طباطبایی خیلی خوبه . اقای فاطمی نمیدونم
اقای سروش نیا جزواتش کامل نیست ولی خیلی خوب تدریس می کنن و باید اگر برای تکنو میخونی به کتابها اساسی وقت بگذاری
اقای طباطبایی جزواتش کامل نیست . تدریسش خوبه و مدیریت کلاسیش بهتره . اگر برای تکنو میخونی باید برای کتابها اساسی وقت بگذاری"
در اخر تصمیم گیری بین اقای سروش نیا و طباطبایی بستگی به سلیقه و دلت داره . اینجوری نیست که وقتی دوستم با سروش نیا کار کرده پس طباطبایی خوب نیست . مهم یادگیری سریع هست . بقیه ش بستگی به خودت داره
بازم یاداوری میکنم : من گفته های یکی از دوستامو که دانشجوی تهران بود براتون گفتم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوس جونا:gol:. بچه ها مشاوره جدید مهندس ایرانشاهی رو دیدین؟ اسمش فیلم مشاوره یکه اما با قبلیه فرق داره، بی زحمت آدرسشو میدونین اینجا بذارین. من می خوام با پی سی دانلودش کنم، آدرسش رو یافت نمی کند!:confused:

raha pania

کاربر بیش فعال

سلام دوس جونا:gol:. بچه ها مشاوره جدید مهندس ایرانشاهی رو دیدین؟ اسمش فیلم مشاوره یکه اما با قبلیه فرق داره، بی زحمت آدرسشو میدونین اینجا بذارین. من می خوام با پی سی دانلودش کنم، آدرسش رو یافت نمی کند!:confused:
http://www.aparat.com/v/nKaod

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا