⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوبی ارزویا
انشالله تا مرداد تموم میکنی
لطفا زوم کن روی کارات تا زودی تمومشون کنی
سلام نسرین جونم.خوبم عزیزم.خدا رو شکر....شما چطوری؟خوبی؟..........نسرین جون راستش بدنم دیگه کشش نداره...سردرد های وحشتناک دارم:cry: نمیدونم چرا این اتفاق افتاده ولی میدونم تا یه جایی آدم میتونه با سرنوشت بجنگه...شایدم چن روز دیگه بهتر شدم:neutral:
اکادمی هیچوقت جزوه رقیبشو نمیفروشه:D اکادمی استاد فنش اقای طباطباییه و جزوه ایشون رو اگه برید اکادمی اقای ایرانشاهی در اختیارتون میزاره. اگه دنبال جزوه خوندن هستی حتما سعی کن پر شدشو گیر بیاری چون خام این جزوات کمک چندانی نمیکنه و اساتید جوری جزوه رو تنظیم میکنن که سر کلاس پر بشه و بیشتر افرادی بتونن استفاده کنن که کلاس میرن. به نظرم اگه سه تا کتاب اصلی (درک رفتار سازه در معماری مبانی سازه) رو خوب بخونید و بعد دو جلدی فاطمی رو بخونید مفیدتر باشه تا اینکه جزوه خام بخونید;)

گلم من که از آکادمی و مرکز و اینا سر در نمیارم:smile:ینی اصلا نمیدونم استاداشون کیا هستن.فدات بشم راستش خودم کتاب و ترجیح میدم ولی الان دو ساله دوس دارم بدونم جزوه استاد سروش نیا چطوریه....سال قبلم تو باشگاه گفتم حسرت به دل موندم یه صفحه از جزوه ایشون رو ببینم، یکی از دوستان ناراحت شدن فک کردن گفتم وظیفه اونایی که کلاس ایشون میرن اینه که جزوه رو در اختیار امثال من بذارن...که البته اصلا یه همچین خواسته ای از طرف من مطرح نبوده....البته ایشون زحمت کشیدن جزوه رو بهم ارسال کردن ولی متاسفانه باز نشد....به هر حال تهرانم نیستم که جزوه رو برم بخرم....:)دوس دارم هرچه زودتر شروع کنم

پ. ن :قدر سلامتیتون رو بدونین بچه ها......

happy_girl

کاربر فعال
سلام نسرین جونم.خوبم عزیزم.خدا رو شکر....شما چطوری؟خوبی؟..........نسرین جون راستش بدنم دیگه کشش نداره...سردرد های وحشتناک دارم:cry: نمیدونم چرا این اتفاق افتاده ولی میدونم تا یه جایی آدم میتونه با سرنوشت بجنگه...شایدم چن روز دیگه بهتر شدم:neutral:

گلم من که از آکادمی و مرکز و اینا سر در نمیارم:smile:ینی اصلا نمیدونم استاداشون کیا هستن.فدات بشم راستش خودم کتاب و ترجیح میدم ولی الان دو ساله دوس دارم بدونم جزوه استاد سروش نیا چطوریه....سال قبلم تو باشگاه گفتم حسرت به دل موندم یه صفحه از جزوه ایشون رو ببینم، یکی از دوستان ناراحت شدن فک کردن گفتم وظیفه اونایی که کلاس ایشون میرن اینه که جزوه رو در اختیار امثال من بذارن...که البته اصلا یه همچین خواسته ای از طرف من مطرح نبوده....البته ایشون زحمت کشیدن جزوه رو بهم ارسال کردن ولی متاسفانه باز نشد....به هر حال تهرانم نیستم که جزوه رو برم بخرم....:)دوس دارم هرچه زودتر شروع کنم

پ. ن :قدر سلامتیتون رو بدونین بچه ها......
سلام ...من امسال کلاس سروش نیا میرم...جزوه ایشون اصولا خامه و باید سر کلاس پر بشه ...پر هم که میشه چون بیشتر با فیلم و آزمایش سر کلاس همراهه تا اونا رو یادت نباشه باز چیزی از جزوه نمیشه فهمید....من تازه کلاسام شروع شده...بلد نیستم اینجا چیزی آپلود کنم.....اگه یاد بدی میتونم یه صفحه از جزوه رو که خودم پر کردم سر کلاس بزارم اینجا ببینی...البته خدای نکرده فکر نکنی نمیخوام جزوه بدم...2 جلسه هست که دارم میرم...هنوز صفحات زیادی پر نشده....برای نمونه میزارم ببینی...اگه یادم بدین چجوری

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ...من امسال کلاس سروش نیا میرم...جزوه ایشون اصولا خامه و باید سر کلاس پر بشه ...پر هم که میشه چون بیشتر با فیلم و آزمایش سر کلاس همراهه تا اونا رو یادت نباشه باز چیزی از جزوه نمیشه فهمید....من تازه کلاسام شروع شده...بلد نیستم اینجا چیزی آپلود کنم.....اگه یاد بدی میتونم یه صفحه از جزوه رو که خودم پر کردم سر کلاس بزارم اینجا ببینی...البته خدای نکرده فکر نکنی نمیخوام جزوه بدم...2 جلسه هست که دارم میرم...هنوز صفحات زیادی پر نشده....برای نمونه میزارم ببینی...اگه یادم بدین چجوری
سلام گلم.آره، همه بچه ها میگن جزوه ایشون خامه و باید سر کلاسشون پر بشه.....عزیزم اصلا لازم نیس جزوه تون رو در اختیار من بذارین....این و از صمیم قلبم میگم:w16:......حتی یه درصد یه همچین فکری به ذهنم خطور نمیکنه......ولی بسیار لطف می کنین اگه یه صفحه پر شده سر کلاس و یه صفحه خام از جزوه استاد سروش نیا رو در اختیار من بذارین.....بی نهایت ممنونتون میشم:w36:.........
روی قسمت صفحه پیشرفته تو پایین صفحه سمت چپ کلیک کنین.یه صفحه جدید باز میشه، رو آیکون سنجاق کلیک کنین.باز یه صفحه جدید باز میشه.افزودن فایل رو انتخاب کنین (علامت مثبت سبز رنگ)، بعد روی آپلود کلیک کنین.دنبال عکس (فایل) مورد نظرتون بگردین (مثلا ممکنه تو دسکتاپتون باشه)، فایل رو که انتخاب کنین، عکسش به صورت یه عکس کوچیک نشون داده میشه، اون رو بگیرین و درگ کنین تو بخش فایل های ضمیمه(بگیرین بندازین تو قسمت فایل های ضمیمه که پایین همونجاس).بعد رو اضافه کردن مستقیم کلیک کنین و بعد رو قسمت انجام شد....بعد از اینکه مطمئن شدین فایل مورد نظرتون تو پیام ارسالی قرار گرفته، رو قسمت ارسال پیام کلیک کنین تا پیام به تاپیک ارسال بشه........(ببخشید اگه طولانی شد، من همیشه اینطوری فایلارو ارسال می کنم، ممکنه بقیه دوستان روش های بهتری بلد باشن:redface:...شرمندم دیگه)........البته اگه جسارت نباشه , و اگه راحت تر باشه براتون میتونین به ایمیلم ارسال کنین....cloeerokhas@gmail.com
1.jpg2.jpg

!طلوع!

عضو جدید
سلام دوستان
کسی کتاب تاسیسات مکانیکی ویرایش سومش رو داره؟من یه سوالی داشتم

زهرا20

عضو جدید
سلام
بچه ها خوب میخونید؟
چه خبرا؟
چرا اینجا اینقدر سوت و کور هست

سلام نسرین جون خوبی ،بله خیلی سوت و کور شده :huh:
مدت برنامه 110قسمتی که زحمتشو میکشین چند ماهه هست؟تبریز واسه فن کلاس رفتی؟اردبیل که هیچ کلاسی نداره:razz:
راستی زبان کلاس میرین؟من 504میخونم

آخرین ویرایش:

زهرا20

عضو جدید

ممنون ازت happy-girl:gol::gol:شما میتونید یه چند تا از فیلم هاش و آزمایش ها رو بذارید:redface: نمیدونستم آزمایش هم سر کلاس انجام میدن چه جوری هست این آزمایش:surprised:

ستاره90

عضو جدید
سلام دوستان ؟چطورید؟یه سوال اگه من بخوام برای هر مبحث یا درسی جدا گونه هم تست سال های پیشو بزنم هم تست تالیفی ،شما چی پیشنهاد میکنید ؟من میخاستم برم پکیج های مرکز معماری و بگیرم بهنظرتون خوبه .چون شنیدم راهیان ارشد اشتبها خیلی داشته ؟

nasrin_arch

عضو جدید
سلام نسرین جون خوبی ،بله خیلی سوت و کور شده :huh:
مدت برنامه 110قسمتی که زحمتشو میکشین چند ماهه هست؟تبریز واسه فن کلاس رفتی؟اردبیل که هیچ کلاسی نداره:razz:
راستی زبان کلاس میرین؟من 504میخونم

سلام عزیزم
تصمیم داشتم برنامه 110 قسمتی رو نسبت به روند درس خوندن بچه ها پیش ببرم . واقعیش بچه ها انچنان تمایل نشون ندادن واسه برنامه . حتما راه من اشتباه بوده
برنامه 110 قسمتی تا اخر اذر قرار بود تموم بشه زهرا جان
من سال پیش کلاس زبان نرفتم متاسفانه . بهتره بگم استاد خوب تبریز نتونستم پیدا کنم ولی ایستایی رفتم . کلاس های مرکز معماری در تبریز . و به جرات میتونم بگم استادش حرف نداشت. قصد تبلیغ ندارم ولی اعتراف میکنم بهترین استادی بود که در این 4 سال دیدم
تا جایی که میدونم اکادمی اردبیل نماینده داره. میتونی ازشون استفاده کنی .

nasrin_arch

عضو جدید
سلام دوستان ؟چطورید؟یه سوال اگه من بخوام برای هر مبحث یا درسی جدا گونه هم تست سال های پیشو بزنم هم تست تالیفی ،شما چی پیشنهاد میکنید ؟من میخاستم برم پکیج های مرکز معماری و بگیرم بهنظرتون خوبه .چون شنیدم راهیان ارشد اشتبها خیلی داشته ؟

سلام ستاره جان
من سال پیش سوالات سالهای قبل عصر کنکاش رو گرفتم . خیلی خوبه . هرچند به قول تو بعضی جاها اشتباه داشت . سوالات تالیفی خوب سراغ ندارم . فکر کنم سوالات ازمون های ازمایشی سه یا 4 سال اخیر رو مرور کنی بهتر باشه . البته این نظر من بود .
راستی برای معماری میخونی یا تکنو ؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
نسرین جون، گلم فک نمی کنم بچه ها به برنامه ای که شما زحمت کشیدی و ارائه دادی بی تمایل باشن، کلا یه احساسی به من میگه هنوز بچه ها شروع نکردن به خوندن:razz:........گلم استادت تو تبریز کی بود؟میشه برنامه کلاسایی که رفتین رو بگین؟ینی چه روزایی بود، چن ساعت بود و ....

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای خوبم

من تا الان سبک شناسی و فناوری های نوین رو تموم کردم از برنامه ی 110 قسمتی نسرین عزیز هم بخش کابل سازه در معماری رو خوندم لغتای 504 رو هم شروع کردم
میشه خواهش کنم شمام از برنامتون و کتابایی ک خوندین بگین؟! دنبال حس رقابتم: )

nasrin_arch

عضو جدید
سلام دوستای خوبم

من تا الان سبک شناسی و فناوری های نوین رو تموم کردم از برنامه ی 110 قسمتی نسرین عزیز هم بخش کابل سازه در معماری رو خوندم لغتای 504 رو هم شروع کردم
میشه خواهش کنم شمام از برنامتون و کتابایی ک خوندین بگین؟! دنبال حس رقابتم: )

سلام
عالیه
بالاخره یک نفر پیدا شد از روند درس خوندنش بگه
منم فناوری هارو تموم کردم
درک رفتار + سازه در معماری رو تموم کردم
9 درس از کتاب تافل خوندم

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
عالیه
بالاخره یک نفر پیدا شد از روند درس خوندنش بگه
منم فناوری هارو تموم کردم
درک رفتار + سازه در معماری رو تموم کردم
9 درس از کتاب تافل خوندم

آفرین نسرین جون خیلی خوب پیش رفتی پس من خیلی عقبم البته ماه رمضونی اصن نتونستم درس بخونم
فناوری ها کلا ساده بود به نظرم فقط یه جاهاییش نامفهوم بود برام مثلا تو فصل پانل های سه بعدی قسمت خاموت برشی یا نحوه ی اجرای سقفش
سوالام زیاده ایشالا تو دوره ی کتاب میامو می پرسم مرسی عزیزم

!طلوع!

عضو جدید
سلام
سبک شناسی و جزوه متدین
اینیه سنتی
نعیما
غزاله روحانی
5 درس 504
اینا تقریبا تموم
شروع کردم واسه جهان قبادیان و بانی وانشالا بعدش معاصر و بعد فن

ستاره90

عضو جدید
سلام ستاره جان
من سال پیش سوالات سالهای قبل عصر کنکاش رو گرفتم . خیلی خوبه . هرچند به قول تو بعضی جاها اشتباه داشت . سوالات تالیفی خوب سراغ ندارم . فکر کنم سوالات ازمون های ازمایشی سه یا 4 سال اخیر رو مرور کنی بهتر باشه . البته این نظر من بود .
راستی برای معماری میخونی یا تکنو ؟

سلام نسرین جان خسته نباشی
ممنون جوابمو دادی . من برای معماری میخونم .
تقریبا یک ماهی میشه دفاع کردم .متاسفانه از شما دوستان خیلی عقب تر هستم . منابع رو دارم جمع میکنم که شروع کنم.:crying:برنامه اتم دیدم عالیه .سعی میکنم خودمو برسونم .اینکه بعدش بچه ها سوالاشونو میپرسن عالیه .افرین

varmazyari

عضو جدید
سلام بر همه دوستان معمار
دیگه مثل قبل ازمون ارشد سخت نیست باور کنید من اصلا اسکیس نکشیدم قبول شدم البته منظورم ازمون دانشگاه ازاد است نه سراسری

saba_ar70

عضو جدید
بچه هاااااا سلاممممم
من یهویی رفتم مسافرت:eek:
تمام برنامه ام بهم ریخت.
الان که برگشتم هنگم نمیدونم چیکار باید بکنممممممممممم.چقد خوب خوندین شماااا:love::love:
عذاب وجدان شدید دارمم:cry::cry::w06::wallbash::w09:

sara 262

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید. یه اعتراف دلم برا باشگاه تنگ شده بود .:gol::w36:
راستش من خیلی کند پیش میرم تارخ بانی مسعود 105 صفحه و سبک شناسی تقریبا نصفه شده .زبان 5 درس 504 واژه .خودم از عملکردم شرمنده ام.دنبال یه محرک میگردم یه تلنگر. من نباید امسال رو هم از دست بدم.:cry::wallbash:
اینم حالیه که خودم با خودم همیشه دارم :w13:

--زهرا

عضو جدید
سلام ی سوال - من هنوز شروع نکردم ااما شما ها مگه منبع یا رفرنس دارید که دارید می خونید؟؟؟؟;)همین

mehrnaz.architec

عضو جدید
سلام ، آفرین و خداقوت به مهندسین عزیزی ک از الان شروع کردن ،امیدوارم ک حتما جواب تلاشتون رو بگیرید
توی این پی دی اف استاد ایرانشاهی به نکته جالبی برخوردم، واقعا دیگه نیاز نیست کتابهای دکتر گلابچی رو خوند؟/!!!!!!!!!!!!! من تقریبا سه ساله ک منابعو گرفتم و تایپیک های باشگاهو دنبال میکنم ولی هنز اراده نکردم برای خوندن،در تمام این سه سال همه ی لیست های پیشنهادی رو سه کتاب اصلی تاکید داشتن و برخی از کتابهای دیگه ی دکتر رو در درجه ی دوم توصیه میکردن، ولی الان تو این لیست گفته شده فقط جزوه، خیلی عجیبه برام، به نظر شما واقعا کافیه؟

سارا 87

عضو جدید
سلام ، آفرین و خداقوت به مهندسین عزیزی ک از الان شروع کردن ،امیدوارم ک حتما جواب تلاشتون رو بگیرید
توی این پی دی اف استاد ایرانشاهی به نکته جالبی برخوردم، واقعا دیگه نیاز نیست کتابهای دکتر گلابچی رو خوند؟/!!!!!!!!!!!!! من تقریبا سه ساله ک منابعو گرفتم و تایپیک های باشگاهو دنبال میکنم ولی هنز اراده نکردم برای خوندن،در تمام این سه سال همه ی لیست های پیشنهادی رو سه کتاب اصلی تاکید داشتن و برخی از کتابهای دیگه ی دکتر رو در درجه ی دوم توصیه میکردن، ولی الان تو این لیست گفته شده فقط جزوه، خیلی عجیبه برام، به نظر شما واقعا کافیه؟

سلام مهرناز جان. با نظرت موافقم.
من زیاد نمیتونم تاپیک ها رو دنبال کنم اما تا جایی که میدونم و نظرات رو میخوندم با نظر شما و جناب رحیمی موافقم. برای رتبه خوب باید کتاب رو خوند. من هم این لیست رو دیدم، عجیبه که جزوه رو به عنوان منبع معرفی کردن. مثل این میمونه که من کتابهای آقای گلابچی رو تبدیل به جزوه کنم و جزوه خودم رو به عنوان منبع معرفی کنم. به نظر شما این کار میتونه از نظر اخلاقی صحیح باشه؟
من جزوه های موسسات رو دیدم. برای مجاز شدن خوب هستن اما نباید از این جزوه ها انتظار یک رتبه عالی رو داشته باشین. من فقط کتاب رو خوندم الان میبینم هیچ چیزی جایگزین کتاب نیست.

اما اگه به 30% و 35% راضی هستین همین جزوه ها کافیه و نیازی نیست وقت تلف کنید. من تجربه شخصی خودم و دوستانم که همش پی جزوه میدوییدن رو گفتم.
:)

sara***

عضو جدید
سلام دوستان کسی سیلابس ازمونای ایوان خانه و اکادمی سال پیش رو داره؟

ببینید ، بنده برای کنکور هنر ساخت خوندم و رتبه م هم 4 شد ، ضمن اینکه تغییر رشته ای بودم و دید م همچین هم زیاد نبود ، در مورد خوندن کتاب ، من که بجای 30 تا سوال فن ، با 105 تا سوال فن روبرو بودم هم همه ی کتاب ها رو نخوندم و با جزواتی که خلاصه ی کتابهاست پیش رفتم ، برای اینکه دروغ نگفته باشم ، یه سری کتاب ها رو هم خوندم ، چون می خواستم دید پیدا کنم (طراحی لرزه ای ، ساختمانها چگونه عمل می کنند (فک کنم 4 یا 5 فصلش) ، معماری بایونیک (برای اینکه کلا به این گرایش علاقمند بشم و نه با دید کنکوری) ، فن شناسی (چون کتاب تازه چاپ شده بود) ، بقیه کتاب ها رو هم فقط دو هفته ی آخر بصورت تصویر محور مطالعه کردم تا تصاویرش توی ذهنم بمونه و یادم نره. الانم که قبول شدم تو قفسه کتابام که روبرومه و می تونم عکسشو براتون بفرستم این کتابا موجوده : بایونیک ، دیجیتال ، مشبک ، پارچه ای ، بلند ، فن شناسی ، طراحی لرزه ای و چگونه...یعنی من که با اینهمه سوال فن روبرو بودم الان بعد کنکور 8 تا کتاب رو دارم ؛ اونوخ شما می خوای بری معماری ، بعد قبل کنکور می خوای همه ش رو هم تهیه کنی!؟؟حس نمی کنی خوندن همه ش ازت یک سال وقت بگیره؟ تاریخ و درک و منظر و زبان ت تموم شده که می خوای همه اینا رو بخونی؟
سلام مهرناز جان. با نظرت موافقم.
من زیاد نمیتونم تاپیک ها رو دنبال کنم اما تا جایی که میدونم و نظرات رو میخوندم با نظر شما و جناب رحیمی موافقم. برای رتبه خوب باید کتاب رو خوند. من هم این لیست رو دیدم، عجیبه که جزوه رو به عنوان منبع معرفی کردن. مثل این میمونه که من کتابهای آقای گلابچی رو تبدیل به جزوه کنم و جزوه خودم رو به عنوان منبع معرفی کنم. به نظر شما این کار میتونه از نظر اخلاقی صحیح باشه؟
من جزوه های موسسات رو دیدم. برای مجاز شدن خوب هستن اما نباید از این جزوه ها انتظار یک رتبه عالی رو داشته باشین. من فقط کتاب رو خوندم الان میبینم هیچ چیزی جایگزین کتاب نیست.

اما اگه به 30% و 35% راضی هستین همین جزوه ها کافیه و نیازی نیست وقت تلف کنید. من تجربه شخصی خودم و دوستانم که همش پی جزوه میدوییدن رو گفتم.
:)
یه جمله فرمودین که نمی شه انتظار رتبه عالی داشت : آقای رامتین طاهریان با رتبه 1 انرژی و تکنولوژی ، من تو هنر ساخت با رتبه 4 تکنولوژی و 5 انرژی و دوست خوب من سعید برزگر با رتبه ی 7 معماری و 9 اسلامی و 10 داخلی ؛ سه نفری هستیم که می تونم نام ببرم که ازشون خبر کامل دارم و با رویه ی مطالعه هدفمند جلو رفتیم.
در مورد جمله آخرتون ، 30 35 درسد ؛ یه آمار بنده دارم از کارنامه های رتبه های عالی خوب و نسبتا خوب آکادمی ؛ تو کنکور معماری ؛ بطور میانگین 53 درصد فن زده بودند ، که می شه زدن تمامی سوالات ایستایی و سیستم (بجز دو تا سوال فن شناسی که تو جزوه پارسال نبود)(یعنی بطور میانگین بدون مصالح ، بدون تنظیم و تاسیسات) که نشون می ده جزوه کاملا پوشش دهنده بوده و این حرفا بدون مطالعه و از سر دلخوشی زده نشده.

در پایان ، با توحه به اینکه بنده شخصا شاگرد استاد عزیز و محترم پروفسور گلابچی هستم ، اینو می گم ، کتابای ایشون بسیار پرمغز ، بسیار پربار و از بهترین نشریات داخل کشور هستند ، برای افزودن به علم معماری و مهندسی ساختمان در این مملکت هیچ کس ، هرگز ، هیچ موقع ، به اندازه ی ایشون زحمت نکشیده و هیچ چیز به اندازه ی خوندن کتب ایشون نمی تونه علم سازه ای معماران در ایران رو بالا ببره...

شاید بپرسید پس چرا حرفات تناقض داره : شما کنکور دارین ، وقت کافی ندارین ، بعد کنکور همه ی کتاب های ایشون رو بخونید (منم این روزا به شدت مشغول خوندن کتب ایشون هستم و واقعا لذت می برم و سواد و علم م زیاد می شه) اما شما که وقت ندارید ، برای استفاده مفید تر از وقتتون کمی هوشمندانه تر جلو برید.

یا حق

ati88

عضو جدید
⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

ببینید ، بنده برای کنکور هنر ساخت خوندم و رتبه م هم 4 شد ، ضمن اینکه تغییر رشته ای بودم و دید م همچین هم زیاد نبود ، در مورد خوندن کتاب ، من که بجای 30 تا سوال فن ، با 105 تا سوال فن روبرو بودم هم همه ی کتاب ها رو نخوندم و با جزواتی که خلاصه ی کتابهاست پیش رفتم ، برای اینکه دروغ نگفته باشم ، یه سری کتاب ها رو هم خوندم ، چون می خواستم دید پیدا کنم (طراحی لرزه ای ، ساختمانها چگونه عمل می کنند (فک کنم 4 یا 5 فصلش) ، معماری بایونیک (برای اینکه کلا به این گرایش علاقمند بشم و نه با دید کنکوری) ، فن شناسی (چون کتاب تازه چاپ شده بود) ، بقیه کتاب ها رو هم فقط دو هفته ی آخر بصورت تصویر محور مطالعه کردم تا تصاویرش توی ذهنم بمونه و یادم نره. الانم که قبول شدم تو قفسه کتابام که روبرومه و می تونم عکسشو براتون بفرستم این کتابا موجوده : بایونیک ، دیجیتال ، مشبک ، پارچه ای ، بلند ، فن شناسی ، طراحی لرزه ای و چگونه...یعنی من که با اینهمه سوال فن روبرو بودم الان بعد کنکور 8 تا کتاب رو دارم ؛ اونوخ شما می خوای بری معماری ، بعد قبل کنکور می خوای همه ش رو هم تهیه کنی!؟؟حس نمی کنی خوندن همه ش ازت یک سال وقت بگیره؟ تاریخ و درک و منظر و زبان ت تموم شده که می خوای همه اینا رو بخونی؟

یه جمله فرمودین که نمی شه انتظار رتبه عالی داشت : آقای رامتین طاهریان با رتبه 1 انرژی و تکنولوژی ، من تو هنر ساخت با رتبه 4 تکنولوژی و 5 انرژی و دوست خوب من سعید برزگر با رتبه ی 7 معماری و 9 اسلامی و 10 داخلی ؛ سه نفری هستیم که می تونم نام ببرم که ازشون خبر کامل دارم و با رویه ی مطالعه هدفمند جلو رفتیم.
در مورد جمله آخرتون ، 30 35 درسد ؛ یه آمار بنده دارم از کارنامه های رتبه های عالی خوب و نسبتا خوب آکادمی ؛ تو کنکور معماری ؛ بطور میانگین 53 درصد فن زده بودند ، که می شه زدن تمامی سوالات ایستایی و سیستم (بجز دو تا سوال فن شناسی که تو جزوه پارسال نبود)(یعنی بطور میانگین بدون مصالح ، بدون تنظیم و تاسیسات) که نشون می ده جزوه کاملا پوشش دهنده بوده و این حرفا بدون مطالعه و از سر دلخوشی زده نشده.

در پایان ، با توحه به اینکه بنده شخصا شاگرد استاد عزیز و محترم پروفسور گلابچی هستم ، اینو می گم ، کتابای ایشون بسیار پرمغز ، بسیار پربار و از بهترین نشریات داخل کشور هستند ، برای افزودن به علم معماری و مهندسی ساختمان در این مملکت هیچ کس ، هرگز ، هیچ موقع ، به اندازه ی ایشون زحمت نکشیده و هیچ چیز به اندازه ی خوندن کتب ایشون نمی تونه علم سازه ای معماران در ایران رو بالا ببره...

شاید بپرسید پس چرا حرفات تناقض داره : شما کنکور دارین ، وقت کافی ندارین ، بعد کنکور همه ی کتاب های ایشون رو بخونید (منم این روزا به شدت مشغول خوندن کتب ایشون هستم و واقعا لذت می برم و سواد و علم م زیاد می شه) اما شما که وقت ندارید ، برای استفاده مفید تر از وقتتون کمی هوشمندانه تر جلو برید.

یا حق
ممنون از شما آقای قزوینیان
واقعا خوندن 20 تا کتاب با اون حجم زیاد توی این مدت عملی نیست
مگر این که بی خیال سایر دروس بشیم !!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.