⑤⑨ مطالعه گروهی کنکور کارشناسی ارشد معماری 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیز،من هرسال ک میخام برای ارشد شروع کنم اول میام باشگاه دنبال منابع اما آخرش انقد ک برای جمع آوری منابع وقت و انرژی میذارم خسته میشم و کلا بی خیال میشم(البته به کمبود انگیزه هم مربوط میشه)ولی امسال تمیم گرفتم بک بار برای همیشه پروده ارشد رو ببندم تلاش و بکنم یا قبول میشم یا...بازم قبول میشم. الان باعرض شرمندگی راهنمایی میخواستم برای منابع گروه انرژی،تایپیک انرژی خیلی سوت و کوره مجبور شدم اینجا کمک بخوام،اگه کسی بتونه منابع یکی از موسسات خوب برای امسال رو بهم بده یک دنیا ممنون میشم
http://memarico.com/CMS_UI/documents/Honar Sakht.pdf

DDDIQ

مدیر ارشد
کورس ممرایز memrise بدون نیاز به تایپ لغات
سلام خدمت دوستان
بچه ها با توجه به محدود بودن زمان و نیاز به کورس هایی که سریع تر بشه مرور کرد چند کورس اصلی رو به صورت بدون نیاز به تایپ ایجاد کردم که میتونین استفاده کنید

* در رابطه با کورس 1100 اشکالات و کلمات ناقص رو سعی میکنم به زودی رفع کنم و تلفظ کلمات رو هم به مرور اگر وقت کنم اضافه میکنم

شاد و تندرست باشید #500

سلام خدمت دوستان
با توجه به محدودیت زمان مطالعه کنکور و اینکه مرور لغات انگلیسی در سایت ممرایز همراه با تایپ لغات زمان بر و مشکل هست , چند منبع اصلی رو به صورت مرور بدون تایپ و سوال چند گزینه ای ایجاد کردم
انشالله که بتواند کمکی باشد برای مطالعه بهتر
با آرزوی موفقیت برای شما

کورس 504
504 Absolutely Essential Words

کورس 450 تافل
450 Essential Words For the TOEFL

کورس 1100 ( که به زودی اشکالات و کلمات ناقص آن رفع خواهد شد )
1100 Words You Need to Know

*** سعی میکنم تا جای امکان تلفظ لغات رو هم به مرور کورس ها اضافه کنم

لغات کنکور کارشناسی ارشد - لغات 504 - لغات 450 - لغات تافل - لغات 1100​

atp2

عضو جدید
درک عمومی منظر - نکته و تست - استاد کوثر محمود نژاد - زمستان 92 :

manzar.rar

سللللللللللام من بالاخره این جزوه رو یافتم
لابلای تاپیکابود
من کپیش کردم تاپیکو اینجا فقط نمیدونم میتونین شمام ببینین یا نه
چجوری باید لینکشو بذارم؟ :)
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/308383-**جزوه-های-آزمون-ارشد-معماری**/page130

smrg

عضو جدید
سلام دوستان،من میخوام ارشد انرژی بخونم،به نظرتون کدوم جزوه ومال چه استادی بهتره؟مرسی اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها
جزوه های سروش نیا امسالش با پارسالش خیلی فرق کرده؟؟؟
یکی از بچه ه ا قرار بود از خود سروش نیا بپرسه اما هنوز خبری بهم نداده
کسی میدونه؟؟؟؟

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال..
اگه تو آزمون های موسسه سروش ثبت نام کنیم (فقط آزمون,کلاس نه) جزوات موسسه رو به خصوص ایستایی سروش نیا رو بهمون میدن؟؟

sorin

عضو جدید
دوستان الان جزوات استاد خرسند رو دارن میزارن پر شدش رو کامل تر از جزوات سروش نیاست که. همونا رو خوب بخونید

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان الان جزوات استاد خرسند رو دارن میزارن پر شدش رو کامل تر از جزوات سروش نیاست که. همونا رو خوب بخونید
یعنی اگه جزوات دکتر خرسند رو بخونم دیگه نیاز به جزوات سروش نیا نیست؟؟ میخوام ایستایی رو خوب یاد بگیرم
من سال اولمه دارم واسه کنکور تکنولوژی میخونم زیاد خبر ندارم از جزوه ها

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی اگه جزوات دکتر خرسند رو بخونم دیگه نیاز به جزوات سروش نیا نیست؟؟ میخوام ایستایی رو خوب یاد بگیرم
من سال اولمه دارم واسه کنکور تکنولوژی میخونم زیاد خبر ندارم از جزوه ها
هم آقای سروش نیا هم آقای خرسند هم آقای طباطبایی خیلی خوبن و بچه هاشونم هر سال نتیجه میگیرن، پس جزوه ی پرشده ی هرکدوم از این سه استاد رو که گیر آوردین بخونین
منتها دیگه به همون جزوه اعتماد کنین و دنبال بقیه نباشین که سردرگم نشین

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
انقد که امسال تاپیک سوت و کوره ادم یه حسی بهش دست میده
یا همه دارن میخونن
یا همه بیخیال کنکور شدن
کدومش دوستاااااان؟
کجاییییین
بیان با هم بخونیم خوب:cry:

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
انقد که امسال تاپیک سوت و کوره ادم یه حسی بهش دست میده
یا همه دارن میخونن
یا همه بیخیال کنکور شدن
کدومش دوستاااااان؟
کجاییییین
بیان با هم بخونیم خوب:cry:
من دوس دارم اینطوری فک کنم که بچه ها دارن می خونن:cool:. امروزم که آزمون خودسنجی هست، حتما سر بچه ها بیش از پیش شلوغه. البته سارا جون منم شروع کردم ولی درس خوندنم اصلا به دلم نمیشینه، بیشتر استرس کشیدنه تا درس خوندن. همه میگن منبع زیاد نخونین، حرف حساب من اینه، بابا جون بحث سر شونصد تا منبع خوندن نیس، بحث سر اینه که تو آزمون ارشد معماری محتوا گسترده س. فقط 4 تا مبحث تاریخ داریم.حالا بقیه دروس به کنار. کسی هم نمیتونه ادعا کنه (به فرض) من تاریخ معماری کلاسیک ایران رو میخونم و جوری میخونمش که بتونم سوالات معماری معاصر غرب رو جواب بدم. به شخصه اولا همش نگران اینم که نتونم تموم کنم و دوما دغدغه اسکیسم از طرف دیگه من و کشته:w47:.....نه استادی، نه راهنمایی، نه شهری که بشه توش ماژیک F یا کاغذ 70*50پیدا کرد!!!!.......
حرف آخر: نمیدونم چطوری باید بخونم اما از یه چیزی مطمعنم و اونم اینکه در هر صورت باید بخونم!...شاید خدا فقط دوس داره حرکت کنم، و خودش باقی مسائل رو حل کنه..........فعلا ....

parinush

عضو جدید
من از این هفته میخوام شروع کنم

همش حس میکنم خیلی دیره

تا همین چند وقت پیش درگیر دفاع پایان نامه بودم

فعلا فقط یه لیست تهیه کردم که برم کتاب بخرم

و اینکه آزمون شرکت کنم. چرا آکادمی سیلابس رو نمیگه؟:-|

saratanha

عضو جدید
سلام جزوه معماری منظر شاهچراغی و خلاصه کتاب تاسیسات سلطان دوست (جزوه دارم خلاصه کتاب میخاستم) دوستان کسی داره لطفا.......

morteza*amini

عضو جدید
سلام دوستان
کیا ازمون مرکز و اکادمی رو شرکت کردن؟
میشه درضداتون رو بزارید؟
:gol:

morteza*amini

عضو جدید
ازمون خودسنجی اول مرکزمعماری

زبان 2:biggrin:
فن 17
تاریخ47
درک 60
منظر 18

رتبه معماری 55
شرکت کنندگان 962

من زبان چیکار کنم :redface: توی زدن رینیدیگ خیلی مشکل دارم.همش اشتباه درمیاد جوابم.. ولی مشکل اصلیم تو ریدینگه. بچه هایی که زبانشون خوبه راهنمای کنن لطفا:gol:
504 و تافل رو خوندم تا الان

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوس دارم اینطوری فک کنم که بچه ها دارن می خونن:cool:. امروزم که آزمون خودسنجی هست، حتما سر بچه ها بیش از پیش شلوغه. البته سارا جون منم شروع کردم ولی درس خوندنم اصلا به دلم نمیشینه، بیشتر استرس کشیدنه تا درس خوندن. همه میگن منبع زیاد نخونین، حرف حساب من اینه، بابا جون بحث سر شونصد تا منبع خوندن نیس، بحث سر اینه که تو آزمون ارشد معماری محتوا گسترده س. فقط 4 تا مبحث تاریخ داریم.حالا بقیه دروس به کنار. کسی هم نمیتونه ادعا کنه (به فرض) من تاریخ معماری کلاسیک ایران رو میخونم و جوری میخونمش که بتونم سوالات معماری معاصر غرب رو جواب بدم. به شخصه اولا همش نگران اینم که نتونم تموم کنم و دوما دغدغه اسکیسم از طرف دیگه من و کشته:w47:.....نه استادی، نه راهنمایی، نه شهری که بشه توش ماژیک F یا کاغذ 70*50پیدا کرد!!!!.......
حرف آخر: نمیدونم چطوری باید بخونم اما از یه چیزی مطمعنم و اونم اینکه در هر صورت باید بخونم!...شاید خدا فقط دوس داره حرکت کنم، و خودش باقی مسائل رو حل کنه..........فعلا ....
اون جمله ی آخرت.. مطمئنم همینطوره... تو فقط قدم اولو محکم بردار، دغدغه ت کنکور باشه، یه چیزایی به فکرت میرسه و راهایی پیدا میکنی که خودتم توش میمونی از کجا بهشون رسیدی.. خدا حواسش هست، فقط تو حرکت کن :) این عین تجربه ی خودم بود : )

atp2

عضو جدید
ازمون خودسنجی اول مرکزمعماری

زبان 2:biggrin:
فن 17
تاریخ47
درک 60
منظر 18

رتبه معماری 55
شرکت کنندگان 962

من زبان چیکار کنم :redface: توی زدن رینیدیگ خیلی مشکل دارم.همش اشتباه درمیاد جوابم.. ولی مشکل اصلیم تو ریدینگه. بچه هایی که زبانشون خوبه راهنمای کنن لطفا:gol:
504 و تافل رو خوندم تا الان
سلام
واسه ریدینگ اولین چیزی که به ذهنم میاد اینه که یه دور سوالای ریدینگ رو بخون بعدش جواباشم بخون، دوسه تا سوالش رو خیلی راحت میشه اینجوری جواب داد مثلن یه ضمیر میده میگه به چی برمیگرده که دوسه تد خط رو بخونی متوجه میشی یا مثلن معنی یه کلمه توجملست که باز باخوندن جمله حل میشه، یه سوالم معمولن مفهوم کل پسچ میدن یا مثلن بهترین اسم، اینارو باید خوب درکش کرده باشی متن رو، ولی دوسه تد شو میشه خدایی جواب داد،
شما تاریختون رو خوب زدی مخصوصا ازمون اولی، برنامت واسه تاریخ چی بود و چه کتابایی رو داری؟ من کنکور 94 تاریخ 46 زدم جهان زارعی ، سبک شناسی پیرنیا، معاصر قبادیان و کامل نیا رو خوندم، فقط یه دور خوندم و چون وقت مرور نداشتم خلاصه های عصر کنکاش رو خوندم.
: (

morteza*amini

عضو جدید
سلام
واسه ریدینگ اولین چیزی که به ذهنم میاد اینه که یه دور سوالای ریدینگ رو بخون بعدش جواباشم بخون، دوسه تا سوالش رو خیلی راحت میشه اینجوری جواب داد مثلن یه ضمیر میده میگه به چی برمیگرده که دوسه تد خط رو بخونی متوجه میشی یا مثلن معنی یه کلمه توجملست که باز باخوندن جمله حل میشه، یه سوالم معمولن مفهوم کل پسچ میدن یا مثلن بهترین اسم، اینارو باید خوب درکش کرده باشی متن رو، ولی دوسه تد شو میشه خدایی جواب داد،
شما تاریختون رو خوب زدی مخصوصا ازمون اولی، برنامت واسه تاریخ چی بود و چه کتابایی رو داری؟ من کنکور 94 تاریخ 46 زدم جهان زارعی ، سبک شناسی پیرنیا، معاصر قبادیان و کامل نیا رو خوندم، فقط یه دور خوندم و چون وقت مرور نداشتم خلاصه های عصر کنکاش رو خوندم.
: (

سلام ممنون بابت راهنمایی خوبت:gol:
درصد تاریخم بیشتر بخاطر معماری ایرانه که معمولا 7 تا9 تا از سوالاتش رو جواب میدم.من سبک شناسی رو قبلا خونده بودم(قورت دادم) و جزوه متدین رو هم خوندم
معاصر هم تا الان نیمی از قبادیان و بانی مسعود رو خوندم و توی ازمون اخری 9تا از 10 تا سوال رو تونستم جواب بدم(حتما شانس هم دخیل بوده)
ولی منبع اصلی کامل نیاست
جهانم قبلا زارعی رو خونده بودم و الانم هلن گاردنر

atp2

عضو جدید
سلام ممنون بابت راهنمایی خوبت:gol:
درصد تاریخم بیشتر بخاطر معماری ایرانه که معمولا 7 تا9 تا از سوالاتش رو جواب میدم.من سبک شناسی رو قبلا خونده بودم(قورت دادم) و جزوه متدین رو هم خوندم
معاصر هم تا الان نیمی از قبادیان و بانی مسعود رو خوندم و توی ازمون اخری 9تا از 10 تا سوال رو تونستم جواب بدم(حتما شانس هم دخیل بوده)
ولی منبع اصلی کامل نیاست
جهانم قبلا زارعی رو خونده بودم و الانم هلن گاردنر

خواهش میکنم .
منم اون کتابایی که گفتم رو در حد یک دور خوندم، الانم دوباره دارم میخونم، کتابای بعدی که میخوام واسشون برنامه بریزم معاصر بانی مسعوده با معماری ایرانی و هلن گاردنر، ترسیدم اول اینارو شروع کنم گفتم اول قبلیا رو یبار دیگه بخونم ببینم چیزی یادم هست و با کمال تاسف دریغ از ده درصد ، ایشالا که همون درصد پارسالمو بتونم حفظ کنم پایین تر نیام : (
ایشالا شمام موفق باشی که با این همه پشتکار حتمن هم میشی
ممنون از راهنماییت : )

linoo

عضو جدید
بچه های ارشد غیر از اینجا، جای دیگه ای فعالیت دارند؟ آخه امسال اغلب کسی نیست.

بهروز27

عضو جدید
سلام بچه ها میخوام ارشد حتما قبول بشم امسال تصمیم جدی دارم ... چند تا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید..
اول اینکه تاریخ ازمون کی هست؟
دوم اینکه واسه شروع باید چکار کنم ... از الان شروع کنم میرسم...
سوم اینکه هر نظری دارید که کمکم کنه ممنون میشم بهم بگید ...
منتظر جوابتونم....

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها میخوام ارشد حتما قبول بشم امسال تصمیم جدی دارم ... چند تا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید..
اول اینکه تاریخ ازمون کی هست؟
دوم اینکه واسه شروع باید چکار کنم ... از الان شروع کنم میرسم...
سوم اینکه هر نظری دارید که کمکم کنه ممنون میشم بهم بگید ...
منتظر جوابتونم....

1- تاریخ آزمون که مشخصه>>>>16 یا 17 اردیبهشت 95(ثبت نام آذر ماهه)
2-هرچه زودتر شروع کنی بهتره
3-زبان و درک تو رتبه خیلی تاثیر داره

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یکی یه لطفی میکنه لیست تمتم کتابایی که گلابچی چاپ کرده و قراره تا کنکور چاپ کنه رو بهم بده

خودم هر چی سرچ کردم احساس میکنم ناقصه

مرسی دوستان:w36:

honeybee1370

کاربر بیش فعال

بهروز27

عضو جدید
من زبانم صفر هست .... اگر بخوام دولتی قبول بشم درصدام میانگین باید چقدر باشه دوستان....
واینکه اگر بخوام رشته باستان شناسی بخونم ... چطور هست خوبه ؟؟؟

honeybee1370

کاربر بیش فعال
من زبانم صفر هست .... اگر بخوام دولتی قبول بشم درصدام میانگین باید چقدر باشه دوستان....
واینکه اگر بخوام رشته باستان شناسی بخونم ... چطور هست خوبه ؟؟؟
من مطمئن نیستم ولی حداقل به 30 باید برسه فکر میکنم. بهتره درصد قبولی های امسال و سالای پیش رو ببینید.
اینجا
منم باستان شناسی دوست داشتم!!! ولی رفتم منابعشونو دیدم خیلی زیاد بود. آینده شغلیش هم جالب نیست چندان! فکر کردم بهتره همین معماریو ادامه بدم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.