یک کشاورز هندی در ۹۶ سالگی پدر شد و رکورد پیرترین پدر دنیا که در اختیار خودش بود را شکست.

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

که چی بشه حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره یه بار فایده نداره..........
ار شوخی گذشته............دمش گرم....
معلوم نیست تا .......الان چند تا بچه داره.......
راستی چند تا زن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

زن دووووشواری

اخراجی موقت
دوباره یه بار فایده نداره..........
ار شوخی گذشته............دمش گرم....
معلوم نیست تا .......الان چند تا بچه داره.......
راستی چند تا زن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

:surprised: ............

آقایون نیان تو این تاپیک براشون بد آموزی داره ..........:biggrin:خوبه آقامون اینجا نیس وگرنه سر پیری :confused:

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:surprised: ............

آقایون نیان تو این تاپیک براشون بد آموزی داره ..........:biggrin:خوبه آقامون اینجا نیس وگرنه سر پیری :confused:

راستی زن دوششواری دارم خنده میمیرم حیلی بامزه هست معرفی شما مخصوصا علایقتون:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

زن دووووشواری

اخراجی موقت
تازه عکس های جدیشووووووووووو ببین..

ماشالا پیر مرده که اندازه پدر جد ننه بزرگ من سند و سال داره

البته با این بالا رفتن سن ازدواج در آینده از این چیزا تو ایران خودمونم بعید نیس ببینیم :D

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه
کشلش چیه
خداییش دمش گرم
خوبه تو این سن

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
رابیتدرانات تاگور از دل هند اومده گفته هر بچه که دنیا میاد یه مژده داره که هنوز خدا به انسان امید داره یه همین چیزی ....

توی فرهنگ هندی بچه آوردن یهج ورایی مقدسه...

از طرفی اسم هر چیزی رو میذاردن رکورد متخصصش باید بیاد یه نظری بده تا جایی که من می دونم مردا تا آخر عمر می تونن بچه دار بشن مگر در موارد بیماری و کم توانی و ناتوانی... س زیاد هم عجیب نیست ....

توی قرآن تولد یحیی از زکریا و زنش رو آوردن کسی به قدرت خدا پی نمی بره، این اصلا چیزی نیست دل آدم به حال بچه میسوزه اما خدا نگهدارش باشه...

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشالا پیر مرده که اندازه پدر جد ننه بزرگ من سند و سال داره

البته با این بالا رفتن سن ازدواج در آینده از این چیزا تو ایران خودمونم بعید نیس ببینیم :D
تازه این بچه از خدمت هم ..........معاف میشه...کفالت پدرشو می گیره.....

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
رابیتدرانات تاگور از دل هند اومده گفته هر بچه که دنیا میاد یه مژده داره که هنوز خدا به انسان امید داره یه همین چیزی ....

توی فرهنگ هندی بچه آوردن یهج ورایی مقدسه...

از طرفی اسم هر چیزی رو میذاردن رکورد متخصصش باید بیاد یه نظری بده تا جایی که من می دونم مردا تا آخر عمر می تونن بچه دار بشن مگر در موارد بیماری و کم توانی و ناتوانی... س زیاد هم عجیب نیست ....

توی قرآن تولد یحیی از زکریا و زنش رو آوردن کسی به قدرت خدا پی نمی بره، این اصلا چیزی نیست دل آدم به حال بچه میسوزه اما خدا نگهدارش باشه...

احسنت دوست عزیز:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

من اگه قدرت داشتم بامردها بچه داری که بالای 50 سال بچه دارمیشدن ........................................................

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
احسنت دوست عزیز:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

من اگه قدرت داشتم بامردها بچه داری که بالای 50 سال بچه دارمیشدن
........................................................

منم متوجه منظورتون نشدم ؟؟ بچه داری چی؟؟