یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا جون اینجوری سرت رو به دیوار نزنف درد می گیره عزیزم :gol:

توجه:
سارا راست می گه منم همینطور... درنمی یابم :(

آخه اینا تئوریشون قشنگ، راحت ولی در عمل خیلی سخته :confused:
آررره..تئوریش خیلی شیرینه اما موقع عمل کردن آدم همش با مقاومت درونی مواجه می شه..:w05:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
آررره..تئوریش خیلی شیرینه اما موقع عمل کردن آدم همش با مقاومت درونی مواجه می شه..:w05:

سلام!! جالبه!!مقاومت برای تغییر همیشه سخت بوده اما این ما هستیم که باید این سختی رو به جون بخریم و شرایط رو به نفع خودمون تغییر بدیم در غیر اینصورت که با گذشته امون فرقی نداریم و نتیجه کاراهامون همون بوده که داشتیم. مقاومت چرا؟؟؟ تعریفهامون، نگاهمون و باورهامون رو باید از نو بنویسیم و روش کار کنیم. این راه تعالی شدنه.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام!! جالبه!!مقاومت برای تغییر همیشه سخت بوده اما این ما هستیم که باید این سختی رو به جون بخریم و شرایط رو به نفع خودمون تغییر بدیم در غیر اینصورت که با گذشته امون فرقی نداریم و نتیجه کاراهامون همون بوده که داشتیم. مقاومت چرا؟؟؟ تعریفهامون، نگاهمون و باورهامون رو باید از نو بنویسیم و روش کار کنیم. این راه تعالی شدنه.

یکی از دلایل مقاومت درونی اینه که ما به شرایط فعلی عادت داریم و ظاهرا از شرایط فعلی راضی هستیم هر چند متوجه نمی شیم. ما باید به شرایطی برسیم که از موقعیت فعلی متنفر باشیم تا بتونیم خودمون رو با شرایط جدید هماهنگ کنیم و بریم دنبالش. البته در این زمینه یک همراه خوب و مشوق می تونه خیلی مهم باشه.
من فکر میکنم اگر بیایید اینجا اهدافمون رو بگیم و بعد گروه هایی رو راه بندازیم و روش تمرکز کنیم خوبه. مثلا یک گروه واسه اونایی که ماشین می خوان. عکساشو می ذاریم و با هم دربارشون بحث می کنیم. یه گروه کسایی که همسر دلخواه می خوان. می تونن درباره خصوصیاتش توضیح بدن و حتی به نتایج خوبی برسن و خواسته های بهتری داشته باشن.
یه گروه کسایی که می خوان خونه خاصی بخرن. کسایی که می خوان کنکور قبول بشن. اوووووه

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دلایل مقاومت درونی اینه که ما به شرایط فعلی عادت داریم و ظاهرا از شرایط فعلی راضی هستیم هر چند متوجه نمی شیم. ما باید به شرایطی برسیم که از موقعیت فعلی متنفر باشیم تا بتونیم خودمون رو با شرایط جدید هماهنگ کنیم و بریم دنبالش. البته در این زمینه یک همراه خوب و مشوق می تونه خیلی مهم باشه.
من فکر میکنم اگر بیایید اینجا اهدافمون رو بگیم و بعد گروه هایی رو راه بندازیم و روش تمرکز کنیم خوبه. مثلا یک گروه واسه اونایی که ماشین می خوان. عکساشو می ذاریم و با هم دربارشون بحث می کنیم. یه گروه کسایی که همسر دلخواه می خوان. می تونن درباره خصوصیاتش توضیح بدن و حتی به نتایج خوبی برسن و خواسته های بهتری داشته باشن.
یه گروه کسایی که می خوان خونه خاصی بخرن. کسایی که می خوان کنکور قبول بشن. اوووووه

سلام سیما خانم عالیه!!!

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]افراد بی اراده ، با هر میزان هوش و استعداد ، امکان استفاده از فرصتهای مناسب را در خود نمی یابند و اغلب بدلیل همین ضعف روانی ، موقعیتهای ارزشمند زندگی خود را از دست می دهند و بقولی اگر شانس هم به روی ایشان بخندد ، آنها بدان بی اعتنا خواهند ماند.[/FONT]​

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]در ارتباطات و برخوردهای خود با مردم مهر و عشق آنان را در دل بنشانید و خیر ایشان را بخواهید تا آنها نیز چنان نظری نسبت به شما داشته باشند. روح خود را از حقایق جاوید زندگی سرشار سازید ، تا آنگاه به وضوح دریابید که چگونه گلباران حیات شما ، آغاز خواهد شد و شکوفائی و بالندگی پیدا خواهید کرد و در شوره زار ذهنیات چگونه گلها و سبزه ها ، سر از خاک تیره اندیشه تان بر خواهد آورد.[/FONT]​

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]شبها پیش از خوابیدن ، هر آرزوئی که در دل دارید پیش دیده تصویر کنید و با همان اندیشه به خواب بروید و با همان فکر از خواب بیدار شوید و شادی و امید را هرگز از خود دور نسازید تا بتوانید شاهد موفقیت را در آغوش بکشید. عشق به زندگی هر چه را بخواهید در دسترستان قرار خواهد داد. فردای هر کس با اندیشه امروز او ساخته خواهد شد.[/FONT]​

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]اگر راه حلی می جوئید به عقل و خرد نهفته در ذات خود رجوع کنید و آنچه خود دارید از دیگران تمنا نکنید. هر کس می داند که در این قبیل مواقع می بایست ابتدا چرخش تند افکار را آرام سازد و چه بسا با همین آرامش اندیشه ، به راه حل درستی نیز برسد.[/FONT]​

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]خواست قلبی ، همان هدف زندگی ماست که شیرینی و زیبائی حیات را در نظرمان صد چندان می سازد و به زندگیمان مفهوم می بخشد. هر قدر از اجرای خواست خود توقع ثمره و نتیجه بیشتر و بهتری داشته باشیم ، به همان میزان خواست و اراده ما ، از قدرت زیادتری برخوردار می شود. در آنجائی که فکر ترقی و توسعه و پیشرفت و کمال وجود نداشته باشد ، طبعا " عمل و تحرکی نیز وجود نخواهد داشت " .[/FONT]​

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]این موضوع را هرگز از یاد نبرید که اگر به کارتان ایمان دارید لزومی ندارد که در آن باره با دیگران به بحث و گفتگو بپردازید و احیانا دچار تردید رای شوید. هنگامی که از دیگری نظرخواهی می کنید این به مفهوم آن است که خود در آن باره مردد و دودل هستید و اگر بهمین حالت با ضمیر باطن خود گفتگو کنید طبعا نتیجه مثبتی بدست نخواهید آورد.[/FONT]​

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]فراموش نکنید که ایمان بشر کارهای شگرف و خارق العاده ای انجام داده است. در آن موقعیت که دچار نومیدی شده اید می توانید بخود بگوئید : "ایمانت تو را نجات می دهد. هر کس نان قلب خود را می خورد." این را یقین بدانید که آرزوها و هدفها و ایده های شما هر چند که بچشم نمی آیند اما واقعیت دارند.[/FONT]​

neda.n

عضو جدید
واقعا جالبه.من ارزو داشتم یه ساعتی که تو ذهنم تجسم میکردمو بخرم واقعابه طور معجزه اسا پیداش کردمو خریدم

losi

عضو جدید
[FONT=&quot]شبها پیش از خوابیدن ، هر آرزوئی که در دل دارید پیش دیده تصویر کنید و با همان اندیشه به خواب بروید و با همان فکر از خواب بیدار شوید و شادی و امید را هرگز از خود دور نسازید تا بتوانید شاهد موفقیت را در آغوش بکشید. عشق به زندگی هر چه را بخواهید در دسترستان قرار خواهد داد. فردای هر کس با اندیشه امروز او ساخته خواهد شد.[/FONT]​

منم همین کار رو کردم... یه مدت برای بدست آوردن یه چیز خاصی که مد نظرم بود تمام فکر رو ذکرم رو روش متمرکز کردم... دقیقا تا چند قدمیش هم رسیدم ولی لحطات آخر همه چیز خراب شد... همیشه همینجوری میشه :(

sarajo0oniii

عضو جدید

مرسي سيماجون...اينجوري خيلي خوبه...آرزوهامون رو ميبريم جايي كه همه ميتونن بهت كمك كنن...اينو هستم...اينجوري اگه بخاي نااميدم بشي ديگران نميذارن..

*anis*

عضو جدید
خود اگاهی چیست؟

عارفی در معبدی در میان کوهستان زندگی می کرد .
روزی راهبی که راهش را گم کرده بود .عارف را دید واز او پرسید:
((استاد راه کدام است؟))
عارف گفت :(( چه کوه زیبایی!))
راهب با حیرت گفت :(( من پرسیدم راه کجاست؟ ))
عارف با لبخند ، نگا هی به کوه کرد وگفت (( چه کوه زیبایی!))
راهب با تعجب و دلخوری گفت: من راجع به کوه از شما نپرسیدم ، بلکه از راه پرسیدم!
عارف با نرم لبخندی روی به راهب کرد و گفت:
((پسرم تا زمانی که نتوانی به فراسوی کوه بروی راه را نخواهی یافت!))

به بیانی ساده :اگر من از پنجره طبقه اول یک ساختمان 20 طبقه به بیرون نگاه کنم ،منظره ی محدودی را در پیش روی خود خواهم داشت ولی اگر شما از طبقه بیستم همان ساختمان به بیرون نگاه کنید ،قهرا״ افق وسیع و نامحدود تری را خواهید دید ، حتی می توانید مثلا: وضعیت هوا و ابرها را هم پیش بینی کنید .در تعریف به من می گویند:نا اگاه و شما را فردی اگاه اندیش
می نامند .
اگاهی ، از بالا نگریستن به مسائل زندگی است و جور دیگر به زندگی نگاه کردن است.

seeemesooo

عضو جدید
چند ده سال عادت کردیم وآموختیم که دروغ های هیجان انگیز زندگیمون رو پر کنه
حالا با یه بشکن که همه چیز عوض نمیشه
راز تقییر تکراره
اگه لازم باشه به اندازه همون ثانیه هایی که زندگی کردیم
سوار ماشینی شدیم و به اشتباه به سرعت 120 رسیدیم
حالا اول ترمز یعنی ترک امواج منفی تا سرعت کم بشه
اون وقت دنده عقب

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورت اینه نمیشه دانلود کرد؟
من خودم تا هفته پیش از همین جا دانلود می کردم.

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه چیز زیر اون پوسته در حال شکل گرفتنه
روزي تصميم گرفتم كه ديگر همه چيز را رها كنم.
شغلم را، دوستانم را، مذهبم را و خلاصه تمام وابستگي هاي زندگي ام را !

به جنگلي رفتم تا براي آخرين بار با خداوند صحبت كنم و اگر نتوانستم
دليلي براي ادامه ي زندگيم بيابم به آن نيز خاتمه دهم !
به خدا گفتم: آيا مي تواني دليلي براي ادامه اين زندگي برايم
بياوري ؟
و جواب او مرا شگفت زده كرد.
او گفت: آيا سرخس و بامبو را مي بيني ؟
پاسخ دادم : بلي.
خداوند فرمود: هنگاميكه درخت بامبو و سرخس را آفريدم،
به خوبي از آنها مراقبت نمودم.
به آنها نور و آب و غذاي كافي دادم.
دير زماني نپاييد كه سرخس سر از خاك برآورد و
تمام زمين را فرا گرفت اما از بامبو خبري نبود.
من از او قطع اميد نكردم.
در دومين سال سرخس ها بيشتر رشد كردند و
زيبايي خيره كننده اي به زمين بخشيدند اما همچنان از بامبوها خبري نبود.
من بامبوها را رها نكردم.
در سالهاي سوم و چهارم نيز بامبوها رشد نكردند.
اما من از آنها قطع اميد نكردم.
در سال پنجم جوانه كوچكي از بامبو نمايان شد.
در مقايسه با سرخس بسيار كوچك و كوتاه بود
اما با گذشت 6 ماه ارتفاع آن به بيش از 100 فوت رسيد.
5 سال طول كشيده بود تا ريشه هاي بامبو به اندازه كافي قوي شوند.
ريشه هايي كه بامبو را قوي مي ساختند
و آنچه را براي زندگي بدان نياز داشت را فراهم مي كردند.

خداوند در ادامه فرمود:
آيا مي داني در تمام اين سالها كه تو درگير مبارزه با سختيها و مشكلات
خودت بودي در حقيقت ريشه هايت را مستحكم مي ساختي ؟
من در تمامي اين مدت تو را رها نكردم همانگونه كه بامبوها را رها نكردم.
هرگز خودت را با ديگران مقايسه نكن.
بامبو و سرخس دو گياه متفاوتند
اما هر كدام به نوبه خود به زيبايي جنگل كمك مي كنند.
زمان تو نيز فرا خواهد رسيد تو نيز رشد مي كني و قد مي كشي !

از او پرسيدم : من چقدر قد مي كشم.
در پاسخ از من پرسيد: بامبو چقدر رشد مي كند؟
جواب دادم : هر چقدر كه بتواند.
گفت: تو نيز بايد رشد كني و قد بكشي. هر اندازه كه بتواني.
ولي به ياد داشته باش كه من هرگز تو را رها نخواهم كرد.
و در هر زمان پشتيبان تو خواهم بود !

پس هرگز نا اميد نشو !

آنچه امروز يک درخت را تنومند، سايه گستر و پر ثمر ساخته است،
ريشه دواندن ديروز بذر آن در تاريکي هاي خاک بوده است.
در هنگامه ي رنج هاي بزرگ، ملال هاي طاقت فرسا،
شکست ها و مصيبت هاي خورد کننده، فرصتهاي بزرگي براي تغيير،
گام نهادن به جلو و تصوري براي خلق آينده ايجاد مي شود.
ماموريت شما در زندگي بي مشکل زيستن نيست، بلكه با انگيزه زيستن و اميدوار زيستن است ...

پس زندگي را باور کن همانگونه که هست،
با همه دردها و رنجهايش، با همه شاديها و غمهايش، با همه ملال ها و دلفريبي هايش،
باهمه شکستها و پيروزي هايش و با همه خاطرات تلخي ها و شيريني هايش،
و زندگي را دوست بدار و به سرنوشت اميدوار باش،
هر روز را با اميد و ايمان به خدا و فردايي بهتر به شب برسان،
اينگونه باش تا زندگي برايت سهل تر و زيبا تر شود،
يقين داشته باش که از ديد خداوند پنهان نخواهي ماند و
همواره از مراقبت و همراهي او نيز بي بهره نخواهي ماند

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]در ارتباطات و برخوردهای خود با مردم مهر و عشق آنان را در دل بنشانید و خیر ایشان را بخواهید تا آنها نیز چنان نظری نسبت به شما داشته باشند. روح خود را از حقایق جاوید زندگی سرشار سازید ، تا آنگاه به وضوح دریابید که چگونه گلباران حیات شما ، آغاز خواهد شد و شکوفائی و بالندگی پیدا خواهید کرد و در شوره زار ذهنیات چگونه گلها و سبزه ها ، سر از خاک تیره اندیشه تان بر خواهد آورد.[/FONT]​
عالیه عالیه عالیه
پستات حرف نداره دوست من
تبریک میگم
من که خیلی به وجد اومدم با این جملات سرشاااااااااار از انرژی مثبت
شاد باشی و ارووووم همیشه

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای گلم کمک
یه چیزی میخواستم بگم
مدتیه میخوام یه تغییر دکوراسیون حسابی تو افکارم بدم ولی نمیدونم چرا نمیشه
هر بار که اراده میکردم میشدا:victory: ولی این دفعه....:(
استارتم فکر کنم مشکل پیدا کرده :huh:
چیکار کنم؟
حالم خوبه ها ولی احساس رکود میکنم
دوس دارم مثل گذشته فووول بشم از انرژی از حیات از احساس:w40:
فکر میکنم الان چشمه احساسم یه چیزیش شده:w24:
کمکم میکنید؟:redface:

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]هنگامی که سر بزیر می افکنید و به پائین می نگرید جز گل و خاک زیر پایتان چیزی نمی بینید. اما زمانی که سربلند می کنید و آسمان را نظاره می کنید جهانی زیبا و باشکوه و عظمت پیش دیده تان تصویر خواهد شد. بر همین نهج اگر به خود بگوئید : "من قدرت انجام این کار را ندارم و یا این لقمه برای دهان من بزرگ است " یقین بدانید که ترس و تشویش و شکست را بر خود مسلط ساخته اید.[/FONT]​

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]ترس برپایه اعتقادات و باورهای نادرست[FONT=&quot] قرار دارد و فاقد تکیه گاه و پایگاهی محکم و اساسی در ذهن است[/FONT][FONT=&quot] ، و اینکه با ذهنیتی که پیدا می کنید موضوعات و شرایط خارجی می تواند بر شما لطمه وارد آورد. ترس نبایستی بتواند شما را تحت سلطه خود بگیرد ، چون پدیده ای را که پایه و اساسی ندارد ، بسهولت می توان وادار به گریز ساخت و آن را از ذهن بیرون نمود. ترس هیچ مفهومی ندارد و تاثیرات آن زودگذر است و بیشتر بر پایه تخیلات قرار دارد. تنها همین حقیقت را به ذهن راه دهید که ، این اندیشه آدمی است که می تواند بر او تاثیر بگذارد و بنابراین قلمرو اندیشه را می بایست از هر احساس ناخوشایند و ترس و تردید و تزلزل پاک و مصفا نمود.[/FONT][/FONT]​

آخرین ویرایش:

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]هر کس دنیا را از چشم خود می بیند و سادتر آنکه هر کس می تواند دنیای خود و اطرافیانش را به میل خود بسازد. در واقع دنیائی که شما در آن زندگی می کنید ، دنیائی است ذهنی و ساخته و پرداخته اندیشه و احساس و باورها و برداشتها شما. در حقیقت ، با هر کسی که ملاقات می کنید و هر رویداد و هر اتفاقی بصورت اندیشه ای در می آید و در ذهنتان جایگیر می شود.[/FONT]​

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]نحوه مقابله با زندگی و مسائل و مشکلات آن بستگی به طرز اعتقادات و چگونگی باورهای شما به زندگی دارد. اگر شناخت شما از زندگی و دنیا نادرست و سهودآلود باشد ، یقین بدانید آدم خوشبختی نخواهید بود. اما اگر زندگی را با بینش صحیح می نگرید و اگر ایده ها و افکارتان درست و منطقی و معقولانه است ، یقینا خواهید توانست بر واکنشهای عاطفی و هیجانات خود مسلط شوید و به آرامشی باطنی دست یابید. خوشبختی را می بایست صمیمانه از ته قلب آرزو کرد.[/FONT]​

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]شما در وجودتان قدرت بیکرانی دارید که با هر رویداد غیرمترقبه ای می تواند به مقابله برخیزد. شما برای پیروز شدن و موفقیت یافتن بدنیا آمده اید نه طعم شکست را چشیدن. هر کس تجربه کرده است که به انجام رساندن وظیفه ای شاق و دشوار چه لذتی بهمراه می آورد. پس با مشکل زندگی خود با سلاح حقیقت به پیکار برخیزید و در آن حال به خود بگوئید : " من فاتح و پیروز هستم و حتما موفق خواهم شد! " عقل و درایت لایتناهی راه حل مشکل را به شما نشان خواهد داد. پس تمام احساسات و افکار منفی را تحت تسلط خود در آورید و آنها را منکوب سازید.[/FONT]​