یه پیشنهاد نظر بدین

tito

عضو جدید
سلام به مهندسین جوان .یه پیشنهاد میدم لطفا یا نظر بدین یا راهنمایی کنین به صورت چت روم تو سایت داشته باشیم که موقعی یه راهنمایی می خوایم بتونیم همون موقع از افرادی که در سایت هستن استفاده کنیم مخصوصا در موقع امتحان ها که وقت خیلی مهمه این نظر منه شما هم نظرتوتن بدین یا منو راهنایی کنین

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

به نظر من نفس این کار و پیشنهاد بسیار خوب و پسندیده هست، ولی در عمل طبق تجربه ای که من دارم و تو فروم های دیگه دیدم باعث میشه مارو از مسیر اصلی این فروم که همون ارتقای سطح علمی هست دور کنه، به نظر من به جای اینکار میشه مدیر بخش و دوستان فعال بخش اطلاعات تماس خود(پیشنهاد من ID یاهو مسنجر) رو در اختیار دیگران قرار بدهند که هم پیشنهاد شما جامع عمل پوشیده بشه و هم اینکه فروم و علی الخصوص بخش مهندسی برق وارد جریان های حاشیه ای نشه!

البته این فقط پیشنهاد شخصی من هست!

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم چطوره یه موقع مشخص مثلاً یه روز یا چند روز مختلف و چند ساعت مختلف
مثلا روز شنبه ساعت 7 بعد از ظهر همه تو یک روم جمع بشن یا اونهایی که میخوان تا اینجوری بتونن همون موقع از نظرات همدیگه اطلاع پیدا کنند
من هم چند وقت پیش این بحث را می خواستم مطرح کنم

mahdi6245

عضو جدید
عالی است

عالی است

بسیار بسیار عالی است تعداد پست های اضافی و سر در گم کننده و در جای نادرست هم کاسته می شود .
کاملا موافقم

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
کار خیلی خوبیه هر دو راه به درد بخوره هم روش شما هم روش benefic.h به نظرم تبادل اطلاعات خیلی راحت تر می شه
به هر حال من هم هستم
موفق باشی;)

farizin

عضو جدید
منم دوست دارم همچین طرحی راه بیفته..چون برخی اوقات کمک بزرگی میتونه برای بچه های هر تاپیک باشه;)

hamid_bargh

عضو جدید
pishnahade badi nist amma be nazare man age az idye yahoo estefade kunid behtare chun mamolan az mozo asli kharej mishe va osolan hameja albate jesarat nashe amma adamaye bi janbe hastesh. ok

g4zale

عضو جدید
سلام به مهندسین جوان .یه پیشنهاد میدم لطفا یا نظر بدین یا راهنمایی کنین به صورت چت روم تو سایت داشته باشیم که موقعی یه راهنمایی می خوایم بتونیم همون موقع از افرادی که در سایت هستن استفاده کنیم مخصوصا در موقع امتحان ها که وقت خیلی مهمه این نظر منه شما هم نظرتوتن بدین یا منو راهنایی کنین
khob id itono bezarid ta add shin

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر مدیران سایت چیه؟
به هر حال طرح خوبیه اگه از هدف خارج نشیم بهتر ه به کار بگیریم و کنترلش کنیم .

jahanfar_66

عضو جدید
با سلام
اینکه به قول شما دوست عزیز، مهندسین جوان بتونن با کمترین اتلاف وقت با هم در تماس باشن خوبه، اما اگر اینجا این امکان فراهم بشه اونوقت همه خودشونو مهندس جا میدن و میان برا چت . اما پیشنهاد من اینه که اونایی که دوست دارن id هاشونو بذارن و مدیران محترم باشگاه هم چند تا روم مشخص کنند که هر کی کار داشت بره اونجا.

tito

عضو جدید
mamnoon az dustani ke nazarateshono dadn omid varam azizan dar in sale jadid taghiratio bedan va dar morede in ke bazi az bache ha gofte bodan so estefade mishe movafegham ama mishe ye rahi vasash pyda kard

pouya6721

عضو جدید
سلام دوستان نظر منم اینه که دوستان id هاشونو بزارن همچنین بنویسن تو چه زمینه ای بیشتر واردن تا هرکی سوال یا مشکلی داشت با اشخاص مربوطه در میان بزاره.