كمكم كنيد :مي خوام با لپ تاپ برم دانشگاااااااااااااه!زود بياين نظر بدين!

hasting_m

عضو جدید
1)سلام مرسي كه اومدين من دانشجوي برق(الكترونيك)ام .مي خوام راهنماييم كنيد كه ببينم 2نوع لپ تاپي كه در زير ذكر كردم (يكيش داخل پرانتز گفتم چون فقط lcdوcpuشون با هم فرق داره)براي اين رشته خوبه يا نه؟آخه قيمتش خيلي گرون نيست!لطفا زودتر بگين !
2)اگه پيشنهادي در مورد لپ تاپ ديگري دارين كه خودتون اونو دارين و خوب در اومده بگين لطفا (با مشخصات كامل و اسمش)
3)براي برق به چه مشخصاتي از لپ تاپ ها بايد توجه كنم و چي اش مهمه؟
هر 3 سوال بالا رو جواب بدين
MSI VR440X
LCD:14.1” W*GA (15.4)
CPU :Dual core T4200(T6400)
Hard: 320G
Ram: DDR 2ta 2G*2
DVD writer
Lan-Bt-wifi-modem
Batri:6cells
Price:660(810)هزار تومن

mohammad1988

عضو جدید
msi در موردش زیاد چیزی نشنیدم .
میخوای بگیری یا سونی بگیر یا دل یا اچ پی به ترتیبی که نوشتم.
زیاد امکاناتش مهم نیست چون معمولا" با ram 2به بالا و cpu 2 میشه انواع کارها رو باهاش انجام داد.

من خودم 1520 دل دارم ، راضی هم هستم و مشخصاتش :
cpu 2.66 - ram 4m - monitor 15 و قیمتش 1100000 هست .
موفق باشی

eliyasjoon

عضو جدید
1)سلام مرسي كه اومدين من دانشجوي برق(الكترونيك)ام .مي خوام راهنماييم كنيد كه ببينم 2نوع لپ تاپي كه در زير ذكر كردم (يكيش داخل پرانتز گفتم چون فقط lcdوcpuشون با هم فرق داره)براي اين رشته خوبه يا نه؟آخه قيمتش خيلي گرون نيست!لطفا زودتر بگين !
2)اگه پيشنهادي در مورد لپ تاپ ديگري دارين كه خودتون اونو دارين و خوب در اومده بگين لطفا (با مشخصات كامل و اسمش)
3)براي برق به چه مشخصاتي از لپ تاپ ها بايد توجه كنم و چي اش مهمه؟
هر 3 سوال بالا رو جواب بدين
MSI VR440X
LCD:14.1” W*GA (15.4)
CPU :Dual core T4200(T6400)
Hard: 320G
Ram: DDR 2ta 2G*2
DVD writer
Lan-Bt-wifi-modem
Batri:6cells
Price:660(810)هزار تومن

ببین دوست عزیز MSI اصلا نگیر چون اصلا به درد نمیخوره

بین dell و hp هم dell بهتره برای رشته برق Ram و Cpu خیلی مهمه.

از اونجایی که یکی از کارهای من فروش لوازم کامپیوتر هست میگم dell بگیر و اینکه مدلهای چینیش از 500 تا 900 و جنسهای اروپایی از 900 تا 3500 اب میخوره...

حالا بین چینیاش دنبال Ram و Cpu بالا باش اگر هم میتونی بیشتر خرج کنی مدلهای اروپاییش رو بگیر.

در مورد سونی هم به نظر من پولتو دور میریزی چون فقط داره پول اسمشو میخوره...

اگر در انتخاب مدل مشکل داشتی در خدمتم و اینکه تا چه قیمتی

آخرین ویرایش:

morteza_sab

عضو جدید
دوست عزیز برای رشته الکترونیک و نصب و اجرای نرم افزارها این رشته حداقل امکانات زیر لازم است .
cpu 2000 core 2 duo , 2ual core
ram 2 gb
hdd 160 gb
dvd rw
Lan-Bt-wifi-modem
Batri: 6cells . 9 cell
البته تعداد cell باتری زمان ذخیره سازی انرژی را تایین می کند .
لب تاب دل با مشخصات فوق حداقل 000/700 تومان قیمت دارد در صورتی که از نرم افزار های گرافیکی استفاده می کنید نوت بک را انتخاب کنید که کارت گرافیک حداقل 250 داشته باشد
البته در حال حاضر لب تابهایی باقیمت مناسب و امکانات خیلی بالاتر از نمونه فوق در بازار یافت می شود که مارک دل آن را با قیمتی حدود 000/700/1 تومان در بازاز موجود است .
از نظر کیفیت سونی - توشیبا - دل در اولویت هستند .

farzan001

عضو جدید
می خوای لب تاپ بگیری از مارک های معتبر مثل دل یا اپل بگیر تو ایران لب تاپو خیلی قشنگ به آدم می ندازن.من خودم مارک dell رو بهت توصیه می کنم.موفق باشی:gol:

azadeh_arch _eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زیمنس دارم الان حدود 4 ساله اخ هم نگفته ولی خب دیگه این مدلش قدیمی شده از اینجا هم نخریدم
ولی خب مارک خوبیه

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.

منم بهت پيشناهاد ميكنم مدل dell-inspiron 1545 بگيري.

اخه هم قيمتش مناسبه هم لپ تاپ روز اروپاست.

از كاركردشم خيلي راضيم.

راستي امكتنات بيشتريم داره مخصوصا گارانتيش;)

targol_1985

عضو جدید

quote]
دوست عزیز
اصلا همچین چیزی نیست
من خودم MSI دارم واقعا عالیه ،اینی که میگم عالیه همینطوری نیست ، من user عادی نیستم ، مثل تراکتور ازش کار می کشم ، اول اینکه صبح تا شب روشنه داره دانلود می کنه در ضمن این کار ، منم کار خودم رو انجام می دم ، مثل بازی های سنگین ، نرم افزار های سنگین رشتمون ،Write سی دی ،و خیلی کار های دیگه ، کلا عالیه من واقعا راضیم ازش عالیه

eliyasjoon

عضو جدید

quote]
دوست عزیز
اصلا همچین چیزی نیست
من خودم MSI دارم واقعا عالیه ،اینی که میگم عالیه همینطوری نیست ، من user عادی نیستم ، مثل تراکتور ازش کار می کشم ، اول اینکه صبح تا شب روشنه داره دانلود می کنه در ضمن این کار ، منم کار خودم رو انجام می دم ، مثل بازی های سنگین ، نرم افزار های سنگین رشتمون ،Write سی دی ،و خیلی کار های دیگه ، کلا عالیه من واقعا راضیم ازش عالیه

دوست من این دلیل نمیشه که چون شما ازش راضی هستی...

در رتبه بندی لب تاپ ها در رده های آخره و این بی دلیل نیست.با یکم تحقیق میفهمی ایراداتشو.

بی احترامی نباشه ولی MSI جنس بونجولیه هم در کارت های گرافیک و مادربورد و در لب تاب

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز

در رتبه بندی لب تاپ ها در رده های آخره و این بی دلیل نیست.با یکم تحقیق میفهمی ایراداتشو.

بی احترامی نباشه ولی MSI جنس بونجولیه هم در کارت های گرافیک و مادربورد و در لب تاب

لپ تاپشو نمی دونم ولی یه بورد دارم ازش k7n2 delta ilsr و کارت fx5200 از 6 سال پیش
برام کار می کنه این 2 سال اخرم به عنوان سرویس دهنده ازش استفاده می کنم
oracle روش نصب کردم هفته ای 2 ساعت خاموش می کنم .
لپ تاپ سونی الان بهترین انتخاب است dell قبلا خوب بود الان تو چین می زنند

hasting_m

عضو جدید
با تشکر فراوان از نوش ئارو های بعذ مرگ سهراب تان

من بالخره ام اس آی گرفتم:)

targol_1985

عضو جدید

محض اطلاع از 2004 تاحالا 150 تا جایزه کیفیت و طراحی برده
جزو 5 لپ تاپ پر فروش دنیاست
کلا من ازهمه محصولات msi مخصوصا mbord استفاده می کنم ، 10 ساله ، کلی هم ازش راضیم