گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام
ساعت 12:18 دقيقه بامداد!
فردا يه امتحان فوق سنگين دارم! احتمالا مثل 2 ماه گذشته بازم بيدارم تا صب! حالا خوبه اينقدر ميخونيم و نمرمون اينجوري ميشه! موندم دوستان بزرگوار و عزيز علم وصنعتي چي ميكشن!
اومدم اينجا يه پست بذارم دلم باز شه و دوباره برم سراغ درس!فقط دعا كنيد كه ختم به خير شه!
از پستم خواهشا نقل قول نكنيد،‌چون وقتي برگشتم تالار پاك ميكنمش!
اميدوارم همگي در همه حال موفق و سلامت باشن
التماس دعا
ياحق

سلام بر مهندس کبیر تالار مواد

خوب هستی ؟؟؟؟ lol

خدا قوت

موفق باشی عزیز

( صرفاً جهت گرفتن نقل قول lol :)) )

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقاي مهندس m4material
خوب هستيد ان شاالله؟
حالا چرا نقل قول نگيريم ؟
امتحان فوق سنگين؟ نميتونم حدس بزنم چه امتحاني دارين چون گزينه ها زياده!!
ان شاالله كه خوب باشه و نتيجه خوبي هم بگيريد...
ولي به خودتون زياد فشار نياريد . من كه دو روز فقط تا دير وقت بيدار بودم هنوز حالم جا نيومده و گيجم حالا شما كه تا صبح بيدار بوديد !!!!!!:confused:
اميدوارم كه همه امتحاناتشون رو خوب بدن .
براي امتحان بعدي ما هم كه غوووول امتحاناي دوره كارشناسي دانشگاهمون محسوب ميشه هم دعا كنيد...:cry:

آخرین ویرایش:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام بر مهندس کبیر تالار مواد

خوب هستی ؟؟؟؟ lol

خدا قوت

موفق باشی عزیز

( صرفاً جهت گرفتن نقل قول lol :)) )

سلام بر مهندس بزرگ تالار;)

اي بابا، كبير كجا بود، من خاك پاي دوستانم:redface::gol:

ممنون، به خوبي شما

خداقوت به شما با اين كنكور در پيش:smile:

(دارم برات حسين جون:w43:)

:w36:

m4material

مدیر تالار
سلام آقاي مهندس m4material
خوب هستيد ان شاالله؟
حالا چرا نقل قول نگيريم ؟
امتحان فوق سنگين؟ نميتونم حدس بزنم چه امتحاني دارين چون گزينه ها زياده!!
ان شاالله كه خوب باشه و نتيجه خوبي هم بگيريد...
ولي به خودتون زياد فشار نياريد . من كه دو روز فقط تا دير وقت بيدار بودم هنوز حالم جا نيومده و گيجم حالا شما كه تا صبح بيدار بوديد !!!!!!:confused:
اميدوارم كه همه امتحاناتشون رو خوب بدن .
براي امتحان بعدي ما هم كه غوووول امتحاناي دوره كارشناسي دانشگاهمون محسوب ميشه هم دعا كنيد...:cry:

سلام خانم مهندس
ممنون، شما خوبيد ان شاءاله؟
نميخواستم دوستان فكر كنن مستاصل شدم، تها در راستاي درد و دل بود، و احساس همدردي با دوستان بالاخص شما در ميون اين همه اساتيد واقعا محترم!!
آره، ماشاءاله هر كدوم يه فوووووووووووق سنگين محسوب ميشن! استادش خوب بود، دكتر سرپولكي عزيز، ولي حجم جزوه اش فوق العاده بود!!!نزدك 450 تا اسلايد بايد ميخونديم! :w22:يكي سر جلسه نيومده بود، خود استاد ميگفت احتمالا از حجم جزوه نيومده!:w47: آخه اون يكي استادش هم دكتر ميرحبيبي بودند، اونم نزديك 100-200 اسلايد داشت! واقعا جزوه اين درس فرايند قبل از پخت رو كسي ببينه همونجا جا ميزنه!

ممنووووووووووووووون، ان شاءاله كه براي شما و همه دوستان هم اينجوري باشه و يه نتيجه عالــــــــــــــــي بگيريد.

آره، توي اين دو ماهه، ديگه به 3-4 خواب عادت كردم! توي سربازي اينجوري عذاب نميكشيديم!!:w05:
جدي؟ چه امتحاني؟ نكنه دكتر قصاعيه؟هر امتحاني هم باشه ديگه كاملا دركتون ميكنم، :w24:ديگه علنا استادا روزهاي آخر ميگفتند كار ما اذيت دانشجو بوده و هست! خيلي باحاله اين دانشگاه! خدا حفظشون واقعا!!!:w29:
موفق باشيد ان شاءاله
البته شما كه موفق هستيد ان شاءاله، شما اگه خوب نشيد كي ميخاد خوب شه:w45:;)
با آرزوي موفقيت و سلامتي براي همه عزيزان اين تالار:gol:

Ho$$ein

کاربر ممتاز
سلام بر مهندس بزرگ تالار;)

اي بابا، كبير كجا بود، من خاك پاي دوستانم:redface::gol:

ممنون، به خوبي شما

خداقوت به شما با اين كنكور در پيش:smile:

(دارم برات حسين جون:w43:)

:w36:

ارادتمندیم

کنکور خداحافظ ! دفترچه فرستادم بزودی اعزام هستم !
انشا ا... ارشد بعد از خدمت

هر چند که ما همیشگی در خدمت دوستان هستیم .

m4material

مدیر تالار
ارادتمندیم

کنکور خداحافظ ! دفترچه فرستادم بزودی اعزام هستم !
انشا ا... ارشد بعد از خدمت

هر چند که ما همیشگی در خدمت دوستان هستیم .

بيخيال
چه يهو؟!!!
ان شاءاله كه خيره و بري و زودتر برگردي
برگه سبزت نيومده؟زودتر از بهمن كه اعزام نميشي، پس فعلا پيش خودموني مهندس;)

Ho$$ein

کاربر ممتاز
بيخيال
چه يهو؟!!!
ان شاءاله كه خيره و بري و زودتر برگردي
برگه سبزت نيومده؟زودتر از بهمن كه اعزام نميشي، پس فعلا پيش خودموني مهندس;)

دیگه شد .

نه هنوز برگ سبز نیومده ، ولی تاریخ پیشنهادی رو 1 اسفند زدم

اگه خدا بخواد امریه اقدام کردم ، پس حالا حالاها مزاحمتون هستیم :D

امتحانات بخوبی پیش میرن ؟

m4material

مدیر تالار
دیگه شد .

نه هنوز برگ سبز نیومده ، ولی تاریخ پیشنهادی رو 1 اسفند زدم

اگه خدا بخواد امریه اقدام کردم ، پس حالا حالاها مزاحمتون هستیم :D

امتحانات بخوبی پیش میرن ؟

به تاريخ پيشنهادي كه كاري ندارن معولا، سرباز نداشته باشن اعزامي!
يعني جور شده ان شاءاله؟ ان شاءاله كه خيره
الحمدالله، سلام دارن خدمتتون، فعا دارن مچالمون ميكنن، نميدونن از جنس الماسيم:redface:
ان شاءاله هر جا هستيد موفق و سلامت باشيد
ياحق

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانم مهندس
ممنون، شما خوبيد ان شاءاله؟
نميخواستم دوستان فكر كنن مستاصل شدم، تها در راستاي درد و دل بود، و احساس همدردي با دوستان بالاخص شما در ميون اين همه اساتيد واقعا محترم!!
آره، ماشاءاله هر كدوم يه فوووووووووووق سنگين محسوب ميشن! استادش خوب بود، دكتر سرپولكي عزيز، ولي حجم جزوه اش فوق العاده بود!!!نزدك 450 تا اسلايد بايد ميخونديم! :w22:يكي سر جلسه نيومده بود، خود استاد ميگفت احتمالا از حجم جزوه نيومده!:w47: آخه اون يكي استادش هم دكتر ميرحبيبي بودند، اونم نزديك 100-200 اسلايد داشت! واقعا جزوه اين درس فرايند قبل از پخت رو كسي ببينه همونجا جا ميزنه!

ممنووووووووووووووون، ان شاءاله كه براي شما و همه دوستان هم اينجوري باشه و يه نتيجه عالــــــــــــــــي بگيريد.

آره، توي اين دو ماهه، ديگه به 3-4 خواب عادت كردم! توي سربازي اينجوري عذاب نميكشيديم!!:w05:
جدي؟ چه امتحاني؟ نكنه دكتر قصاعيه؟هر امتحاني هم باشه ديگه كاملا دركتون ميكنم، :w24:ديگه علنا استادا روزهاي آخر ميگفتند كار ما اذيت دانشجو بوده و هست! خيلي باحاله اين دانشگاه! خدا حفظشون واقعا!!!:w29:
موفق باشيد ان شاءاله
البته شما كه موفق هستيد ان شاءاله، شما اگه خوب نشيد كي ميخاد خوب شه:w45:;)
با آرزوي موفقيت و سلامتي براي همه عزيزان اين تالار:gol:
ممنون مهندس
دكتر سرپولكي كه خوبن انصافاً فقط هر نمره اي كه اولين بار ازشون بگيرين ميشه ديدشون نسبت به شما و تا آخر همون طوري ميسنجندتون...
ولي دكتر ميرحبيبي :cry: انسان محترمي هستن ها ولي...
ما باهاشون فرايند 1 داشتيم. اسلايداشون رو كه نميدادن بهمون هيچ چي 2 تا جزوه 100 صفحه اي هم علاوه بر اون ميخواستن كه نصفش هم انگليسي بود و حتي درس هم نداده بودند. ما هم ورودي جديد ... ولي خداييش كلاس ما رو دوست داشتن و آخر سر خيلي هم بد نمره ندادن
امتحان بعديمون الكتروسراميك هست با دكتر بيت اللهي . انقدر تند صحبت ميكردن كه سر كلاس محال بود بتونيم جزوه بنويسيم و صداشون رو ضبط ميكرديم . نوشتن هر جلسه 2 ساعته كلاس برامون 7 ساعت طول ميكشيد... فقط دست نويسامون نزديك 250 صفحه شده ...:(
خدا به اين استادامون خير و خوشي بده كه ديگه انقدر از اذيت كردن ما لذت نبرن...

m4material

مدیر تالار
ممنون مهندس
دكتر سرپولكي كه خوبن انصافاً فقط هر نمره اي كه اولين بار ازشون بگيرين ميشه ديدشون نسبت به شما و تا آخر همون طوري ميسنجندتون...
ولي دكتر ميرحبيبي :cry: انسان محترمي هستن ها ولي...
ما باهاشون فرايند 1 داشتيم. اسلايداشون رو كه نميدادن بهمون هيچ چي 2 تا جزوه 100 صفحه اي هم علاوه بر اون ميخواستن كه نصفش هم انگليسي بود و حتي درس هم نداده بودند. ما هم ورودي جديد ... ولي خداييش كلاس ما رو دوست داشتن و آخر سر خيلي هم بد نمره ندادن
امتحان بعديمون الكتروسراميك هست با دكتر بيت اللهي . انقدر تند صحبت ميكردن كه سر كلاس محال بود بتونيم جزوه بنويسيم و صداشون رو ضبط ميكرديم . نوشتن هر جلسه 2 ساعته كلاس برامون 7 ساعت طول ميكشيد... فقط دست نويسامون نزديك 250 صفحه شده ...:(
خدا به اين استادامون خير و خوشي بده كه ديگه انقدر از اذيت كردن ما لذت نبرن...
نميدونم چطور اين لغت مهندس رو از دهان مبارك دوستان در اين تالار حذف كنم!!!:razz:
نميدونم، ان شاءاله حداقل همون اولين نمره كه ازشون گرفتم رو براي همين امتحان برام اعمال كنن!
در مورد دكتر ميرحبيبي حرفي نميزنم، دلم حسابي از دست ايشون خونه...!!!
عجب!!تعريف اين درس الكتروسراميك رو شنيدم، اتفاقا خيلي دوست داشتم بيام سر كلاسشون، مخصوصا در مورد مباحث پيزو! صدا ضبط كردن كه يه ترفند هميشگي شده براي ما؛;) از زماني كه در دوره ليسانس صدا ضبط ميكنم، جزواتم زير 70-80 نيست! خدا بهتون صبر بده! ما هم ترم ديگه خواص الكتريكي و مغناطيسي با ايشون داريم! البته اگه اين ترم رو بدون افتادن و مشروطي بگذرونم! توي كل دوران ليسانسم همچين حسي كه الان دارم رو نداشتم!خدا به خير بگذرونه:(
ان شاءاله خيره
اميدوارم همه هرجايي كه هستن، در تمام مراحل زندگيشون موفق و سلامت باشن:gol:
ياحق

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
نميدونم چطور اين لغت مهندس رو از دهان مبارك دوستان در اين تالار حذف كنم!!!:razz:
نميدونم، ان شاءاله حداقل همون اولين نمره كه ازشون گرفتم رو براي همين امتحان برام اعمال كنن!
در مورد دكتر ميرحبيبي حرفي نميزنم، دلم حسابي از دست ايشون خونه...!!!
عجب!!تعريف اين درس الكتروسراميك رو شنيدم، اتفاقا خيلي دوست داشتم بيام سر كلاسشون، مخصوصا در مورد مباحث پيزو! صدا ضبط كردن كه يه ترفند هميشگي شده براي ما؛;) از زماني كه در دوره ليسانس صدا ضبط ميكنم، جزواتم زير 70-80 نيست! خدا بهتون صبر بده! ما هم ترم ديگه خواص الكتريكي و مغناطيسي با ايشون داريم! البته اگه اين ترم رو بدون افتادن و مشروطي بگذرونم! توي كل دوران ليسانسم همچين حسي كه الان دارم رو نداشتم!خدا به خير بگذرونه:(
ان شاءاله خيره
اميدوارم همه هرجايي كه هستن، در تمام مراحل زندگيشون موفق و سلامت باشن:gol:
ياحق
راستش من يكي كه نميتونم اين واژه رو ترك كنم ديگران رو نميدونم !!!:cool:
ان شاالله كه بازم نمي افتيد و با نمرات خوب پاسشون ميكنيد. هرچند كه ما هر لحظه از همچينن چيزي ميترسيم. :cry:
منم براي تمام دوستان دعا ميكنم. ان شاالله كه بتونيم با هر سختي هم كه هست يك انسان با سواد وارد جامعه بشيم كه قدرت تحليلمون كور نشده باشه بس كه مجبور بوديم حرف هاي درست يا نادرست اساتيد رو قبول كنيم. ( خودم رو ميگم والا جسارت به دوستان نباشه كه همه استادن)
ان شاالله همگي در پناه باري تعالي موفق پيروز باشيد:gol:

m4material

مدیر تالار
راستش من يكي كه نميتونم اين واژه رو ترك كنم ديگران رو نميدونم !!!:cool:
ان شاالله كه بازم نمي افتيد و با نمرات خوب پاسشون ميكنيد. هرچند كه ما هر لحظه از همچينن چيزي ميترسيم. :cry:
منم براي تمام دوستان دعا ميكنم. ان شاالله كه بتونيم با هر سختي هم كه هست يك انسان با سواد وارد جامعه بشيم كه قدرت تحليلمون كور نشده باشه بس كه مجبور بوديم حرف هاي درست يا نادرست اساتيد رو قبول كنيم. ( خودم رو ميگم والا جسارت به دوستان نباشه كه همه استادن)
ان شاالله همگي در پناه باري تعالي موفق پيروز باشيد:gol:

اي بابا، شما كه ديگه نبايد از افتادن حرف بزنيد، ان شاءاله بهترين نتيجه ها رو مثل هميشه كسب ميكنيد:)
شديدا با جمله اي كه فرموديد موافقم. بدون اغراق 90% مواقعي كه وارد دانشگاه ميشم، به اين موضوع فكر ميكنم و همينو از خدا ميخوام! چندين بار هم با اين اساتيد محترم جر و بحثم شده؛‌ولي انگار شده ملكه ذهنشونو و نميخوان قبول كنن كه بعضي مواقع ممكنه اشتباه كنن!! حالا باز علم و صنعت خيلـــــــــــي خوبه، بعضي از دانشگاه ها كه واقعا فاجعه است!
ان شاءاله همگي بهترين ها نصيبشون بشه:gol:
التماس دعا
ياحق

m4material

مدیر تالار

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
بچه‌ها من امروز امتحان دیرگداز دادم :confused: واضح‌ترین سوالش این بود که اگه بخواین واسه فولاد مبارکه یه پاتیل بسازین کلا باید چیکار کنین ! :surprised: و بقیه هم مثل این ...
واسم دعا کنین پاس شم! :(

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
بچه‌ها من امروز امتحان دیرگداز دادم :confused: واضح‌ترین سوالش این بود که اگه بخواین واسه فولاد مبارکه یه پاتیل بسازین کلا باید چیکار کنین ! :surprised: و بقیه هم مثل این ...
سلام دوست من
غصه نخور ديرگداز كلا همين طوريه
ولي ان شاالله كه نمره خوب ميگيري و باز شاگرد اول ميموني

m4material

مدیر تالار
سلام .

سلام دوست من
غصه نخور ديرگداز كلا همين طوريه
ولي ان شاالله كه نمره خوب ميگيري و باز شاگرد اول ميموني
سلام
به سلامتی، ان شاءاله که به خوبی این درس رو میگذرونید و یه نمره خوب هم کسب میکنید
خانم نام آور میدونن؛ اگه بیان دانشگاه علم و صنعت حسابی دیرگدازتونو درست میکنن!!!
سر کلاس دیرگداز پیشرفته فقط یه ذره به کوره و دیرگدازهای کوره سیمان اشاره کردند، بعد سر امتحان سوال دادند:
- کوره های سیمان به چند بخش تقسیم می شوند، و هر بخش چه محدوده دمایی و چه مشخصاتی دارد و هر کدام از چه دیرگدازهایی استفاده می کردند و می کنند، با توضیحات کامل!
این سوال رو که دیدیم اینجوری شدیم:eek:
سوال بعدی:
- در فرایند فولاد سازی، از چه کوره هایی استفاده می شود؟ دیرگدازها در هر کدام چیست؟ با کشیدن شکل کنورتور با مشخصات کامل!!!
آخر امتحان داشتیم غش می کردیم!!
ان شاءاله که همگی نمره خوب میگیرن، از جمله شما و خانم نام آور با اون امتحان الکترو تاریخیشون:gol:
موفق باشید و توکل به خدا
یاحق

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به سلامتی، ان شاءاله که به خوبی این درس رو میگذرونید و یه نمره خوب هم کسب میکنید
خانم نام آور میدونن؛ اگه بیان دانشگاه علم و صنعت حسابی دیرگدازتونو درست میکنن!!!
سر کلاس دیرگداز پیشرفته فقط یه ذره به کوره و دیرگدازهای کوره سیمان اشاره کردند، بعد سر امتحان سوال دادند:
- کوره های سیمان به چند بخش تقسیم می شوند، و هر بخش چه محدوده دمایی و چه مشخصاتی دارد و هر کدام از چه دیرگدازهایی استفاده می کردند و می کنند، با توضیحات کامل!
سوال بعدی:
- در فرایند فولاد سازی، از چه کوره هایی استفاده می شود؟ دیرگدازها در هر کدام چیست؟ با کشیدن شکل کنورتور با مشخصات کامل!!!
ان شاءاله که همگی نمره خوب میگیرن، از جمله شما و خانم نام آور با اون امتحان الکترو تاریخیشون:gol:
موفق باشید و توکل به خدا
یاحق
دقيقاً موافقم.
آز ديرگداز كه جداول داده بودن بدون rul اونوقت بايد بهترين ماده رو براي بخش هاي مختلف انتخاب ميكرديم. 8 تا سوال كه هر كدوم 3 قسمت بود براي 30 دقيقه...يادش به خير چه قدر اعصابمون رو خورد كرده بود.
اما ميگم يادش به خير چون تا حالا نشده بود امتحاني مثل الكترو سراميك داشته باشم. 4 روزه يك سره دارم ميخونم هنوز تموم نشده. شب ها خوابشو ميبينم.:confused:
هميشه فقط ترم هاي فرد ارائه ميشد ولي كلي افتاده داشت. اين بار ترم آينده هم ارائه شده فكر كنم قراره افراد بيشتري بيفتن.:w04:
خواهشاً دعا كنيد پاس شيم چون هيچ چيز يادم نمياد...:cry::w19::(

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقيقاً موافقم.
آز ديرگداز كه جداول داده بودن بدون rul اونوقت بايد بهترين ماده رو براي بخش هاي مختلف انتخاب ميكرديم. 8 تا سوال كه هر كدوم 3 قسمت بود براي 30 دقيقه...يادش به خير چه قدر اعصابمون رو خورد كرده بود.
اما ميگم يادش به خير چون تا حالا نشده بود امتحاني مثل الكترو سراميك داشته باشم. 4 روزه يك سره دارم ميخونم هنوز تموم نشده. شب ها خوابشو ميبينم.:confused:
هميشه فقط ترم هاي فرد ارائه ميشد ولي كلي افتاده داشت. اين بار ترم آينده هم ارائه شده فكر كنم قراره افراد بيشتري بيفتن.:w04:
واااای!
کلا من زیاد حس خوبی نسبت به درس دیرگداز ندارم! ولی الکتروسرامیک نمره‌ی اول شدم :)
ایشالا شمام 20 میشی ٪
سلام
سوال بعدی:
موفق باشید و توکل به خدا
یاحق
پس امتحان ما جای شکر داشت با این حساب!
آخه میدونین مساله چیه ؟ استاد ما سوالارو اینجوری طرح کردن که هرکی رو که میخوان پاس کنن و بقیه‌رو ... و جای هیچ گونه حرف و حدیث باقی نمونه! متاسفانه روابط چندان حسنه‌ای هم باهاش نداشتیم که امیدوار باشیم :(

m4material

مدیر تالار
سلام دوستای خوبم؟ خوبین ایشالا؟ سلامتین؟ ایشالا که همتون امتحاناتون رو عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالی داده باشید و ایام به کامتون باشه:smile:
سلام سونيا خانم
ممنووووووووووووووون، شما خوبيد ان شاءاله؟آقا و بچه ها خوبن؟شيراز خوبه؟كار و زندگي خوبه ان شاءاله؟ان شاءاله هميشه شاد و سلامت باشيد.
ممنــــــــــــــــــــــــــون، براي من كه شنبه تموم شد، ولي نمرات كه داره مياد و واقعا براي اولين بار دارم از مشروط شدن ميترسم! البته اميدم به خداست و با اين چيزها كم نميارم، ولي خب، واقعا اساتيد اينجا الكي اذيت ميكنن!
توكل به خدا
خوشحال شديم از حضورتون
موفق و پاينده باشيد
دقيقاً موافقم.
خواب الكترو ميبينيد يا دكتر رو؟:D
سر امتحانا هم نامردا اذيت ميكنن!
نميدونيد چطوري من تو 4 روز 3 امتحان دادم كه هر كدوم براي خودشون 3 واحد بودند!!!
عيب نداره كه، به قول دوستان كسي كه نيفته كه دانشجو نيست، اينجوري وقتي ميريد ارشد قدر درسها رو بهتر ميدونيد:D
ولي جداي از شوخي، از صمـــــــــــــــــــــــــيم قلبم براتون آرزوي موفقيت دارم، اميدوارم عالي ترين نمره نصيب شما بشه:gol:
واااای!
کلا من زیاد حس خوبی نسبت به درس دیرگداز ندارم! ولی الکتروسرامیک نمره‌ی اول شدم :)
ایشالا شمام 20 میشی ٪

پس امتحان ما جای شکر داشت با این حساب!
آخه میدونین مساله چیه ؟ استاد ما سوالارو اینجوری طرح کردن که هرکی رو که میخوان پاس کنن و بقیه‌رو ... و جای هیچ گونه حرف و حدیث باقی نمونه! متاسفانه روابط چندان حسنه‌ای هم باهاش نداشتیم که امیدوار باشیم :(
يه مسئله اي در مورد بعضي اساتيد اين دانشگاه جديد هست كه اصلا نمي پسندم و اون اينه كه نمرات رو نسبي ميدن! يعني ميبينن كه كي بيشتر و بهتر نوشته، بعد نمره بالاتر رو اون شخص ميدن و بقيه بر حسب ايشون سنجيده ميشن!!!
اميدوارم هميشه موفق باشيد
ولي اين پند رو از من داشته باشيد و دور دانشگاه علم و صنعت رو براي ارشد يه خط قرمز بكشيد!
ياحق

P9QP99

عضو جدید
سلام دوستای خوبم؟ خوبین ایشالا؟ سلامتین؟ ایشالا که همتون امتحاناتون رو عــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالی داده باشید و ایام به کامتون باشه:smile:

من 17واحد گرفتم که 15 واحدشو میفتم امید واسه شما باهوشاس نه یکی مثه من .!!!

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سونيا خانم
ممنووووووووووووووون، شما خوبيد ان شاءاله؟آقا و بچه ها خوبن؟شيراز خوبه؟كار و زندگي خوبه ان شاءاله؟ان شاءاله هميشه شاد و سلامت باشيد.
ممنــــــــــــــــــــــــــون، براي من كه شنبه تموم شد، ولي نمرات كه داره مياد و واقعا براي اولين بار دارم از مشروط شدن ميترسم! البته اميدم به خداست و با اين چيزها كم نميارم، ولي خب، واقعا اساتيد اينجا الكي اذيت ميكنن!
توكل به خدا
خوشحال شديم از حضورتون
موفق و پاينده باشيد

عيب نداره كه، به قول دوستان كسي كه نيفته كه دانشجو نيست، اينجوري وقتي ميريد ارشد قدر درسها رو بهتر ميدونيد:D
ولي جداي از شوخي، از صمـــــــــــــــــــــــــيم قلبم براتون آرزوي موفقيت دارم، اميدوارم عالي ترين نمره نصيب شما بشه:gol:

يه مسئله اي در مورد بعضي اساتيد اين دانشگاه جديد هست كه اصلا نمي پسندم و اون اينه كه نمرات رو نسبي ميدن! يعني ميبينن كه كي بيشتر و بهتر نوشته، بعد نمره بالاتر رو اون شخص ميدن و بقيه بر حسب ايشون سنجيده ميشن!!!
ولي اين پند رو از من داشته باشيد و دور دانشگاه علم و صنعت رو براي ارشد يه خط قرمز بكشيد!
ياحق
ممنون
منم دعا ميكنم شما نفر اول بشيد...
منم تو هفته گذشته و قبلش هر روز دو تا دو تا امتحان داشتم و تنها شانسم اينه كه براي اين يكي يه كم وقت دارم.
خواب دكتر و الكترو رو با هم ميبينم. از اون خواب ترسناكا....
ولي انصافاً استاداي خوب هم داريم . كه هم خيلي با شخصيت هستن و هم الكي اذيت نميكنن ولي انگشت شمار....
يه سوال جناب مهندس ؟ يعني شما پشيمونيد از اينكه اومديد علم و صنعت؟ و ديگه توصيه نميكنيد ما اونجا بمونيم ؟

Ho$$ein

کاربر ممتاز
سلام سونيا خانم
توكل به خدا
خوشحال شديم از حضورتون
موفق و پاينده باشيد

ياحق

در مورد بقیه گرایش ها چطور ؟‌

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
ياحق
ما که قبلا دور علم و صنعتو خط کشیدیم:)البته نه به خاطر این مسایل به خاطر اینکه احتمالا کلا دور ارشدم خط بکشیم امسال!
ولی این روش نمره دادنی که گفتین زیادم بد نیست! بعضی استادای ما هستن که آدم میمونه که اینا به چی نمره میدن! کلا مشخص نیس که آیا معیار نمره خوب خوندنه، خوب برگه نوشتنه، فعالیت کلاسیه، سواده، تیپ و قیافه‌س یا چیه!

sonya.b

عضو جدید
سلام سونيا خانم
توكل به خدا
خوشحال شديم از حضورتون
موفق و پاينده باشيد

ممنون منم بد نیستم. اوضاع کار که چندان خوب نیست:cry: هر روز استرس اینو داریم که شرکت تعطیل بشه و باید بشینیم گوشه خونه!!!!!هر روز یکی از شرکتای شهرک صنعتی داره تعطیل میشه. :(
شما هم نگران نباشید حتما تمام درساتون رو با نمره عالی پاس میکنید. خدا بزرگه.
موفق باشید.

m4material

مدیر تالار
ممنون
منم دعا ميكنم شما نفر اول بشيد...
منم تو هفته گذشته و قبلش هر روز دو تا دو تا امتحان داشتم و تنها شانسم اينه كه براي اين يكي يه كم وقت دارم.
خواب دكتر و الكترو رو با هم ميبينم. از اون خواب ترسناكا....
ولي انصافاً استاداي خوب هم داريم . كه هم خيلي با شخصيت هستن و هم الكي اذيت نميكنن ولي انگشت شمار....
يه سوال جناب مهندس ؟ يعني شما پشيمونيد از اينكه اومديد علم و صنعت؟ و ديگه توصيه نميكنيد ما اونجا بمونيم ؟
ممنون
با وجود دوستاني كه شما هم ميشناسيد كه اولي كه چه عرض كنم، جزء 1 نفر اول شدن هم يه جورايي محاله، البته نه اينكه تلاش نكنم، ولي خب...!!
البته شما كه همينطور اول هستيد، دعا ميكنم اول بمونيد
بله، بر منكرش لعنت، بعضي از اساتيد واقعا عالين، نه اينكه نمره خوب بدن،‌ اينكه دانشجوها رو درك كنند و خوب هم درس بدن و اذيت هم نكنن!البته به قول شما قلـــــــــــــــــــيل
راستشو بخواين، يه ذره! چون وقتي وضعيت الان رو با وقتي كه دوستان تو جاهاي ديگه مثل پژوهشگاه هستند و رو مقايسه ميكنم، ميبينم اونا جلوترن،‌تازه معدل بهتري هم كسب ميكنن و سطحشون هم بالاتر ميره!ولي بازم هم پشيمون نيستم،‌بالاخره هر كه طاووس خواهد جور هندوستان كشد؛ ان شاءاله كه خيره
البته اين صحبتهام شامل شما نميشهف بهرحال شما يه عمري اينجا بوديد و با راه و چاه اينجا آشناييد و شاگرد اول هم كه هستيد، پس راه خيل سختي نداريد، برخلاف امثال من كه بايد با همه جنگ و دعوا كنيم!
در مورد بقیه گرایش ها چطور ؟‌
اگه منظورت از بقيه گرايشها شناساييه كه بايد بگم همين الان بچه ها سر شناسايي صداشون در اومده؛ زياد جالب نيست، حالا بازم صد رحمت به سراميكش! ديگه با وجود اساتيد محترمي كه معرف حضور دوستان هست، ديگه چيزي نميتونم بگم! زياد توصيه نميكنم بياين علم و صنعت، يه جورايي تو اولويت پايين بذاريد، اگه نشد در خدمتتون هستيم;)
بين بچه هاي كارشناسي كه معروفه اساتيد سراميك ملايم تر از متالورژي اند حالا ارشد رو نميدونم. اما همين اساتيد ملايم چه ها كه بر سر ما نياوردن:confused:
سكوت....:(
ما که قبلا دور علم و صنعتو خط کشیدیم:)البته نه به خاطر این مسایل به خاطر اینکه احتمالا کلا دور ارشدم خط بکشیم امسال!
ولی این روش نمره دادنی که گفتین زیادم بد نیست! بعضی استادای ما هستن که آدم میمونه که اینا به چی نمره میدن! کلا مشخص نیس که آیا معیار نمره خوب خوندنه، خوب برگه نوشتنه، فعالیت کلاسیه، سواده، تیپ و قیافه‌س یا چیه!
اي بابا، چرا؟ما كه داشتيم خودمونو برا حضورتون آماده ميكرديم؛ نذاريد پشتتون باد بخوره ها!
موفق باشيد
ممنون منم بد نیستم. اوضاع کار که چندان خوب نیست:cry: هر روز استرس اینو داریم که شرکت تعطیل بشه و باید بشینیم گوشه خونه!!!!!هر روز یکی از شرکتای شهرک صنعتی داره تعطیل میشه. :(
شما هم نگران نباشید حتما تمام درساتون رو با نمره عالی پاس میکنید. خدا بزرگه.
موفق باشید.

اين كه ديگه در مورد همه جا صدق ميكنه تقريبا!!!منم دارم براي 2-3 جا به قول معروف تور پهن ميكنم، ببينم كجا ميتونم كار خوبي پيدا كنم، دعا كنيد
ممنون، ان شاءاله، هر چند واقعا من دنبال نمره و اينجور حرفها نيستمف اصل يادگيري و استفاده درست از دانشه، ولي خب بعضي از اساتيد ديگه نامردي ميكنن!
ان شاءاله هرجا هستيد موفق و سلامت باشيد
ياحق:gol:

بالا