گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

آره آره! هیس هیس!
amir-ans
برس به حساب دوستان که چوب خطشون بسی پر شده داداش!!!!;)

یه کاجرا براتون بگم رفته بودیم برا یه بنده خدایی خواستگاری باباش گفت مدرکشون چیه گفت هیچی بعد بابای دختره گفت اینطوری که نمیشه گفتم مشکلی نیست من براش یه دکترا میخرم :surprised: ... شما بله رو بگو آبجی همه بد نگاه کردن:cry:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من امشب تو عروسی عاشق شدم.
تابستون همه عروسی خودم دعوتین...;)

تو همونی نبودی که چند وقت پیش می گفتی می خوای تو تابستون عروسی کنی، ولی هنوز با طرف صحبت نکردی؟؟؟؟ شایدم یکی دیگه بود من اشتباه می گم.

نمی شه حالا پیش پیش شامش رو به ما بدی؟ اینجوری اگه طرف رد کرد می تونی بهش بگی من شامش هم دادم، اون موقع تو رو در واسی گیر می کنه.

آقا من می گم بیایید واسه این مسابقه رایی گیری کنیم، هر نظری بیشتر رای آورد، ساختارش همونه
1. مس آلومینیم
2. پرلیت آستنیت
3. آستنیت مارتنزیت
4. همه موارد
5. گزینه 1 و 2
6. گزینه 4 و 5

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو همونی نبودی که چند وقت پیش می گفتی می خوای تو تابستون عروسی کنی، ولی هنوز با طرف صحبت نکردی؟؟؟؟ شایدم یکی دیگه بود من اشتباه می گم.

نمی شه حالا پیش پیش شامش رو به ما بدی؟ اینجوری اگه طرف رد کرد می تونی بهش بگی من شامش هم دادم، اون موقع تو رو در واسی گیر می کنه.

آقا من می گم بیایید واسه این مسابقه رایی گیری کنیم، هر نظری بیشتر رای آورد، ساختارش همونه
1. مس آلومینیم
2. پرلیت آستنیت
3. آستنیت مارتنزیت
4. همه موارد
5. گزینه 1 و 2
6. گزینه 4 و 5

فریت پرویوتکتوئید رو جا انداختی!

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی 7 بار عاشق شدیییییییی؟؟؟

نهههه یعنی 6 تا زن گرفته تو 7 امیش به شک افتاده که فکر خوبیه یا نه

یه کاجرا براتون بگم رفته بودیم برا یه بنده خدایی خواستگاری باباش گفت مدرکشون چیه گفت هیچی بعد بابای دختره گفت اینطوری که نمیشه گفتم مشکلی نیست من براش یه دکترا میخرم :surprised: ... شما بله رو بگو آبجی همه بد نگاه کردن:cry:

:biggrin::biggrin: خواستگاری خودت که نبوده؟؟

سلامممممممممممممممم
ببین کیا اینجان؟؟؟!!!!

بچه ها حلال زاده اومد.
سلامم. حالا اگه ayhaan نیم گفت نمی اومدی؟؟

فرهنگ, ayhann+, marziye-joOjoO+, hamideh vf+, Nimitzo+, Amir_Ans, thixotrop+, reza_1364+, Mossit, میثم-87712113

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلامممممممممممممممم
ببین کیا اینجان؟؟؟!!!!

فرهنگ, ayhann+, marziye-joOjoO+, hamideh vf+, Nimitzo+, Amir_Ans, thixotrop+, reza_1364+, Mossit, میثم-87712113
سلام:redface:
بچه ها!
خیلی خوش گذشت مرسی!
hamide vf
sosmar
Mossit
setayesh 88
nimitzo
reza_1364
thixotrop
amir-ans
شب خوش!

آبجی کجا بودی حالا تازه چراغه من روشن شده باید بگم اخراجت کنن از سایت فایده نداره

شبت توت فرنگی بای ;)

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها!
خیلی خوش گذشت مرسی!
hamide vf
sosmar
Mossit
setayesh 88
nimitzo
reza_1364
thixotrop
amir-ans
فرهنگ
شب خوش!

شب بخیر

خدافظی

ayhann

اخراجی موقت

1. مس آلومینیم
2. پرلیت آستنیت
3. آستنیت مارتنزیت
4. همه موارد
5. گزینه 1 و 2
6. گزینه 4 و 5

نه اون فکر کنم نوید بود.
من همین 4 ساعت پیش عاشق شدم:redface:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
شب اونایی که رفتن بخیر
خوب بخوابید و اخر هفته خوبی داشته باشید

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
و سکوت دردناکی همه جا را فرا گرفت

فکر کنم وقت آگهی بازرگانی باشه:

دیلیلینگ لینگ دیلیلیندگ لینگ دلیلیلینگ لینگ لینگ:biggrin:

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این شکلی که نمیشه ... من یه روز پلاستیک فلاشم رو گذاشتم رو میکروسکپ به بچها گفتم چیه گفتن پرلیت ریز:surprised::biggrin:

این دوقولی ها جالبه باید یکم تحقیقات کنم :que:

ayhann

اخراجی موقت
چی میگیییییییییییییییییییییییییییییی؟:)

البته اگه تا تابستون کار پیدا کنم و ارشد قبول شم و پول جمع کنم و تو این مدت با عیال آبمون تو یه جوب بره و دخمل خوبی باشه و باباش پولدار باشه و بالای 65 باشه و 2 سکته زده باشه و دخمله هم تک فرزند باشه ........
اون وقت عروسی میکنم و دعوتتون میکنم....:D

بالا