گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

من اعصاب دارم ولی شما هرچی که بهت می گن رو با هم قاطی می کنی
بذار کل حرفم رو برای آخرین بار یک جا بگم که شما اینقدر مخلوطشون نکنی
شما چهارشنبه شب با من تماس می گیری که با هم برای ساعت 10:30 صبح پنجشنبه قرار بذاریم که هم همدیگه رو راحت پیدا کنیم و شما خیالت راحت باشه که گم نمیشی هم اینکه فرصت کافی برای رسیدن به بچه ها رو داشته باشیم.
دیگه از این واضح تر بلد نیستم توضح بدم.

دست شما درد نکنه... :redface:

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
مباركم باشه !!!

مباركم باشه !!!

سلام به همگي و با عرض تبريك به خودم بابت آواتار جديد م
مباركم باشه!!! :gol: :D

hesam02

عضو جدید

اینجا چه سوت و کوره!!!!:cool:

magnet

عضو جدید
"یه متن همین جوری" سوم !!!

"یه متن همین جوری" سوم !!!

[SIZE=-0]نخستين درس من - زن نظافتچى

من دانشجوى سال دوم پزشکی بودم. يک روز سر جلسه امتحان وقتى چشمم به سوال آخر افتاد، خنده‌ام گرفت. فکر کردم استاد حتماً قصد شوخى کردن داشته است.
سوال اين بود: «نام کوچک زنى که محوطه دانشکده را نظافت می‌کند چيست؟»

من آن زن نظافتچى را بارها ديده بودم. زنى بلند قد، با موهاى جو گندمى و حدوداً شصت ساله . امّا نام کوچکش را از کجا بايد می‌دانستم؟
من برگه امتحانى را تحويل دادم و سوال آخر را بی‌جواب گذاشتم. درست قبل از آن که از کلاس خارج شوم، دانشجويى از استاد سوال کرد سوال آخر هم در بارم‌بندى نمرات محسوب می‌شود؟
استاد گفت: حتماً و ادامه داد: شما در زندگی خود با آدم‌هاى بسيارى ملاقات خواهيد کرد.
همه آن‌ها مهم هستند و شايسته توجه و ملاحظه شما می‌باشند، حتى اگر تنها کارى که می‌کنيد لبخند زدن و سلام کردن به آن‌ها باشد.

من اين درس را هيچگاه فراموش نکرده‌ام.[/SIZE]

:gol: :gol: :gol:

hesam02

عضو جدید

سلام... شب همگی بخیر... میشه مدیر تاپیک یا زینب خانوم رسما اعلام کنن که کیا میان برای پنجشنبه؟

سلام... شب همگی بخیر... میشه مدیر تاپیک یا زینب خانوم رسما اعلام کنن که کیا میان برای پنجشنبه؟

سلام خوبی آقا حسام؟ واسه چی می خوای بدونی؟ میای می بینی که کیا هستن دیگه!!! شما فعلا در این حد بدون که من و خودت و مصطفی و زینب خانم حتما هستیم. بقیه رو هم همونجا می بینی

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام حسام جان

نظر سنجی رو نگاهی بندازی کاملا مشخصه

به جز افرادی که رای به پنج شنبه دادن به احتمال زیاد 3 تا از هم کلاسی های من که از اعضای قدیمی تالار هستن و دیگه در تالار قعالیتی نمی کنن هم میان

mahnaz_a

mona_azad

nargol68

بالا