گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

setayesh 88

عضو جدید
خیلی بد شد که پستامون از دست رفتن... ولی به قول یکی از بچه ها فدای سر هممون!:smile:
همگی خوب هستید.؟!!
خواستم بگم که منم با دیدار حضوری تو نمایشگاه موافقم:) . فقط یه مشکلی که وجود داره اینه که امکان انتخاب روز سفر دست ما نیست و دانشکده یک و نهایتا دو روز رو تعیین میکنه ... که امیدوارم با روز دیدار بچه ها همزمان بشه. ولی میدونم که شانس کمی دارم...:cry: :cry:

setayesh 88

عضو جدید
ایمان , ترانه ی ادمی
ترانه ای روی زمین افتاده بود.قناری کوچکی ان را برداشت و در گلوی نازک خود ریخت.
ترانه در قناری جاری شد. با او در امیخت. ترانه اب شد.ترانه خون شد. ترانه نفس شد و زندگی.
قناری ترانه را سر داد. ترانه از گلوی قناری به اوج رسید. ترانه معنا یافت. ترانه جان گرفت.قناری نیز. و همه دانستن که از این پس, ترانه بودن است.
ترانه , هستی است.
ترنه , جان قناری است.
......................
ایمان , ترانه ی ادمی است.قناری بی ترانه می میرد و انسان بی ایمان.

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
من که بودم و هستم.... شما غیب شدی به قول sosmar ترسیدم خودکشی چیزی .....:redface:
من عموما هر روز به اینجا سر میزنم اما کسی نیست باهاش اینجا رو به هم بریزیم:biggrin:
راست ميگيد؟؟؟؟؟؟ پس چرا اينجا كم پيداييد؟؟؟؟ من اينجام، بياييد اينجا رو بريزيم به هم، خوبه؟:cool:
راستي فكر كنم يه ليست آتيش پاره بايد بذاريد؟نه؟:):D:D
1-فرهنگ
2-؟؟؟؟؟

من بقيه رو نميگم،؛ هركس يكي رو بياد بگه، بدوييد ببينم!:mad::biggrin:

m4material

مدیر تالار
منم حاضر.
یه چیز بسیار عجیب و غریب دیدم.
موقع ورود به تالار 43 نفر تو تالار بودند. وقتی آمار رو نگاه کردم دیدم فقط 4 نفر عضو و بقیه مهمان هستند. صاحب خونه ها پس کجایید؟
ولی فکر کنم برای تالار مواد هم داره یه اتفاق هایی می افته و من این طور نتیجه گیری می کنم که مطالب تالارهامون دوستان زیادی رو جذب می کنه. امیدوارم تالار پربارتر بشه.
به اميد روزي كه اينقدر مهمان داشته باشيم كه خودمون هم نتونيم وارد شيم:biggrin::D:D

m4material

مدیر تالار
سلام... روز همگی بخیر... همچنان اینجا سوت و کوره.... بی خیال... ایشالا دوباره رونق میگیره....

نمیدونم چی بنویسم... فقط خواستم اعلام حضور کرده باشم...

فرهنگ خانوم... یادمه تو یکی از پستا گفته بودم دوست دارم بعضی از دوستانو از نزدیک ببینم و شما پرسیده بودید کیا؟!!
خوب به هر حال دیدن همه دوستانی که اینچا دارم و باهاشون آشنا شدم و میشم ، خالی از لطف نیست ولی چند تا از دوستایی که بیشتر از یک ساله که در کنارشون هستمو بیشتر دوست دارم از نزدیک زیارت کنم.... از خانوما خودتون ، hamide vf , casper0021 , saeideh_77077 , shady_er , setyesh88 و ...... از اقایون هم reza_1364 , m4material, thixotrop , sosmar , Mossit و.....
دوستان دیگه های هم شاید باشن که الان اسمشون فراموش کرده باشم...
اگرچه واسه اومدن برای دیدارهای حضوری شانس کمی دارم...:gol:
اي فداي تو!!!!
ميخواي يه عكس برات بفرستم؟ :(منم خيلي مشتاق ديدارم، ولي خب اين ترم ديگه دارم وا ميرم، از بس كه اين اساتيد گرامي دارن رس ما رو ميكشن!:cry:
پيشنهاد نمايشگاه كتاب جالبه، اتفاقا من و يكي از دوستانم هم اونجا ميخواهيم يه محصول بفروشيم:D( ريا نشه البته:redface:)

m4material

مدیر تالار
سلام سلام! ;)
بچه ها انقد موج منفی ندید بابا مثل همیشه جمعمون جمعه دیگه! قبلاً هم همه در طول هفته سر میزدن به این تاپیک و شب نشینی همه حاضر بودن الانم همونه دیگه! :surprised:
واسه چی میگید جو ساکته!:eek:
خلوته! خب بیاین که ساکت نباشه!:D
هر جوری دوست دارین رونق بدین! همه چی عادیه! روزای بهار آدمو یه کمی کسل میکنه! همین!:w16:
ازم نرنجیدا
فقط خواستم بگم دلم نمیخاد هیچ کدومتونو گله مند ببینم! :w20:
تازه میخام مژده سری جدید توجه توجه ها رو بهتون بگم! بزودی! منتظر باشین!
دوست دارم همیشه شاد باشین و دنیا به کامتون باشه! :w30:
و انقدر قوی و پر انرژی باشین که جبر روزگار هیچ وقت نتونه ناراحتتون کنه!:w32::w33:
شاد باشین و پیروز!:gol:

كي اينجا موج منفي ميده؟؟؟؟؟:(بگيد تا ........:w08::w08::w08: .
شادي رو از مرضيه خانم ياد بگيريد، ببينيد !!!! داشتم ميومدم تو تالار ديدم تاپيك گپ و گفتگو به خاطر پستهاي ايشون داره منفجر ميشه!!!:D
از صميم قلب اميدوارم هميشه در برابر دنيا شما پيروز باشيد، با توكل به خدا و شكر به درگاهش!
موفق باشيد

m4material

مدیر تالار
سایت هم که فعلا *****ه:cry: .... خدا کنه زودتر مشکلش رفع بشه... دل آدم میگیره وقتی میای اینجا و کسی نیست..
ديديد!!!!!؟ من كه اينجوري شدم وقتي ديدم سايت ف ي ل ت ر شده!:eek: بعد از خنده داشتم ميتركيدم:biggrin: واقعا نمي دونستم بخندم كه همچين سايتي هم ف ي ل ت ر شده يا گريه كنم كه ديگه نمي تونم بيام و دوستامو ببينم!
خب ، بهر حال،‌اينجاييم و زنگ زنگه تفريحه!:D

m4material

مدیر تالار
[FONT=&quot]من آمدم؛[/FONT]
[FONT=&quot]حاضرترین؛[/FONT]
[FONT=&quot]حتی در روزهای برفی ؛[/FONT]
[FONT=&quot]سلامی به تازگی صفحات مسدود شده، [/FONT]
[FONT=&quot]و گذر از راه های بدعبور؛[/FONT]
[FONT=&quot]برای رسیدن به اولین و آخرین میعادگاه مان؛[/FONT]
[FONT=&quot]باشگاه مهندسان ایران.[/FONT]
من نيز آمدم،
همچون آمدن آهسته بهار در لابلاي شكوفه ها،
همچون آمدن اميد به چشمان دخترك نشسته به انتظار قدمهاي پدر؛
من نيز آمدم؛
پر شور؛
پرنشاط؛
از پايتخت دوستيها؛
از تنگناهاي دنياي پرپيچ و خم مجاز (مجاز مجاز از اينترنت است_پانوشت از شاعر)
به اميد سلامي از دوستي؛
و در انتظار آغوشي؛
كه از تن بركنم خستگي ام را؛
من آمدم؛
به اميد ديدن روي تو اي دوست؛
در خانه مهربوني ها، باشگاه مهندسين ايران

نميدونم چرا تو بهار طبع آدم باز ميشه:D

m4material

مدیر تالار
بچه ها سخت نگیرین! بیاین!:w30:
دل هیشکی نگیره لطفاً ، ما همیشه کنار هم هستیم حتی اگه پستی نزاریم هم به یاد هم هستیم! :victory:
محیط اینجا خیلی گرم و صمیمی و توام با احترامه! خیلی دوست داشتنیه!:w33:
راستی یادم رفت بگم منم با نمایشگاه کتاب موافقم! گفتم آخر بگم که دیگه به تصویب برسه!
:w08::w08:
باورتون شايد نشه، ولي از دو روز پيش كه ديدم سايت ف ي ل ت ر شده از ناراحتي تعادل نداشتم، ولي الان اينجام،‌و صد هزار بار شاكرم:w33:
:gol:خدايااااااااااااااااا شكرت:gol:

m4material

مدیر تالار
خیلی بد شد که پستامون از دست رفتن... ولی به قول یکی از بچه ها فدای سر هممون!:smile:
همگی خوب هستید.؟!!
خواستم بگم که منم با دیدار حضوری تو نمایشگاه موافقم:) . فقط یه مشکلی که وجود داره اینه که امکان انتخاب روز سفر دست ما نیست و دانشکده یک و نهایتا دو روز رو تعیین میکنه ... که امیدوارم با روز دیدار بچه ها همزمان بشه. ولی میدونم که شانس کمی دارم...:cry: :cry:
where is my posts?
آخ ببخشيد تازه سايت از ف ي ل ت ر ي در اومده!
ولي جدي حيف شدا! راستي آق رضا مطمئني پستها پاك نشدن؟ آخه پستهاي من كم شدن!:surprised:

m4material

مدیر تالار
وااااااا! ازدواج دانشجویی دیگه چیه؟ اون وقت شما چرا باید میرفتید و نرفتید؟ نه دیگه! قرار نبود بی خبر!!!
بچه هاااااااااااااااااااااااا!
ی خبرایی هست که ما نمیدونیما! من گفتم که همگی بعداً گله نکنین!
خواب سوسمار بهم ریخته است!:w46:
کلاسهای سوسمار پیچانده شده است !:w41:
سوسمار به جشن ازدواج دانشجویی نرفته است!:w04:
علت چیست به نظر شما!؟؟؟:w06:
برای سوسمار باشگاه ما چه اتفاقی دارد می افتد!:w04::w00::w24::w26:
بسی نگران شده ایم!:w19::w19:
ای سوسمار بیا و خانواده ای بس عظیم را از نگرانی برهان آقا!!!:cry::cry::cry::cry::surprised:
يعني براي سوسمار ما اتفاقي افتاده است؟؟؟
اي سوسمار باز آ از جلگه هاي آفريقا و دست بركش از خوردن آنهمه گاو وحشي!:surprised::biggrin::redface:
سوسمارم ، به تو احتياج داريم كه نكند كسي حمله كند به محيط امن ما! باز آ;):)

asaly

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک داستان واقعی
اين يک داستان واقعي است که در ژاپن اتفاق افتاده:.
شخصي ديوار خانه اش را براي نوسازي خراب مي کرد. خانه هاي ژاپني داراي فضايي خالي بين ديوارهاي چوبي هستند. اين شخص در حين خراب کردن ديوار در بين آن مارمولکي را ديد که ميخي از بيرون به پايش فرو رفته بود.
دلش سوخت و يک لحظه کنجکاو شد. وقتي ميخ را بررسي کرد متعجب شد؛ اين ميخ ده سال پيش، هنگام ساختن خانه کوبيده شده بود!!!
چه اتفاقي افتاده؟
در يک قسمت تاريک بدون حرکت، مارمولک ده سال در چنين موقعيتي زنده مانده!!!
چنين چيزي امکان ندارد و غير قابل تصور است.
متحير از اين مساله کارش را تعطيل و مارمولک را مشاهده کرد.
در اين مدت چکار مي کرده؟ چگونه و چي مي خورده؟
همانطور که به مارمولک نگاه مي کرد يکدفعه مارمولکي ديگر، با غذايي در دهانش ظاهر شد!!!
مرد شديدا منقلب شد.
ده سال مراقبت. چه عشقي! چه عشق قشنگي!!!
اگر موجود به اين کوچکي بتواند عشقی به اين بزرگي داشته باشد پس تصور کنيد انسان تا چه حد مي توانيد عاشق شود، اگر سعي کند;)

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
كي اينجا موج منفي ميده؟؟؟؟؟:(بگيد تا ........:w08::w08::w08: .
شادي رو از مرضيه خانم ياد بگيريد، ببينيد !!!! داشتم ميومدم تو تالار ديدم تاپيك گپ و گفتگو به خاطر پستهاي ايشون داره منفجر ميشه!!!:D
از صميم قلب اميدوارم هميشه در برابر دنيا شما پيروز باشيد، با توكل به خدا و شكر به درگاهش!
موفق باشيد

مرسی از لطفتون!
من درس پس میدم در مقابل دوستان محترم اینجا! من باید از بچه ها ممنون باشم که به پستام امتیاز میدن! ایشالا همه موفق باشن و با دعای بچه ها منم ارشد قبول شم!:cry:

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
همگی خوب هستید.؟!!

البته که فدای سرت! خودت سلامت باشی ایشالا یه عالمه از این پستای زیبا میزاری اینجا!
اینا که مشکلی نیست!:victory:
بابت نمایشگاه هم غمت مباااااااااااااااااد! :w08::w08::w08:
خب ما که تهرانیم سعی میکنیم همون روز بیایم! ;)
اوج انعطاف پذیری دیدار های حضوری در این قسمت وازح و مبرهن است!!!
:w15: :w16: :w17:

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
گزارش سفر نوروزی

گزارش سفر نوروزی

مادمازل شما تازه از سفر فقانسه بقگشتيد؟:D:redface:

نه بابا! :cowboy:
دو هفته ام بیشتره که اومدم ایران! :whistle::whistle:
واسه عید امسال پاریس بودم! :w31::w34::w40:
اتفاقاً وقتی توی شانزریزه قدم میزدم حس کردم چقد من دلم میخاد امسال توی نمایشگاه کتاب تهران شرکت کنم!
;):hate:
این شد که دیگه برگشتم! :confused::redface:

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به... تبریک
می بینم که سایت جان تازه گرفته. مدیران به غیرتشان ضربه خورده. آفرین. یا اینکه قبل از اینکه ضربه ای در کار باشه، صلاح دیدند. حالا خودمونیم، این قضیه ***** و گرد و خاک و پاک شدن بسیاری از تاپیک ها و ... اصلا ولش کن.
خانم ستایش؛ می خوای روزش رو شما پیشنهاد بده. واسه ما که فرقی نمی کنه. البته اگه دانشگاهتون دقیقه نودی کار نمی کنه.

nano.gemini

عضو جدید
:heart:به به به به به به به:heart:

:gol:سلام به همگی:gol:

می بینم که اون شونصد هزار تا پست همش
پرررررررررررررررررررررر
:biggrin::biggrin::biggrin:

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکر نامه!

تشکر نامه!

به به... تبریک
می بینم که سایت جان تازه گرفته. مدیران به غیرتشان ضربه خورده. آفرین. یا اینکه قبل از اینکه ضربه ای در کار باشه، صلاح دیدند. حالا خودمونیم، این قضیه ***** و گرد و خاک و پاک شدن بسیاری از تاپیک ها و ... اصلا ولش کن.
خانم ستایش؛ می خوای روزش رو شما پیشنهاد بده. واسه ما که فرقی نمی کنه. البته اگه دانشگاهتون دقیقه نودی کار نمی کنه.

مرسی از همیاری تون! بابت نمایشگاه!:)

m4material

مدیر تالار
:heart:به به به به به به به:heart:

:gol:سلام به همگی:gol:

می بینم که اون شونصد هزار تا پست همش
پرررررررررررررررررررررر
:biggrin::biggrin::biggrin:
سلام بر نانو خانم كم پيدا!
خوبيد؟
از اينورا؟ راه گم كرديد، نكنه اشتباهي به جاي تبريز اومديد اينجا:D
آره ديديد، نزديك 8000 تا پست پررررررررررررر! تازه داشتيم ركورد ميزديما!!!:(

nano.gemini

عضو جدید

به به! سلام!! سلام!!!
چه عجب! از این طرفا!!!! خوبی؟ خوش اومدی:gol:

سلام بر نانو خانم كم پيدا!
خوبيد؟
از اينورا؟ راه گم كرديد، نكنه اشتباهي به جاي تبريز اومديد اينجا:D
آره ديديد، نزديك 8000 تا پست پررررررررررررر! تازه داشتيم ركورد ميزديما!!!:(
خوب خوبم. مرسی بابت خوش آمد گوییتون:smile::redface::gol:
ایول آقا material! تیکه ی باحالی بود!:D نه، از قضا درسته درست اومدم. همیشه راه گم می کردم که این طرفا پیدام نمی شد. ولی خب کارای ADSL درست شد و ان شاءالله از این به بعد بیشتر وقت می ذارم.:)

m4material

مدیر تالار
ایول آقا material! تیکه ی باحالی بود!:D نه، از قضا درسته درست اومدم. همیشه راه گم می کردم که این طرفا پیدام نمی شد. ولی خب کارای ADSL درست شد و ان شاءالله از این به بعد بیشتر وقت می ذارم.:)
بابا ADSL! از اين چيزا به ما هم ميديد!ما كه هنوز با همون سيستم هندليه Dial up بسنده كرده ايم!!!
خب ، حالا چه خبرا؟ درسها خوبه؟ با نانو چه كردين؟:redface:

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز

"آره! حتمن! حتمن" تشریف بیارین!
دلم واسه خودت و نخ سوزن امضات خیلی تنگولیده بود!:D

بالا