گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

ho3in.s

عضو جدید
یکی از دوستان دیشب به من پیامکی داد که تقدیمش میکنم به همه دوستان و مهندسان گرامی...
امیدوارم که خداوند توفیق خدمت به خلق و استفاده از علم رو در راه خوبی ها به همه مهندسان عزیز عنایت کنه...​

:gol:آنان که هندسه ی تحلیلی را تبدیل به زبان طبیعت می کنند با خدا بی پرده سخن می گویند...:gol:

:)روز مهندس مبارک:)

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلهههههههههههههههههههههه

جانممممممممممممممممممممممم ؟

چیههههههههههههههههههههههههههههه ؟

نکنه موخوای بگی سرامیست ها باحالو خوفو همه چی تموم نیستن ؟
آفرین.
چقدر باهوشی
از کجا فهمیدی میخوام اینو بگم
ولی نه، شوخی کردم
الان دوباره یه شری درست میشه

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

m.baghani

عضو جدید
فرق یک مهندس و یک برنامه نویس!

یک برنامه‌نویس و یک مهندس در یک مسافرت طولانی هوائی کنار یکدیگر در هواپیما نشسته بودند.
برنامه‌نویس رو به مهندس کرد و گفت: «مایلی با همدیگر بازی کنیم؟»
مهندس که می‌خواست استراحت کند محترمانه عذر خواست و رویش را به طرف پنجره برگرداند و پتو را روی خودش کشید.
برنامه‌نویس دوباره گفت: «بازی سرگرم‌کننده‌ای است. من از شما یک سوال می‌پرسم و اگر شما جوابش را نمی‌دانستید ۵ دلار به من بدهید. بعد شما از من یک سوال می‌کنید و اگر من جوابش را نمی‌دانستم من ۵ دلار به شما می‌دهم.»
مهندس مجدداً معذرت خواست و چشمهایش را روی هم گذاشت تا خوابش ببرد. این بار، برنامه‌نویس پیشنهاد دیگری داد.
گفت: «خوب، اگر شما سوال مرا جواب ندادید ۵ دلار بدهید ولی اگر من نتوانستم سوال شما را جواب دهم ۵٠ دلار به شما می‌دهم. این پیشنهاد چرت مهندس را پاره کرد و رضایت داد که با برنامه‌نویس بازی کند.»
برنامه‌نویس نخستین سوال را مطرح کرد: «فاصله زمین تا ماه چقدر است؟»
مهندس بدون اینکه کلمه‌ای بر زبان آورد دست در جیبش کرد و ۵ دلار به برنامه‌نویس داد. حالا نوبت خودش بود.
مهندس گفت: «آن چیست که وقتی از تپه بالا می‌رود ۳ پا دارد و وقتی پائین می‌آید ۴ پا؟»
برنامه‌نویس نگاه تعجب آمیزی کرد و سپس به سراغ کامپیوتر قابل حملش رفت و تمام اطلاعات موجود در آن را مورد جستجو قرار داد. آنگاه از طریق مودم بیسیم کامپیوترش به اینترنت وصل شد و اطلاعات موجود در کتابخانه کنگره آمریکا را هم جستجو کرد. باز هم چیز بدرد بخوری پیدا نکرد. سپس برای تمام همکارانش پست الکترونیک فرستاد و سوال را با آنها در میان گذاشت و با یکی دو نفر هم گپ (chat) زد ولی آنها هم نتوانستند کمکی کنند.
بالاخره بعد از ۳ ساعت، مهندس را از خواب بیدار کرد و ۵٠ دلار به او داد. مهندس مودبانه ۵٠ دلار را گرفت و رویش را برگرداند تا دوباره بخوابد.
برنامه‌نویس بعد از کمی مکث، او را تکان داد و گفت: «خوب، جواب سوالت چه بود؟»
مهندس دوباره بدون اینکه کلمه‌ای بر زبان آورد دست در جیبش کرد و ۵ دلار به برنامه‌نویس داد و رویش را برگرداند و خوابید.

پارمیس17

عضو جدید
روووووزتووون
مباااااااااااااااااارککککککککککککک

راستی من فیزیک میخونم الان دانشگاه خلیج اونای که منو یادتون هس فک کنم فرهنگ و سعیده و مهدی باشن هنوز

دغدغه مند

عضو جدید
:)خب همانطور که می دونید امشب ساعت 11:cool: به پیشنهاد یکی از دوستان (m4material:gol:) قرار هست که همه دور هم جمع شیم.
که خب بنده خیلی دوست داشتم بتونم اون ساعت حتما بیام و دوباره همه در یک زمان جمع شیم.اما به دلایلی نمیتونم تا اون موقع صبر کنم.:cry:
از همه دوستان معذرت می خوام مخصوصا دوست عزیز m4material:(
موفق باشید:gol::gol::gol:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
:)خب همانطور که می دونید امشب ساعت 11:cool: به پیشنهاد یکی از دوستان (m4material:gol:) قرار هست که همه دور هم جمع شیم.
که خب بنده خیلی دوست داشتم بتونم اون ساعت حتما بیام و دوباره همه در یک زمان جمع شیم.اما به دلایلی نمیتونم تا اون موقع صبر کنم.:cry:
از همه دوستان معذرت می خوام مخصوصا دوست عزیز m4material:(
موفق باشید:gol::gol::gol:

چه خوب میشد که می موندید

بچه ها تا حدود ساعت 12.5 ، 1 هستن

اگه تونستین خوشحال میشیم یه سری به ما بزنین

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام به همگي دوستان عزيزم.
اميدوارم همگي خوب و خوش باشيد.
امشبو كمه يادتون نرفته؟
از همه كساني كه براشون دعوت نامه فرستادم يا نفرستادم خواهشمندم امشب حضوري گرم داشته باشند.:redface:;)

:gol::gol::gol:منتظرتون هستيم:gol::gol::gol:
راستي روز مهندس مبارك مهندسان عزيز:):):):)

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش مهدی

خوفیییییییی ؟

من حاضرم

ببین من اول از همه اومدیم

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
فعلا بفرماييد چاي و شيريني تا بقيه دوستان هم بيان:smile:

zeinab68