گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
زينب...
اين چه فركريههه
كل كلا همه شوخيهههههههههههههههه
ارادت بچه ها رو ميرسونه به هم :biggrin:

من دیشب تب خیلی شدیدی داشتم . سرما خوردم . اصلا یادم نمیاد چرا اینارو نوشتم . نمی دونم چی خوندم اینقدر عصبانی شده بودم!!!!!!!!11

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها . من چرا اینقدر زود قاطی می کنم جدیدن . قبلنا اینجوری نبودم .....

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقدر گفتم مهربونی ، چشم خوردی
راستی سلاممممممممممممم.

سلام چطوری؟
الهی روزبه بمیره......الان چطورید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدا نکنه . الان بهترم . دیروز رفتیم نمایشگاه . بعد اونکه اومدم خونه چشمت روز بد نبینه دیدم گلوم در میکنه . تا شب تبی کردم که داشتم اتیش می گرفتم . امروزم همش تب داشتم . ولی بهترم .:gol:

ممنونم

اااا......زینب مگه حالت بد بوده......من نمی دونستم.....
حتما به خاطره سرمای قزوینه.....

آره سرمایه قزوین خیلی زیاد شده .

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر میرم می خونم زیاد نظر نمیذارم. به نظرم ارزش اش رو ندارن البته بعضی هاشون. نظارتی هم که قربونش برم نیست. قانون جنگله.

مثه تاپیکه جن که توش چه جنجالی بر پا شد و یه اخراجی هم داد :biggrin:

یادته . تو عمرم یه تاپیکه خوب زدم اونم یه اخراجی داد :razz:

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثه تاپیکه جن که توش چه جنجالی بر پا شد و یه اخراجی هم داد :biggrin:

یادته . تو عمرم یه تاپیکه خوب زدم اونم یه اخراجی داد :razz:
جدی میگی؟:eek: همون پسره اخراج شد که هرچی توضیح می دادید نمی فهمید دیگه! درسته؟

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی میگی؟:eek: همون پسره اخراج شد که هرچی توضیح می دادید نمی فهمید دیگه! درسته؟

اوهوم همونی که به منو خانوادم توهین کرد . نه تنها به من بلکه به بقیه ی اعضا و قران هم توهین کرد . اخراج شد . به همه می گفت روانی در حالی که خودش ...

ghazalee

عضو جدید
اره بدیه هواش اینه که غیر طبیعیه......
صبح سرده یه کلی لباس می پوشی ظهر از گرما می خوای خفه بشی.....

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوهوم همونی که به منو خانوادم توهین کرد . نه تنها به من بلکه به بقیه ی اعضا و قران هم توهین کرد . اخراج شد . به همه می گفت روانی در حالی که خودش ...
خودش رو زده بود به نفهمی. اگه واقعا دنبال حقیقت بود من از اول همه چیز رو براش اثبات می کردم. ولی دیدم کسی که خودش رو زده به خواب نمی شه بیدار کرد. اینکه مثلا شما بگی در عصر فناوری اطلاعات حرفی از متافیزیک نزن یه مقدار خنده داره. البته متوجه نبود. بگذریم... ولی تاپیک بسیار رعب انگیزی شده بود ها!

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودش رو زده بود به نفهمی. اگه واقعا دنبال حقیقت بود من از اول همه چیز رو براش اثبات می کردم. ولی دیدم کسی که خودش رو زده به خواب نمی شه بیدار کرد. اینکه مثلا شما بگی در عصر فناوری اطلاعات حرفی از متافیزیک نزن یه مقدار خنده داره. البته متوجه نبود. بگذریم... ولی تاپیک بسیار رعب انگیزی شده بود ها!

آره خیلی خفنگ شده بود . من چن شب بود میومدم تو تاپیکم خوابم نمی برد . همش حس می کردم شب که میرم بخوابم یه جن کنارمه .

بالا