گپ ويژه همه مهندسان مكانيك باشگاه-همه بيان

faryad zire ab

عضو جدید
رفتی از دیده و دل محو تماشاست هنوز دل نفرین شده ماست که پیداست هنوز

سلام به همگی شب زیباتون خوش

• Like
واکنش ها: barg

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفتی از دیده و دل محو تماشاست هنوز دل نفرین شده ماست که پیداست هنوز

سلام به همگی شب زیباتون خوش

سلام شب شما هم خوش

هوا هوای بهار است و باده باده ناب
به خنده خنده بنوشیم جرعه جرعه شراب
در این شراب ندانم چه ریختی؛ ای دوست
كه خوش به جان هم افتاده‌اند آتش و آب

faryad zire ab

عضو جدید
سلام شب شما هم خوش

هوا هوای بهار است و باده باده ناب
به خنده خنده بنوشیم جرعه جرعه شراب
در این شراب ندانم چه ریختی؛ ای دوست
كه خوش به جان هم افتاده‌اند آتش و آب

سلام.مرسی. همگی خوبید؟خبری نیست؟ امن و امانه؟:D;)

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطوری برگ؟
چرا اینجا اینقدر سوت و کوره؟
چه خبرا؟:redface:

خبری نیست... نمیدونم فردا دانشگاهمون تعطیل هست یا نه..

ها... این محمد امین نیومده ترسیده فلکش کنیم...اینجا سوت و کور شده..دیگه کسی نیست باهاش کل کل کنیم :دی

mammad.mechanic

عضو جدید

ها... این محمد امین نیومده ترسیده فلکش کنیم...اینجا سوت و کور شده..دیگه کسی نیست باهاش کل کل کنیم :دی
:biggrin::biggrin::biggrin:
من که فردا باید برم دانشگاه...:(
آره امشب قرار بود فلکش کنم.نیومده....:razz::razz:

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
برگ شما استا دکتر ایزدی رو میشناسی؟
تا حال باهاش کلاس داشتی؟

نه نمیشناسمش....

شعر تقدیمی به دوستان:
بازآی و برچشمم نشین ای دل ستان نازنین

کآشوب و فریاد از زمین برآسمانم میرود

دررفتن جان ازبدن گویند هرنوعی سخن

من خودبه چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

من مانده ام مهجورازاو،بیچاره و رنجور ازاو

گویی که نیشی دورازاو،دراستخوانم میرود

گفتم به نیرنگ وفسون پنهان کنم ریش درون

پنهان نمی ماند که خون برآستانم می رود

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم اومدم...
سلام...
فلکو آوردی؟؟؟:cry:

آخرین ویرایش:

rezahra2

عضو جدید
ميشه تو نظر سنجي شركت كنيد اين نظر سنجي به شما هم كمك ميكنه كم لطفي نكنيد

نظر سنجي مربوط به بقاي يه سايت تازه كاره كه براي دانشجوها فعاليت ميكنه ماجرا از اين قراره كه اگه نظرات موافق بيشتر باشه تمام نمونه سوالات رو تو اين سايت قرار بديم و از پراكندگي تو اينترنت جلوگيري كنيم

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=154020

شما هم به همه دوستانتان هم بگوييد

در تاپيكهاي ديگر هم اين متن و لينكرو قرار دهيد زمان فقط 60 روز به پايان اين نظر سنجي هست

atool

عضو جدید
سلام:دي
خوب من راجع به سخت ترين و راحت ترين درسا بكم!واسه من دانشكاه يه سوربريز بود!!راست ميكم!!يه كم يو ان رفتن واسم زود بود!اينه كه زيادي تو كف موندم:دي منظورم تو كف درساستا!اينه كه همه ي درسا دفعه اول زيادي واسم سخت بود!!:biggrin: تازه يه سري درسارو كه حالاكه دارم واسه ارشى ميخونم مفهوم بيدا كردن!مثلا من او باس كردن رياضي2 هيجي نفهميدم!هنوزم موندم استاد اون 11 نمره رو از كجاي بركه ي من دراورده بود:)

و مقاومت1 يكي ديكه از درسايي بوى كه با تعجب بسيار باس شدhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif

اما به نظر من سختي و اسوني يه درس كاملا به استادش بستكي داره!مثلا من طراحي1 رو اصلا نفهميدم جي به جي شده كه من الان اينجام اما 17شدم!!جون استادش خييييييييييييييلي خوب بود!اما شانس ما وسطاي طراحي2 مرد!!مام انكار يتيم شديم و محتاج هر كس و ناكس!!
حالا فعلا اؤ منبر ميام بايين تا بعد!!
صلوات....:دي

• Like
واکنش ها: barg

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اومدم...
سلام...
فلکو آوردی؟؟؟:cry:

سلام...امشبم پاهاتو تو هوا نگه دار.... بعدا میارم...الان چه وقته اومدنه///هان هان هان هان...تا این موقع شب کجا بودی ننه//هان هان هان....

من که دیگه دارم میرم بخوابم فردا باید برم دانشگاه!!!

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب من راجع به سخت ترين و راحت ترين درسا بكم!واسه من دانشكاه يه سوربريز بود!!راست ميكم!!يه كم يو ان رفتن واسم زود بود!اينه كه زيادي تو كف موندم:دي منظورم تو كف درساستا!اينه كه همه ي درسا دفعه اول زيادي واسم سخت بود!!:biggrin: تازه يه سري درسارو كه حالاكه دارم واسه ارشى ميخونم مفهوم بيدا كردن!مثلا من او باس كردن رياضي2 هيجي نفهميدم!هنوزم موندم استاد اون 11 نمره رو از كجاي بركه ي من دراورده بود:)

و مقاومت1 يكي ديكه از درسايي بوى كه با تعجب بسيار باس شدhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif

اما به نظر من سختي و اسوني يه درس كاملا به استادش بستكي داره!مثلا من طراحي1 رو اصلا نفهميدم جي به جي شده كه من الان اينجام اما 17شدم!!جون استادش خييييييييييييييلي خوب بود!اما شانس ما وسطاي طراحي2 مرد!!مام انكار يتيم شديم و محتاج هر كس و ناكس!!

تکبیر....الله اکبر...الله اکبر.....

ماشالله... یه نفس رفتی..... اول خودتو معرفی میکردی..ترم چندی.... ها...اصلا دخملی ؟؟؟!!! کدوم دانشگاهی..... من نمیشناسمت... :(:( دوس دارم باهات آشنا بشم....

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز

نوبته منه...
هـــــــــــــــای...امشب ...
ول کن،عجب منبری رفتی ها!
راستی بزن قدش چون طراحی1 را منم 17 شدم:biggrin::D:redface::que::gol::heart::warn::confused::razz:

barg

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوبته منه...
هـــــــــــــــای...امشب ...
ول کن،عجب منبری رفتی ها!
راستی بزن قدش چون طراحی1 را منم 17 شدم:biggrin::D:redface::que::gol::heart::warn::confused::razz:

ترم چند طراحی یک را خوندی؟؟؟
منظورت طراحی اجزاست دیگه هان هان هان؟؟

اصلا تو ترم چندی؟!!!!!!!!!!!

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...امشبم پاهاتو تو هوا نگه دار.... بعدا میارم...الان چه وقته اومدنه///هان هان هان هان...تا این موقع شب کجا بودی ننه//هان هان هان....

من که دیگه دارم میرم بخوابم فردا باید برم دانشگاه!!!
داشتم ماشینسواری میکردم...جات خالی اینقده خیابونا خلوت بود...اینقده حال داد...
البته حالا که فک میکنم میبینم جات خالی نبود (ماشینه پر بود)
راستی من دیگه پاهام درد گرفت اینکه از فلکم بدتر بود...
چه زود داری میری!!!:(من تازه اومدم...نرین...دوستان نرین:(:cry:

بالا