[ گفت و گو ] - کارشناسی ارشـــد مهندسی شیمی 93

mona.masoudi

عضو جدید
من الان سایت این دپارتمانم،خانم دکتر طهماسپ پورم درس می ده.اینا که استاداش خوبن،برم همینجاااااااا؟

ahvaz611

عضو جدید
خوب کجا تحقیق کنم؟
آی کیو . . . :smile:
خب اول یه زنگ بزن اونجا آدرس بگیر بعد یه سر برو اونجا ببین کلا اوضاع چطوریه ؟
منم که فردا اگه مشکلی پیش نیاد آمار پارسه رو میگیرم البته اگه اینجا آمار کلاساش رو داشته باشن چون اینجا کلا ندارن میگم شاید خبر هم نداشته باشن . . .

mona.masoudi

عضو جدید
آی کیو . . . :smile:
خب اول یه زنگ بزن اونجا آدرس بگیر بعد یه سر برو اونجا ببین کلا اوضاع چطوریه ؟
منم که فردا اگه مشکلی پیش نیاد آمار پارسه رو میگیرم البته اگه اینجا آمار کلاساش رو داشته باشن چون اینجا کلا ندارن میگم شاید خبر هم نداشته باشن . . .

آی کیو خودتی:biggrin:باشه دستوتون درد نکنه،آدرسش تو سایتشون هست،فردا یه سر میرم،میام اینجا خبر میدم:smile:

Saeed_kh

عضو جدید
دوستان یه توصیه بهتون میکنم و اونم اینکه یه کتابی اومده بنام (مرجع کامل انتقال حرارت از امید بابایی) که اواخر سال ۹۱ به بازار اومد و اگه شما از روی این کتاب بخونید بهتون قول میدم حرارت رو هرچقدر هم سخت باشه بالای ۵۰٪ میزنید یعنی اونقدر به این کتاب ایمان دارم که بهتون پیشنهاد میکنم راهیان حرارت رو فراموش کنید

naser.66

عضو جدید
دوستان یه توصیه بهتون میکنم و اونم اینکه یه کتابی اومده بنام (مرجع کامل انتقال حرارت از امید بابایی) که اواخر سال ۹۱ به بازار اومد و اگه شما از روی این کتاب بخونید بهتون قول میدم حرارت رو هرچقدر هم سخت باشه بالای ۵۰٪ میزنید یعنی اونقدر به این کتاب ایمان دارم که بهتون پیشنهاد میکنم راهیان حرارت رو فراموش کنید

مرسی
اگه کسی هم کتابی میشناسه مثل دوست خوبمون بگه
منم که راهیان و پارسه رو پیشنهاد کردم

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
مرسی
اگه کسی هم کتابی میشناسه مثل دوست خوبمون بگه
منم که راهیان و پارسه رو پیشنهاد کردم
منم راهیان و پارسه رو توصیه می کنم ...:smile:

البته تو ترمو پوران هم خیلی خوبه ...

ahvaz611

عضو جدید

ببخشید دوست من میگم چرا شما اینقدر بهش اطمینان دارید ؟

Saeed_kh

عضو جدید
ببخشید دوست من میگم چرا شما اینقدر بهش اطمینان دارید ؟

اول اینکه این کتاب همونطور که از اسمش هم پیداست (مرجع کامل انتقال حرارت) مرجع کاملی هست یعنی اگر کسی باشید که قبلا واسه کنکور راهیان رو خونده باشید و این کتاب هم بگیرید میفهمید که هر موضوع کنکوری رو تقسیم بندی کرده و توضیح داده (خوبی این کتاب همینه که اواخر سال ۹۱ اومده و تمام سوالات و نکات کنکوری رو دربرداره در حالیکه راهیان ارشد نویسندگیش شاید به ۷ سال پیش برگرده و فقط هر سال دارن اون رو چاپ جدید میزنن) و اگر شما تستهای فصل ۲ کتاب راهیان ارشد رو بزنید میفهمید که نکات اون سوالات رو توی متن درسنامه نیست ولی شما اگر درسنامه کتاب مرجع کامل انتقال حرارت رو بخونید بسادگی نه تنها سوالات کتاب راهیان رو خواهید زد بلکه هر سوال سخت دیگه ای هم که بهتون بدن میتونید حل کنید چون این کتاب هر موضوع رو دسته بندی کرده و گفته
در ضمن اگه این کتاب رو بخرید دیگه نیازی نیست حتی به رفرنس هم مراجعه کنید و حتی هر موضوع رو بصورت اثبات به اون فرمول رسیده نه مثل راهیان مستقیم فرمول رو گفته و تو مجبوری حفظ کنید
من به شما قول میدم این کتاب رو بگیرید و بصورت کامل حرفه ای بخونید و آزمون پارسه رو شرکت کنید تنها کسی خواهید بود که حرارت آزمون پارسه رو 100٪ میزنید بهتون قول دادم و تضمین میکنم

راستی اینم بگم که من این کتاب رو تبلیغ نمیکنم و فقط دارم بهتون کمک میکنم و تجربیاتم رو در اختیار شما میزارم. منم مثل شما تا فروردین امسال با این کتاب آشنایی نداشتم یکی از دوستام این کتاب رو بهم معرفی کرد و خریدم و فهمیدم چه کتاب توپیه

baharz66

عضو جدید
منم حرارت از روي پوران خوندم و امسال كه فكر مي كنم حرارتش سخت بود حدود 62 زدم
البته استاد حرارتمون هم خيلي عالي بهمون درس داد اما پوران از نظر تست به نظرم خوبه

mona.masoudi

عضو جدید
سلام بچه هاااا،من امروز رفتم این دپارتمان،به نظرم خیلی خوب اومد.مشاورشونم خیلی خوب بود،یه آقایی که اونجا بود می گفت که ما تخصصی رو مهندسی شیمی کار می کنیم و تمرکزمون فقط رو این رشته اس!
می گفت استادامونم تو هر درس بهترینن و بهترینن کتابارو نوشتن،و خود دکتر خداکرمی ام سرپرستی علمی و....قیمتاشم خیلی خوب بود،تخفیفم داشتن کلیییی،و گفت علاوه بر اون تتخفیفایی که تو سایتمون زدیم،اگه گروهی ام واسه پکیج درسا هم ثبت نام کنین تا 5 % ام اضافه بر تخفیفه سایت تخفیف می دیم !!!برنامه درساشم خیلی خوب بود فقط آخر هفتهاست.کسی هست اینجا که بخواد بره کلاس با هم بریم تخفیف بدن بهمون؟؟؟من می خوام همه درسارو برم،تابستون همه درسارو یه دور تموم می کنم بعد از مهر خودم می خونم.
موسسه شم خیلی شیک و با کلاس بود:)

mona.masoudi

عضو جدید
در مورد آزموناشم پرسیدم گفت فعلا تو مرحله مهندسی کردن آزموناییم و از اواسط تیر شروع به معرفی و ثبت نام می کنیم!!!گفتش آزمونامون مثل پارسه و ... بانک سوالی نیست،قراره با آخرین تغییرات کنکور و پیش بینی هایی که از کنکور امسال دکتر خداکرمی انجام داده خود دکتر خداکرمی طرح کنه!!می گفت امسال خداکرمی می خواد بترکونه!من که دیگه حتما می رم اینجا،خیلی خیلی خوب بود
و اینم گفت که واسه آزمونا هم هم قیمت خوبی در نظر گرفتیم هم کلیییی تخفیف می دن.
بچه ها بیاین هممون با هم بریم بهد هر آزمون بیایم اینجا با هم بحث کنیم :smile:

P O U R I A

مدیر تالار
در مورد آزموناشم پرسیدم گفت فعلا تو مرحله مهندسی کردن آزموناییم و از اواسط تیر شروع به معرفی و ثبت نام می کنیم!!!گفتش آزمونامون مثل پارسه و ... بانک سوالی نیست،قراره با آخرین تغییرات کنکور و پیش بینی هایی که از کنکور امسال دکتر خداکرمی انجام داده خود دکتر خداکرمی طرح کنه!!می گفت امسال خداکرمی می خواد بترکونه!من که دیگه حتما می رم اینجا،خیلی خیلی خوب بود
و اینم گفت که واسه آزمونا هم هم قیمت خوبی در نظر گرفتیم هم کلیییی تخفیف می دن.
بچه ها بیاین هممون با هم بریم بهد هر آزمون بیایم اینجا با هم بحث کنیم :smile:
کار خوبی میکنید ... امیدوارم موفق بشید ...:)

P O U R I A

مدیر تالار
خیلی ممنون:smile:
انصافا از وقتی رفتم اونجا خیلی روحیه گرفتم،می خوام بترکونم،
شما کسیو نمی شناسین بخواد بره کلاس با هم بریم تخفیف گروهی بخوریم؟
نه متاسفانه ... بیشتر دوستای من این ترم فارغ التحصیل میشن ....:)

P O U R I A

مدیر تالار
خوب چه ربطی به فارغ التحصیلی داره!!منم این ترم فارغ التحصیل شدم !!می خوان کنور بدن دیگه !!
منظورم اینه که با من کنکور هم دادن و میرن ارشد ... دیگه نمی خوان برا کنکور یه بار دیگه بخونن...

shahin.20

عضو جدید
سلام...این آموزشگاهش که میگی هزینه کل کلاساش با تخفییف و اینا چقدر میشه؟من 1دونه دیدم قبلا زده بود 4میلیوووون...
من میخوام برم ماهان چون استادشو میشناسم...مولف ترمو و سیالات و حرارت و ... پوران ه کار تدریسش از کتاباش خیلی بهتره...
کل کلاساش یک و هفتصد هشتصد میشه.. من بعضی هاشو میرم یک و سیصد تموم میشه برام..
حالا باز بیا صحبت کنیم راجبش...
ولی من به خداکرمی و کادرش اعتماد ندارم
چون اگه از زیر کار در نیان هیچگونه مسئولیتی قبول نمیکنن...
و.... سال اولشونه دیگه..
اعتبارم مهمه

mona.masoudi

عضو جدید
سلام...این آموزشگاهش که میگی هزینه کل کلاساش با تخفییف و اینا چقدر میشه؟من 1دونه دیدم قبلا زده بود 4میلیوووون...
من میخوام برم ماهان چون استادشو میشناسم...مولف ترمو و سیالات و حرارت و ... پوران ه کار تدریسش از کتاباش خیلی بهتره...
کل کلاساش یک و هفتصد هشتصد میشه.. من بعضی هاشو میرم یک و سیصد تموم میشه برام..
حالا باز بیا صحبت کنیم راجبش...
ولی من به خداکرمی و کادرش اعتماد ندارم
چون اگه از زیر کار در نیان هیچگونه مسئولیتی قبول نمیکنن...
و.... سال اولشونه دیگه..
اعتبارم مهمه
سلام کل کلاساش می شه 2400000 که با تخفیفاش می شه تقریبا 2000000 که اگه گروهی بریم می شه 1900000
بابا تو اگه امروز می رفتی اونجا خیلی خوشت میومد مث من،این خداکرمی مگه چشه؟
من که همه کتابای اون خریدم،می گن خیلی باسواد و خوب درس می ده.
اون آقاهه می گفت خداکرمی قبلا پارسه و ...بوده حلا مستقل شده،این دیگه سال اولش نمی شه که!
بیاین گروه شیم با هم بریم دیگه

shahin.20

عضو جدید
سلام کل کلاساش می شه 2400000 که با تخفیفاش می شه تقریبا 2000000 که اگه گروهی بریم می شه 1900000
بابا تو اگه امروز می رفتی اونجا خیلی خوشت میومد مث من،این خداکرمی مگه چشه؟
من که همه کتابای اون خریدم،می گن خیلی باسواد و خوب درس می ده.
اون آقاهه می گفت خداکرمی قبلا پارسه و ...بوده حلا مستقل شده،این دیگه سال اولش نمی شه که!
بیاین گروه شیم با هم بریم دیگه

خداکرمی رییس دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه آزاد تبریز هم هست..کلاسا زیر نظر اونه..من آزمونارو میگم که روش حساب نکن..
براچی میگم اعتماد ندارم...برا اینکه پارسال تبریز گذاشته بودن چندتا از بچه های ماام ثبت نام کرده بودن.. با برنامشون جور در نیومد..خیلی راحت حذفش کردن..
دکتر سمیع پور که پست قبلی گفتم..من قبلا کلاس ترموشو رفتم..طرف تضمین شدس..قیمتاشم بد نیست..
موسسم به نسبت معتبرتره
یعنی از استادش اینجوری بهت بگم که سر کلاسش فقط گوش کنی و بعد یا قبل کلاس یه نیم ساعت 1ساعتی بخونی بدون فشار تا آخر تابستون به 1حد قابل قبولی میرسی
باور کن..
کلاساش از 15 ام اینا شروع میشه تا آخر شهریور همه ی کلاساشم خودشه..
من میخواستم تبریز با دوستم خونه بگیرم خودم بخونم دیدم اینه برناممو کلا میخوام عوض کنم...
نظر تو چیه؟سوای حرف مشاورااا..اون همش دروغه

mona.masoudi

عضو جدید
خداکرمی رییس دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه آزاد تبریز هم هست..کلاسا زیر نظر اونه..من آزمونارو میگم که روش حساب نکن..
براچی میگم اعتماد ندارم...برا اینکه پارسال تبریز گذاشته بودن چندتا از بچه های ماام ثبت نام کرده بودن.. با برنامشون جور در نیومد..خیلی راحت حذفش کردن..
دکتر سمیع پور که پست قبلی گفتم..من قبلا کلاس ترموشو رفتم..طرف تضمین شدس..قیمتاشم بد نیست..
موسسم به نسبت معتبرتره
یعنی از استادش اینجوری بهت بگم که سر کلاسش فقط گوش کنی و بعد یا قبل کلاس یه نیم ساعت 1ساعتی بخونی بدون فشار تا آخر تابستون به 1حد قابل قبولی میرسی
باور کن..
کلاساش از 15 ام اینا شروع میشه تا آخر شهریور همه ی کلاساشم خودشه..
من میخواستم تبریز با دوستم خونه بگیرم خودم بخونم دیدم اینه برناممو کلا میخوام عوض کنم...
نظر تو چیه؟سوای حرف مشاورااا..اون همش دروغه
یعنی چی حذف کرد ؟!!!خوب این موسسه خیلی خوب بود من امروز رفتم خیلی شیک و با کلاس بود،از هرکی ام می پرسم می گن کارش خیلی درسته،تازشم من تعریف دکتر مریم طهماسب پور رو هم شنیدم می گن باسواده خیلیییی...
من می خواااااام برم اینجااااا:)

keyvanm

عضو جدید
جزوات انتقال جرم و عملیات و اتقال حرارت پارسه
امیدوارم مفید باشه براتون

بالا