[ گفت و گو ] - کارشناسی ارشـــد مهندسی شیمی 93

ahvaz611

عضو جدید
سال قبل قیمتش حدود 500 تومان بود ...

به نظر من 8 آزمون آخرش رو شرکت کنید کافیه .... یعنی از مهر به بعد ... تو تابستون سعی کنید یه دور همه درسا رو فقط بخونید تا بطور کلی کل مطالب رو بلد باشید ...
کلا 500 ؟ یعنی با کتاب و کلیه آزمون ها ؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
اره خودش درس میده.فکر کنم اولین سالشه که ای موسسه تاسیس شده مثل هندوانه در بسته میمونه..اما از طرفی تخصصی روی مهندسی شیمی فعالیت میکنه مثل موسسات دیگه جامع نیست
بله تازه چند ماهه که این موسسه تشکیل شده و اول کارشه ... پس بهتره بیخیالش شید ....

mona.masoudi

عضو جدید
اره خودش درس میده.فکر کنم اولین سالشه که ای موسسه تاسیس شده مثل هندوانه در بسته میمونه..اما از طرفی تخصصی روی مهندسی شیمی فعالیت میکنه مثل موسسات دیگه جامع نیست
خوب این جامع بودن خوبه یا تخصصی بودن؟من دودلم کلاس برم یا نه!!اگه برم کدوم برم پارسه یا اینجا؟بهزاد خداکرمی همون مولف راهیان نیست مگه؟

navidmooomen

عضو جدید
خوب این جامع بودن خوبه یا تخصصی بودن؟من دودلم کلاس برم یا نه!!اگه برم کدوم برم پارسه یا اینجا؟بهزاد خداکرمی همون مولف راهیان نیست مگه؟

عاقا
تمامه این موسسه ها خوبن...ولی همشون هدفشون اول جیبه خودشونه بعد ارتقا...زیاد درگیر این نشیم که چی میخونیم...مهم اینه که بخونیم..هر طور شده باید خوند

ببین پارسه امتحان خودشو پس داده عموما هرکی رفته راضی بوده....اینجا هم دکتر خدا کرمی یکی از استادای بزرگ مهندسی شیمی.میشه بهش گفت پدر مهندسی شیمی.اما اونجایی برو که امتحانشو پس داده.

mona.masoudi

عضو جدید
مونا چقدر استرس داری تو ؟ :surprised:
یه چیزی رو بهت بگم که اختلاف کیفیت این کلاس ها شاید خیلی کم باشه اما چیزی که همه چیز رو رقم میزنه عزم و اراده خودته . . .

خوب اینو که می دونم،باید خوب بخونم.اما مسله ای که هست اینه که نمی خوام تابستونو از دست بدم.احساس می کنم اگه برم کلاس مجبور می شم تابستون حداقل یه دیده کلی داشته باشم.

ahvaz611

عضو جدید
به قول دوستمون مثل هندوانه دربستست ولی خب نمیشه از اسم دکتر خداکرمی هم گذشت ،، ولی اگه من میخواستم کلاس برم پارسه رو انتخاب میکردم چون امتحانش رو پس داده . . .
آره همون مولف راهیان هستش . . .
واااااااااااااای این دکتر مریم طهماسب پور تووی دانشگاه ماهشهر استاد من بود باهاش انتقال جرم پاس کردم خیلی استاد شاخیه ولی اصلا اعصاب نداره ولی استاد خیلی خوبیه کاربرد هم خیلی عالی درس میده ولی بد اخلاق بود البته دانشگاه ما دیگه اونجاش رو نمیدونم .. .

mona.masoudi

عضو جدید
ببین پارسه امتحان خودشو پس داده عموما هرکی رفته راضی بوده....اینجا هم دکتر خدا کرمی یکی از استادای بزرگ مهندسی شیمی.میشه بهش گفت پدر مهندسی شیمی.اما اونجایی برو که امتحانشو پس داده.
خوب من می خوام برم کلاس کسی که خوب درس بده و مسلط باشه!!اگه پارسه استاد خوبی نداشت چی کار کنم؟مهم استاد نیس مگه؟؟؟؟

mona.masoudi

عضو جدید
به قول دوستمون مثل هندوانه دربستست ولی خب نمیشه از اسم دکتر خداکرمی هم گذشت ،، ولی اگه من میخواستم کلاس برم پارسه رو انتخاب میکردم چون امتحانش رو پس داده . . .
آره همون مولف راهیان هستش . . .
واااااااااااااای این دکتر مریم طهماسب پور تووی دانشگاه ماهشهر استاد من بود باهاش انتقال جرم پاس کردم خیلی استاد شاخیه ولی اصلا اعصاب نداره ولی استاد خیلی خوبیه کاربرد هم خیلی عالی درس میده ولی بد اخلاق بود البته دانشگاه ما دیگه اونجاش رو نمیدونم .. .
خوب من می خوام برم کلاس کسی که خوب درس بده و مسلط باشه!!اگه پارسه استاد خوبی نداشت چی کار کنم؟مهم استاد نیس مگه؟؟؟؟

چیکا کنم استرس دارم دیگه:(.کتابای راهیان خریدم.میرم کلاسای اون.کجا درس میده این؟؟
سایت پارسه که بری استادایی که تدریس میکنه میتونی پیدا کنی.یه چیز دیگه از این دپارتمان بجز این اگهی اینترنتی کسی چیز دیگه ی اطلاع داره؟؟؟؟شاید یه دروغ تبلیغاتی باشه.اگه میتونی یه سر برو این دپارتمان ببنین اصلا وجود خارجی داره؟

ahvaz611

عضو جدید
خب پارسه هم حتما استاداش خوبه که هرکی رفته راضی بوده . . .
ولی خب بازم انتخاب با شماست ،، به نظر من زیاد خودتو درگیر این قضیه نکن مهم اینه که درست درس بخونی همین . . .

shiva steres

عضو جدید
سایت پارسه که بری استادایی که تدریس میکنه میتونی پیدا کنی.یه چیز دیگه از این دپارتمان بجز این اگهی اینترنتی کسی چیز دیگه ی اطلاع داره؟؟؟؟شاید یه دروغ تبلیغاتی باشه.اگه میتونی یه سر برو این دپارتمان ببنین اصلا وجود خارجی داره؟
تو سایت پیوند هاشون سایت خداکرمی بود،اونجام خود خداکرمی نوشته.امسال از شانس ما میخاد انقلاب کنه شاید:D

mona.masoudi

عضو جدید
خب پارسه هم حتما استاداش خوبه که هرکی رفته راضی بوده . . .
ولی خب بازم انتخاب با شماست ،، به نظر من زیاد خودتو درگیر این قضیه نکن مهم اینه که درست درس بخونی همین . . .

خوب من اگه بخوام برم کلاس و پول خرج کنم و....می خوام بهترین جا برم دیگه....

ahvaz611

عضو جدید
مریم طهماسب پور دیگه کیه؟؟؟؟این کجا درس میده؟
والله میدونم که دانشگاه های تهران درس میده اما دقیق نمیدونم کجا ؟ یادش بخیر 2 سال پیش دانشگاه ما (دانشگاه ماهشهر ) درس میداد که استاد پروازی بود ،، استاد با علمی بود ولی خب نمیتونست اینجا بمونه . . .

بالا