[ گفت و گو ] - کارشناسی ارشـــد مهندسی شیمی 93

پاییزی2

عضو جدید
دوستانی که تست راکتور پارسالو زدن،نظرتون راجع بهش چیه؟سخته یا اینکه این آخریا من زیادی خنگ شدم؟؟؟؟:confused:

bage_aseman

عضو جدید
آخرین پست...

آخرین پست...

تو کارت رو بکن نتیجه ای که خدا رقم میزنه برات بهترین نتیجش ولو اگر ظاهرش هم تلخ باشه مثه دارو نتیجش شفاست.
اصن شمابیا فقط پنش تا صفت خدارو در نظر بیاربااینکه خدا هزارتا صفت داره .
خداهم دانای مطلق و بی نهایته ! یعنی همه نیازها رو میدونه.
هم دارای مطلقه ! چیزی کم نداره که.
هم توانای مطلقه ! اگه به کسی بخواد بده هیشکی جلوشو نمی تونه بگیره.
هم این خدای دانای دارای توانا ،مهربان هست بی نهایت. ارحم راحمینه ! کینه از کسی نداره که بخواد یه کسی رو بچزونه
و هم هیچ بخلی نداره بی نهایت بخشنده هست!

خدایی که میدونه من چی میخوام ،داره که بده،میتونه بده،هیچ کینه ای هم از من نداره از همه برمن مهربانتره ،هیچ بخلی هم نداره بخشنده محضه ! اونوخت شما اگه اینو باور داشته باشی، اگه چیزی رو خواستی بهت نداد، دوستت داشته بهت نداده. البته این با فرض اینه که ما تنبلی نکرده باشیم، مثه بچه ای که کلی گریه و التماس میکنه که این چاقوی خیلی تیز رو بدین من بازی کنم اون موقع پدر ومادر دلسوز اونو بهش نمیدن اون بچه شاید پیش خودش بگه عجب پدرومادر بی رحمی! من دارم خودمو میکشم ولی اینا به من نمیدن .حالا آیا اون پدرومادر واقعا بی رحمن یا اتفاقن خیلی هم دوسش دارن.

به همین دلیل اونایی که میدونن همچین خدایی داره عالم رو اداره میکنه همیشه خوشحالن اینا در زندگی مشکل دارن ولی با زندگی مشکل ندارن!

eng.che

کاربر فعال
مدیر روابط عمومی وزارت علوم گفت: آزمون کارشناسی ارشد 93 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی یک هفته به تعویق افتاد.

دکتر مهدخت بروجردی در گفت‌و‌گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 93 گفت: با توجه به شرایط بد جوی در استان‌های شمالی کشور آزمون ارشد 93 به تعویق افتاد.

وی افزود: آزمون مذکور در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، 23، 24 و 25 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

ئدز

عضو جدید
مدیر روابط عمومی وزارت علوم گفت: آزمون کارشناسی ارشد 93 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی یک هفته به تعویق افتاد.

دکتر مهدخت بروجردی در گفت‌و‌گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 93 گفت: با توجه به شرایط بد جوی در استان‌های شمالی کشور آزمون ارشد 93 به تعویق افتاد.

وی افزود: آزمون مذکور در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه، 23، 24 و 25 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

عجببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب بساطی شد...................................................................................................................

2216261

عضو جدید
اهههههههههههه دلمون خوش داریم خلاص میشیم.من این طوری مجبورم هفته دیگه کلاسامو برم کلیییییی غیبت خوردم با 5 تا یه واحدی.خیلیییییییییییییییی بد شد.........

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جالبه یه سری تو شمال ظاهرا سرما ندیدن بعد خیلی راحت کنکور 1 هفته عقب میوفته استرس 1000 برابر میشه.توقع دارن تو این هفته بشینیم درس بخونیم باز.تو شهرای مرزی غرب کشور دما به -20 . -25 میرسه.....

عصابم......:que:

*وارش*

کاربر فعال
جالبه یه سری تو شمال ظاهرا سرما ندیدن بعد خیلی راحت کنکور 1 هفته عقب میوفته استرس 1000 برابر میشه.توقع دارن تو این هفته بشینیم درس بخونیم باز.تو شهرای مرزی غرب کشور دما به -20 . -25 میرسه.....

خب مساله اینکه مردم شمالی آمادگی برای برف ندارن و فقط مردم نیستن که آمادگی ندارن راهداری و استانداری و .... هم آمادگی ندارن تازه وقتی ارتباط شهرستان ها بسته است و حوزه شصت کیلومتر اون طرف تره چطور باید طرف برسه سر امتحانش

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها شما اين هفته رو چيكا ر ميكنيد؟؟
من واقعا نميدونم!!!!

saman001

عضو جدید
من واقعا نميدونم!!!!

من میخواستم شنبه برم دانشگاه تصفیه کنم که اسفند برم خدمت الان دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم تو این یه هفته که نمیتونم چیزی بخونم خدمتم 2 ماه عقب افتاد قراره بشه 24 ماه کسری ها هم حذف میشه... اصلا نه آزمون میدم نه خدمت میرم:w29:

تو بچه کجایی؟

*وارش*

کاربر فعال
من واقعا نميدونم!!!!

من که میخوام برم بخش هایی که بیشتر مشکل دارم رو بیشتر بخونم ولی حس و حالشم ندارررررررم:confused:
باید بخش های مهم رو خوند و مرور کرد دوباره یادمون نره

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من میخواستم شنبه برم دانشگاه تصفیه کنم که اسفند برم خدمت الان دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم تو این یه هفته که نمیتونم چیزی بخونم خدمتم 2 ماه عقب افتاد قراره بشه 24 ماه کسری ها هم حذف میشه... اصلا نه آزمون میدم نه خدمت میرم:w29:
ا
اشكالي نداره مهندس شايد يه حكمتي داره كم نيارياااااااااااااااا ....!!!!

hothit

عضو جدید
عجب داستانی شده ها! نمیدونیم باید خوشحال باشیم یا ناراحت!کاشکی برگزار میشد راحت میشدیم .الان سوالها رو فرستادن حوزه ها ؟

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من که میخوام برم بخش هایی که بیشتر مشکل دارم رو بیشتر بخونم ولی حس و حالشم ندارررررررم:confused:
باید بخش های مهم رو خوند و مرور کرد دوباره یادمون نره
منم ميترسم دوباره يادمون بره ديگه حسش نيست اما چاره چيه :)

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عجب داستانی شده ها! نمیدونیم باید خوشحال باشیم یا ناراحت!کاشکی برگزار میشد راحت میشدیم .الان سوالها رو فرستادن حوزه ها ؟
آره ديگه قرار بود از فردا صب شروع بشه!!!! و اين يعني چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ئدز

عضو جدید
اخه همه چراغا روشنه پاشید برید سر درستون بابا منو بگو تولدم خراب شد چه برنامه ایی برای شب جمعه چیده بودم میخواستم همه کتابامو تو حیاط اتیش بزنم دوره همه حال کنیم که خراب شد اقا زه گهواره تا خودددددددددددددددددد گور دانش بجو..............................

M@TI$A

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اخه همه چراغا روشنه پاشید برید سر درستون بابا منو بگو تولدم خراب شد چه برنامه ایی برای شب جمعه چیده بودم میخواستم همه کتابامو تو حیاط اتیش بزنم دوره همه حال کنیم که خراب شد اقا زه گهواره تا خودددددددددددددددددد گور دانش بجو..............................
تولد تولد تولدت مبارك مهندس (پيشاپيش!):gol:
ايشاا... ديگه بذار چارشنبه سوري همه با هم ميسوزونيمشون از روش مي پريم :D

*وارش*

کاربر فعال

آخه هیچ کس حالشو نداره بره بخونه دیگه هرچی جمع بندی باید تا امروز میکردیم دیگه حالا......
همه کلی برنامه ریزی کرده بودن برای بعدش همه جشن ها بهم خورد:razz:

هر تستی 10هزار تومن...(البته بستگی به ضریبش داره جرم هر تست میشه 40ت ,حرارت و ترمو و ریاضی 30 تومن)هر کی خواست پی ام بده
قیمتا اخر هفته بیشتر میشه ها بازم خودتون میدونن:cool:

hothit

عضو جدید
هر تستی 10هزار تومن...(البته بستگی به ضریبش داره جرم هر تست میشه 40ت ,حرارت و ترمو و ریاضی 30 تومن)هر کی خواست پی ام بده
قیمتا اخر هفته بیشتر میشه ها بازم خودتون میدونن:cool:
اقا دو کیلو جرم-3 کیلو ترمو -یه نیم کیلو ام ریاضی بره ما بکش بذار کنار. خوبشو سوا کن
به جای ما برو برف بازی:D

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا به نظر من 3 یا چهار روز از این یه هفته رو آدم رو کنترل وقت بذاره می ارزه یا رو مباحث نخونده مثله (سیکل ها - ماتریس ها - عملیات استخراج از جامدات - کریستالیزاسیون - فیلتراسیون)؟؟؟

خوشحال میشم نظر دوستان رو بدونم....

Sasan370

عضو جدید
اقا یه دو کیلو جرم و نیم کیلو ریاضی هم واسه من بکش
اگه راکتوراتم تازس اونم یه رب کیلو بده

*وارش*

کاربر فعال
آقا به نظر من 3 یا چهار روز از این یه هفته رو آدم رو کنترل وقت بذاره می ارزه یا رو مباحث نخونده مثله (سیکل ها - ماتریس ها - عملیات استخراج از جامدات - کریستالیزاسیون - فیلتراسیون)؟؟؟

خوشحال میشم نظر دوستان رو بدونم....

به نظر من آدم همین مباحثی که خونده رو بیشتر روشون تمرکز کنه بهتره مگه اینکه که شما دیگه به حد کافی خونده باشین مباحث دیگه رو و اون حرف دیگه ایه

بالا