[ گفت و گو ] - انتخاب رشته كنكور ارشــد 92

asma_rosie

عضو
با 961 کجا شانس قبولی هست؟این مشاوره سایت سنجش چرا هیچی نداره؟چطور کار می کنه؟

slg

عضو جدید
سلام رتبه ارشد من 287 شده به نظرتون تهران قبول میشم ؟

Xerxes-I

عضو جدید
سلام به نظر شما پیام نور خوندن و یه سال پشت کنکور نموندن بهتره یا بمونم واسه سال بعد اخه یکی از دوستام با یه سال بیشتر خوندن از 900 به 525 رسیده.راستی اگه پیام نور بری و بعد انصراف بدی باید هزینه یه دوره کامل ارشدو بدی؟
ارزش داشتن یا نداشتنش بستگی به خودت و تلاشت داره.من بودم یه سال دیگه میخوندم.
پیام نور بزنی هرموقع که انصراف بدی تمومه دیگه.پولهایی که قبلا دادی رو دیگه پس نمیدن ولی پول دیگه ای نمیگیرند.

Xerxes-I

عضو جدید
سلام.دوستان تورو خدا کمک کنید.من رتبه 108 ابزار شدم.میخواستم بدونم مجازی شیراز چطوریه؟ میصرفه برم؟ کلا مجازی به درد میخوره؟ آخه شنیدم بازار کار خوبی داره.هزینه ش چقدره؟ بین سربازی و مجازی شیراز موندم.لطفا هر چی اطلاعات دارین بگید جان بچه تون​
سلام.من ابزار دقیق رو 1 شدم :) مجازی شنیدم هزینه اش بین 8-10 تومن درمیاد.به درد شاغلین میخوره واسه افزایش حقوق.

zahra_am68

کاربر فعال
والا با آماری که به من دادن تربیت مدرس چون ترموسنتیک شبانه اضافه کرده امکان شبانه اش هست واست.علم و صنعت ترمو سنتیک روزانه خیلی زیاده ولی فرآیند روزانه حداکثر چند درصد احتمال داره بیارید.اما اگه بخوای شبانه بزنی جداسازی و فرآیند هم قبول میشی.واسه شبانه حتی به جداسازی و فرآیند تربیت و یا محیط زیست امیرکبیر هم فکر کن.

من خودم به ترمو علاقه دارم
دقیق اطلاع نداریدتا چه رتبه ای علم وصنعت روزانشو سال گذشته قبول شدن؟

maya1366

عضو جدید
دوستان با 1265 امید به قبولی شبانه هست؟
کسی فایله قبولیهای پارسه 91 رو داره؟من ساله 90 رو دارم

Xerxes-I

عضو جدید
من خودم به ترمو علاقه دارم
دقیق اطلاع نداریدتا چه رتبه ای علم وصنعت روزانشو سال گذشته قبول شدن؟
دقیق دقیق که نه ولی از بچه های پارسالی شنیدم گفتن تا حدود 250 گرفته روزانه رو.شما با 221 بالای 90% شانس قبولی دارید.

zahra_am68

کاربر فعال
اساتید دانشگاه علم وصنعت چطورین؟ و آیا مقطع دکترای مهندسی شیمی هم داره؟

5013296

عضو جدید
سلام
من رتبم 551 شده.راضی نیستم زیاد.ولی بازم خدا رو شکر.به نظرتون مشهد چه رشته هایی میارم؟تهران چی؟شبانه و روزانه هر دوشون رو بگید لطفا.ممنون

eli047

عضو جدید
شما انشالا شيراز به ترتيب گاز و كنترل و نانو قبوليد ولي بيشتر رو شبانه اش حساب كنيد. دانشگاه شيراز اگه بهترين نباشه يكي از بهترين دانشكده هاي مهندسي شيمي ايران هست كه حتي خارج از ايران هم بسيار شناخته شده است.

از یکی از دوستانم پرسیدم با رتبه ی 370 گاز روزانه قبول شده و گفت پارسال تا 400 قبول شده اند من خودم محیط زیست رو به گاز ترجیح میدم .

mahsa/

عضو جدید
یکی راهنماییم کنه
رتبه م شده 290
به نظر شما تهران -روزانه قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کجا
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

azadeh69

عضو جدید
سلام
من رتبم 551 شده.راضی نیستم زیاد.ولی بازم خدا رو شکر.به نظرتون مشهد چه رشته هایی میارم؟تهران چی؟شبانه و روزانه هر دوشون رو بگید لطفا.ممنون

تهرانو بعید می دونم شاید صنایع غذایی شبانه امیرکبیر ولی بازم بعید میدونم. در مورد مشهد احتمال فرایند و جداسازی کمتره اما بعید نیست ولی گاز و پلیمر حتما میارین. آخرین رتبه گاز سال گذشته 590 بوده پلیمرو امسال آورده ولی میگن از نظر آزمایشگاهی مجهز نیست.

maryamkhll

عضو جدید
اتفاقا دیروز ظرفیت های دانشگاهمون رو دیدم رفتم پیش معاون آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشکده مون و گفتم چرا این ظرفیتا اینجوری شده.دفترچه رو دید تعجب کرد گفت نگران نباشید هرسال ما به سازمان سنجش یه ظرفیت اعلام میکنیم.اونا تو دفترچه یه ظرفیت دیگه میزنند آخرسرم هنگام ثبت نام تعداد قبول شده ها یه چیز دیگه است و ظرفیت هایی که در نهایت میدن به دانشکده معمولا بیشتر از دفترچه است.
خداکنه اینطور باشه چون این ظرفیتا خیلی من نگران کرد.

petroshimiuut

عضو جدید
دوستان با 1265 امید به قبولی شبانه هست؟
کسی فایله قبولیهای پارسه 91 رو داره؟من ساله 90 رو دارم
سلام
پارسال با این رتبه پیام نور و مجازی قبول شدن امسال چون ظرفیت ها زیاد شده شاید قبول بشین جای دور موفق باشین

Xerxes-I

عضو جدید
اساتید دانشگاه علم وصنعت چطورین؟ و آیا مقطع دکترای مهندسی شیمی هم داره؟
ببین کلا مهندسی شیمی علم و صنعت از نظر استاد از همه دانشگاههای تهران ضعیف تره.استاد تمام(پرفسور) هیچی نداره(،مگر اینکه تو این یکی دوسال آورده باشند کسی رو که بعید میدونم.)در حالیکه مثلا امیرکبیر 11 تا پرفسور داره.با این وجود فکر کنم نسبت به بیشتر دانشگاههای شهرستان بهتر باشه.استاداشم سخت گیرند.
دکترا هم داره

آخرین ویرایش:

payam8453

عضو جدید
سلام
درمورد گرایش پلیمر توی دانشگاههای غیر تهران میخواستم بدونم
کلا این گرایش چجوریه ؟

mahsa/

عضو جدید
دوستان!
کسی میدونه آخرین رتبه ای که علم و صنعت -ترمو و سینتیک گرفته چند بود؟؟؟؟؟؟
ترمو و سینتیک امیر کبیر چطور؟؟؟؟؟؟؟/

azadeh69

عضو جدید
سلام
درمورد گرایش پلیمر توی دانشگاههای غیر تهران میخواستم بدونم
کلا این گرایش چجوریه ؟

طبق تحقیقات من رشته پلیمر فقط باید براساس علاقه انتخاب بشه و اگر قصد ادامه تحصیل دارین فقط باید پلیمر خوند. در مورد پلیمر غیر تهران پلیمر تبریز از جایگاه بسیار خوبی برخورداره و آزمایشگاه و تجهیزات خیلی خیلی خیلی ................ خوبی داره اما مشهد تازه امسال آورده و گویا زیاد مجهز نیست.

mahsa/

عضو جدید
هسته ای شریف سخته؟؟؟
جدا از اینکه یه سری محدودیت داره بازار کار داره ؟
و نسبت به رشته مهندسی شیمی سختره یا آسونتر؟

مهراآرام

عضو جدید
من رتبم 953 شده. تصمیم گرفتم انتخاب رشته نکنم. واسه سال دیگه نمیدونم بازم شیمی بدم یا نه.میشه لطفا راهنمایی کنید شما سختتون نبود ابزار دقیق شرکت کنید؟ از شیمی سخت تره؟ بنظرتون از شیمی بهتره؟

بالا