[ گفت و گو ] - اعلام نتایج نهایی ارشد 93

karba

عضو جدید
اره خودش انتخاب واحد میکنه دانشگاه
من کارشناسی هم فردوسی بودم اگه سوالی داشتین

وااای چقدر ترسیدم...فکردم انتخاب واحد نکردم بدبخت شدم..راستی من مدرک اصلمو نگرفتم ازشون زنگ زدم پرسیدم گفتن با همون موقتم میشه و مشکلی نیس..من بهمن 91 موقتمو گرفتم به نظرتون که مشکلی نیست نه؟

8822443018

عضو جدید

وااای چقدر ترسیدم...فکردم انتخاب واحد نکردم بدبخت شدم..راستی من مدرک اصلمو نگرفتم ازشون زنگ زدم پرسیدم گفتن با همون موقتم میشه و مشکلی نیس..من بهمن 91 موقتمو گرفتم به نظرتون که مشکلی نیست نه؟

ن فکر نمیکنم مشکلی باشه - ولی واسه اطمینان بازم حتما بپرسین

hothit

عضو جدید
سلام.من الان مشهدم.امروز رفتم فردوسی خودشون انتخاب واحد میکنن بعد تو حذف و اضافه میشه تغیر داد.من فردا برمیگردم تهران ولی مسئول اموزش میگفت هنوز ثبت نام نکرده برو امروز سره کلاس بشین:biggrin: حالا من نمیدونم کلاسا واقعا از کی شروع میشه.شهر مشهد بد نیست ولی جو فردوسی مخصوصا دانشکده فنی(اینجا بش میگن دانشکده مهندسی:surprised:)گرفته و افسرده بود.

• Like
واکنش ها: .6.

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام.من الان مشهدم.امروز رفتم فردوسی خودشون انتخاب واحد میکنن بعد تو حذف و اضافه میشه تغیر داد.من فردا برمیگردم تهران ولی مسئول اموزش میگفت هنوز ثبت نام نکرده برو امروز سره کلاس بشین:biggrin: حالا من نمیدونم کلاسا واقعا از کی شروع میشه.شهر مشهد بد نیست ولی جو فردوسی مخصوصا دانشکده فنی(اینجا بش میگن دانشکده مهندسی:surprised:)گرفته و افسرده بود.

کوشی پس چرا من نمی بینمت :)
اره منم همیشه برام سوال بود چرا همه جا می گن فنی بعد تو فردوسی می گن مهندسی :)
اره آدم فک می کنه رفته انباری با اون دیواراش و راهروهای تاریکش

• Like
واکنش ها: .6.

ئدز

عضو جدید
بچه ها دانشگاه جزو گلستان نیست اصلا آموزش باز نمیکنه من چه طور انتخاب واحد کنم؟؟ ؟ ؟ سایت خود یونی هم رفتم همون بود!!

karba

عضو جدید
شما امروز رفتین ثبت نام هات هیت؟؟؟ مگه براساس حروف الفبا نبود؟؟ تو برنامشو که دیشب دیدم حروف الفباشم از فردا شروع میشد....چقدر طول کشید ثبت نام؟؟ فرمی چیزی پر کردین؟؟؟ چجوری بود کلا؟؟؟

hameddam

عضو جدید
بچه ها اینو تو تاپیک آزاد پرسیدم دیدم کسی سر نمیزنه اونجا گفتم اینجام بپرسم
کسی چیزی میدونه ؟

من صنایع غذایی علوم تحقیقات زده بودم قبول شدم
یه مشکلی دارم 6 واحدم مونده به نظرتون میذارن ثبت نام کنم؟

ئدز

عضو جدید
کسی چیزی میدونه ؟

برو دانشگاه نهایت فکر کنم قبولیت رو نگه میدارن برای ترم دوم!! البته فکر کنم با قبولی یه سال... سال دیگشم ثبت نام میکنن

aghh

عضو جدید
سلام شما که قوچان بودید دانشگاه فناوری های نوین چطوره و شهر اونجا من ارشد فرایند قوچان قبول شدم

ئدز

عضو جدید
چون سیستم دعوت رو بلد نیستم پس اینجا میگم اگر اطلاع دارید تو تاپیک زیر شرکت کنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...شت-سیستم-تا-پای-هواپیما?p=7867193#post7867193

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
کسی چیزی میدونه ؟

بستگی داره 6واحدت چی باشه !
اگه دانشگاه ازاد باشی و این واحد ها باقی مانده عمومی و اختیاری باشه من شنیدم میبخشند بهت !
اما اگه تخصصی باشه به هیچ وجه !
مرخصی میتونی بگیری از اولش فقط باید پول شهریه ثابتشو بدی !

یه نکته برا بچه ها تربیت مدرس که خوابگاه میخواهند ....
روز ثبت نام حضوری همه دیگه با وسایل هاتون تشریف بیارید میگویند همون موقع خوابگاه میدن کلاسهاشم 29 که زده تشکیل میشه !

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
کسی چیزی میدونه ؟

بستگی داره 6واحدت چی باشه !
اگه دانشگاه ازاد باشی و این واحد ها باقی مانده عمومی و اختیاری باشه من شنیدم میبخشند بهت !
اما اگه تخصصی باشه به هیچ وجه !
مرخصی میتونی بگیری از اولش فقط باید پول شهریه ثابتشو بدی !

یه نکته برا بچه ها تربیت مدرس که خوابگاه میخواهند ....
روز ثبت نام حضوری همه دیگه با وسایل هاتون تشریف بیارید میگویند همون موقع خوابگاه میدن کلاسهاشم 29 که زده تشکیل میشه !

hadi216

عضو جدید

ن فکر نمیکنم مشکلی باشه - ولی واسه اطمینان بازم حتما بپرسین

به به بروبچ فردوسی !!!!!!!!! چه عجب اینطرفا ؟؟
منم اومدم مشهد ثبت نامم هنوز کامل نشده
ولی این هفته رو باید ول بچرخیم تا هفته بعد که کلاسا شروع بشه

shah_chem

عضو جدید
دوستان ببخشید که اینجا این سوالو مطرح میکنم
لطفا کمک کنید
بین گرایش بیوتکنولوژی و طراحی فرایند کدامیک بهتر است؟برای کار و ادامه تحصیل چه در داخل ایران چه در خارج

asma_rosie

عضو
امروز انتخاب واحدمه( پژوهشگاه مهندسی شیمی) بین دو تا درس پدیده های سطحی و ترمو پیشرفتته یکی رو باید انتخاب کنم. کسی می تونه راهنماییم کنه که کدوم رو بر دارم بهتره؟با توجه به اینکه دوست دارم روی موضوع غشاها کار کنم.لطفا هرچه سریعتر کمکم کنید، زمان کم دارم

ئدز

عضو جدید
حالا من بین سیاسیت گذاری انرژی و بازیافت انرژی از پسماند و کارایی انرژی در تاسیسات حرارتی گیر افتادم برای موضوع پایان نامه هم نظری ندارم.........فکر کنم بچه های انرژی تهران اینجا بودن میشه منم راهنمایی کنن

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا من بین سیاسیت گذاری انرژی و بازیافت انرژی از پسماند و کارایی انرژی در تاسیسات حرارتی گیر افتادم برای موضوع پایان نامه هم نظری ندارم.........فکر کنم بچه های انرژی تهران اینجا بودن میشه منم راهنمایی کنن

از یه مهندس انرژی کمک بگیرین و بر حسب پروژه و موضوعی که دوس دارین روش کار کنین درستون رو انتخاب کنین
به نظر من بازیافت انرژی از پسماند بهترِ ....
.
.
.
پ.ن : ما که امروز باس میرفتیم سرِ کلاس .... مام رفتیم ولی خبری نبودِ

ئدز

عضو جدید
از یه مهندس انرژی کمک بگیرین و بر حسب پروژه و موضوعی که دوس دارین روش کار کنین درستون رو انتخاب کنین
به نظر من بازیافت انرژی از پسماند بهترِ ....
.
.
.
پ.ن : ما که امروز باس میرفتیم سرِ کلاس .... مام رفتیم ولی خبری نبودِ

گیر نمياد!!! خودم هیچ نظری ندارم چون واقعا موضوع خاصی برای پایان نامه مد نظرم نیست

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گیر نمياد!!! خودم هیچ نظری ندارم چون واقعا موضوع خاصی برای پایان نامه مد نظرم نیست

خوب پس تو حضرت گوگل و سایتهای دیگه سرچ کن
و محتویات درس رو پیدا کنِ و ببین به کدوم موضوع علاقه بیشتری داری
من خودم برا انتخاب واحدم بن دو درس یک مقدار از این راهکار استفاده کردم

ئدز

عضو جدید
خوب پس تو حضرت گوگل و سایتهای دیگه سرچ کن
و محتویات درس رو پیدا کنِ و ببین به کدوم موضوع علاقه بیشتری داری
من خودم برا انتخاب واحدم بن دو درس یک مقدار از این راهکار استفاده کردم

باورت نمیشه گوگلم چرت و پرت تحویل میده........................................

hothit

عضو جدید
کوشی پس چرا من نمی بینمت :)
اره منم همیشه برام سوال بود چرا همه جا می گن فنی بعد تو فردوسی می گن مهندسی :)
اره آدم فک می کنه رفته انباری با اون دیواراش و راهروهای تاریکش

سلام.الان رسیدم تهران.شهرتون هواش خیلی خنک بود.رستورانای خوبی هم داره معین درباری عالی بود رضایی خوب بود ولی راستگو داغون! پیتزا 2*1 رو هم نرسیدم برم اسکیت شهربازی ملت هم باحال بود .تازه توس هم رفتم( از صبح تا شب مشهد گردی می کردم :biggrin:).اره فردوسی جوش داغونه بچه هاش خیلی بی حال و انرژی ان فقط درس میخونن!

آخرین ویرایش:

hothit

عضو جدید
شما امروز رفتین ثبت نام هات هیت؟؟؟ مگه براساس حروف الفبا نبود؟؟ تو برنامشو که دیشب دیدم حروف الفباشم از فردا شروع میشد....چقدر طول کشید ثبت نام؟؟ فرمی چیزی پر کردین؟؟؟ چجوری بود کلا؟؟؟

سلام ببخشید دیر جواب میدم همین الان رسیدم .من شنبه هم رفتم دانشگاه ولی یکشنبه ثبت نام کردم.باید اسم بنوسید صدا میکنن اینجا یکی دو ساعت معطی داشت ولی بعدش سریع کارا انجام شد.نه هیچی من کلی کپی برده بودم ولی هیچی نگرفتن فقط کپی لیسانس رو گرفتن در کل راحته.بره من هنوز تو پرتال انتخاب واحدی نکردن بره شما واحد گرفتن؟ شما از کی میرین سره کلاس؟

ئدز

عضو جدید
بچه ها رزومه یه استاد رو اگه تو سایت نبود از کجا گیر بیاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سید ابوالفضل حسینی نیست که نیست

ئدز

عضو جدید
اسمش تو اساتید نیست اصلا نمیدونم از چه رشته ایی اومده..............میخوام باهاش درس بر دارم نمیدونم چه جور ادمیه

karba

عضو جدید
سلام ببخشید دیر جواب میدم همین الان رسیدم .من شنبه هم رفتم دانشگاه ولی یکشنبه ثبت نام کردم.باید اسم بنوسید صدا میکنن اینجا یکی دو ساعت معطی داشت ولی بعدش سریع کارا انجام شد.نه هیچی من کلی کپی برده بودم ولی هیچی نگرفتن فقط کپی لیسانس رو گرفتن در کل راحته.بره من هنوز تو پرتال انتخاب واحدی نکردن بره شما واحد گرفتن؟ شما از کی میرین سره کلاس؟

سلام خوبین؟؟ اولا که حسابی مشهد گردی کردین ولی ای کاش رستورانای شادیز رو میرفتین مخصوصا ارم شاندیز و رستوران شاندیز مشهد...اینا عالین پدیده هم بد نیس..فقط حسابی باید پول خرج میکردین..اره منم دیروز ثبت نام کردم منم اسم نوشتمو دوساعت علاف شدم از منم فقط مدرک موقتمو گرفتن با اون برگه سبزا که میدادن نمیدونم از دانشگاه قبلی چه درخواستی کرده بودن من هنوز چک نکردم که ببینم انتخاب واحد کردن یا نه..اما دیروز پیش مدیر گروه رفتم گفت اموزش سرش خیلی شلوغه فکنم تا چند روزه اینده انتخاب واحد کنه میگفت الان که کلاسا شروع شده بهم گفت شما وقتی انتخاب واحد براتون انجام دادن دیگه بعدش برین سر کلاسا اما دقیق نگفت تاریخشو..منم همینه مشکلم نمیدونم از کی شروعشه..اما کلاسای دیگه فکنم بچه ها میرفتن سر کلاس

بالا