[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 95

dac_ali

عضو جدید
سلام و خسته نباشید به همه دوستان
گفتیم یه پست بزاریم از حالت رکود تاپیک در بیاد
برای ترمودینامیک همان طور که قبلا بچه ها اشاره کرده بودن جزوه دکتر طاهری که در قسمت جزوات دستنویس پارسه هست جزوه خوب و کاملیه
ولی اگر از نظر پایه ای تو درس ترمو ضعف دارید پیشنهاد من جزوه ترمو 1 و 2 دکتر موسویان هست که از اساتید با تجربه دانشگاه تهران هستند.
از فرصت بخوبی استفاده کنید. :gol:

fereshte_gh_rash

کاربر فعال
سلام و خسته نباشید به همه دوستان
گفتیم یه پست بزاریم از حالت رکود تاپیک در بیاد
برای ترمودینامیک همان طور که قبلا بچه ها اشاره کرده بودن جزوه دکتر طاهری که در قسمت جزوات دستنویس پارسه هست جزوه خوب و کاملیه
ولی اگر از نظر پایه ای تو درس ترمو ضعف دارید پیشنهاد من جزوه ترمو 1 و 2 دکتر موسویان هست که از اساتید با تجربه دانشگاه تهران هستند.
از فرصت بخوبی استفاده کنید. :gol:

خلی هم ممنون...

za-y

عضو جدید
سلام به همگی
بچه ها آقای بابایی با من تماس گرفتند و گفتند که من به اطلاع اون بچه هایی که کتاب ترمو ایشون رو خریده بودند و تو این چند ماه منتظر این کتاب بودند و خیلی هم اذیت شدند برسونم که میتونند در کلاس نکته و تست درس ترمو ایشون که قراره اسفند یا فروردین برگزار بشه به صورت مجانی و بدون پرداخت هیچ هزینه ای شرکت کنند. مثل این که کلاس در تهران و بعضی از شهرستانها برگزار میشه. این جور هم که گفتند کتاب ترمو تا آخر مهر میاد.

arshade94

عضو جدید
سلام به همگی
بچه ها آقای بابایی با من تماس گرفتند و گفتند که من به اطلاع اون بچه هایی که کتاب ترمو ایشون رو خریده بودند و تو این چند ماه منتظر این کتاب بودند و خیلی هم اذیت شدند برسونم که میتونند در کلاس نکته و تست درس ترمو ایشون که قراره اسفند یا فروردین برگزار بشه به صورت مجانی و بدون پرداخت هیچ هزینه ای شرکت کنند. مثل این که کلاس در تهران و بعضی از شهرستانها برگزار میشه. این جور هم که گفتند کتاب ترمو تا آخر مهر میاد.

آخر مهر؟!!
فقط خدا کنه مثل پارسال (کتاب جرم) نشه

mey.samn

عضو جدید
سلام به همگی

مگه ایشون میدونن کیا کتاب رو خریدن؟

za-y

عضو جدید
مگه ایشون میدونن کیا کتاب رو خریدن؟
من نمیدونم فقط گفتند هر کس خواست بیاد بهشون ایمیل بزنه تا اسمشو بنویسه
نمیدونم حتما باید کتابو خریده باشید یا نه ؟ گفتند هر کی کتابو خریده و هر کی منتظر این کتاب بوده حالا نمیدونم شاید کسایی که هم بعد از اومدن کتاب بخوان کتابو بخرن هم بتونن برن

xperia10

عضو جدید
سلام دوستان
برای عملیات واحد چه کتابی رو مناسب میدونین ک جامع و کامل باشه و بدون نیاز به منبع دیگه ای بشه این درسو خوب فهمید و یادگرفت؟؟
و دیگه اینکه واسه درسای سیالات و کنترل بین کتابای راهیان و پارسه کدومو پیشنهاد میدین؟؟

REZA1597

عضو جدید
سلام دوستان
برای عملیات واحد چه کتابی رو مناسب میدونین ک جامع و کامل باشه و بدون نیاز به منبع دیگه ای بشه این درسو خوب فهمید و یادگرفت؟؟
و دیگه اینکه واسه درسای سیالات و کنترل بین کتابای راهیان و پارسه کدومو پیشنهاد میدین؟؟

همه ی این درسایی که گفتی پارسه بهتره
عملیات راهیانم من خوندم

خئهی72

کاربر فعال
سلام دوستان کتاب آزمون های مهندسی شیمی که تست های سال های قبل رو هم داشته باشه و پاسخ تشریحی اش هم خوب باشه چی خوبه؟

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام دوستان کتاب آزمون های مهندسی شیمی که تست های سال های قبل رو هم داشته باشه و پاسخ تشریحی اش هم خوب باشه چی خوبه؟
سلام
در پاسخ به کسی که گفته بود و اسمشو یادم نمیاد کتاب مدل سازی ریاضی فاطمی خوبه: نه خوب نیست.
کتاب مدرسان خوبه.

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا خوب نیست؟
بنظرم نیازی به تهیه کتاب دکتر فاطمی نیست جزوش همه جا موجوده اگه بخواین با سبک ایشون هم کاربردریاضیات در مهندسی شیمی بخونید همین جزوه رو دانلود کنید.
دوستمون اقا سعید هم با تجربه ای که داره میگه کتابش خوب نیست .

saeed05

کاربر بیش فعال
چرا خوب نیست؟
شرمنده ببخشید دیر شد. راستی تازه پست سوالتونو دیدم. نمیدونستم شما سوال کرده بودین. منظوری نداشتم از پست قبلیم.
ما داریم از روی این کتاب و کتاب عددی دکتر فاطمی، ریاضیات مهندسی پیشرفته رو می خونیم.
بخش فصل هشتم که در مورد فرمولاسیون هست اگه سر کلاسشون نباشی واقعا گیج کننده و سخت است و به نظر من برای کنکور مناسب نیست این سوالات خیلی سخت و مفهومی رو حل کنین.

fereshte_gh_rash

کاربر فعال
بچه ها سلام خسته نباشید...
یه سوال واسه شما هم قسمت فرمولاسیون و مدلسازی و لاپلاس سخته یا فقط واسه من این دو قسمت مشکله؟ از کتاب پارسه خوندمشون این قسمت ها رو...

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال واسه شما هم قسمت فرمولاسیون و مدلسازی و لاپلاس سخته یا فقط واسه من این دو قسمت مشکله؟ از کتاب پارسه خوندمشون این قسمت ها رو...

بستگی داره.هر کسی تویه زمینه ای ضعف داره.
شما نگران نباش.بخون کم کم یادمیگیری.فرمولاسیون و مدلسازی بنظرم باید ذهنیت قوی توی هر زمینه اش داشته باشین یعنی مفاهیم رو به خوبی درک کنین.مثلا برای قسمت انتقال جرم شما باید بدونید چه موقع از نفوذ صرفنظر میکنیم چه موقع از حرکت توده ای صرفنظر میکنیم؟و یا اینکه این ترمها با چه بیان ریاضی نوشته میشن.یعنی شامل چه ترمهایی از معادلات انتقال جرم هستن.

لاپلاس معمولا یا سوال نمیاد یا اگه سوال بیاد یک سوال میاد بنظرم اگه استرس تمام کردن ندارید این مبحث رو بخونید مباحثش یه مقدار حق میدم بهتون زیاده ولی میشه یاد گرفت بستگی به انتظاری که از خودتون دارید ،داره که ایا این قسمت ارزش خوندن داره یا نه.

خئهی72

کاربر فعال
شرمنده ببخشید دیر شد. راستی تازه پست سوالتونو دیدم. نمیدونستم شما سوال کرده بودین. منظوری نداشتم از پست قبلیم.
ما داریم از روی این کتاب و کتاب عددی دکتر فاطمی، ریاضیات مهندسی پیشرفته رو می خونیم.
بخش فصل هشتم که در مورد فرمولاسیون هست اگه سر کلاسشون نباشی واقعا گیج کننده و سخت است و به نظر من برای کنکور مناسب نیست این سوالات خیلی سخت و مفهومی رو حل کنین.

اختیار دارید.اونجاهاش اره ولی قسمت مدلسازیش خوب بود ما میخوندیم

mataa

کاربر فعال
سلام دوستان . خسته نباشيد
دوستان من چند وقتي نبودم . كتاب ترمو اميد بابايي اومده ؟ راضي كننده هست ؟ نسبت به راهيان چطوره ؟
من حرارتشو خوندم ، در كل خوب بود . از حرارت راهيان تا حدودي بهتر بود .
ترمو چطوره ؟
عمليات چطور ؟

ممنون

fereshte_gh_rash

کاربر فعال
بستگی داره.هر کسی تویه زمینه ای ضعف داره.
شما نگران نباش.بخون کم کم یادمیگیری.فرمولاسیون و مدلسازی بنظرم باید ذهنیت قوی توی هر زمینه اش داشته باشین یعنی مفاهیم رو به خوبی درک کنین.مثلا برای قسمت انتقال جرم شما باید بدونید چه موقع از نفوذ صرفنظر میکنیم چه موقع از حرکت توده ای صرفنظر میکنیم؟و یا اینکه این ترمها با چه بیان ریاضی نوشته میشن.یعنی شامل چه ترمهایی از معادلات انتقال جرم هستن.

لاپلاس معمولا یا سوال نمیاد یا اگه سوال بیاد یک سوال میاد بنظرم اگه استرس تمام کردن ندارید این مبحث رو بخونید مباحثش یه مقدار حق میدم بهتون زیاده ولی میشه یاد گرفت بستگی به انتظاری که از خودتون دارید ،داره که ایا این قسمت ارزش خوندن داره یا نه.

خیلی ممنون

خئهی72

کاربر فعال

منم مدلسازی رو از پارسه خوندم خوب نفهمیدم.به نظرم از مرجع بخونی این قسمتو بهتره

samane a

عضو جدید
سلام دوستان . خسته نباشيد
دوستان من چند وقتي نبودم . كتاب ترمو اميد بابايي اومده ؟ راضي كننده هست ؟ نسبت به راهيان چطوره ؟
من حرارتشو خوندم ، در كل خوب بود . از حرارت راهيان تا حدودي بهتر بود .
ترمو چطوره ؟
عمليات چطور ؟
ممنون

سلام ترمو هنو نیومده
من که سبک تالیف ایشون رو می پسندم حتما ترمو هم خوبه
ولی بازم باید دید بعد قضاوت کرد

mataa

کاربر فعال
سلام ترمو هنو نیومده
من که سبک تالیف ایشون رو می پسندم حتما ترمو هم خوبه
ولی بازم باید دید بعد قضاوت کرد

سلام .
ممنون

توی سایت جهش یه کتاب ترمو مربوط به آقای بابایی قرار داده . این چیه پس ؟

ممنون

huracan07

عضو جدید
سلام دوستان
اگه کسی فایل جواب آزمون های پارسه ی دو سال گذشته(93و94) رو داره لطف کنه اینجا قرار بده ،من تقریبا قسمت های مختلف باشگاه رو گشتم ولی چیز خاصی پیدا نکردم.
ممنون از لطفتون و با آرزوی موفقیت

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
اگه کسی فایل جواب آزمون های پارسه ی دو سال گذشته(93و94) رو داره لطف کنه اینجا قرار بده ،من تقریبا قسمت های مختلف باشگاه رو گشتم ولی چیز خاصی پیدا نکردم.
ممنون از لطفتون و با آرزوی موفقیت
سلام...من سال 93 آزمون داده بودم، پاسخنامه رو داشتم واستون اینجا پیوست می کنم.
موفق باشید.مشاهده پیوست پاسخنامه آزمون پارسه سال 93.rar

goodboy2010

عضو جدید
سلام...من سال 93 آزمون داده بودم، پاسخنامه رو داشتم واستون اینجا پیوست می کنم.
موفق باشید.مشاهده پیوست 252344

با سلام دوست عزیز خیلی ممنون که اینارو گذاشتی. ولی اگه امکانش هست سوالاشم میذاشتی چون سوالاش تو باشگاه اصلا نیسش. خیلی ممنون.

بالا