[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 94

ئدز

عضو جدید
سلام
براي اينكه حدود ترازا دستتون بياد اين تاپيك كه بچه ها كارنامشون رو گذاشتن يه نگاه بندازيد
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...اولیه-و-نمونه-کارنامه-های-ارشد-مهندسی-شیمی-93
البته من خودمم مشكل شما رو دارم ولي به نظرم بجاي نا اميدي بهترين راه تلاش براي از بين بردن نقاط ضعف و همچنين تسلط بيشتر هستش
اصلا به حرفا و توصیه ها عمل میکنید!! آزمون پارسه اصلا یه آزمون استاندارد که بشه باهاش رتبه اصلی رو در بیارید اونم تو 25 درصدا اصلا نیست.... مگر اون دسته از رتبه برتر ها که هر آزمونی جلوشون بزارن خوب میدن!!! مثلا من رآکتور پارسه رو حدود 40 میزدم نمیدونید چقدر ناراحت بودم در حالی که تو بیو 93 و تو میم شیمی 64 زدم اونم چون وقت کم بود!! اینی که میگم اصلا آزمون رو ملاک قطعی ندارید رو جلوتر که رفتید حس میکنید بعضی جاها آزمونا روحیه رو تخریب میکنن مثلا یکی مونده به آزمون آخر مارو خیلیییییییی سوالای غیر استاندارد داد که چنان اثری داشت که تقریباً آزمون بعدش خیلی از صندلیا خالی بود و رتبه اینجا بسته به تعداد و سطح بچه هاست شما برای خودتون یه روند منطقی در نظر بگیرید و جلو برید راستی آبان ماه... ماه ریزش داوطلبان کنکور ارشد چون میگن تا الان نرسیدیم و....ول میکنن هر کی بمون و روند پیوسته حرکت کردن رو حفظ کنه برندس..... آزمون اشد خیلیییییییی با کارشناسی فرق داره

ChemicEng

عضو جدید
اصلا به حرفا و توصیه ها عمل میکنید!! آزمون پارسه اصلا یه آزمون استاندارد که بشه باهاش رتبه اصلی رو در بیارید اونم تو 25 درصدا اصلا نیست.... مگر اون دسته از رتبه برتر ها که هر آزمونی جلوشون بزارن خوب میدن!!! مثلا من رآکتور پارسه رو حدود 40 میزدم نمیدونید چقدر ناراحت بودم در حالی که تو بیو 93 و تو میم شیمی 64 زدم اونم چون وقت کم بود!! اینی که میگم اصلا آزمون رو ملاک قطعی ندارید رو جلوتر که رفتید حس میکنید بعضی جاها آزمونا روحیه رو تخریب میکنن مثلا یکی مونده به آزمون آخر مارو خیلیییییییی سوالای غیر استاندارد داد که چنان اثری داشت که تقریباً آزمون بعدش خیلی از صندلیا خالی بود و رتبه اینجا بسته به تعداد و سطح بچه هاست شما برای خودتون یه روند منطقی در نظر بگیرید و جلو برید راستی آبان ماه... ماه ریزش داوطلبان کنکور ارشد چون میگن تا الان نرسیدیم و....ول میکنن هر کی بمون و روند پیوسته حرکت کردن رو حفظ کنه برندس..... آزمون اشد خیلیییییییی با کارشناسی فرق داره
ممنون از اطلاعتتون
يعني سوالاي پارسه سختر از سوالاي كنكور هستش؟
اخه به نظرم تو اين ازمون اخري پارسه سوالاي روتين زياد داشت منظورم سوالايه كه تو تستاي اخر فصلا چندتا مثل اونا رو ميشد ديد

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا به حرفا و توصیه ها عمل میکنید!! آزمون پارسه اصلا یه آزمون استاندارد که بشه باهاش رتبه اصلی رو در بیارید اونم تو 25 درصدا اصلا نیست.... مگر اون دسته از رتبه برتر ها که هر آزمونی جلوشون بزارن خوب میدن!!! مثلا من رآکتور پارسه رو حدود 40 میزدم نمیدونید چقدر ناراحت بودم (به شدت تایید میشه ...) در حالی که تو بیو 93 و تو میم شیمی 64 زدم اونم چون وقت کم بود!! اینی که میگم اصلا آزمون رو ملاک قطعی ندارید رو جلوتر که رفتید حس میکنید بعضی جاها آزمونا روحیه رو تخریب میکنن مثلا یکی مونده به آزمون آخر مارو خیلیییییییی سوالای غیر استاندارد داد که چنان اثری داشت که تقریباً آزمون بعدش خیلی از صندلیا خالی بود و رتبه اینجا بسته به تعداد و سطح بچه هاست شما برای خودتون یه روند منطقی در نظر بگیرید و جلو برید راستی آبان ماه... ماه ریزش داوطلبان کنکور ارشد چون میگن تا الان نرسیدیم و....ول میکنن هر کی بمون و روند پیوسته حرکت کردن رو حفظ کنه برندس..... آزمون اشد خیلیییییییی (خخخخخخخخخیییییییییلی) با کارشناسی فرق داره

راستی دوستان 94 یه فایل که تکرار در تستهای راکتور رو نشون میداد گذاشتم (البته قبلاً تو اسفند ماه بود فک کنم)
کل تستهای بیو امسال و کل سوالات میم شیمی به جزء 3 تست تکراری بود
من هنوز هم جواباش یادمِ
1 .... 0/87 ....

ممنون از اطلاعتتون
اخه به نظرم تو اين ازمون اخري پارسه سوالاي روتين زياد داشت منظورم سوالايه كه تو تستاي اخر فصلا چندتا مثل اونا رو ميشد ديد

100% برا من سختتر بود
!

آخرین ویرایش:

ئدز

عضو جدید
ممنون از اطلاعتتون

نه منظورم استاندارد بودن سوالاس و البته الکی سخت ..... در مورد سوالای روتین کلا پارسه یه سری سوالا تکراری و مخصوصا از کتابای خودش داره من که ریاضی پارسه میخوندم هر آزمون حداقل یه تست رو میدیدم بقیه شو بچه ها میگفتن.... و این حرف دوستمون که میگه سوالای رآکتور تکرار بود!! اصلا تا حالا دقت کردین چرا انقدر درصدای میم شیمی بالاست یه سری از رشته ها با میانگین چهل طرف رتبه اوله اما تو رشته ما بین 70_85 میانگین رتبه اول میشه چون تست آشنا تو کنکور ما زیاده و اینکه میگم علم فقط بخشی از کنکوره و بیشتر مدیریت مطالب اگه آدم باهوشی باشی لازم نیست خودتو با درسا خفه کنی اونی رو میخونی که نتیجه تو بالا بکشه خیلی جاها دیده شده رتبه مثلاً صد با 200 از نظر علمی تفاوت چشم گیری نیست اما رتبه صدیه هم مفید تر درس خونده هم کنکور رو بهتر مدیریت کرده... شمام اگه تونستی همین تکرار ها رو تو کنکور از دست ندی یه حداقلی حتماً گیرت میاد

mahshid-a

عضو جدید
دقیقا این اشکالی که من نداره. و دوتا از استادم هم حسابی دعوام کردن سرش. خیلی برا کنکور سر این مساله می ترسم... :-(

مهتاب 8797

عضو جدید
سلام به ها کسی بودجه بندی سر فصلای دروس مهندسی شیمی رو داره؟واسه هر درس؟منظورم اینه که تو کنکور هر فصل از هر درس تقریبا چن تا سوال میاد؟کلا در هر درس کدوم فصلا مهم تره و کدوم فصلا اهمیتش کمتره که اگه حذف بشه بازم امیدی به رتبه خوب هست؟و اینکه یه مهندس شیمی تا چه رتیه ای می تونه روزانه قبول شه؟؟

623

عضو جدید
نه منظورم استاندارد بودن سوالاس و البته الکی سخت ..... در مورد سوالای روتین کلا پارسه یه سری سوالا تکراری و مخصوصا از کتابای خودش داره من که ریاضی پارسه میخوندم هر آزمون حداقل یه تست رو میدیدم بقیه شو بچه ها میگفتن.... و این حرف دوستمون که میگه سوالای رآکتور تکرار بود!! اصلا تا حالا دقت کردین چرا انقدر درصدای میم شیمی بالاست یه سری از رشته ها با میانگین چهل طرف رتبه اوله اما تو رشته ما بین 70_85 میانگین رتبه اول میشه چون تست آشنا تو کنکور ما زیاده و اینکه میگم علم فقط بخشی از کنکوره و بیشتر مدیریت مطالب اگه آدم باهوشی باشی لازم نیست خودتو با درسا خفه کنی اونی رو میخونی که نتیجه تو بالا بکشه خیلی جاها دیده شده رتبه مثلاً صد با 200 از نظر علمی تفاوت چشم گیری نیست اما رتبه صدیه هم مفید تر درس خونده هم کنکور رو بهتر مدیریت کرده... شمام اگه تونستی همین تکرار ها رو تو کنکور از دست ندی یه حداقلی حتماً گیرت میاد

منم دنبال همین تست های آشنا هستم اما نمیدونم چجوری باید کشفشون کنم؟ میشه راهنماییم کنید؟ همچنین منم میدونم که رو تراز آزمونا نمیشه خیلی حساب باز کرد، اما تراز من با ترازی که میشه باهاش تهران قبول شد خیلی خیلی فاصله داره!... یه سوال دیگه هم دارم، به نظر شما برای ازمون 50 درصد اول بهتره مباحثی که قبلا مطالعه شده مرور بشه، یا مباحثی که تا بحال مطالعه نشده بخونیم؟

ChemicEng

عضو جدید
منم دنبال همین تست های آشنا هستم اما نمیدونم چجوری باید کشفشون کنم؟ میشه راهنماییم کنید؟ همچنین منم میدونم که رو تراز آزمونا نمیشه خیلی حساب باز کرد، اما تراز من با ترازی که میشه باهاش تهران قبول شد خیلی خیلی فاصله داره!... یه سوال دیگه هم دارم، به نظر شما برای ازمون 50 درصد اول بهتره مباحثی که قبلا مطالعه شده مرور بشه، یا مباحثی که تا بحال مطالعه نشده بخونیم؟
در رابطه با تستاي آشنا به نظرم به وقتش اونا رو خواهيم ديد
نزديكاي كنكور موقع جمع بندي با زدن تستاي سالاي پيش ، دستمون مياد كه كدوما روتين هستن
ولي الان كه وقت هست بهتره محدوده تسلط خودمون رو گسترش بديم و فقط به اون سوالاي تكراري اكتفا نكنيم

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

بچه ها شما شناور شرکت میکنین؟
چه گرایشی؟
نظرتون چیه کلا؟
:gol:

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به بههههههه
میبینم که دوستان پارسال هنوز اینجا فعالن:victory::cap:

شما درس و مشق ندارید مگه:w39:

a_tehrani

عضو جدید
دوستان سلام
میخواستم ببینم کسی جزوه فارسی و تقریبا خلاصه و مفید از دروس تخصصی HSE نداره؟ برام ایمیل کنه؟ از رو چی باید بخونم؟

مجموعه دروس تخصصي 1 (ايمني در صنايع نفت و طراحي سيستمهاي ايمني، بيماريهاي حرفهاي
و مديريت ريسك، اصول HSE و مخاطرات شغلي)، 6- مجموعه دروس تخصصي 2 (آلودگي آب و هوا و آلودگي صوتي، مديريت
ايمني و حفاظت محيط زيست)

E.AP

عضو جدید
سلام
منم دقیقا با ئدز موافقم اصلا نمیشه روی آزمون های آزمایشی حساب باز کرد من خودم آزمون مدرسان شریف رو شرکت کردم
وقتی آزمون دادم و از سر جلسه بیرون اومدم حس کردم که هر چیزی که تا به حال خونده بودم بی فایده بوده و هنوز تسلط کافی رو ندارم در حالی که خیلی خونده بودم وقتی آزمون رو برای خودم بررسی کردم و پاسخ رو خوندم دیدم که تقریبا 80 درصد سوال ها خیی سختر از اون چیزی هست که توی کنکور مطرح میشه البته در برخی از دروس مثل ترمودینامیک اکثر تست هایی که من زده بودم مثلا مبحثی مثل چر خه ها رو خیلی تست های ساده و روتینی توی کنکور از این مبحث داده میشه اما توی آزمونی که دادم به قدری سوال مربوط به این بخش رو پیچونده بودن که کلا به ذهنم نمیرسید که باید از چه راهی برم و از کجا شروع کنم
در ضمن هیچ وقت نمیشه با توجه به آزمون های مبحثی سطح علمی یا میزان تسلط رو سنجید چون ممکنه شما در یک مبحث خیلی ضعیف باشی که شاید از اون مبحث در کنکور اصلی حتی یک سوال هم مطرح نشه در حالی که توی کنکور آزمایشی ممکنه از همون مبحث 4 تا 5 سوال مطرح بشه بنابراین اصلا جای نگرانی نیست
شما به کنکور های آزمایشی بیشتر با دید تمرین برای تنظیم زمان و نحوه ی پاسخ گویی باید نگاه کنید نه تخمین رتبه !!!
من خودم کسانی رو دیدم که در آزمون های آزمایشی جامع رتبه های زیر 200 داشتن اما در کنکور اصلی 1000 تا 2000 هم شدن

E.AP

عضو جدید
دوستان به نظر شما برای درس عملیات واحد روی کدوم مباحث بیشتر وقت بزارم؟ من کتاب راهیان دارم راهیان هم بد توضیح داده برخی سوالات رو و هم خیلی گسترده توضیح داده
مثلا برای بخش خشک کن ها خیلی گسترده توضیح داده در حالی که از خشک کن ها از سال 85 تستی توی کنکور نیومده
به نظر شما من چکار کنم ؟:surprised:

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شما تستای سالهای اخیرو میذارین واس روزای آخر یا همشو یهو میزنین؟

حالا کتابای راهیان خوبن سالهای اخیر میذاره اون آخر ولی حرارت جهش همشو یجا گذاشته بعد از فصل...

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شما تستای سالهای اخیرو میذارین واس روزای آخر یا همشو یهو میزنین؟

حالا کتابای راهیان خوبن سالهای اخیر میذاره اون آخر ولی حرارت جهش همشو یجا گذاشته بعد از فصل...

به نظر من فقط 3 سال آخر رو برای روزای جمع بندی بذاریم ، من سعی میکنم اکثر تست ها رو کار کنم تا نکته ای نخونده برای روزای آخر نمونه و باعث سردر گمی یا استرس بشه

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان به نظر شما برای درس عملیات واحد روی کدوم مباحث بیشتر وقت بزارم؟ من کتاب راهیان دارم راهیان هم بد توضیح داده برخی سوالات رو و هم خیلی گسترده توضیح داده
مثلا برای بخش خشک کن ها خیلی گسترده توضیح داده در حالی که از خشک کن ها از سال 85 تستی توی کنکور نیومده
به نظر شما من چکار کنم ؟:surprised:

سعی کنید همه ی فصل ها رو بخونید ولی تمرکز اصلی تون روی 2 فصل اول باشه چون از همه مهم ترن و همه سال ها تست های بیشتری از این 2 فصل اومده.
اگه میخواید فصلی رو حذف کنید ، 2 فصل آخر
در ضمن در مورد کتاب ها ، در خصوص عملیات کتابی بسیار عالی وجود نداره ، راهیان خیلی خوبه و به کتابتون اعتماد کنید
از دوستان خوبمون در همین باشگاه با کتاب جرم و عملیات راهیان ،65 ٪ زدن پس ملاک و معیارتون خوب و مفهومی خوندن و در کنارش حل زیاد تست باشه .همین :gol:

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
نحوه مديريت زمان و سوالات در جلسه کنکور

نحوه مديريت زمان و سوالات در جلسه کنکور

نحوه مدیریت زمان و سوالات در جلسه کنکور

در رابط با نحوه تست زدن یک سری اصول کلی وجود دارد که عبارتند از :
1) همه سوالات در یک درس با ضریب خاص، امتیاز برابر دارند. در نتیجه با توجه به اینکه در یک درس امتیاز و ضریبی که به یک تست ساده تعلق می گیرد به یک تست در سطح متوسط و مشکل نیز تعلق می گیرد، در نتیجه لزومی ندارد خود را در بدو امر درگیر سوالات مشکل کنیم. در هر درس ابتدا سوالات آسان و متوسط را پاسخ دهید و مثلا از مجموعه 20 سوال، حدود 15 سوال را جواب دهید و بقیه را نزده بگذارید. در انتهای آزمون چنانچه زمان اضافه داشتید دوباره به سوالات برگردید. قبلا دقت داشته باشید که علت جواب ندادن سوال را معلوم کرده باشید. مثلا یک ضربدر نشاندهنده سوالاتی باشند که اصلا بلد نبودید. دو ضربدر نباز به فکر دارید و سه ضربدر سوالاتی که اصلا نتوانستید بخوانید. در نتیجه وقتی که به سوالات برگشتید اول از 3 ضربدر ها شروع می کنید.
2) هر پاسخ صحیح یک نمره و به هر پاسخ غلط یک سوم نمره منفی تعلق می گیرد و اگر سوالی بدون پاسخ باشد نمره مثبت یا منفی ندارد. فرمول روبرو می تواند تاثیر نمره منفی را بخوبی نشان بدهد.(۱۰۰ × تعداد پاسخ غلط - ۳ ×تعداد پاسخ صحیح)..... و سپس تقسیم بر تعداد کل سوالات ضربدر 3

3) اگر صد درصد مطالب یک درس را خوانده باشید، باز هم حدود 15 درصد تا 25 درصد سوالات را ممکن است بلد نباشید . پس اضطراب به خودتان راه ندهید
4) حالت ایده ال تقسیم بندی زمانی به این شکل است: درس زبان تخصصی 30 سوالی حدود 30 دقیقه و بعد به ترتیب دفترچه هر درس 20 سوالی حدود 15دقیقه و هر درس 15 سوالی حدود 8 دقیقه و در انتها زمان باقی مانده به سوالات جواب داده نشده دشوار و سوالات باقی مانده اختصاص داده شود.

آخرین ویرایش:

مهتاب 8797

عضو جدید
سلام بچه ها اگه کسی بخواد درس ریاضی و سیالات رو یه سری فصلاشو حذف کنه به نظرتون کدوم فصلا حذف بشه؟ممنون میشم راهنماییم کنین؟

DEPOR

عضو جدید
سلام بچه ها اگه کسی بخواد درس ریاضی و سیالات رو یه سری فصلاشو حذف کنه به نظرتون کدوم فصلا حذف بشه؟ممنون میشم راهنماییم کنین؟

برای ریاضی من خودم کل معادلات دیفرانسیل بجز جزئی ها رو نمیخونم البته کلا حساب کردم 2سوال تا 4سوال هر سال از این بخشه میاد که برای من سخت بودن سیالات هم حذف نکنی بهتره

ChemicEng

عضو جدید
برای ریاضی من خودم کل معادلات دیفرانسیل بجز جزئی ها رو نمیخونم البته کلا حساب کردم 2سوال تا 4سوال هر سال از این بخشه میاد که برای من سخت بودن سیالات هم حذف نکنی بهتره
سلام
اين قسمت اولش سخت به نظر ميرسه ولي خيلي روتين و معموليه
مثلا معادلات بسل كه واقعا ساده هستش و معمولا هم سوال داره
به نظرم اون قست ها رو هم بخونيد بهتره

• Like
واکنش ها: E.AP

DEPOR

عضو جدید
سلام
اين قسمت اولش سخت به نظر ميرسه ولي خيلي روتين و معموليه
مثلا معادلات بسل كه واقعا ساده هستش و معمولا هم سوال داره
به نظرم اون قست ها رو هم بخونيد بهتره
اره موافقم بسل که تو قسمتهای بعدش هم هست منظورم معادله کامل با سری فوریه این چیزاست

inlaid

عضو جدید
سلام
من درصدام تو این سه تا ازمون پارسه تقریبا تو ی رنجی بود
چیکار کنم درصدام برن بالا؟

623

عضو جدید
سلام دوستان، کسی یه جزوه خوب از معادلات بسل داره؟ جزوه پارسه خوندم اما دست و پا شکسته یه چیزایی فهمیدم...! آخه من اصلا این مبحثو تا حالا نخوندم، حتی دوران کارشناسیم هم نخوندمش

ChemicEng

عضو جدید
سلام دوستان، کسی یه جزوه خوب از معادلات بسل داره؟ جزوه پارسه خوندم اما دست و پا شکسته یه چیزایی فهمیدم...! آخه من اصلا این مبحثو تا حالا نخوندم، حتی دوران کارشناسیم هم نخوندمش

من راهیان رو خوندم
یه قسمتش که حل معادلات بسل هست و قسمت بعدی خواص بسل
که از خواص خیلی خیلی کم سوال میاد و تا اونجایی هم که من دیدم اگرم بیاد غیرقابل حله! من اون قسمت رو حذف کردم
ولی خود بسل که خیلی هم مهم هست اولش که میخونید خیلی به نظر سخت میاد ولی تستاش کاملا روتینه و خیلی راحت میشه بهشون جواب داد
به نظر من برای این قسمت زیاد دنبال جزوه خوندن نباشید چون با زدن تستای زیاد میشه کل نکته هاش رو دراورد

623

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون. بچه ها شما چجوری زمانتونو سر آزمون مدیریت می کنید؟ مثلا هر درس چند دقیقه وقت میذارین و درسا رو به چه ترتیبی جواب میدین؟ من که همیشه با کمبود وقت شدید مواجه میشم

S A R a d

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
انتخاب رشته ی شناور

انتخاب رشته ی شناور

سلام
دوستان دفترچه راهنمای ثبت نام رو نگاه کردم، رشته های زیر(که رشته ی شناور هستن) با ما درس مشترک دارن.
نظرتون راجع به هر کدوم چیه؟
کنکورشون معمولا سخت تر از مهندسی شیمیمه یا راحت تر؟
احتمال قبولی تو کدوم بیشتره؟

1273- نانوفناوری-نانومواد
1285- مجموعه بیوتکنولوژی و داروسازی
1289- مهندسی فراوری و انتقال گاز
1290- مهندسی ابزاردقیق و اتوماسیون در صنایع نفت
1292- مهندسی شیمی-بهداشت ایمنی و محیط زیست

DEPOR

عضو جدید
سلام
دوستان دفترچه راهنمای ثبت نام رو نگاه کردم، رشته های زیر(که رشته ی شناور هستن) با ما درس مشترک دارن.

امتهانش متاسفانه یه روز قبل کنکور اصلی میفته که فکر کنم من باشم بیو رو انتخاب میکنم

leyla70

عضو جدید
سلام
من دارم واسه بیو میخونم، هنوز جرم و بیوشیمی رو شروع نکردم، خیلی از بقیه عقب ترم:( میشه لطف کنید بگید جرم چه کتابی خوبه که هم کم حجم باشه و هم محتوای خوبی داشته باشه؟ در ضمن کسی میدونه آخرین رتبه قبولی روزانه و شبانه تقریبا در چه رنجی هست؟

S.Mehran.S

عضو جدید
سلام

سلام .
بیوتکنولوژی پارسال که کنکورش راحت بود . اگه زبان هم بزنید میتونید به رتبه تک رقمی هم فکر کنید;) برای ادامه تحصیل در خارج از کشور هم بسیار عالیه . کلا اگه به کارهای پژوهشی و تحقیقاتی و مقاله دادن و . . . علاقه دارید، نانو و بیو مناسب هستند . رشته هایی هستند که هنوز جای کار دارند و اشباع نشدند.
ولی رشته فرآوری و انتقال گاز برای کسانی که علاقه دارند تا زودتر وارد بازار کار شوند مناسب تره . هرچند که احتمال قبولیش نسبت به بیو کمتره . البته داشتیم موردی که با 93 هم شبانه تهران رو اورده.

paeez-banoo

عضو جدید
بچه ها من هنوز مرددم کنکور ارشد رشته شناورم شرکت کنم
از یه طرف چون گفتن پارسال آسون بود دلم می خواد شرکت کنم
از یه طرفم می ترسم سخت باشه واسه کنکور اصلی کم بیارم و استرس باعث شه کنکور اصلی مهندسی شیمیو خراب کنم
:(
لطفن اونایی که پارسال کنکوری بودن حتمن جواب بدن :(
چون واقعا مهمه برام و چند روز بیشتر باقی نمونده تا پایان ثبت نام :(

بالا