[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 94

mohamad 666

عضو جدید
دوست عزیز تو قسمت رفع اشکال بپرسی بهتر ولی فک کنم مشکل شما بدست آوردن ابعادش مخصوصا حجمش باشه شما استوانه مکعب مستطیل فرض کن
3تا اندازه تو شکلا میدن که شما dr ضخامت مکعب بگیر پس حجمش X*L*dr
مرسی دوست عزیز

lakistan

عضو جدید
اگه یه ادم خیری هم پیدا شه کلیشه های سمیعی گهر رو بزاره عالی نیشه
من خودم کلی دعاش میکنم
اقا کیوان شما رو هم دعا میکنم
ایشالا به هرچی دلت میخواد برسی

دوستان شما آزمون شرکت می کنین؟اگه نه،کی میخواین ثبت نام کنین؟روزی چند ساعت میخونین؟

mohamad 666

عضو جدید

mahsa-shimi

عضو جدید
ا ین دوتا جرمشه امیدوارم کارتون رو راه بندازه
من خودم کلی دعاش میکنم
مشاهده پیوست 215711

سلام این جزوات ماله اقای سمیعی گهر نیست من مطمئن هستم اصلا شروع جزوه ایشان هم در جرم و هم در حرارت با مدلسازی بود !

keyvanm

عضو جدید
سلام این جزوات ماله اقای سمیعی گهر نیست من مطمئن هستم اصلا شروع جزوه ایشان هم در جرم و هم در حرارت با مدلسازی بود !

درسته جزواتی که من گذاشتنم دستنویس پارسه هست نه سمیعی گهر ولی نسبت به جزو ه های دست نویس دیگه جدیدتر هستن.. میدونم پارسا ل خیلی این کلیشه ها به بچه ها کمک کرد من و همه بچه ها ازتون ممنون میشیم اگه اونا رو بزارین مهسا خانوم

آخرین ویرایش:

keyvanm

عضو جدید
من خودم کلی دعاش میکنم

راستش من به چند تا از دوستای اینجا پیام دادم خداییش همه اینجا بدون دریغ کمک میکنن به هم دیگه ..فقط نمیدونم قضیه این کلیشه ها چیه که تهیه نمیشه و اینجا گذاشته نمیشه خدایییش هر مبلغی هم دوستان بخوان با کمال میل تقدیم میکنیم

آخرین ویرایش:

mohamad 666

عضو جدید

چیزی که من داشتم این بود وگفتم شاید ب کار دوستان بیاد خدایی خودمم نگاش کرد راهیان ازش بهتر بود.....شما اگه جزوه خوب دارین برا دوستان بذارین ماهم دعاتون میکنیم

mohamad 666

عضو جدید
نمیدونم جریان چیه ولی مث اینکه یکی از بچه ها تالار میگن این جزوه خودش نیست.زیادم چیزه شاخی نبود جزوه بنظر من.ولی اونی که این جزوه رو به من داد میگفت مال خوشه و زیادم خوش نداشت پخش بشه ولی من گذاشتم برا استفاده دوستان و امیدوارم ببخشمون

mohamad 666

عضو جدید
راستش محمد جان من به چند تا از دوستای اینجا پیام دادم خداییش همه اینجا بدون دریغ کمک میکنن به هم دیگه ..فقط نمیدونم قضیه این کلیشه ها چیه که تهیه نمیشه و اینجا گذاشته نمیشه خدایییش هر مبلغی هم دوستان بخوان با کمال میل تقدیم میکنیم

نمیدونم جریان چیه ولی مث اینکه یکی از بچه ها تالار میگن این جزوه خودش نیست.زیادم چیزه شاخی نبود جزوه بنظر من.ولی اونی که این جزوه رو به من داد میگفت مال خوشه و زیادم خوش نداشت پخش بشه ولی من گذاشتم برا استفاده دوستان و امیدوارم ببخشمون

keyvanm

عضو جدید
چیزی که من داشتم این بود وگفتم شاید ب کار دوستان بیاد خدایی خودمم نگاش کرد راهیان ازش بهتر بود.....شما اگه جزوه خوب دارین برا دوستان بذارین ماهم دعاتون میکنیم

راست میگه خداییش دوستان اگه کلیشه ها رو دارن کم لطفی نکنن همه دعاتون میکنیم

ماه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان اگه کسی بخواد از رشته دیگه برای ارشدبیاد مهندسی شیمی بخونه باید کلاس کنکور بره براش بهتره؟
به نظر شما ازبین کلاسهای پارسه ،مدرسان شریف وماهان کدوم بهتره؟
ممنونم مرسی

mohamad 666

عضو جدید
سلام دوستان اگه کسی بخواد از رشته دیگه برای ارشدبیاد مهندسی شیمی بخونه باید کلاس کنکور بره براش بهتره؟
به نظر شما ازبین کلاسهای پارسه ،مدرسان شریف وماهان کدوم بهتره؟
ممنونم مرسی

آغا این رشته آش دهنسوز نیست که بخوای براش ایقد خودتو توزحمت بندازی..............ماهم توش گیر افتادیم.

ziiizooo

عضو جدید

جزوه هایی که کیوان و پویا گذاشتند بهترین جزوه های ممکنه.موسسه پارسه به خاطر درس دادن های آقایان میرزازاده و طاهری معروف هستند و بودند نه آقای سمیعی گوهر.آقای سمیعی گوهر کلا یک ترم در پارسه (پاییز سال پیش)به عتوان استاد درس دادند اونهم به واسطه رفتن دکتر میرزازاده و دکتر طاهری از ایران بودند.همه برای جزوه ها و کلاسهای آقای میرزازاده سرو دست میشکونند.

آخرین ویرایش:

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
دوستان،من با متن راهیان واقعا مشکل دارم!!

راهیان خیلی نکته ای است
اگر در درسا مشکل دارین اول جزوه خوب یا کتاب بخونین بعد بریت سراغ کتابهای نکته ای و تست
جزوه های پارسه که روی سایت هست مناسب هستن

mohammad aghaei

عضو جدید
بروبچ سلام! خیلی باحالین! دم همتون گرم که همدیگرو فالو میکنید! منم ۱۰ روزه شروع کردم! به امید خدا همه جای دلخواهمون قبولیم! در مورد جزوه های پارسه همین جور که دوستان گفتن، جزوه های عالی ای هستن. خوندنشون می ارزه!

zammin

عضو جدید
دوستان جزوه ریاضی پارسه واسه دانلود نیست؟همه هست الا ریاضی :(

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار

mostafakhorami2

عضو جدید
سلام بچه ها من برای جرم و عملیات هم کتاب راهیان رو دارم هم کتاب پارسه بنظر شما از روی کدومش بخونم؟

nezam90

عضو جدید
سلام
بچه ها من هرکاری میکنم روزی دو ساعت بیشتر نمیشه مطالعه ام
آیا نوشتم مطالب روی جی برگ کار درستیه؟

ئدز

عضو جدید
سلام
بچه ها من هرکاری میکنم روزی دو ساعت بیشتر نمیشه مطالعه ام
آیا نوشتم مطالب روی جی برگ کار درستیه؟

درس خوندن بدون خلاصه نویسی باده هواست.........خلاصه داشتن برای قبولی تو کنکور واجبه چون از اخرای دی فقط میشه مرور خلاصه ها و تست زنی .........مهر میری دانشگاه یا بیکاری؟الان اشکالی نداره اما باید ساعت هاتو هفته ایی زیاد کنی و شیب صعودی داشته باشی البته نه با روند سریع که خسته شدی.خوب بخواب و تفریحات هم داشته باش اما با تنبلی و مثلا دائم تو نت بودنو و موبایل بازی نمیتونی قبول شی.....در ضمن به پایه تم ربط داره ها اگه ضعیفی پس بهتره تلاشتو تو تابستون زیاد کنی .........و این که ساعتی مطالعه نکن مبحثی بخون یعنی نگو من امروز 2 ساعت جرم میخونم چون شاید تو اون 2 ساعت اندازه 10 مین هم مفید نخونی بعد چون ذهنت شرطی شده با زمان ول میکنی در حالی که عملا چیزی نخوندی اما اگه مبحثی درس بخونی شاید برای یه مبحث 5 ساعت طول بکشه ولی اگه خوب بخونی و خلاصه داشته یاشی وقتی خواستی دوره کنی شاید 30 مین وقتت رو بگیره

BULGARIA

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها من برای جرم و عملیات هم کتاب راهیان رو دارم هم کتاب پارسه بنظر شما از روی کدومش بخونم؟

با یکیشون شروع کن هروقت جایی گیر کردی سراغ کتاب دیگری برو. داشتن چنتا کتاب برای یه درس جاهایی ک گیر میکنی خیلی میتونه کمکت کنه

بالا