گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
ژنرال به خانه خوش اومدی. پیش به سوی قهرمانی ایران و آسیا

بعد از 3 سال انتظار , دوباره میتوانیم بازیهای خوب و تماشاگر پسند و هجومی استقلال رو تماشا کنیم.

پ ن : کاش حاجی رو هم نگه میداشتن. بدون حاج فتل باز هم یه چیز استقلال کمه.

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
من دچار یه تردیدی شدم : آیا تمام دانشکده های مجازی معافیت تحصیلی میدن؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من دچار یه تردیدی شدم : آیا تمام دانشکده های مجازی معافیت تحصیلی میدن؟

چه خبرا حاج امیر؟

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام به برو بچ.من که انتخاب رشته کردم الان
79 تا کد بود:5تا خاص خانوما و یکی برا ناجا
دیگه 73تا رو زدم....البته چرت و پرت ها رو نمیرم

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

مبارک باشه
همون پارسال باید این کار رو می کردی ... اونایی که اگه قبول می شدی می رفتی رو باید می زدی

یا می شد می رفتی ، یا هیچ جا هم قبول نمی شدی امسال دوباره ...

mohandeseit

کاربر ممتاز

مبارک باشه
همون پارسال باید این کار رو می کردی ... اونایی که اگه قبول می شدی می رفتی رو باید می زدی

یا می شد می رفتی ، یا هیچ جا هم قبول نمی شدی امسال دوباره ...

جاه طلبی بود رئیس پارسال خیلی بالا زدم. البته پارسال یه سری مشکلاتی هم داشتم...امسال با این رتبه متوسط همه رو زدم دعا کنین تو رو خدا

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جاه طلبی بود رئیس پارسال خیلی بالا زدم. البته پارسال یه سری مشکلاتی هم داشتم...امسال با این رتبه متوسط همه رو زدم دعا کنین تو رو خدا

چی خیلی بالا زدی؟ انتخابات رو ؟
مجازی هم زدی؟

اگه به دعای من هست که ایشالله به حق این شب عزیز انتخاب اولت قبول بشی :D

mohandeseit

کاربر ممتاز

چی خیلی بالا زدی؟ انتخابات رو ؟
مجازی هم زدی؟

اگه به دعای من هست که ایشالله به حق این شب عزیز انتخاب اولت قبول بشی :D

آره دیگه...پارسال شرایطم جوری بود که فقط جای خوب میخواستم.
رئیس خیلی گلی...فدات

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام تاپیک خوبی هستش بشرطی دوستانی که برای این تاپیک زحمت می کشن واقعا بقول معروف از جون مایه بذارن نه صرفا بخاطر امتیاز. ممنون تاپیک فوق العاده مفید و با ارزشی هستش. امیدوارم عالی پیش بره.

بیاین درمورد کنکور و نتایج حقیقت رو بگیم . من مسلمونم و میدونم بهتره برا هر کاری ایشاالله بیاری و به اینم شدیدا متعقدم که خدا هرچی بخواد همون میشه . اینا به کنارولی واقعیت اینه پذیرش رشته ما خیلی کمه. اینو هر دانشجوی ای تی میدونه . حدودا تا رتبه حالا خوش بینانه نگاه کنیم ، تا رتبه 295 شبانه و روزانه پذیرش میشه . رتبه های بالاتر باید به فکر مجازی و بین الملل باشن.متاسفانه از طرفی مجازی از پارسال اموزش محور شده و از طرفی دیگه هزینه بین الملل خدایی خیلی بالاست . دفترچه رو خوب نگاه کنید ، اگه اشتباه نکنم برا شریف که تو کیش هستش ، تنها شهریه ثابت 2500000 تومان هستش.من کاری ندارم که کی دوست داره کجا بره ، حرفم اینه تو انتخاب رشته اولا طبق رتبه خودتون قضاوت کنید ثانیا اگه هزینه براتون مهمه ، قبل انتخاب هزینه ها رو هم چک کنید.یکی می گفت میرم کیش میخونم بالاخره اسمش بین الملل برا دانشگاه شریفه. این شخص فقط یه جنبه رو می بینه ، جنبه های دیگه رو چک نکرده و فقط بخاطر اسمش داره میره کیش ، من با صحت گفتش کاری ندارم ولی میخوام بگم تو انتخاب رشته همه جوانب رو در نظر بگیرید مثلا دخترا باید به این فکر کنن که شبانه خیلی از دانشگاه ها خوابگاه نداره . پس خوب خوب خوب دوستان تو انتخاب رشته دقت کنید.
دوستمون عرض کردن که دانشجو میره سی دی میگیره و میاد تو خونه نگاه میکنه، حرف ایشون نمیدونم برا چه سالی هستش ولی الان دوره های مجازی اصلا اینجوری نیستن. کلاساشون انلاینه و گاهی طبق گفته دوستمون برا بعضی دروس کلاس حضوری دارن. سقف پذیرش مجازی رو نمیدونم ولی کسایی که زیر هزار و بالای 300 اوردن مطمئنم که اگه مجازی انتخاب کنن، قبولیشون 100 درصده.
در جواب دوستمون دراگو هم بگم که مجازی اموزش محور امکان تحصیل در مقطع دکترا را البته در داخل ایران از دانشجو میگیره، دلایل زیاده ولی تا ببینن که طرف مجازی خونده ، تو مصاحبه دکترا ردش میکنن.
خیلییییییییییییییییییییی دقت کنید. برای همتون ارزوی موفقیت و سربلندی دارم.شادو پیروز باشید

آخرین ویرایش:

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام تاپیک خوبی هستش بشرطی دوستانی که برای این تاپیک زحمت می کشن واقعا بقول معروف از جون مایه بذارن نه صرفا بخاطر امتیاز. ممنون تاپیک فوق العاده مفید و با ارزشی هستش. امیدوارم عالی پیش بره.

بیاین درمورد کنکور و نتایج حقیقت رو بگیم . من مسلمونم و میدونم بهتره برا هر کاری ایشاالله بیاری و به اینم شدیدا متعقدم که خدا هرچی بخواد همون میشه . اینا به کنارولی واقعیت اینه پذیرش رشته ما خیلی کمه. اینو هر دانشجوی ای تی میدونه . حدودا تا رتبه حالا خوش بینانه نگاه کنیم ، تا رتبه 295 شبانه و روزانه پذیرش میشه . رتبه های بالاتر باید به فکر مجازی و بین الملل باشن.متاسفانه از طرفی مجازی از پارسال اموزش محور شده و از طرفی دیگه هزینه بین الملل خدایی خیلی بالاست . دفترچه رو خوب نگاه کنید ، اگه اشتباه نکنم برا شریف که تو کیش هستش ، تنها شهریه ثابت 2500000 تومان هستش.من کاری ندارم که کی دوست داره کجا بره ، حرفم اینه تو انتخاب رشته اولا طبق رتبه خودتون قضاوت کنید ثانیا اگه هزینه براتون مهمه ، قبل انتخاب هزینه ها رو هم چک کنید.یکی می گفت میرم کیش میخونم بالاخره اسمش بین الملل برا دانشگاه شریفه. این شخص فقط یه جنبه رو می بینه ، جنبه های دیگه رو چک نکرده و فقط بخاطر اسمش داره میره کیش ، من با صحت گفتش کاری ندارم ولی میخوام بگم تو انتخاب رشته همه جوانب رو در نظر بگیرید مثلا دخترا باید به این فکر کنن که شبانه خیلی از دانشگاه ها خوابگاه نداره . پس خوب خوب خوب دوستان تو انتخاب رشته دقت کنید.
دوستمون عرض کردن که دانشجو میره سی دی میگیره و میاد تو خونه نگاه میکنه، حرف ایشون نمیدونم برا چه سالی هستش ولی الان دوره های مجازی اصلا اینجوری نیستن. کلاساشون انلاینه و گاهی طبق گفته دوستمون برا بعضی دروس کلاس حضوری دارن. سقف پذیرش مجازی رو نمیدونم ولی کسایی که زیر هزار و بالای 300 اوردن مطمئنم که اگه مجازی انتخاب کنن، قبولیشون 100 درصده.
در جواب دوستمون دراگو هم بگم که مجازی اموزش محور امکان تحصیل در مقطع دکترا را البته در داخل ایران از دانشجو میگیره، دلایل زیاده ولی تا ببینن که طرف مجازی خونده ، تو مصاحبه دکترا ردش میکنن.
خیلییییییییییییییییییییی دقت کنید. برای همتون ارزوی موفقیت و سربلندی دارم.شادو پیروز باشید

به به الهام خانوم.شما رتبت چند شد؟
حرفات منطقین..من برداشتم این شد که مجازی آموزش محور فقط برای دکترا تو ایران دردسرسازه..درسته؟

Drago

کاربر ممتاز
قاعدش که اینطوره...فکرکنم میدن.
رتبت چند شد؟
آره،مجازی که از طریق آزمون سراسری باشه زیر نظر وزارت علومه و معافیت تحصیلی هم داره.
رتبه مشعشع رو که قبلا اعلام کرده بودم!
گرایش ۱و ۴ شدم ۸۷۴
گرایش ۲و ۳ شدم ۹۶۴

چه خبرا حاج امیر؟
اگه منظورت از چه خبر اینه که آموزش شبکه کردن دوتا کامپیوتر و ad-hoc چی شد،که باید بگم رتبه آدم میاد ۸۷۴ به هر حال برنامه هاش به هم میریزه...درک کن!
اگه منظورت اینه که ارشد چیکار کردم که گفتم!
اگه هم خدای نکرده همینجوری حال منو داری میپرسی که : ممنون،هی بدک نیستم. (بعیده ازت حال منو بپرسی :D)
آخرین گزینه هم اینه که کلا منظورت با امیرحسین بوده اشتباه نقل قول کردی :biggrin:
منم همین کارو کردم.البته بین الملل و غیرانتفاعی رو کلا نزدم.مالک اشتر آخرین انتخاب ها هست.
به ترتیب روزانه شبانه مجازی زدم.
خداییش خیلی اعتماد به نفس میخواد با این رتبه هرچی دانشگاه معتبره لیست کرده باشی!
کسایی که زیر هزار و بالای 300 اوردن مطمئنم که اگه مجازی انتخاب کنن، قبولیشون 100 درصده.
پس من قبولم دیگه؟ قبول نشدم شما خسارتشو میدی؟!
کسایی که زیر ۳۰۰ آوردن مجازی نمیارن؟!:)

mohandeseit

کاربر ممتاز
غ انتفاعی علوم و فنون خوب بود میزدیش امیرجان...پارسال رتبه 1 ارشد آی تی از اونجا بود
راستی روزانه و شبانه شاهد و مالک رو هم 4 تا بودن اما سیستم گیر نداد چون شرایط خاص دوتا بیشتر نمیشد چه جوریاس؟؟؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

خیلییییییییییییییییییییی دقت کنید. برای همتون ارزوی موفقیت و سربلندی دارم.شاادو پیروز باشید

به سلام حاج خانم ،این مدت که نبودی مشغول خوندن بودی؟

چه کار کردی حالا؟

اون تاپیک امتیاز بعد از تایید ما به کاربر تعلق می گیره

--------------------------------------------------------------

به مجازی ایرادای زیادی وارده متاسفانه ...

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگه منظورت از چه خبر اینه که آموزش شبکه کردن دوتا کامپیوتر و ad-hoc چی شد،که باید بگم رتبه آدم میاد ۸۷۴ به هر حال برنامه هاش به هم میریزه...درک کن!
اگه منظورت اینه که ارشد چیکار کردم که گفتم!
اگه هم خدای نکرده همینجوری حال منو داری میپرسی که : ممنون،هی بدک نیستم. (بعیده ازت حال منو بپرسی :D)
آخرین گزینه هم اینه که کلا منظورت با امیرحسین بوده اشتباه نقل قول کردی :biggrin:

آره می دونم چی چی می گی ، در جریان نبودم :D

خوب حالا جدا ازینا حالت چه طوره ؟ :D

mohandeseit

کاربر ممتاز
راستی روزانه و شبانه شاهد و مالک رو هم 4 تا بودن اما سیستم گیر نداد چون شرایط خاص دوتا بیشتر نمیشد چه جوریاس؟؟؟

Drago

کاربر ممتاز
غ انتفاعی علوم و فنون خوب بود میزدیش امیرجان...پارسال رتبه 1 ارشد آی تی از اونجا بود
راستش دلم به غیرانتفاعی نیست! هرجوری حساب میکنم راضی نیستم بهش.
انتخاب رشته رو ارسال کردیم رفت.حالا میخوام ویرایش کنم نمیتونم.مجازی فردوسی مشهد رو هم اضافه کنم بهش.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به الهام خانوم.شما رتبت چند شد؟
حرفات منطقین..من برداشتم این شد که مجازی آموزش محور فقط برای دکترا تو ایران دردسرسازه..درسته؟
رتبم شد 498البته تو گرایش 1و 4 چون درس مدیریت رو خوندم . بله مجازی اموزش محور برای ادامه تحصیل داخل کشور دردسرسازه. مدیر و دوستان لطف کردن تاپیک تحصیل در خارج رو پیش می برن، شاید اون تاپیک فرجی شد و یه چندتایی از این مهندسین رو فرستاد خارج، خدا رو چه دیدی. خدایی خود من به شخصه عاشق استرالیا بودم و هستم و خواهم ماند.
پس من قبولم دیگه؟ قبول نشدم شما خسارتشو میدی؟!
کسایی که زیر ۳۰۰ آوردن مجازی نمیارن؟!:)
پارسال رتبه نزدیک رتبه شما تو مجازی تربیت مدرس قبول شد(رتبش 800 و اندی بود).جمله اخر باحال بود. زیر 300 چه نیازی به مجازی داره مهندس.اتفاقا اعتماد به نفس منم در حد تیم ملی هستش، روزانه شریف اولین انتخابم بود.

به سلام حاج خانم ،این مدت که نبودی مشغول خوندن بودی؟

چه کار کردی حالا؟

اون تاپیک امتیاز بعد از تایید ما به کاربر تعلق می گیره

--------------------------------------------------------------

به مجازی ایرادای زیادی وارده متاسفانه ...
شاهکار کردم . رتبه 498، چیدمان دانشگاه : اولویت با روزانه اونم روزانه شریف. کار از اینا بهتر.
انتخاب رشته رو ارسال کردیم رفت.حالا میخوام ویرایش کنم نمیتونم.مجازی فردوسی مشهد رو هم اضافه کنم بهش.
خود من که نه غیرانتفاعی شرکت کردم و نه پیام نور. تازه از پیام نور خلاص شدم، باز دوست ندارم درگیرش شم.البته هر کس خودش بهتر میدونه چی میخواد. هدف من برا ارشد خیلی بزرگه.با غیرانتفاعی و پیام نور و یا مجازی بعید میدونم بهش برسم. برا همتون ارزوی موفقیت میکنم.
راستی دوستان من چون منظم به باشگاه سرنمیزنم پس تاجایی که میتونید و امکان داره اگه از پست من سوالی پرسیدن ، بی زحمت هرکسی که میدونه جواب دوستان رو بده تا من شرمنده نشم . ممنون

mohandeseit

کاربر ممتاز

مجازی فردوسی نداریم....مطمئنی؟؟
مجازی مالک اضافه شده بود...

mohandeseit

کاربر ممتاز
رتبم شد 498البته تو گرایش 1و 4 چون درس مدیریت رو خوندم . بله مجازی اموزش محور برای ادامه تحصیل داخل کشور دردسرسازه. مدیر و دوستان لطف کردن تاپیک تحصیل در خارج رو پیش می برن، شاید اون تاپیک فرجی شد و یه چندتایی از این مهندسین رو فرستاد خارج، خدا رو چه دیدی. خدایی خود من به شخصه عاشق استرالیا بودم و هستم و خواهم ماند.

پارسال رتبه نزدیک رتبه شما تو مجازی تربیت مدرس قبول شد(رتبش 800 و اندی بود).جمله اخر باحال بود. زیر 300 چه نیازی به مجازی داره مهندس.اتفاقا اعتماد به نفس منم در حد تیم ملی هستش، روزانه شریف اولین انتخابم بود.

شاهکار کردم . رتبه 498، چیدمان دانشگاه : اولویت با روزانه اونم روزانه شریف. کار از اینا بهتر.

خود من که نه غیرانتفاعی شرکت کردم و نه پیام نور. تازه از پیام نور خلاص شدم، باز دوست ندارم درگیرش شم.البته هر کس خودش بهتر میدونه چی میخواد. هدف من برا ارشد خیلی بزرگه.با غیرانتفاعی و پیام نور و یا مجازی بعید میدونم بهش برسم. برا همتون ارزوی موفقیت میکنم.
راستی دوستان من چون منظم به باشگاه سرنمیزنم پس تاجایی که میتونید و امکان داره اگه از پست من سوالی پرسیدن ، بی زحمت هرکسی که میدونه جواب دوستان رو بده تا من شرمنده نشم . ممنون
قبول دارم پیام نور ضدحاله...برا رتبه تبریک میگم
برا امسال از کی شروع کرده بودی و آیا اگه روزانه شبانه نشد امسالم هم میخونی؟

سرکار میری که منظم نمیای؟

mohandeseit

کاربر ممتاز
مجازیا حالت نیمه متمرکز داره درسته؟؟
یعنی میشه انتخاب کرد که مجازی رو ثبت نام کنیم یا مثلا" غ انتفاعی

Drago

کاربر ممتاز
مجازی فردوسی نداریم....مطمئنی؟؟
مجازی مالک اضافه شده بود...
آره مجازی مالک اشتر بود.
اون که گفتم مدیریت فناوری اطلاعات بود که اصلا زیر مجموعه علوم انسانیه به ما ربط نداره.

مهندس IT

عضو جدید
سلام دوست عزيز
من اگه بخوام توي يك جمله به سوال شما جواب بدم ايه كه : IT و متخصص هاي اون به مرور زمان دنيا و فناوري رو بدست ميگيرن ;)

بالا