گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول سلام
یه سوال کردم .........شماها همچنان دارین سرش بحث میکنین................
منم رای دادم........................
ابجی الهام بگو آفرین.............
یه نظر دارم.........
میخوام یه سوال دیگه بپرسم............
بپرسم؟

تو که از جواب های ما به هیچ نتیجه ای نمیرسی. ولی بپرس:biggrin:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز گفت همسایه نه خوابگاه

من که تو این جمله کلمه همسایه نمیبینم (شما دیدی به ما هم نشون بده) :

"سلام-دوستان من الان از طریق وایرلس خوابگاه وصلم-اگه استفاده درست بشه -بنظر من اشکال نداره"

young scientist

عضو جدید
سلاممممممممم,تبریک سال نو رو دارم,سال جهاداقتصادیتون مبارک:biggrin:چقدر بحث داغه اینجاwirelessoودزدیو امنیتو قفل گشایوو,رایو مدیروووو,خیلیم عالی!!!!پولو یادم رفت(اصل ماجرا);) ما که خیلی شلوغیم وگرنه کجااز این جا بهتر؟ کم کم هم شروع ارشدو گرفتن بسته هاوو!

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاممممممممم,تبریک سال نو رو دارم,سال جهاداقتصادیتون مبارک:biggrin:چقدر بحث داغه اینجاwirelessoودزدیو امنیتو قفل گشایوو,رایو مدیروووو,خیلیم عالی!!!!پولو یادم رفت(اصل ماجرا);) ما که خیلی شلوغیم وگرنه کجااز این جا بهتر؟ کم کم هم شروع ارشدو گرفتن بسته هاوو!

سلام.سال نو شما هم مبارک.

برو رای بده.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام خانومي
خوبي؟
خوش اومدي

راي دادم..اميدودارم بهترين فرد انتخاب بشه:gol:

سلام ملودی جان عزیزم!

مرسی شما خوبی؟:gol:

منم امیدوارم بهترین فرد انتخاب بشه:d

راستی خیال همه راحت!
من رأی ندادم!

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی خیال همه راحت!
من رأی ندادم!

اگه رای هم میدادی رای تون حساب نمیشد. :D :D:D

بعد پایان نظرسنجی رای ها بازبینی میشه و فقط رای هایی که بچه های ایتی دادن حساب میشه.
به هر حال مرسی که به قانون احترام گذاشتی

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگه رای هم میدادی رای تون حساب نمیشد. :D :D:D

بعد پایان نظرسنجی رای ها بازبینی میشه و فقط رای هایی که بچه های ایتی دادن حساب میشه.
به هر حال مرسی که به قانون احترام گذاشتی

خواهش می شود:gol:

انصافا اینقدر بهت خندیدم. دیگه اصلا حوصلت رو ندارم :D:D

از لس انجلس چه خبر؟؟؟؟؟؟ :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

منم به تو خندیدم کوچولو
:d
خبر ؟
سلامتی اوباما
داره نامزد میکنه جدیدا"
راستی من فقط به خاطر گل روی تو اومدم اینجا کوشولو:gol::d

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش می شود:gol:

منم به تو خندیدم کوچولو
خبر ؟
سلامتی اوباما
داره نامزد میکنه جدیدا"
راستی من فقط به خاطر گل روی تو اومدم اینجا کوشولو:gol::d

:D:D:D:D:D
مرسی.
ولی از لحاظ سنی و وزنی و قدی و عقلی و هرجور که حساب کنی من ازت بزرگترم :D

راستی. خوشحالم که مزاحمات کمتر شدن:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

پ ن 1 : من نخوام به خاطر من بیای تو این تاپیک باید برم کی رو ببینم؟؟ :D

پ ن 2 : اینجا محلی برای گفت و گوی بچه های ایتی هست. مزاحمین و اونایی که رشتشون ایتی نیست لطفا برن بیرون. با تشکر

پ ن 3 : مار از پونه بدش میاد. در خونش سبز میشه.

آخرین ویرایش:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
:D:D:D:D:D
مرسی.
ولی از لحاظ سنی و وزنی و قدی و عقلی و هرجور که حساب کنی من ازت بزرگترم :D

راستی. خوشحالم که مزاحمات کمتر شدن:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

پ ن 1 : من نخوام به خاطر من بیای تو این تاپیک باید برم کی رو ببینم؟؟ :D

پ ن 2 : اینجا محلی برای گفت و گوی بچه های ایتی هست. مزاحمین و اونایی که رشتشون ایتی نیست لطفا برن بیرون. با تشکر

پ ن 3 : مار از پونه بدش میاد. در خونش سبز میشه.

سن و قد و وزن شاید
ولی عقل عمرا"

پ.ن۱ : منو
پ.ن۲ : اوکی، ممنون از مهمون نوازیتون
پ.ن۳ : پونه رفت

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سن و قد و وزن شاید
ولی عقل عمرا"

پ.ن۱ : منو
پ.ن۲ : اوکی، ممنون از مهمون نوازیتون
پ.ن۳ : پونه رفت

خدا رو شکر که از دستش راحت شدیم :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

اینقدر بهتون میگم که نگین خوش اومدی. دیدین بیرون کردنش چقدر سخت بود. :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
خدا رو شکر که از دستش راحت شدیم :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

اینقدر بهتون میگم که نگین خوش اومدی. دیدین بیرون کردنش چقدر سخت بود. :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
داداش این سیاست جذب حداکثری و اینا رو مثل اینکه یادت رفته بعد مدتی یه نفر میاد تو این خلوتی تالار می پرونیش کلا ادبیات طرفین در شان هیچ کدوم نبود.مدیر آینده زودتر برس:gol:

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
داداش این سیاست جذب حداکثری و اینا رو مثل اینکه یادت رفته بعد مدتی یه نفر میاد تو این خلوتی تالار می پرونیش کلا ادبیات طرفین در شان هیچ کدوم نبود.مدیر آینده زودتر برس:gol:

خداییش راست می گی ها، دانیال داره مشتری می پرونه

sara.mortazavi

کاربر حرفه ای
پرید؟..............
ای بابا...
کی مدیر شد؟
این یاهو چشه؟
هر کار میکنم باز نمیکنه.....................
یه عالمه سوال با جوابای اضطراری میخوام....................
نمیدونم کجا بپرسم چون تاپیکش نبود................
گفتم بیام از رفقام بپرسم...................
خب من یه جورایی با برنامه نویسی مشکل دارم
ترم پیش سی++ را خوندم والان هم سی#
بازم مشکل دارم
مشکل اصلی مال چگونگی فکر کردم در مورد روش انجام برنامه است......
و یه جورایی هم برای برنامه نویسی به خورم اطمینان ندارم.......
مثلا مجموع ارقام یک عدد را میخوایم بدست بیارم............چطوری بای فکر کنم که روشش بدست بیاد...........
اگر بتونم برنامه ای هم به شکل شبه کد بنویسم نوشتنش به اون زبان کاری نداره چون فقط کد نویسیه...............
یا مثلا مغلوب یه عدد را بخواهیم بدست بیاریم.................
یا برنامه هایی که چند تا شرط دارند مشخصند که باید از (الس) باید استفاده کرد ولی خود املیات مشکل پیدا میکنه......
یه سوال بود میگف که عدد صحیح از ورودی بگیره اگه اول بود مجموع ار قامو حساب کنه.....اگه کامل بود فاکتوریلشو حساب کنه....در غیر این صورت حاصلضرب ارقام ناصفرو حساب کنه..................
انجام عملیاتو چطور باید انجام بدیم؟!!!!!!!!!!!!!!!!

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچوقت دوست ندارم انتقادات رو پاسخ بدم چون مطمئنا یه درصدی همیشه درسته ولی

این ادبیات کل کل با چاشنی شوخی بود که قبلا هم با ایشون تو تالارهای مختلف داشتم.هیچکدوم از مدیرهای اون تالارها هم مشکلی نداشتن .

به هر حال ایشون که به قصد کل کل اینجا اومد. ولی شما میتونی ایشون رو دوباره دعوت کنی.

البته من اگه از کسی بدم بیاد نمیتونم پنهانش کنم.

خداییش راست می گی ها، دانیال داره مشتری می پرونه

:D:D:D:D

یادت باشه مدیر شدی به خاطر مشتری پرونی یه اخطار بهم بدی :D

mohammad reza_90

عضو جدید
سلام
منم اول دوست داشتم برم عمران اما نشد و اومدم it
اوایل زیاد اشنایی نداشتم اما کم کم درمورد رشتم شناخت پیدا کردم .بهشم علاقه پیدا کردم
توی دبیرستان به it به چشم یه رشته آسون نیگاه میکردم اما حالا...

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اوایل زیاد اشنایی نداشتم اما کم کم درمورد رشتم شناخت پیدا کردم .بهشم علاقه پیدا کردم

سلام دوست عزیز

خوش اومدی. ترم چندی ؟؟

hosseingrami90

عضو جدید
سلام به همه دوستان آی تی و صفر و یکی.
من حسین گرامی دانشجوی ترم یک رشته فناوری اطلاعات دانشگاه جامع علمی کاربردی بیرجند هستم.
باید زودتر از اینها به جمع شما میپیوستم ولی چه کنم که گرفتارم.
در مورد این رشته هم بگم که من رشته تحصیلی دبیرستانم تجربی بوده که از روی علاقه اومدم این رشته.
که بعضی دروس مثل فیزیک الکتریسیته که موندم کجای رشته کاربرد داره داره اعصابم رو خورد میکنه.

ویرا

عضو جدید
سلام
خوش امدید:gol::gol:

ویرا

عضو جدید
من حسین گرامی دانشجوی ترم یک رشته فناوری اطلاعات دانشگاه جامع علمی کاربردی بیرجند هستم.
در مورد این رشته هم بگم که من رشته تحصیلی دبیرستانم تجربی بوده که از روی علاقه اومدم این رشته.
که بعضی دروس مثل فیزیک الکتریسیته که موندم کجای رشته کاربرد داره داره اعصابم رو خورد میکنه.
شما هم خوش امدید فقط این درس نیست که به رشتمون مستقیما مربوط نمیشه خیلی درسهای دیگه هم هست اما کاریش هم نمیشه کرد :gol::gol:

SN20

عضو جدید

خوش اومدی
منم همینطور بودم مخصوصا واسه دروس پایه الان هم تا اندازه ای نظرم همینه.
چند روز پیش ازاستاد ریاضیمون پرسیدم اخه این درسای پایه به چه درد یه مهندس ای تی میخوره در جواب گفت که این درسا رو 4 تا دکتر(مدرک دکترا) بعد گذروندن همه این درسا فهمیدن که یه مهندس ای تی باید اینقدر ریاضی یا فیزیک بلد باشه.من که قانع نشدم .البته مباحثی مثل شبکه نیاز به فیزیک الکتریسیته دارنا:que:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول سلام
یه سوال کردم .........شماها همچنان دارین سرش بحث میکنین................
منم رای دادم........................
ابجی الهام بگو آفرین.............
یه نظر دارم.........
میخوام یه سوال دیگه بپرسم............
بپرسم؟
افرین مسعود عزیز . کارت درسته
پرید؟..............
ای بابا...
کی مدیر شد؟
این یاهو چشه؟
هر کار میکنم باز نمیکنه.....................
یه عالمه سوال با جوابای اضطراری میخوام....................

بازم مشکل دارم
مثلا مجموع ارقام یک عدد را میخوایم بدست بیارم............چطوری بای فکر کنم که روشش بدست بیاد...........
اگر بتونم برنامه ای هم به شکل شبه کد بنویسم نوشتنش به اون زبان کاری نداره چون فقط کد نویسیه...............

یا برنامه هایی که چند تا شرط دارند مشخصند که باید از (الس) باید استفاده کرد ولی خود املیات مشکل پیدا میکنه......
یه سوال بود میگف که عدد صحیح از ورودی بگیره اگه اول بود مجموع ار قامو حساب کنه.....اگه کامل بود فاکتوریلشو حساب کنه....در غیر این صورت حاصلضرب ارقام ناصفرو حساب کنه..................

واییییییییییییییییییییی سرمون رفت.پسر خوب یواش یواش بگو ببینیم چه خبره؟؟؟
سلام دوست صفر ویکی . خوش اومدی
خوش اومدی
چند روز پیش ازاستاد ریاضیمون پرسیدم اخه این درسای پایه به چه درد یه مهندس ای تی میخوره در جواب گفت که این درسا رو 4 تا دکتر(مدرک دکترا) بعد گذروندن همه این درسا فهمیدن که یه مهندس ای تی باید اینقدر ریاضی یا فیزیک بلد باشه.من که قانع نشدم .البته مباحثی مثل شبکه نیاز به فیزیک الکتریسیته دارنا:que:
عکس اواتورت چقدر قشنگه ولی گذشت ازاین حرفا همه چی بستگی به خود شخص داره . ادم به هرچی علاقه داشته باشه بهش میگه خوب چون خودش دوست داره واز هر چی بدش بیاد بهش میگه بد چرا چون خودش دوست نداره. (مخاطب من کل ادما بود نه یه شخص خاص)

پس این مدیر چی شد نیومده یکی کارت قرمز گرفت

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز

می دونی یکم باید تمرینت بیشتر باشه. باید اونقدر تمرین کنی که یه سری محاسبات مقدماتی رو بدون این که دیگه روشون فک کنی، بلد باشی، در ضمن نباید سعی کنی روش های بقیه رو حفظ کنی، اگه یکم خودت وقت بذاری، دیگه همه رو یادمی گیری و تا ابد می تونی بنویسیش.
در ضمن علاقه هم شرطه، ما می خوایم به یه طریقی یه چیزایی رو به یه دستگاه که همزبون ما نیست بفهمونیم،

یادت باشه مدیر شدی به خاطر مشتری پرونی یه اخطار بهم بدی :D
بی خیال دانیال جان بیا به پیرجو بگو اسم منو از اون تاپیک پاک کنه، رای ها خیلی ضایعن:biggrin:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
این یاهو چشه؟

بازم مشکل دارم

کدوم یاهو؟
از هر کسی که میخوای بپرس ولی توی تاپیک خودش : سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

مشکل اصلی تو هم این جور که من میدونم اینه که "حل مسئله" رو بلد نیستی.از اون روزهایی که با الگوریتم نوشتن و فلوچارت کشیدن مشکل داشتی حدس میزدم به اینجا برسی.روشش زیاد مهم نیست،با اون روشی که راحت تری کارو انجام بده.اون شبه کد نوشتن هم به نظرم راه بدی نیست،همون الگوریتمه رو قراره به شکل کد بنویسی دیگه.
توی گزاره های شرطی عملیات چه مشکلی پیدا میکنه؟
کجای این مسئله مشکل داری؟ دقیقا کجاش واست ابهامه؟ توی اون تاپیک بپرس تا جواب بدیم.
سلام
سلام
خوش اومدید.
رشته آسون! حالا چی فکر میکنی؟
سلام.
خوش آمدید.
منطق صفر و یک رو ول کن،بزن توی منطق فازی برادر! همه چی سیاه و سفید (صفر و یک) نیست،بیشتر وقتا خاکستریه(فازی)!
شما که دبیرستان تجربی بودی مشکلی پیدا نکردی؟ چون درسای اختصاصی ریاضی رو نداشتی میگم...
در مورد فیزیک الکتریسیته توی جواب SN20 میگم .
ببین،دروس عمومی (یا به قول شما پایه) برای چند تا چیز خوبه : ۱.یه سری پایه های محاسباتی و علمی هست که همه باید داشته باشن.(همه = همه مهندس ها)
۲.شما در آینده با کاربرد این علوم مواجه میشی.البته اگه قرار نباشه بری توی یه اتاقی بشینی به اسم "امور انفورماتیک" که وظیفه ات نصب ویندوز باشه.وقتی بخوای چیزی رو طراحی کنی مطمئن باش این علوم "پایه" برات لازمه.
۳. از محاسبات دور نمیمونی.محاسبه یکی از بهترین روش های به کار افتادن ذهنه.حل مسئله ذهنتو تقویت میکنه.

ولی در جواب اون استاد ریاضی باید بگم : ۴ تا که سهله،۴۰ تا دکتر هم ممکنه اشتباه کنن.بعدش هم اینکه آیا واقعا برای هر رشته و شاخه برنامه ریزی مستقل توسط دکترهای برنامه ریزی تحصیلی انجام شده؟! یا اینکه یه مخلوطی از برنامه دانشگاه های دیگه (داخل و خارج) و نظر شخصی و کلی یه سری آدمه؟

فیزیک الکتریسیته توی شبکه به کار میاد،اما نه سطحی که ما کار میکنیم،بلکه سطحی که مهندسین مخابرات کار میکنن.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
[/RIGHT]

بی خیال دانیال جان بیا به پیرجو بگو اسم منو از اون تاپیک پاک کنه، رای ها خیلی ضایعن:biggrin:

یعنی اینقدر دوست داشتی که به من اخطار بدی؟؟؟ :biggrin:

پایان نظر سنجی روز شنبه هست . تا اون موقع هیچ چیز معلوم نیست.

تازه من هم رای ندادم. خود رای من کلی کاندیداها رو جابجا میکنه. :biggrin:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
واییییییییییییییییییییی سرمون رفت.پسر خوب یواش یواش بگو ببینیم چه خبره؟؟؟

پس این مدیر چی شد نیومده یکی کارت قرمز گرفت

تو چرا از پست مسعود تشکر نکردی؟؟ :D

انتخابات شنبه تموم میشه. یکشنبه و دوشنبه هم رای ها بررسی میشه. سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه درخواست های اعتراض بررسی میشه. جمعه هم حکم مدیر توسط پیرجو تنفیذ میشه :D:D:d:D:D:D

SN20

عضو جدید
danialfx:انتخابات شنبه تموم میشه. یکشنبه و دوشنبه هم رای ها بررسی میشه. سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه درخواست های اعتراض بررسی میشه. جمعه هم حکم مدیر توسط پیرجو تنفیذ میشه :d:d:d:d:d:d
اوووووووووو......چقدر طول میکشه یعنی ما باید تا یه هفته دیگه منتظر بمونیم؟!!
ای بابا...شما دیگه چرا؟!:surprised:

Drago:ولی در جواب اون استاد ریاضی باید بگم : ۴ تا که سهله،۴۰ تا دکتر هم ممکنه اشتباه کنن.بعدش هم اینکه آیا واقعا برای هر رشته و شاخه برنامه ریزی مستقل توسط دکترهای برنامه ریزی تحصیلی انجام شده؟! یا اینکه یه مخلوطی از برنامه دانشگاه های دیگه (داخل و خارج) و نظر شخصی و کلی یه سری آدمه؟
اگه سوال میپرسی در جواب باید بگم که من فکر نمیکنم واسه برنامه ریزی تحصیلی اونم دانشگاه و در اخر رشته فناوری اطلاعات یه برنامه ریزی خیلی دقیق وجود داشته باشه.:razz:

آخرین ویرایش:
بالا