گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

hodeiseh

عضو جدید
منم با 18 مردود شدم!!! کلا این دوره از آزمون ها واسم خاطره انگیز شد!!! نظارت 49 و طراحی 18!!!
دوستانی قبلا سابقه اعتراض به آزمون طراحی رو دارن و جواب گرفتن میشه لطف کنن و راهنماییمون کنن که متن اعتراض رو به غیر از این مواردی که خواسته شده چی باید بنویسیم؟!
و اینکه کسی میدونه آخرین مهلت ثبت نام فرداست یا تمدید شده و الان باید دوباره ثبت نام کنیم یا خیر؟

ram.had

عضو جدید
دفعه ی پیش 23 این دفعه 12................. واقعا نمیدونم چی بگم؟؟؟
به نظر شما واقعا این امتحان ارزش وقت گذاشتنو داره؟؟؟ هیچ استانداردی واسه این امتحان وجود نداره.... هیچی
فکر کنم دیگه امتحان ندم بهتر باشه...

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم 17 شدم و مردود :(
کسی میدونه چی باید بنویسیم تو اعتراضمون ؟؟؟؟
مثلا لازمه نامه ی بلند بالا بنویسیم یا نه فقط همین بگیم که اعتراض داریم ؟
به نظرتون فایده داره اعتراض واسه نمره ی 17 ؟؟؟؟

منم 19 شدم به خدا دیگه دیوونه شدم از دست این امتحان. به نظرتون به اعتراضا رسیدگی می کنن:mad::cry:

نه دوستان من هم 18 شدم فکر نکنم اعتراض فایده ای داشته باشه
تو دوره های قبلی بچه ها با نمره ی 23 یا 24 اگه اعتراض میزدن نمره هاشونو 25 میکردن و قبول میشدن ولی نمره هایی مثل ما فایده ای نداره
در ضمن جواب ها رو اینقدر دیر دادن که از اعتراض بچه ها منصرف بشن

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اینبار شدم 18 سری قبل 24 بودم !!یعنی من یک نمره هم پیشرفت نکردم 6نمره طرحم بد تر از قبل بوده ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:خیلی حالم گرفت خداییش :(ولی درنهایت خوشحالم که دوستانی چون عارفه قبول شدن چون واقعا اگه ایشون قبول نمیشد صد در صد یقین پیدا میکردم که این ازمون تصیحش کشکیه ولی الان احتمال میدم شاید کار من در حد 25 نبوده
تبریک میگم به دوستانی که قبول شدن خصوصا عارفه واقعا من پیش بینی میکردم شما نفر اول یا دوم ازمون باشید احتمالا هم باشید

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم اینبار شدم 18 سری قبل 24 بودم !!یعنی من یک نمره هم پیشرفت نکردم 6نمره طرحم بد تر از قبل بوده ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek:خیلی حالم گرفت خداییش :(ولی درنهایت خوشحالم که دوستانی چون عارفه قبول شدن چون واقعا اگه ایشون قبول نمیشد صد در صد یقین پیدا میکردم که این ازمون تصیحش کشکیه ولی الان احتمال میدم شاید کار من در حد 25 نبوده
تبریک میگم به دوستانی که قبول شدن خصوصا عارفه واقعا من پیش بینی میکردم شما نفر اول یا دوم ازمون باشید احتمالا هم باشید

اول از همه ممنونم دوستم بابت تبریک و از طرفی بسیار ناراحت شدم ک نمره حدودا رو نداشتن بهت.
ولی نمره کم دادن مشخصه.

رها

عضو جدید
منم تبریک میگم بهتون ... میشه نمونه کارتون و یا اگه عکسی از نقشه های آزمون خرداد دارید رو برامون اینجا بذارید ، بدونیم اشتباهاتمون چیا بوده .خواهش میکنم ازتون

سائ

عضو جدید
اول از همه ممنونم دوستم بابت تبریک و از طرفی بسیار ناراحت شدم ک نمره حدودا رو نداشتن بهت.
ولی نمره کم دادن مشخصه.
عارفه جان تبریک.....خیلی خوشحال شدم عزیزم.در تمام مراحل زندگیت موفق باشی،منم 18شدم.انشا... به یاری شما آبان قبولیم

katayo0n

عضو جدید
سلام دوستان. ببخشید یه سوال دارم. الان به رشته معماری چه نظام مهندسی حداقل و حداکثر تعلق میگیره؟ یعنی یه معمار تا چه گرید و چه رشته هایی از نظام مهندسی رو میتونه بگیره؟
ببخشید سوالم خیلی ناشیانه است.:w05::w05: اما من میخوام به رشته معماری تغییر رشته بدم و اطلاعاتی در خصوص نظام مهندسی ندارم....:redface:
:w20:

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان. ببخشید یه سوال دارم. الان به رشته معماری چه نظام مهندسی حداقل و حداکثر تعلق میگیره؟ یعنی یه معمار تا چه گرید و چه رشته هایی از نظام مهندسی رو میتونه بگیره؟
ببخشید سوالم خیلی ناشیانه است.:w05::w05: اما من میخوام به رشته معماری تغییر رشته بدم و اطلاعاتی در خصوص نظام مهندسی ندارم....:redface:
:w20:

عزیزم به درد شما اصلا نمیخوره...شما اصلا نمیتونید با مدرک کارشناسی صنایع بیای معماری....تنها یه راه داری و اون اینکه از اول مجدد کنکور شرکت کنی و کارشناسی معماری قبول بشی و بخونی که اونم 4 سال طول میکشه...تا اون موقع معلوم نی نظام قراره چه قانون هایی بزاره...متاسفانه

بخش نژاد

عضو جدید
یه سوال دارم لطفا اگه کسی می دونه کمکم کنه خیلی حیاتیه چون امشب آخرین مهلت ثبت نام نظامه
من پارسال آذر امتحان نظارت و اجرا با هم شرکت کردم و فقط اجرا رو قبول شدم واسه همین خرداد دوباه نظارتو شرکت کردم و گزینه آیا قبولی در آزمو های قبلی داشته ایدو به خاطر اینکه اجرا قبول شده بودم فعال کردم و نمرم به همین خاطر از 37/5 محاسبه شد و با 48 قبول شدم حالا می خوام بدونم که قبولیم درسته چون یه سریا میگن اون مربوطه به بچه هایی میشه که آزمون های 3 مرحله ای داشن؟

tahereh*

عضو جدید
عنوان: قابل توجه داوطلبان آزمون هاي ورود به حرفه تاريخ: دوشنبه 31 شهریور 1393
قابل توجه داوطلبان آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان­ كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه اي معماران تجربي آبان 93

با توجه به درخواست سازمان هاي نظام مهندسي ساختمان استان ها خصوصا داوطلبان آزمون رشته معماري طراحي بدينوسيله مهلت ثبت نام كليه رشته ها تا تاريخ 7 مهرماه93 تمديد ميگردد ضمنا تاريخ اخذ تاييديه ثبت نام توسط سازمان هاي نظام مهندسي و نظام كارداني استان تا تاريخ 11 مهرماه 93 مي‌باشد. لازم به ذكر است كليه داوطلبان موظفند تاييديه ثبت نام خود را از بخش " قبلا ثبت­نام نموده­ام" سامانه ثبت نام كنترل نمايند ودر صورت عدم تاييد حداكثر تا تاريخ 10 مهرماه 93 به سازمان­هاي نظام مهندسي و يا كارداني استان خودمراجعه نمايند.
لازم به ذكر است اين تاريخ ها به هيچ عنوان قابل تمديد نبوده و اين اطلاعيه بمنزله ابلاغ رسمي به ادارات كل راه و شهرسازي و سازمانهاي نظام مهندسي استان ها نيز مي باشد.

از سازمان بپرس حتما

hamedzjg

عضو جدید
یه سوال دارم لطفا اگه کسی می دونه کمکم کنه خیلی حیاتیه چون امشب آخرین مهلت ثبت نام نظامه
من پارسال آذر امتحان نظارت و اجرا با هم شرکت کردم و فقط اجرا رو قبول شدم واسه همین خرداد دوباه نظارتو شرکت کردم و گزینه آیا قبولی در آزمو های قبلی داشته ایدو به خاطر اینکه اجرا قبول شده بودم فعال کردم و نمرم به همین خاطر از 37/5 محاسبه شد و با 48 قبول شدم حالا می خوام بدونم که قبولیم درسته چون یه سریا میگن اون مربوطه به بچه هایی میشه که آزمون های 3 مرحله ای داشن؟

سلام..نه قبولیتون درست نیست، موقع گرفتن مدارک به مشکل میخورید..راهنمای آزمون آبان بطور کامل توضیح داده که منظور از قبولی در آزمونهای گذشته چیه..حتما مطالعش کنید..بند 5-3-1 و 6-5-2 از راهنمای ثبت نام آزمون آبانو حتما مطالعه کنید.
امیدوارم موفق باشی
این نکته هم اضافه کنم که همونطور که در پست بالا دوست خوبمون گفتن ، مهلت ثبت نام تمدید شده..شما برای اینکه بازم شک نداشته باشید بهتره یه سر به نظام استانتون بزنید.

آخرین ویرایش:

mohammad_g9622

عضو جدید
سلام وقت بخیر
شامل شما میشه شما باید برید آیین نامه خرداد رو بخونید که نوشته آذر92 ولی واسه آزمون آبان 93 فقط سال 90 رو در نظر گرفتن که نمره اونا از 37.5 حساب میشه

hamedzjg

عضو جدید

simai

عضو جدید
سلام وقت بخیر
شامل شما میشه شما باید برید آیین نامه خرداد رو بخونید که نوشته آذر92 ولی واسه آزمون آبان 93 فقط سال 90 رو در نظر گرفتن که نمره اونا از 37.5 حساب میشه

منظورتون اینه که ایشون قبولیشون درست؟ می شه بگید از کجا به این نتیجه رسیدید؟

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام برنامه زمانی مراجعه و ارائه مدارک برای قبولیای خرداد 93 استان تهران تو سایت نظام مهندسی تهران اعلام شد.http://www.tceo.ir/pdf/morajee ghbolshodegan khordad 93.pdf
یعنی ثبت نام این مقدار اندک قبولی تو هر استان 4 ماه طول میکشه ؟ نگاه کردین به جدول زمانبندی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised::eek:والا نامردیه اخه چرا باید اینقدرطول بکشه تازه باید 4 ماه دیگه هم منتظر باشی پروانه بیاد اونم اگه نواقص نداشته باشه

یعنی ثبت نام این مقدار اندک قبولی تو هر استان 4 ماه طول میکشه ؟ نگاه کردین به جدول زمانبندی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised::eek:والا نامردیه اخه چرا باید اینقدرطول بکشه تازه باید 4 ماه دیگه هم منتظر باشی پروانه بیاد اونم اگه نواقص نداشته باشه
حالا ما شانس آوردیم یکی از دوستام آذر قبول شد تازه 10 روزه پروانش اومده زیاد نگران زود یا دیر شدن نباشید

بالا