گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

pezhmanrahimi67

عضو جدید
سلام......دوستان معماری که کارشناسی ناپیوسته ان توروخدا جواب بدن.....امروز توی سایت مقررات ملی خواستم آزمون طراحی معماریو ثبت نام کنم error میده که با توجه به دستورالعمل آزمون سنوات کاردانی برای آزمون طراحی معماری قابل محاسبه نمی باشد!!!......یعنی چی؟؟؟.....از یکی از دوستان پرسیدم گفت باید تیک کاردانیو برداری!!!....اگه این کارو بکنم مشکلی واسم پیش نمیاد؟؟....بعدا بهم گیر نمیدن؟؟؟؟ نظارت و اجرا رو ثبت نام کردم تیک کاردانیم زدم مشکلی پیش نیومد!!!...این چرا گیر داده؟؟؟....مدرکمم مهندسی تکنولوژی معماریه.....

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

میگم...کسی اطلاع داره این اجرا که مثلا آذر92 قبول شده باشیم....تا 4سال ذخیره میشه یا 4بار؟!!!یعنی میشه تا این بار امتحان نداد و تا 95 یه بار دیگه امتحان داد؟!!!!!!!!!!!!!

arame1

عضو جدید
سلام......دوستان معماری که کارشناسی ناپیوسته ان توروخدا جواب بدن.....امروز توی سایت مقررات ملی خواستم آزمون طراحی معماریو ثبت نام کنم error میده که با توجه به دستورالعمل آزمون سنوات کاردانی برای آزمون طراحی معماری قابل محاسبه نمی باشد!!!......یعنی چی؟؟؟.....از یکی از دوستان پرسیدم گفت باید تیک کاردانیو برداری!!!....اگه این کارو بکنم مشکلی واسم پیش نمیاد؟؟....بعدا بهم گیر نمیدن؟؟؟؟ نظارت و اجرا رو ثبت نام کردم تیک کاردانیم زدم مشکلی پیش نیومد!!!...این چرا گیر داده؟؟؟....مدرکمم مهندسی تکنولوژی معماریه.....

برای آزمون طراحی باید تیک کاردانی را بردارید و البته قبلش مدارکتون را مسکن استانتون تأیید کرده باشه.

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

میگم...کسی اطلاع داره این اجرا که مثلا آذر92 قبول شده باشیم....تا 4سال ذخیره میشه یا 4بار؟!!!یعنی میشه تا این بار امتحان نداد و تا 95 یه بار دیگه امتحان داد؟!!!!!!!!!!!!!
تا چهار سال مهندس

ghazal eng

عضو جدید
سلام دوستان
من بهمن 90 فارغ التحصیل شدم،می تونم تو آزمون آبان 93 شرکت کنم؟ باید 3 سال کامل بگذره؟ یا چند ماه(3ماه) اختلاف موردی نداره؟ ممنون از شما

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من بهمن 90 فارغ التحصیل شدم،می تونم تو آزمون آبان 93 شرکت کنم؟ باید 3 سال کامل بگذره؟ یا چند ماه(3ماه) اختلاف موردی نداره؟ ممنون از شما

پاسخ شما در تایپیک دگ ک پرسیده بودید داده شد

soudabeh.k

عضو جدید
سلام دوستان
ميگم اينا تصميم گرفتن جواب طراحيو ندن؟
امروز بيست و نهمه
با اين روندى که پيش گرفتن کمتر کسى رو قبول کنن
يعنى ممکنه تا سى و يکم هم جوابارو ندن؟
خدا لعنتشون کنه
من امروز زنگ زدم ستاد آزمون گفت فردا یا پس فردا نتیجه رو میدن و یک هفته ثبت نام طراحیو تمدید میکنن

tahereh*

عضو جدید
سلام به همگی
در ازمون ابان امسال شرکت کردم(تهران)
هنوز تایید نهایی برای من نشده یک روز بیشتر نمونده !! کسی با شرایط من هست؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام به همگی
در ازمون ابان امسال شرکت کردم(تهران)
هنوز تایید نهایی برای من نشده یک روز بیشتر نمونده !! کسی با شرایط من هست؟

ما که آزمونم شرکت نکردیم...
نه مشکلی نیست برا خرداد واسه ما یک هفته بیشتر بعد از اتمام ثبت نام تایید شد.

avina333

عضو جدید
از کدوم قسمت باید نتیجه رو ببینیم...من هرچی وارد می کنم می گه چنین داوطلبی یافت نشد ....ای خدااا

nava_special

عضو جدید
با تبریک به همه دوستانی که قبول شدن.........اون یکی دوستان هم ن لطفا تاپیک تمرین گروهی آبان 93 ایجاد کنین تا شروع کنیم....:(:(:w09:

tahereh*

عضو جدید
بچه ها باز اعتراض بزنید /سایت مقررات ملی نوشته امیدوارم نتیجه بگیرید.
عنوان:
قابل توجه شركت‌كنندگان آزمون رشته معماري طراحي خرداد ماه 93 تاريخ: یک شنبه 30 شهریور 1393
[FONT=&quot] بسمه تعالی[/FONT] [FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot]قابل توجه شركت‌كنندگان آزمون رشته معماري طراحي [/FONT][FONT=&quot]خرداد ماه 93[/FONT] [FONT=&quot]بدينوسيله به اطلاع مي‌رساند نتايج آزمون مذكور از مورخ 30 شهريور 93 در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها قابل روئيت خواهد بود. با توجه به بررسي‌هاي دقيق و كنترل‌هاي مكرري كه در مراحل تصحيح پاسخنامه‌ها انجام گرفته است، چنانچه داوطلبي نسبت به نتيجه آزمون خود معترض باشد مي‌تواند درخواست خود را صرفاً بصورت كتبي با ذكر مشخصات كامل (شماره داوطلبي، نام و نام‌خانوادگي، شماره شناسنامه، تاريخ تولد، آدرس دقيق و شماره تماس) حداكثر تا تاريخ 2 مهر93 از طريق پست سفارشي به صندوق پستي تهران به شماره 573-19935[/FONT][FONT=&quot] دفتر مقررات ملي ساختمان [/FONT][FONT=&quot]ارسال نمايد[/FONT]

LIGHTARCH

عضو جدید
منم 17 شدم و مردود :(
کسی میدونه چی باید بنویسیم تو اعتراضمون ؟؟؟؟
مثلا لازمه نامه ی بلند بالا بنویسیم یا نه فقط همین بگیم که اعتراض داریم ؟
به نظرتون فایده داره اعتراض واسه نمره ی 17 ؟؟؟؟

parvin24

کاربر فعال
منم 19 شدم به خدا دیگه دیوونه شدم از دست این امتحان. به نظرتون به اعتراضا رسیدگی می کنن:mad::cry:

بالا