گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان... جریان این حد نصاب 37/5 چیه؟؟ اون هایی که پارسال اذر ماه 92 اجرا قبول شدن و نظارت مردود شدن ... نظارت امسال مردودی ها حد نصاب قبولی از 50 به 37/5 کاهش پیدا میکنه؟؟

شامل به قبولی های پارسال نمیشه.

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه تو دفترچه راهنما برای ازمون اذر 92 هم زده شده؟؟؟

منظور دفترچه اینه که اونایی که سال های گذشنه آزمونشون چند مرحله بوده و یکی از آزمونای قبلو قبول شدنو الان اجرا آذر 92 هم قبول شدن شامل اونا میشه.

ali kocholomoch

عضو جدید
چون برای شما تو آزمون جزییات سابقه ای وجود نداره پس برای قبولی نیازی به اطلاعات اون آزمون ندارید . باید مثل اکثر دوستان همون 50 درصد یا 30 سوال از 60 سوال رو جواب بدید

مطمئنین ؟

:cry:یکی منو ترسوند گفت تو همینجوری الکی قبول میشی بعد که میری پروانه بگیری اون موقع سوابقتو در میارن و مردود اعلامت میکننن:cry:

mahdiafzali

عضو جدید
[h=2]لطفا به این تاپیک سر بزنید

دانلود جزوه،فایل،شابلون و . . . مورد نیاز آزمون طراحی--لطفا فقط فایل--تا تعداد صفحات زیاد نشه[/h]

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مطمئنین ؟

:cry:یکی منو ترسوند گفت تو همینجوری الکی قبول میشی بعد که میری پروانه بگیری اون موقع سوابقتو در میارن و مردود اعلامت میکننن:cry:

نترس :w24:
مگه میشه کسی همینجوری قبول بشه بعد بهش بگن ردی ؟

ELMIRA666

عضو جدید
دوستان میدونید به کسایی که ناپیوسته هستن اگه ارشد هم بگیرن بهشون حق طراحی نمیدن؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان میدونید به کسایی که ناپیوسته هستن اگه ارشد هم بگیرن بهشون حق طراحی نمیدن؟

سلام
دوست عزیز نیازی نیست توی همه تاپیکها پست بذارین ، در ثانی توی تاپیکهای غیر مرتبط هم پست نذارین ، هر تاپیکی از اسمش پیداست برای چه موضوعیه
ممنون

اما در مورد سوال شما ،
مساله فقط ناپیوسته بودن نیست ، اگر یه سری دروس رو پاس کرده باشین (دروس کمیسیون هم ارزی )حتی اگر ناپیوسته باشین میتونین طراحی امتحان بدین !
اما اگر کسری دروس داشته باشین ، باید ارشد معماری بگیرین و صبر کنین دوسال از ارشدتون بگذره و با اون امتحان بدین

آخرین ویرایش:

ELMIRA666

عضو جدید
سلام
دوست عزیز نیازی نیست توی همه تاپیکها پست بذارین ، در ثانی توی تاپیکهای غیر مرتبط هم پست نذارین ، هر تاپیکی از اسمش پیداست برای چه موضوعیه
ممنون

اما در مورد سوال شما ،
مساله فقط ناپیوسته بودن نیست ، اگر یه سری دروس رو پاس کرده باشین (دروس کمیسیون هم ارزی )حتی اگر ناپیوسته باشین میتونین طراحی امتحان بدین !
اما اگر کسری دروس داشته باشین ، باید ارشد معماری بگیرین و صبر کنین دوسال از ارشدتون بگذره و با اون امتحان بدین
ممنون از جوابتون..بله شرمندم از این بابت...ما تو کارشناسی معامری همچین درسی نداشتیم..تنها چیزی که اطمینان دارم به ناپیوسته حق طراحی نمیدن ..فقط میخواستم بدونم که ارشدو بگیرم بازم همین مشکل هست یا نه..احتیاج به سابقه کار هم هست؟

• Like
واکنش ها: agin

ایمان قریشی

عضو جدید
سلام
ممنون

اما در مورد سوال شما ،

برای شرکت در آزمون طراحی باید ریز نمرات معادل اصل شده خودتون را با مدارک کاردانی و کارشناسی همراه با یک نامه به کمیته هم ارزی وزارت راه و شهرسازی و اگر در شهرستان هستید به اداره راه و شهر سازی استان خودتون همراه با یک در خواست جهت بررسی بفرستید و بعد منتظر جواب بشید

• Like
واکنش ها: agin

musitwain

عضو جدید
دوستان کسی تاریخ اعلام نتایج آزمون نظارت رو نمیدونه؟ سرچ زدم چیزی پیدا نکردم

makhtoum

عضو جدید
شهریور، تو سایت مقررات ملی ساختمان زده

-----------------------
چون آزمون بعدی آذر ماه 93 هستش و ثبت نامش از اواخر مرداد شرو میشه پس تو مرداد باید نتایج اعلام شه تا اونای که قبول نشدن ثبت نام کنن واسه بعدیش....

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
-----------------------
چون آزمون بعدی آذر ماه 93 هستش و ثبت نامش از اواخر مرداد شرو میشه پس تو مرداد باید نتایج اعلام شه تا اونای که قبول نشدن ثبت نام کنن واسه بعدیش....
کی گفته ثبت نام دوره ی بعدی از آخر مرداده؟؟؟!!

abbasvaladi

عضو جدید
با سلام
من در آزمون نظارت و اجرای رشته معماری سال 92 شرکت کردم و در آزمون اجرا با نمره 51 قبول شدم حال سوال من این است که در آزمون نظارت سال 93 که شرکت کرده ام حد نصاب قبولی برای من چقدر است 50% یا 37.5%؟؟؟ و قبولی در آزمون اجرا تاثیری دارد؟ ممنون اگه جواب سوالم رو بدید.

makhtoum

عضو جدید
کی گفته ثبت نام دوره ی بعدی از آخر مرداده؟؟؟!!

لزومی نداره کسی بگه
خودم حساب کردم:D
آخه پارسال که امتحانش آذرماه بود اواخر مرداد شروع شده بودتا اواخر شهریور
امسالم احتمالا اینجوریه دیگه حتما که وقت بشه واسه ثبت نام و خوندن....

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
با سلام
من در آزمون نظارت و اجرای رشته معماری سال 92 شرکت کردم و در آزمون اجرا با نمره 51 قبول شدم حال سوال من این است که در آزمون نظارت سال 93 که شرکت کرده ام حد نصاب قبولی برای من چقدر است 50% یا 37.5%؟؟؟ و قبولی در آزمون اجرا تاثیری دارد؟ ممنون اگه جواب سوالم رو بدید.

قبولی همون 50 ست...نه تاثیری نداره، این قانون مال قبلنه..

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
لزومی نداره کسی بگه
خودم حساب کردم:D
آخه پارسال که امتحانش آذرماه بود اواخر مرداد شروع شده بودتا اواخر شهریور
امسالم احتمالا اینجوریه دیگه حتما که وقت بشه واسه ثبت نام و خوندن....
البته اگه به دلیل سردی هوا و جابجای ساختمون ... ازمونو نندازن اسفند !!

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها !!

میشه بگید امتجان نظام از این تاریخ به بعد کی برگزار میشه؟

سپاس

بانوبانو

عضو جدید
آزمون نظام سالی دوبار، یکبار در خرداد و یک بار در آذر ماه برگزار می شه . برای اطلاع از زمان ثبت نام به سایت نظام مهندسی و سایت مقررات ملی مراجعه نمایید.
inbr.ir
tceo.ir

MAT ARCHITECT

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آزمون نظام سالی دوبار، یکبار در خرداد و یک بار در آذر ماه برگزار می شه . برای اطلاع از زمان ثبت نام به سایت نظام مهندسی و سایت مقررات ملی مراجعه نمایید.
inbr.ir
tceo.ir

آزمون نظام مهندسی تاریخ مشخصی نداره مثلا پارسال یک بار برگزار شد (آذر) ولی سال 91 دوبار برگزار شد (شهریور و اسفند)
معمولا دو تا سه ماه قبل از آزمون سایتی که فرمودید اعلام میکنه

سلام
خوشبختانه دارن منطقی برخورد می کنن امسال برای دومین بار آزمون 22 -23 آبان برگذار میشه
ازدوستانی که اطلاع رسانی کردن سپاسگذاریم

بسمه تعالي

اطلاعيه اعلام نتايج آزمونهاي تستي خردادماه 1393

بدينوسيله به اطلاع كليه شركت­ كنندگان محترم در آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان و كاردانهاي فنيو تعيين صلاحيت معماران تجربي 22 و 23 خرداد ماه 1393مي­ رساند؛ با پيگيري ­هاي بعمل آمده و اعلام سازمان سنجش، نتايج آزمونهاي تستي موصوف استخراج گرديده و تا عصر روز چهارشنبه 22 مرداد 1393 به آگاهي عموم شركت­ كنندگان محترم خواهد رسيد. لذا اين عزيزان مي­ توانند جهت دريافت كارنامه خود به سامانه آزمونهاي ورود به حرفه دفتر مقررات ملّي ساختمان مراجعه و از نتيجه آزمون خود مطلع شوند.
اضافه مي نمايد نتايج آزمون رشته معماري طراحي متعاقبا و در موعد مقرر اعلام خواهد شد.

دفتر مقررات ملّي ساختمان

بالا