گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

hamedzjg

عضو جدید
سلام بچه ها
یه سوال دارم
من 7روز پیش ثبت نام کردم اطلاعاتم هنوز تایید نشده...چرا؟؟
اطلاعات شما چند روزه تایید شد؟
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه هایه سوال دارممن 7روز پیش ثبت نام کردم اطلاعاتم هنوز تایید نشده...چرا؟؟اطلاعات شما چند روزه تایید شد؟مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
من 28 إسفند ثبت نام کردم هنوز تأیید نشده،2پست قبل توضیح دادم

سانی123

عضو جدید
منم 25 ثبت نام کردم ولی هنوز نیامده امروز زنگ زدم نظام گفتن سرمون شلوغه تا 26 صبر کنید حتما میاد

سانی123

عضو جدید
منم 25 ثبت نام کردم ولی هنوز تایید نشوده امروز زنگ زدم نظام گفتن سرمون شلوغه تا 26 صبر کنید

hamedzjg

عضو جدید
من 28 إسفند ثبت نام کردم هنوز تأیید نشده،2پست قبل توضیح دادم

ممنون
خوندم الان پست قبلی که گفتی
ولی برای عضویت نظام وقتی مدارک میگیرن کافیه فکر کنم..دیگه لازم نیست مدارک ببریم برای ثبت نام آزمون..بازم نمیدونم شاید نظام هر استان فرق میکنه..

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا لطفا کمک کنید ما یه گروه اموزشی داریم 6 ماه با حضور یه سری اساتید جزواتی تهیه کردیم برای تبلیغات نیازمند شماره تلفن مهندسای نظام هستیم هر کسی بتونه از هر طریقی شماره های مهندسای شهرشو رو به ما بده خیلی به ما کمک کرده حتی اگر کسی سازمانشون تو سررسید شماره مهندسا رو زده یه عکس بگیرید از صفحاتش برامون بفرستین حتی یه مبلغی هم حاضریم بدیم با ایمیل زیر در تبادل باشید
eng.meck4@gmail.com

ما اینجا جمع نشدیم که واسه شما بازاریابی کنیم.واقعا که:mad:

mersad20

کاربر فعال
خوب بخونيد تا قبول بشيد
من پارسال براي سال اول امتحان دادم از يه تكنيكي استفاده كردم خيلي موفقيت اميز بود همون سال اولم قبول شدم

arefeh

کاربر ممتاز
سلام بچه ها
یه سوال دارم
من 7روز پیش ثبت نام کردم اطلاعاتم هنوز تایید نشده...چرا؟؟
اطلاعات شما چند روزه تایید شد؟
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
من نمیدونم کی منو تائید کردن اما من 3 روز مونده بود به تاریخ اول یعنی 16 فروردین ثبت نام کردم و الان ک چک کردم دیدم هر دو تائید شده:smile:

S@YeH

عضو جدید
این چه کاریه آخه:confused:من کلی خوندم تادیتیلوقبول شدم.بازبرای طراحی بایددیتیل امتحان بدم؟!!!!!!!!!!!!یعنی چی؟مابرای نظارت خودمونوکشتیم تادیتیل قبول شدیم حالادیتیلوازنظارت حذف کردن.ایناخودشونم نمی دونن دارن چیکار می کنن.جایی نیست اعتراض بزاریم؟بچه ها چراساکت نشستین؟دوباره حاضرین واسه دیتیل بخونیین؟

نه آزمون طراحی فقط طراحی مسکونی نه جزئیات دوست عزیز

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب چه تکنیکی؟
حتما ایشونم در ازای ارائه تکنیکشون دلار میخوان که هی سکرتانه مطرح میکنن /هیچ تکنیکی نداره با توکل بر افریدگار باید همه رو یکی یه دور بکنی و منابعت تکمیل و بروز باشه و شب ازمون خوابت تکمیل شده باشه که سریع عکس العمل داشته باشی و جوابهارو پیدا کنی همین به این سادگی فقط اجرا کردنش وقت و هزینه و اراده میخواد.

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر ممتاز
حتما ایشونم در ازای ارائه تکنیکشون دلار میخوان که هی سکرتانه مطرح میکنن /هیچ تکنیکی نداره با توکل بر افریدگار باید همه رو یکی یه دور بکنی و منابعت تکمیل و بروز باشه و شب ازمون خوابت تکمیل شده باشه که سریع عکس العمل داشته باشی و جوابهارو پیدا کنی همین به این سادگی فقط اجرا کردنش وقت و هزینه و اراده میخواد.

اضافه کنم که حتما کار کرده باشید....و سرعته دست و فکر رو هم بالا ببرید...مخصوصا دست...که اگه برای طراحی اولیه اش 3 ساعت وقت گذاشتی بتونی تووو زمان باقیمانده سریع از پسه بقیه اش بر بیای...من اشتباه کردم ک آذر 92 شرکت نکردم آزمایشی:razz:

مهديه مقدم

عضو جدید
اضافه کنم که حتما کار کرده باشید....و سرعته دست و فکر رو هم بالا ببرید...مخصوصا دست...که اگه برای طراحی اولیه اش 3 ساعت وقت گذاشتی بتونی تووو زمان باقیمانده سریع از پسه بقیه اش بر بیای...من اشتباه کردم ک آذر 92 شرکت نکردم آزمایشی:razz:
وای منم دقیقا همین اشتباهو انجام دادم گفتم نمیرسم هم اجرا هم نظارت هم طراحی ...الان خیلی پشیمونم ذهنیتی از جلسه ندارم...جلسه اسکیسم نبودم دقیقا همین احساس و دارم باز...

vertex

اخراجی موقت
وای منم دقیقا همین اشتباهو انجام دادم گفتم نمیرسم هم اجرا هم نظارت هم طراحی ...الان خیلی پشیمونم ذهنیتی از جلسه ندارم...جلسه اسکیسم نبودم دقیقا همین احساس و دارم باز...
یعنی چی نمیرسم بخونم ( البته ببخشیدا که اینجوری میگم ) مگه طراحی خوندنیه ؟ خیلی از دوستام به همین دلیل که شما آوردین شرکت نکردند و الان پشیمونن تجربه توی امتحان خیلی مهمه ( من به دوستم میگفتم وقت کم میاد میگفت اووووووو وه چه خبره 8 ساعته بازم وقت کم آوردی ؟ ) به قول عارفه خانوم تمرین کنید و بیشتر تمرین کنید که شرایط امتحان رو حد القل توی خونه شبیه سازی کنید .یادتون نره هر سال که قبول نمیشین کلی پول از دست میدین و سابقه کار و ارتقاء پایه از 3 به 2 به تاخیر میفته ایشالا همه قبول بشن .

آخرین ویرایش:

مهديه مقدم

عضو جدید
یعنی چی نمیرسم بخونم ( البته ببخشیدا که اینجوری میگم ) مگه طراحی خوندنیه ؟ خیلی از دوستام به همین دلیل که شما آوردین شرکت نکردند و الان پشیمونن تجربه توی امتحان خیلی مهمه ( من به دوستم میگفتم وقت کم میاد میگفت اووووووو وه چه خبره 8 ساعته بازم وقت کم آوردی ؟ ) به قول عارفه خانوم تمرین کنید و بیشتر تمرین کنید که شرایط امتحان رو حد القل توی خونه شبیه سازی کنید .یادتون نره هر سال که قبول نمیشین کلی پول از دست میدین و سابقه کار و ارتقاء پایه از 3 به 2 به تاخیر میفته ایشالا همه قبول بشن .
آره راس میگی کاش پارسال به این نتیجه رسیده بودم الان حداقل تجربه داشتم...الانم طوری نیی هفته بعد که آزاد تموم شه ب تمرین شاید خودمو رسوندم به آزمون...

بالا