گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا جواب منو نمیدید!!!!
عزیزم معمولا اینطوریه که سه سال باید از مدرک کارشناسی گذشته باشه.اما گاهی وقتا مثلا مثل امسال که امتحان آذر بود سنوات رو تا پایان سال حساب میکنن.پس شما برو نظام مهندسی شهرت تا برات دقیق سنواتت رو حساب کنن

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نظارت امتحان داده بودم که با 47 مردود شدم.بچه ها اعتراض فایده ای داره به نظرتون؟

niloofar_65nz

عضو جدید
سلام دوستان
به کسایی که قبول شدند تبریک میگم و واسه بقیه هم آرزوی موفقیت میکنم.
منم هر سه تا آزمون رو قبول شدم
از اعضا و اطلاعات این تایپک خیلی استفاده کردم...از همتون ممنونم.

در جواب دوستی که پرسیده بودند کسی هست که رمپ گذاشته باشه و قبول شده باشه باید بگم بله!
من رمپ گذاشته بودم.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها کسی هست رمپ گذوشته باشه و قبول شده باشه؟ من حس می کنم اونایی که رمپ گذوشتن بیشترشون مردود شدن
موضوع گذاشتن رمپ یا جک نیست ، اگررمپ بذارین و بتونین کاملا سرگیری هاشو و بقیه مسایلش رو حل بکنین هیچ ایرادی نداره، خیلی از بچه ها رمپشون سرگیر بوده
agin نمرت چند شده؟

من 27 شدم هر چند فکر میکردم بالای 30 بشم

alisnaz

عضو جدید
دوستان چرا انقدر قضیه رو واسه خودتون بزرگ میکنید. من اصفهان هستم. و واسه معلول رمپ گذاشتم. بر تجاریم 5 متر بود و تمامی مدارکو کامل با مداد کشیدم. قبول هم شدم
رمپ باعث شد هم نمره زیرزمین کم بشه، هم نمره همکف، تو اجرای سازه ساختمون و هزینه اون هم تاثیر منفی داشت، من همه مدارکو راپیدی کرده بودم، به نظرم اگه جک میذاشتم قبول بودم، الان شدم 23

minamir3000

کاربر فعال
دوستان چرا انقدر قضیه رو واسه خودتون بزرگ میکنید. من اصفهان هستم. و واسه معلول رمپ گذاشتم. بر تجاریم 5 متر بود و تمامی مدارکو کامل با مداد کشیدم. قبول هم شدم

موضوع گذاشتن رمپ یا جک نیست ، اگررمپ بذارین و بتونین کاملا سرگیری هاشو و بقیه مسایلش رو حل بکنین هیچ ایرادی نداره، خیلی از بچه ها رمپشون سرگیر بوده

بله شما درست می گید، منظورم اینه اگه مثلا رمپ نمی کشیدیم اونوقت نه مسئله سرگیری اون مطرح بود که نمره رو کم کنه، نه حل کردن فضاش مطرح بود، نه سختی کشیدنش نسبت به جک وجود داشت و ...

• Like
واکنش ها: agin

مرسی که جواب دادی. آخه منم طرحم شبیه طرحت بود منم 27 شدم. ولی رمپ معلول گذاشته بودم.تبریک میگم

• Like

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی که جواب دادی. آخه منم طرحم شبیه طرحت بود منم 27 شدم. ولی رمپ معلول گذاشته بودم.تبریک میگم

بله من جک گذاشتم اما یکی از تیرهام سرگیری بوجود آورده سر امتحان اصلا حواسم نبود و این باعث شد خیلی نمرم کم بشه..... همینشم خدا رو شکر

مهديه مقدم

عضو جدید
دوستان الان اونایی که قبول شدن باید چی کار کنن؟؟مدارک رو سایت زده اما جریان این کاربرگ سابقه چیه؟اگه کسی سابقه مرتبط نداشت تکلیف چیه؟

sepideh2727

عضو جدید
خيلي تبريك ميگم
ميشه درباره كارت توضيح بدي و اگه كارت رو دوباره كشيدي و داري تو سايت بزاري؟

بچه ها واسه اعتراض بايد بريم نظام؟؟ توروخدا كسي ميدونه ج بده

LIGHTARCH

عضو جدید
خيلي تبريك ميگم
ميشه درباره كارت توضيح بدي و اگه كارت رو دوباره كشيدي و داري تو سايت بزاري؟

بچه ها واسه اعتراض بايد بريم نظام؟؟ توروخدا كسي ميدونه ج بده

راهنمای اعلام نتایجو بخونید .

شركت كنندگاني كه حدنصاب قبولي در آزمو نها را كسب ننمود هاند:
الف) با توجه به بررسي هاي دقيق و كنتر لهاي مكرري كه در كليه مراحل تصحيح پاسخنام هها انجام گرفته است،
چنانچه داوطلبي نسبت به نتيجه آزمون خود معترض باشد مي تواند درخواست خود را صرفاً بصورت كتبي با
ذكر مشخصات كامل (شماره داوطلبي، نام و نام خانوادگي، شماره شناسنامه، تاريخ تولد، رشته آزمون، آدرس
92 از طريق پست سفارشي به شرح زير ارسال نمايد: /12/ دقيق و شماره تماس) حداكثر تا تاريخ 7
17775 (سازمان سنجش). (بر روي - - آزمون هاي تستي كليه رشته ها: به صندوق پستي تهران، به شماره 355
پاكت ذكر شود مربوط به كدام بخش از آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردانهاي فني ساختمان و تعيين
.( صلاحيت معماران تجربي آذر ماه 92
19935 دفتر مقررات ملّي ساختمان - - آزمون رشته معماري طراحي: به صندوق پستي تهران، به شماره 573
ب) به لحاظ برنامه ريزي هاي انجام شده به درخواس تهايي كه بعد از تاريخ مقرر تحويل پست گردد ترتيب اثر داده
نخواهد شد.
92 به /12/ نتيجه درخواس تهايي كه بعد از بررسي مجدد تغييري در امتياز آنان مشاهده گردد، تا تاريخ 20
اداره كل استان محل آزمون داوطلب ارسال خواهد شد.
ج) امتياز سؤالاتي كه به هر نحو نامفهوم، مبهم يا داراي هر نوع اشكال هستند در تعيين حدنصاب قبولي آزمون
لحاظ شده است، لذا به اعترا ضهاي در اين ارتباط ترتيب اثر داده نخواهد شد.

maryam75

عضو جدید
بچه هااااا منم قبول شدم هم طراحی هم نظارت.................خدا میدونه که چقد خوشحالم.........

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بله از ۵۰ شدم۴۸

تبریک میگم بهتون...میشه لطف کنید راهنمایی کنید؟؟؟من طراحی رو تووو دوره آزمون بعدی میتونم امتحان بدم...ممنون میشه اگه بگید چیکار کردید و چه چیزهایی رو رعایت کردید...ممنون میشم.....

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بگی کجای سایت زده؟ کسایی که قبول شدن چیکار باید بکنند؟

سلام دوست عزیز....به نظرم تو سایت نظام مهندسی استان خودتون باید نگاه کنید .در مورد آزمون آذر 92...چون واسه اینورا که اطلاعیه زدن تا زمان اعلام نتایج بعد از اعتراضات مراجعه نکنید!

jafarsydi

عضو جدید
خدا کنه مثل پارسال نکند برید 6 ماه دیگه بیایید.ولی فکر نمیکنم .احتمالا روز تحویل مدارک برای کل ایران 1 روز باشه

مهديه مقدم

عضو جدید

m444

عضو جدید
دوستان واسه فرستادن اعتراض حتما باید پست سفارشی باشه ؟؟ آخه دوستم با پست پیشتاز فرستاده نکنه اشکالی داشته باشه ؟؟؟

m444

عضو جدید
حتما باید پست سفارشی باشه ؟؟ اگه پست پیشتاز بفرستیم مشکلی پیش میاد؟؟؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حتما باید پست سفارشی باشه ؟؟ اگه پست پیشتاز بفرستیم مشکلی پیش میاد؟؟؟

دوستان
چرا اصلا به اطلاعیه ای که سازمان داده برای ارسال اطلاعات توجه نمی کنین؟

توی راهنمای اعلام نتایج همه چیز رو نوشته ، طبق اون عمل بکنین

آخرین ویرایش:

m444

عضو جدید
دوستان
چرا اصلا به اطلاعیه ای که سازمان داده برای ارسال اطلاعات توجه نمی کنین؟
اینا که دیگه سوال نیست میاین اینجامطرح می کنین.
خب توی راهنمای اعلام نتایجهمه چیز رو نوشته ، طبق اون عمل بکنین
بله درست میفرمایید ولی بنده اشتباها با پست پیشتاز فرستادم ،حالا که نوشته پست سفارشی باشه دوباره بفرستم ؟

• Like

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بله درست میفرمایید ولی بنده اشتباها با پست پیشتاز فرستادم ،حالا که نوشته پست سفارشی باشه دوباره بفرستم ؟

منم پیشتاز فرستادم... ولش کنین واسه همین 2 تاهم 12 تومن دادم

بالا