گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی پزشکی

bme.masood

عضو جدید
سلام هم دانشگاهی... بالاخره یکی از بچه های مشهدو پیدا کردیم اینجا;)
یه سایت معرفی میکنم بهت نرم افزارای خوبی واسه ترجمه داره امیدوارم به دردت بخوره...:gol:
www.softgozar.com
سلام همگروهی
ممنون از سایتی که معرفی کردید.جدا مفید بود :gol:
ببخشید شما ورودی چه سالی هستین؟:w10:

bme.masood

عضو جدید
یه سؤال
به نظر شما اینکه هر چند روز با یه مهندس پزشک میرم بیمارستان مفید هست واسه من که هنوز ترم 5ام؟:que:
تابستون بعد کاراموزی دارم

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
یه سؤال
به نظر شما اینکه هر چند روز با یه مهندس پزشک میرم بیمارستان مفید هست واسه من که هنوز ترم 5ام؟:que:
بله .
من پایان ترم 4اولین کارآموزیم رو رفتم . قبل از اون هم جایی رو گیر نیاورده بودم وگرنه می رفتم

elahe.20

عضو جدید
یه سؤال
ورودتونو به سایت خوش آمد میگم هم گرایشی
خوشبحالتون من اگه همچین موقعیتی واسم پیش میومد یه لحظه هم درنگ نمیکردم چون رشته ما بخصوص اگه بخوای دنبال کاربری باید تجربه فنی داشته باشی یه اطلاعات قبلی خیلی بهتون کمک میکنه
موفق باشید;)

آخرین ویرایش:

minoo m.pezeshki

عضو جدید
به نظر شما میشه یه مهندس پزشک تو یه شهر زندگی کنه و تو یه بیمارستان تو یه شهر دیگه کار کنه؟ فاصله دو شهر هم 4 ساعت باشه...

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
به نظر شما میشه یه مهندس پزشک تو یه شهر زندگی کنه و تو یه بیمارستان تو یه شهر دیگه کار کنه؟ فاصله دو شهر هم 4 ساعت باشه...

آره یک کم که چه عرض کنم . مگه مقیم اون شهر بشید وگرنه عملا غیر ممکنه صبح باید ساعت سه ونیم حرکت کنید تا به موقع برسید . از اونور هم ساعت حدود 5 و 6 می رسید خونه .هزینه ها رو هم اگه حساب کنید ، خستگی ره رو هم بذارید روش . وه چی می شه .

s.barati

عضو جدید
سلام دوستان
من بیومکانیک امیر کبیر می خونم ورودی 85 هم هستم.نفسای آخره:cry:
این جوری که من دیدم هم گرایشی ها خیلی کمن!چرا؟:(
از آشنایی باهاتون خوشحالم

daniz2009

عضو جدید
:gol::gol::gol:سلام هم گرایشی
الیته با این که من خودم هم تازه وارد هستم ولی ورودت به باشگاه رو تبریک میگم
در مورد گرایش خودمون هم نمیدونم چرا بچه های بیو مکانیک کمتر تمایل دارند که توی یه همچین باشگاه هایی فعالیت کنن اکثر اعضا بیوالکتریک هستند .نمیدونم:wallbash:
در ضمن واقعا خوش به حالت که داری تموم میکنی من اینجا هم گرایشی پیدا نکردم ولی امیدوارم بتونیم به همیگه کمک کنیم به خصوص شما به من که هنوز اول راهم:cry:
موفق باشید:gol::gol::gol:

s.barati

عضو جدید
:gol::gol::gol:سلام هم گرایشی
الیته با این که من خودم هم تازه وارد هستم ولی ورودت به باشگاه رو تبریک میگم
در مورد گرایش خودمون هم نمیدونم چرا بچه های بیو مکانیک کمتر تمایل دارند که توی یه همچین باشگاه هایی فعالیت کنن اکثر اعضا بیوالکتریک هستند .نمیدونم:wallbash:
در ضمن واقعا خوش به حالت که داری تموم میکنی من اینجا هم گرایشی پیدا نکردم ولی امیدوارم بتونیم به همیگه کمک کنیم به خصوص شما به من که هنوز اول راهم:cry:
موفق باشید:gol::gol::gol:

سلام
ممنون هم گرایشی!!!:D
البته خدا نکنه من تموم کنم :eek:ولی خوشحال می شم که اگه کمکی از دستم بر میاد انجام بدم.:hypocrite:
راستی ترم چندی؟
کجا می خونی؟

Nasim_J

عضو جدید
salam. Manam Nasim, daneshjooye mohandesi pezeshki dar Swed hastam (albate chand mahe dige tezam ro erae midam va tamam)
man keyboarde farsi nadaram.kheili sakhte bekham farsi type konam.vali mikham toye in talar faal basham.bayad chikar konam

elahe.20

عضو جدید
salam. Manam Nasim, daneshjooye mohandesi pezeshki dar Swed hastam (albate chand mahe dige tezam ro erae midam va tamam)
man keyboarde farsi nadaram.kheili sakhte bekham farsi type konam.vali mikham toye in talar faal basham.bayad chikar konam
عزیزم ما تالارخبر,مقاله,تجهیزات داریم تو هرکدوم که خواستی مطلب بذار.اگه تزتونو به صورت مقاله تو تالار بذارین خیلی عالی میشه راستی شما چه گرایشی هستین؟

سلام خدمت همه بچه های گل مهندسی پزشکی

من محمدرضا دانشجوی بیوالکتریک علوم تحقیقاتم​

:gol:

هاجرم ورودي جديد بيوالكتريك دانشگاه صنعتي سهند :child::D

ورود همه تونو به تالار خوش آمد میگم

Nasim_J

عضو جدید
عزیزم ما تالارخبر,مقاله,تجهیزات داریم تو هرکدوم که خواستی مطلب بذار.اگه تزتونو به صورت مقاله تو تالار بذارین خیلی عالی میشه راستی شما چه گرایشی هستین؟

ورود همه تونو به تالار خوش آمد میگم

Salam Elahe jan
:thumbsup2:Mamnoon
man gerayeshe Image ya hamon tasvirbardari khondam
Hatman matlab mizaram, be khosus maghaleye IEEE mitonam bara har kodom az doostan ke khastan download konam va befrestam
faghat dar morede type pnglish chi? hanooz kamel ba ghavanine site ashna nistam vali fekr konam bayad hame farsi type konan.doroste
khob man chikar konam ke keyboarde farsi nadaram:w19::(:confused:

شاعر

عضو جدید
دروغ

دروغ

سلام واقعیتش من اصلا رشته مهندسی پزشکی نمی خونم من خود پزشکی رو می خونم منو به عنوان عضو جدید قبول می کنید

آخرین ویرایش:

daniz2009

عضو جدید
:gol::gol:سلام ورودتون رو تبریک میگم
حالا این راست یا دروغ بالاخره مهندس پزشکی هستین یا پزشکی می خونین:biggrin:

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
ورودتون رو به این تالار تبریک می گم :gol::gol:
در این تالار هر کدم از دوستان بسته به تواناییهای غلمی و تجارب عملی خودشون سعی می کنند تا با توجه به تالارهای تخصصی و موضوعات روز به تبادل اطلاعات بپردازند . هر چیزی که برای شما توی این رشته جذاب هست و یک تجربه شیرین رو برای شما رقم زده می تونه برای دیگر اعضاء هم چنین تجربه ای رو کرار کنه
موفق و پیروز باشید ;);)

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
هاجرم ورودي جديد بيوالكتريك دانشگاه صنعتي سهند :child::D

سلام واقعیتش من اصلا رشته مهندسی پزشکی نمی خونم من خود پزشکی رو می خونم منو به عنوان عضو جدید قبول می کنید
ورود دوستان عزیز رو به تالار تبریک می گم .:gol::gol:
امیدوارم با همکاری دوستان بتونیم نالار پرباری داشته باشیم ;)

bme.mahdi

عضو جدید
سلام;)
مهدی ام .
ترم 5 بیو الکتریک مشهد:redface:
ورودی86
خوشحالم که تو این جمعم:smile:

ما اومدیییییییییم! یکی جلوی منو بگیره!!!!!!!!!!!!!:w43:

shadi kh

عضو جدید
سلام;)
مهدی ام .
ترم 5 بیو الکتریک مشهد:redface:
ورودی86
خوشحالم که تو این جمعم:smile:

ما اومدیییییییییم! یکی جلوی منو بگیره!!!!!!!!!!!!!:w43:
سلام هم گروهي چه عجب بچه هاي دانشگاه ما يكي يكي داره پيداشون ميشهd:
من خودمم تازه واردم ولي شما هم خوش اومدي............
ترم 3 ورودي87 :child:
كاري داشتين در خدمتم ترم بالايي:lol:

al_da82

عضو جدید
getting started

getting started

سلام بر همگی
من مهندس پزشکی نیستم ولی مهندسی پزشکی رو دوست دارم(!) و با توجه به اینکه هر دانشجوی برقی براحتی! میتونه ارشدشو بره مهندسی پزشکی بخونه , اومدم که کمی بیشتر با مهندسی پزشکی اشنا بشم(;))

در ضمن اومدم که حق slow بعضی از دوستان رو کم کنم:que:

bme.mahdi تو که از همه تشکر کردی,یک تشکر هم از پست من بکن که دلم نشکنه:love:

علی هستم
دانشجوی برق 86
مشهد

bme.mahdi

عضو جدید
سلام بر همگی
من مهندس پزشکی نیستم ولی مهندسی پزشکی رو دوست دارم(!) و با توجه به اینکه هر دانشجوی برقی براحتی! میتونه ارشدشو بره مهندسی پزشکی بخونه , اومدم که کمی بیشتر با مهندسی پزشکی اشنا بشم(;))

در ضمن اومدم که حق slow بعضی از دوستان رو کم کنم:que:

bme.mahdi تو که از همه تشکر کردی,یک تشکر هم از پست من بکن که دلم نشکنه:love:

علی هستم
دانشجوی برق 86
مشهد

پسرم ما خودمون برای ارشد قبول شدن به اندازه ی کافی مشکل داریم:cry:
همین مونده که یه برقی باجنبه (exactly like U) هم به مهندسی پزشکی علاقه داشته باشه (اونم چه علاقه ای:D) و بخواد ارشد بیاد اینور:w15:
تازه تشکرم میخواد:thumbsup:
ولی به هر حال خوش اومدی:biggrin::gol::gol:

بالا